V dnešní době to vypadá, že co se týká vlasů, jde všechno. Punkové účesy, které byly dříve považovány za příliš extrémní, jsou dnes již běžné. Lze je vidět na přistávací dráze, v módních časopisech i na odvážných duších s odvážným pouličním stylem. Na rozdíl od obecné víry, nemusíte být odděleni od punkové skupiny nebo punkové subkultury, abyste mohli rozhýbat jeden z těchto účesů.

Pokud je váš osobní styl trochu výstřední, nebo se zkrátka chcete odlišit, podívejte se na tyto ostré punkové účesy pro dívky. V každém z nás najdete výtvory v barvě cukroví, skvělé podříznutí a zkroucené, rozpojené vlasy, které hledají pop punk. Ukažte svůj zvrácený styl a deklarujte svou nezávislost na průměrnosti. Buďte odvážní, buďte brilantní, buďte VY a udělejte odvážné prohlášení s jedním z těchto ostrých vzhledů!

Před další schůzkou s vlasy si prohlédněte tyto fotky punkových účesů.

Tmavé krátké vlasy s tmavě červenými odlesky pro pankáče

Tmavé krátké punkové vlasy s tmavě červenými odleskyInstagram @cindyhstyles

Ohnivé melíry ukradly show na tomto krátkém punkovém účesu. Kontrastní tmavé barvy se navzájem doplňují a zanechávají nádherné červené a černé plátno, aby v bobu mohly vzniknout vrstvené textury.

Středně dlouhé afro pro černé punkové dívky

Středně dlouhé afro pro černé punkové dívkyInstagram @curlfactor

Dopřejte extra odraz středně dlouhým afro černým punkovým dívkám pro extra výšku a elegantní siluetu. Zvedání vlasů ze stran do mohawk s kudrnatými vlasy dodává všestranný vzhled bez přílišného úsilí, dodává kudrnám dostatek života a vzrušující atmosféru vašemu stylu.

Mohawk s krátkými vlasy s dredy

Mohawk s krátkými vlasy s dredyInstagram @vonsbraids

Přidejte do svého mohawku s krátkými vlasy super cool atmosféru s dredy, abyste získali výšku a umělé rány, abyste zcela přepracovali svůj styl. Hrajte si s ofinou – nechte je sedět na boku nebo jděte naplno.

Punkové vlasy po ramena s boční částí

Punkové vlasy po ramena s boční částíInstagram @ayhanonluel

Punkové vlasy po ramena s boční částí jen křičí. Přehnané rány jsou tam, kde to opravdu září. Vytvořte tento vzhled pomocí kulatého kartáče, volumizeru a fénu. Zkuste použít trysku na sušičce k nasměrování tepla přímo na kořeny, abyste se zvedli.

Edgy Blue Punk účes

Obrázek ostře modrého punkového účesuInstagram @elizabethrosehairwitch

Každý, kdo má dost odvahy rozkouskovat tento super funky účes, si zaslouží být korunován na věčnou modrou bohyni. Spárujte s podřezaným účesem a několika vlnami pro větší styl a dosáhnete vážných vibrací punk rockové mořské panny.

Fab Faux Hawk pro Curly Punk Girls

Fab Faux Hawk pro Curly Punk GirlsInstagram @bevy_studio6a

Tento faux jestřáb pro punkové dívky je nervózní! Byl vytvořen licencovaným kosmetologem Bevym Morenem z Westlake, OH. “Vzory jsou tak odlišné, ale jdou perfektně dohromady.” Všechny ženy mohou takhle strhávat punkové dívčí účesy, “říká Moreno.

Moreno věří, že je to tak zábavný a jedinečný punkový střih pro zvláštní událost. “Všechny ženy mohou houpat tento styl, se spoustou laků na vlasy,” dodává.

Super Edgy Punk účes

super ostrý punkový účes pro ženyInstagram @thewidowspeakparlor

Zvažte super ostrý punkový účes, který bzučí všude kolem. Horní část byla vybroušena kvůli textuře, aby získala punkový styl bez námahy, kterého lze dosáhnout doma.

Tento střih je extrémně snadný pro ženu, která chce prostě styl a jít. V závislosti na typu vašich vlasů stačí uhladit punkové vlasy pomocí fénu a kartáče. U jemných vlasů můžete před vysoušením přidat pěnu.

Trikem pro extra objem nebo ostrost je sušení vlasů v opačném směru, než je plánujete nosit, pak si pomádu rozetřete v rukou a prsty zatlačte zpět zámky.

Přidání laku na vlasy pomůže udržet vaše punkové vlasy na místě. Množství objemu nahoře a způsob, jakým nosíte přední část/ofinu, lze upravit tak, aby odpovídala tvaru vašeho obličeje!

Žhavý růžový A-line punkový účes

Obrázek horkého růžového a-line punkového účesuInstagram @themarciek

Tento a-line punkový účes je ostrý, mladistvý a zábavný. Vytvořila ji stylistka a koloristka Marcie Kowalski z MD Jessup.

“Barva použitá na této fotografii pochází z nové řady Manic Panic Professional.” Punk rock se vrací a Manic Panic, která byla jednou z prvních společností zabývajících se barvami punku, se také vyvinula. Umístění horkého růžového barviva je kompenzováno přirozenými šedými vlasy na její hlavě. Je to zábavné mísení těchto tří barev pomocí řezů a technik tkaní, “vysvětluje.

