Klínový střih je objemný retro vrstvený bob s krátkými vrstvami pro ženy s jemností & rovné vlasy, které se staly populární v 70. letech minulého století. Olympic Dorothy Hamill tento vzhled opravdu zpopularizovala. Ačkoli krátké klínové účesy nejsou pro každého, mnoha ženám připadají tyto účesy osvěžující.

Najdete zde spoustu postupných vrstev, stohovací techniky, krátké áčkové nebo asymetrické tvary, trhané střihy, tupé nebo kudrnaté ofiny, zúžená záda. Všechny tyto tvoří obvyklý klín a mohou přirozeně zvýšit hustotu vaší hřívy, aniž by bylo nutné příliš vážit!

Jedná se o populární střih pro ženy s jemnými a tenkými vlasy, které potřebují objemné zkroucení nebo prostě pro někoho, kdo chce ochutnat životní styl krátkých vlasů.

Klíny mají širokou škálu stylů – můžete jít na jemné a jemné vrstvy pro ženskou auru nebo super krátký a špičatý styl pro funky atmosféru.

Určitě existuje přístup pro každý tvar obličeje a typ vlasů – dokonce i pro divoké kadeře! Upravte svůj vzhled pomocí těchto báječných a velmi žádaných krátkých klínových účesů!

Super krátký klínový střih

Super zkratkaInstagram @lara_stelmashuk

Tento účes vám dodá elegantní vzhled každý den, aniž by byl příliš prožitý nebo formální. Pokud chcete střih, který je podobný krátkému obrácenému bobu, ale kratší a jednodušší, pak je tento pro vás.

Klínový Účes S Ofinou

Klínový účes s ofinouInstagram @havegracedohair

Jednoduchý, ale elegantní styl, který má své prohlášení! Tento skládaný vrstvený střih s plnými rovnými třásněmi funguje dobře s jakoukoli texturou a tvarem obličeje.

Ideální pro husté vlasy

klínový bob ideální pro husté vlasyInstagram @grigorievnavera

Tento roztomilý odstupňovaný střih nejlépe vyhovuje těm, kteří chtějí být styloví se svými hustými vlasy. Díky tomu, že jsou vlasy vzadu kratší a mají celé vrstvy, získáte menší objem a texturu pro příjemný finiš.

Nádherný krátký bob

Nádherný krátký bobInstagram @wasatch_hair

Tento rozcuchaný červený kudrnatý účes je bomba s úhledně střiženými zády a objemným vzhledem. Absolutně nositelné při jakékoli příležitosti a na jakémkoli místě, ať už je to vaše pracoviště nebo pláž!

Ideální pro jemné tenké vlasy

Ideální pro jemné tenké vlasyInstagram @beautybeachlounge

Vraťte se do 90. let s tímto klasickým střihem, který doplní jakýkoli tvar obličeje. Můžete přidat nějakou moderní atmosféru výběrem trendového módního stříbrného odstínu, který bude ladit s tímto střihem.

Cool Undercut

Cool UndercutInstagram @premdeva1

Udržujte své vrstvy dlouhé nahoře, aby to vypadalo jako střih pixie, poté nasekejte boky blízko pokožky, abyste zdůraznili hlasitost nahoře! Barva se zářivým kaštanem pro rozjasňující povrch.

Nádherně skládaný klínový řez

Nádherně naskládanéInstagram @hairbyjenne

Kratší na zátylku, hranaté sexy strany a ohromující objem po celé horní části – to je to, co získáte s tímto elegantním jednoduchým krátkým účesem. Udělejte to s vaší přirozenou barvou vlasů a jednoduše přidejte trochu odstínu a můžete vyrazit! Tento styl by se hodil i ke krátkému střihu.

Velmi Edgy 1920’s Cut

Velmi nápaditý střih inspirovaný dvacátými létyInstagram @hairondisplay

Vrstvené vlny mohou udělat ze sladkého střihu 20. let super moderní a stylové. Ideální pro krátkovlasé dámy, které hledají způsob, jak okořenit a dodat svému vzhledu objem a pohyb!

