Špičaté účesy a účesy jsou jedním z nejlepších trendů pánských vlasů. Stejně jako ostatní dlouhotrvající vzhledy se i špičaté styly v průběhu času měnily.

Stejně jako mnoho jiných účesů, hroty začaly vojenským účesem – plochým vrcholem. Poté pohled vstoupil do hlavního proudu a poté šel do kontrakultury v punkovém světě.

Špičaté vlasy byly v trendu opět v 80. a 90. letech s křupavými hroty a blond špičkami. Špičaté vlasy mají od té doby dlouhou cestu s umělými jestřáby, srážkami plodin a trendem textury.

Podívejte se na těchto 17 skvělých způsobů, jak prodloužit vlasy pomocí populárních, trendových a retro stylů, a také jak upravit špičaté vlasy a některé z nejlepších produktů.

Špičaté účesy

1. Špičaté vlasy

Ježaté vlasyRoss Mathieson

Tento krátký boční střih s delšími stranami je ideální pro hroty. Vlasy jsou krátké po stranách a vzadu s malým spánkem.

2. Krátké špičaté vlasy

Krátké špičaté vlasyRozdělené vlasy

Kratší vlasy lze snadněji ostříhat. Propracujte svůj produkt skrz prsty, propracujte ho přes vlasy a vytáhněte ho nahoru. Více o tom později.

3. Ostrý účes

Špičatý účesChris John Millington

Známý model vousů Chris John Millington vyměnil svůj podpisový styl plnovousu za tento štíhlejší zámek s vysokými hroty, které zrcadlí upravené vousy.

Jak stylovat špičaté vlasy

Většina tvaru účesu pochází z toho, jak vlasy schnou. Produkt jednoduše drží na svém místě. Chcete -li získat co nejvíce svislých hrotů, použijte fén.

Jak získat špičaté vlasy

Zatímco u špičatých stylů se doporučuje vlasy s fénováním, každý je jiný. Sušení na vzduchu vám může fungovat, zvláště u rozcuchanějších a špinavých hrotů.

Fén nastavuje vlasy tam, kde je chcete mít. Poté suché vlasy spadnou zpět do míst, kde byly fénovány. Produkt pomáhá udržovat tento vzhled po celý den.

Před foukáním použijte tepelný sprej na ochranu vlasů před poškozením teplem. Tento produkt přichází v široké škále cenových bodů, ale podle našich zkušeností fungují značky drogerie nižší třídy i dražší možnosti.

4. Špičaté vlasy + vyblednutí

Špičaté vlasy vyblednouMundo Degradê

Cílem fénování je vycvičit vlasy na místě. Pro špičaté vlasy to znamená nahoru. Střílejte vzduch nahoru a zároveň česejte prsty nahoru do hrotů.

Pokračujte, dokud nejsou vlasy úplně suché. Typ vlasových produktů, které jsou nejlepší pro špičaté vlasy, jíly, vosky a vlákna, se nejlépe aplikuje na suché vlasy.

4. Krátké špičaté vlasy pro muže

Krátké Spiny Hair Pro MužeChristian Inductivo

Tento svěží vzhled táhne krátké vlasy nahoru do chaotických hrotů, zatímco vlasy z koruny jsou tlačeny dopředu.

5. Špice parmice

Mullet s hrotemHenry López

Parmice je zpět ve velkém stylu. Tento pohled říká, že je čas na párty.

6. Punk Spiky Hair

Punk špičaté vlasy mohawkHazuki Hair

Nejsou to jen hroty, které vypadají jako punkové, ale i mohawk. A zelená barva vlasů.

7. Špičaté styly pro asijské vlasy

Špičaté asijské vlasyAndy Chung

Špičatý vzhled je oblíbený u asijských kluků s hustými, rovnými vlasy. Zde jsou 4 skvělé způsoby, jak získat pohled na krátké a středně dlouhé vlasy.

8-10. Krátké hroty + vyblednutí

Qiqi BaeQiqi BaeDunn Stacks

Tyto tři pohledy kombinují krátké bodce s vybledlým účesem, přesto se od sebe velmi liší.