Klínové účesy Skvělé pro více než 60

Skvělé pro více než 60Instagram @hairbymaggiemae

To je takový okouzlující krátký sestřih pro ženy nad 60 let, který spojuje objem a eleganci dohromady. Tento krátký šikmý bob dobře doplňuje přirozené barvy díky nízké a snadné údržbě.

Krásný přes 50

klínové účesy Krásné pro více než 50Instagram @desdoeshair13

Otázka&Autor se stylem, Desiree Schepen

Stylista Master Level @ Panache Salon and Spa v Julington Creek, FL

Jak byste popsal tento vzhled?

Jedná se o roztomilý skládaný bob se spoustou pohybu. Je to skvělý krátký účes pro ženy nad 50 let, které chtějí snadné kratší vlasy, aniž by se musely nechat ostříhat. Roste ze své šedi, a tak jsem udělal silný melír a tónoval blondýnku, aby lépe odpovídala jejím přirozeným šedým vlasům.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Na klínových účesech je hezké, že se poměrně snadno udržují. Před vysoušením vlasů jsem použil Aveda’s Pure Abundance Style Prep a Phomolient, abych vytvořil nějaký objem a skončil s lakem na vlasy Aveda Air Control. Tento střih vypadá skvěle na mnoha různých typech vlasů (rovné nebo vlnité nebo dokonce s měkkými kadeřemi). Žije docela aktivním životním stylem a má na sobě i delší verzi. Stále se však vracíme k této kratší verzi.

Skvělé pro kudrnaté vlasy

Skvělé pro kudrnaté vlasyInstagram @antoniathehairstylist

Otázka&Autorka stylu, Antonia Ventimiglia

Hairstylist @ Bianchi’s Salon v Royal Oak, MI

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je kudrnatý klín. Na rovné vlasy nanáším silnější odlesky, než mám, protože kadeře mají tendenci přirozeně míchat barvy dohromady. Odvážná barva a šikmý střih zvýrazňují vlnu tím, že přitahují vaše oči k jednotlivým úponkům. Zkrácení vzadu a delší vpředu vytváří velký objem a pohyb přes záda a udržuje „bezpečnou“ délku kolem jejího obličeje. Také to přitahuje její profil pro lichotivější siluetu.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento krátký klínový střih je pro někoho, kdo chce vylepšit svou přirozenou vlnu stylovým účesem a přitom udržet svůj režim pěkný a snadný. Tento vzhled je vhodný pro všechny kudrnaté nebo vlnité vlasy, protože pokud jsou vlasy extrémně silné, mohou být příliš objemné. Doporučil bych tento účes pro všechny tvary obličeje. S kulatým obličejem udržujte přední délku delší než čelist, abyste oko přitáhli více nahoru a dolů, a pro delší tvary obličeje by měla čelist perfektní délku.

Nejlepší způsob, jak stylizovat tento vzhled, je použít lehký zvlněný výrobek (miluji milé kadeře od L’Oréal) a rozptylovat fénem. Chcete -li opravit jednotlivé kadeře, které působí, zabalte několik kusů kolem 3/4 palce tyčového železa. Tento vzhled by měl trvat absolutně maximálně 20 minut, takže je skvělý pro každého, kdo je na cestách. Údržba je zhruba každých 6 týdnů.

Roztomilý s Blunt Bangs

krátký klínový střih Blunt BangsInstagram @estebanault

Otázka&Autor stylu Esteban Nault

Hairstylist / Colorist @ ODYSSEE ADDiKT v Montrealu, QC

Jak byste popsal tento vzhled?

Smíchal jsem mísu a bob cut a přidal trochu objemu texturováním zadní části její hlavy. Moje barevná inspirace byla možná, počínaje bělidlem Redken a poté zasklením ve stejných částech lesk Shades EQ lesk 09v / 09t / 09p / 09b / čirý.

Po lesku jsem použil ošetření fusio dávkou proteinu od Kerastase (koncentrát vita cement/posilovací lesk) a poté vysušil Uemura Shu – přímý foukací olejový sprej a stylizoval Shu Uemura Uzu Cotton pro texturu, objem a tvar.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Vytvořil jsem tento klínový účes pro několik typů vlasů. Přesněji pro jemné až střední tloušťku vlasů a pro rovné až vlnité. Pro domácí údržbu budete potřebovat proteinový šampon a kondicionér a ošetření Extreme Redken pro opravu a posílení poškozených vlasů.

Tyto produkty můžete také střídat s modrým šamponem a kondicionérem (Redken blondage), aby byla vaše barva chráněna a zářivá. Pokud jde o údržbu v salonu, budete muset přijít po 3 týdnech pro další lesk, abyste si udrželi barvu, a další účes za 4-5 týdnů, abyste si udrželi požadovaný tvar.

Velmi krátký klínový řez

Velmi krátký klínový střihInstagram @maryeitz

Otázka&Autorka stylu, Mary Eitzenberger

Master Stylist @ The Salon by Instyle ve společnosti JCPenney’s in Allentown, PA

Jak byste popsal tento vzhled?

Toto je ostříhaný skládaný bob. Nejlepší na tomto vzhledu je jeho univerzálnost. Můžete jej nosit uhlazený nebo rozcuchaný a stále to vypadá, že jste si dali tu námahu. Je to velmi snadný styl pro správný typ vlasů.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento styl je nejvhodnější pro ty s delší tváří nebo užším obličejem, protože přináší oči, aby se soustředily na vaše krásné rysy obličeje. Tento střih můžete upravit jakýmkoli způsobem, ať už ho necháte přirozený s krémem, který necháte bez obsahu (mám rád krém Matrix Boho AirDry Cream), nebo do něj můžete vložit trochu solného spreje a vysušit prsty, nebo můžete snadno uschnout vyhlaďte to pomocí kulatého štětce a trochu vyfoukaného krému (použil jsem Matrix Skinny BlowDry Cream). Jakmile však kotletu uděláte, připravte se na to, že ji budete chtít navždy krátkou! Je to snadné a bez námahy elegantní.

Klasický klínový střih

Účes Classic WedgeInstagram @slaviaofficial

Otázka&Autorka stylu, Tiffany Caragiulo

Master Hairstylist @ Leslie’s Salon ve Westonu, FL

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento klínový střih nebo krátký skládaný bob je klasickým stylem s moderním otočením. Mezi přesnými čarami a texturou existuje šťastná rovnováha. Přidání správného množství textury ji činí modernější a přesné stohování vzadu z ní dělá osvědčený klasický skládaný bob, který nikdy nevyjde z módy. Nejvíc na tomto střihu miluji to, jak si zachovává svůj tvar a zároveň se vlasy přirozeně hýbou a poskakují. Také miluji rámeček měkkých jemných čar, které rámují obličej.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Klínové účesy jako tento bych doporučil každému, kdo má rád klasický vzhled s trochou okraje navíc. Tento střih lze snadno upravovat a udržovat na denní bázi, ale je třeba jej přeřezávat každých 4-6 týdnů. Osoba, která nosí tento střih, by měla být připravena na pravidelné schůzky s ostříháním. Tento vzhled je skvělý s melíry nebo přírodními šedými vlasy, jak je znázorněno na fotografii.

Elegantní odpojený střih

Elegantní odpojený klínový řezInstagram @marina.salonchicago

Otázka&Stylová tvůrkyně Marina Fichera

Majitel @ Marina Salon v Chicagu, IL

Jak byste popsal tento vzhled?

Toto je téměř kříženec pixie a texturovaného boba. Přistupuji k většině účesů pixie podobným způsobem, stříhám boky a záda, než se rozhoduji, kam jít s horní částí.