11. Dlouhý špičatý účes

Dlouhý špičatý účes

Tento středně dlouhý umělý jestřáb ukazuje, jak dlouhé vlasy mohou být ostříhané. Chcete -li ještě delší vlasy, podívejte se na metody cukrové vody nebo vaječného bílku.

12. Blond Spiky Hair

Blond vlasy se špičatými vlasyHenry López

Ne, že by na barvě vlasů záleželo, ale tady jsou blonďaté vlasy v rozcuchaných bodcích.

13. Špinavé hroty

Rozcuchané vlasyHenry López

Tyto matné tipy jsou zábavným návratem do jiné éry špičatých vlasů. Jemný, chaotický styl a moderní fade.

14. Texturované oříznutí

Blednutí texturovaných plodinJordan Rutledge

Oříznutí účesu bylo jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak nosit krátké vlasy. Lze jej stylizovat mnoha způsoby, ale tyto plné hroty jsou jedním z nejlepších.

15. Ostrý účes

Špičatý účesRay DeCandia

Tento špičatý vzhled má tvar pompadour s jemnou špičatou strukturou. Tento vzhled je o střihu, který je nejdelší vpředu a směrem dozadu se zkracuje.

16. Scumbag Boogie

Scumbag boogie účesRay DeCandia

Další styl, který sousedí s pompadourem, je scumbag boogie, který udržuje vintage hladký vzhled, ale bere ho přímo nahoru. Použijte pomádu na vodní bázi a rozčesejte vlasy, abyste získali linie a bodce.

17. Texturované hroty

Moderní texturované špičaté vlasyJavier Chacon Perez

Tyto texturované hroty přes nízké vyblednutí jsou dalším způsobem, jak nosit těžkou plodinu.

Špičaté vlasové výrobky

Moderní špičaté styly mají přírodní povrchovou úpravu. Nejlepší produkty, které vypadají, jsou jílové, voskové a vláknové pomády. Zde je několik našich nejlepších tipů pro texturované hroty bez lesku.

Pete & Pedro Clay je produkt As-Seen-On-TV, který plní své sliby. Dodává vlasům objem a tloušťku, stejně jako celodenní držení. Funguje dobře pro všechny typy vlasů, s dostatečnou pevností pro husté vlasy a zahušťování tenkých a řídkých vlasů.

18.21 Pomáda z vosku na vlasy s včelím voskem, quinoou, křemelinou a makadamovými glyceridy zní téměř dost dobře k jídlu. Tento produkt s vysokým leskem a nízkým leskem kombinuje vlastnosti pomády a jílu pro oddělení, definici a dotykovou povrchovou úpravu bez krepatění.

GIBS Grooming Taktická pasta na texturování vláken dává veškerou texturu a držení potřebné pro špičaté styly. Dny křupavých hrotů jsou s tímto znovu zpracovatelným výrobkem pryč. Jako bonus toto vlákno vlasy posiluje a zvlhčuje.

Hanz DeFuko Claymation je hybrid jílu a vosku s nádechem zrna. Díky super vysokému držení je to pro nejhustší typy vlasů, stejně jako rovné a vlnité. Kromě úpravy vlasů jojobový a ricinový olej otevírají ucpané póry a vyživují pokožku hlavy.

Flexibilní vláknový vosk OGX je levnější varianta, která se srovnává s vosky ve vyšších cenových bodech. Produkt se střední fixací také zahušťuje vlasy, takže je skvělou volbou pro tenké vlasy.

Jako každou pomádu začněte malým množstvím mezi dlaněmi, aby se produkt zahřál, emulgoval a aktivoval. S tenkou vrstvou na dlaních a prstech si několikrát protřete ruku zezadu dopředu a naopak. Nebo, jak uvádí pokyny Claymation, „agresivně tlačte a hladte prsty po vlasech“.

Vlasy by měly být strukturované a špičaté. Dokončete zatlačením vlasů v požadovaném směru a sepněte jednotlivé hroty vpředu a po straně.

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na pobočky. Další informace si prosím přečtěte v našich informacích.