V tomto konkrétním účesu jsem si vzal podkovu a ostříhal záda a boky pěkně krátce a zbylé vlasy nechal delší a ostříhal na bob. Je to trochu nervózní, ale stále velmi měkké. To je pravděpodobně můj oblíbený účes. Umožňuje větší tvůrčí svobodu, i když konečný vzhled zachováváte konzervativněji.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento vzhled může být docela univerzální. Podobných krátkých klínových účesů můžete dosáhnout bez masivního odpojení, jaké má i tento účes. Řekl bych, že obecně by tento styl mohl být umytím a odjezdem, ale obvykle by vypadal nejlépe s alespoň minimálním stylem, ne -li úplně fénováním. To vše opravdu závisí na struktuře vlasů klienta.

Nahoře na kratších vlasech je, že obvykle padnou na místo a jejich vyschnutí zabere kratší dobu. Myslím, že pro tento konkrétní střih jsou ideální jemnější až průměrné vlasy s trochou textury, ale to by nemělo nikoho odradit, aby do toho šel! Jsem také velkým fanouškem používání texturních produktů, jakmile jsou vlasy pro takovéto styly suché. Pro ni miluji pastu na suché vlasy od AG Hair!

Nedělá vlasy lesklé a může také působit jako odpuzovač oleje, protože je to částečně suchý šampon ve formě pasty. Pokud jste potřebovali trochu více otevřít účes, zamiloval jsem se do texturního spreje od Oligo.

Úžasný pohled zezadu

Úžasný klínový řezInstagram @mslameylynn

Otázka&Autorkou stylu je Amy Lynn Hemeyer

Master Stylist @ Shear Soul v Columbii, MO

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je univerzální klasický tvar bobu s moderní atmosférou bohaté barvy a textury. Miluji hloubku vytvořenou v základním vzorci, bohatou čokoládovou moku vytvořenou pomocí Matrix ColorSync a jak se roztaví do malinových konců!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Věci, které je třeba vzít v úvahu v první řadě, je údržba! Módní odstíny mají tendenci rychleji vyblednout, oplach studenou vodou a použití profesionálního šamponu a kondicionéru, jako je Biolage Color Care, je nutností! Šamponování ne více než 3x týdně prodlužuje životnost, přičemž mezi tím se používá suchý šampon. Nedoporučoval bych tento řez pro někoho s neuvěřitelně hustými nebo hrubými vlasy, protože může mít tendenci vytvářet trojúhelníkový tvar kolem obličeje. Oblíbený dokončovací produkt: Matrix Height Riser! Výška Riser dává dokonalé množství textury a těla.

Stylový střih délky brady

Stylový klínový střih s délkou bradyInstagram @may8e_itsmay

Otázka&Stylová tvůrkyně Maybellene Coyco

Hairstylist @ La De Da Salon v Lakewood, Kalifornie

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento účes je pixie střih se spoustou vrstvy a textury. Nejlepší na tomto účesu je, jak je všestranný. Lze jej snadno změnit ze zábavného a drsného (jako na obrázku) na elegantnější a sofistikovanější vzhled jednoduchým vyčesáním zpět za uši.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Vyžaduje údržbu. Doporučil bych ořez alespoň každých 6–8 týdnů, aby vypadal skvěle. Tento účes je kompatibilní téměř s každým tvarem obličeje a funguje dobře s někým, kdo má střední až hrubou hustotu vlasů.

Také, v závislosti na struktuře vlasů, může vyžadovat více stylingu a produktu. Někdo s rovnými až vlnitými vlasy může tento účes považovat za snadno upravitelný, stačí jej vyschnout prsty, nanést na konečky nějaký texturový sprej nebo pastu a ven ze dveří! S kudrnatější strukturou může být na úpravu vlasů potřeba více času. Kudrnatější vlasy je třeba před nanesením jakéhokoli typu stylingových stylingových přípravků uhladit fénem a kulatým kartáčem nebo naplocho vyžehlit..