Dále říká: „Módní barvy jsou super zábavné, ale také neuvěřitelně náročné na údržbu. Růžové vlasy jsou asi nejtěžší. Pokud hodláte poskočit do módních barev, vězte, že budete potenciálně krvácet z povlaků na polštáře a ručníků. Klíčová je studená voda. “

70’s Punk Blue Mohawk

Obrázek punkového modrého mohawka ze 70. letInstagram @missvintage82

Tento punkový modrý mohawk ze 70. let je nervózní, alternativní a není pro slabé povahy. “Barva funguje úžasně s alt girl účesy, jako je tento,” říká alternativní holič Alexandra Karen z Velké Británie.

Tyto punk rockové vlasy nejsou pro ženy s velmi jemnými nebo světlými vlasy nebo s kulatým nebo oválným tvarem obličeje.

“Takové ostříhané účesy jsou spíše hudebně inspirovanými mohawky z punkové éry konce 70. let.” Takže pokud máte rádi punkovou hudbu, bylo by to perfektní, “říká.

Pro styling Karen navrhuje vyzkoušet Swartzkopf Mowhawk Dust s extra fixačním sprejem. “Pokud použijete vosk, může to vážit Mohawk a ve stylu to dlouho nezůstane.”

Pinky Bob Punk Haircut

Obrázek účesu s růžovým bob punkemInstagram @goldi.locks.styling

Tento měkký punkový bob vytvořil ručně stylista Chantelle Haines z Grande Prairie, AB. “Různé odstíny růžové barvy vlasů a měkké vrstvy s tupým okrajem dělají z tohoto punku dokonalý přechodný krok k tomu, aby byl plný punk,” říká Haines.

Všestrannost tohoto střihu je úžasná! Můžete nosit tento elegantní a sofistikovaný nebo ho rozbít s bláznivou strukturou a zvlněním!

Haines říká, že zkuste vyhlazující balzám a silnou pěnu. “Vyhlazující balzám a pěna umožňují větší kontrolu nad těmi šílenými prameny!”

“Uskutečněte skok se semipermanentní barvou a nechte svou podivnou vlajku s jistotou vyvěsit,” dodává.

Punk Rock pro rovné vlasy

Punk Rock pro rovné vlasyInstagram @amber.cuttinup

Postoj se setkává se stylem, když nosíte na hřívě rock ‘n roll. Stylistka Amber spojila tmavý zázvorový odstín, aby oživila rovné vlasy oholením pokožky.

Odpojený účes Mullet Punk

Odpojený účes Mullet PunkInstagram @slaviaofficial

“Tento moderní parmice je velmi rozpojený s tunami textury.” Je to hravý pohled na jeden z nejpopulárnějších punk rockových účesů z 80. let, “říká kadeřnice Corrie Sweat ze Savannah, GA.

Tento styl může spadat do tolika kategorií od náladových a pixieish až po rocker chic.

“Toto je rozhodně více módní styl možných rockerových účesů,” dodává. “Tento styl nemohou vytáhnout jen pankáči z 80. let.” Odvážná osobnost a estetika jsou také vyžadovány! Nejlepší na moderní parmičce je, že funguje nejlépe, když je trochu neudržovaná, takže není třeba mnoho stylingu. “

Sweat říká, že pro suchou, nevrácenou punkovou atmosféru použije suchý šampon a texturovací pastu, jako je Aveda’s Control Paste nebo Verb’s Sea Texture Creme..

Účes Wild Thang s oholenými stranami pro pankáče

Účes Divoký Thang pro pankáčeInstagram @ruthphillips.hairstylist

Tento divoký účes pro pankáče je odpojený účes s oholenými boky. Vytvořila ji nezávislá stylistka Ruth Phillipsová z Youngstownu, OH. “Proti žluté má tmavě fialovou a samozřejmě ručně malovaný leopardí vzor!”

U žen, které zvažují punkové účesy, Phillips říká, že si pamatuje, že tento potisk lze snadno vystřihnout poté, co vám trochu narostou boky, aby zůstala poměrně nízká barva závazku.

“Naopak, pokud je to něco, co byste chtěli udržet dlouhodobě, budete muset sedět a nechat si udělat barvu a vzor namalovat zpět při každém účesu, nebo případně každý druhý, podle toho, jak velká část vzoru je vystřižena.” , “Dodává.

The Green Lantern Undercut Pixie Punk Hairstyle

Účes The Green Lantern Undercut Pixie PunkInstagram @jaysonstylist

Tento podřezaný pixie se nazývá „Zelená lucerna“ punkových účesů. Vytvořil jej spoluvlastník a stylista Jason Murray z Mill Valley v Kalifornii. “Vyznačuje se výraznými liniemi, texturou a díky barvě je vše popové,” vysvětluje.

Abychom odstranili altové účesy, Murray nám připomíná, že je třeba mnoho udržovat vysoce módní barvy, jako je zelená. “To znamená změnit to.” Je důležité, aby to bylo ostré! “

Úžasné špičaté vlasy pro punkrockové dívky

Úžasné špičaté vlasy pro punkrockové dívkyInstagram @staygold31

Ne tak nebezpečné, jak to vypadá, hroty na vašich punkových vlasech jsou vzrušující. Spárujte své špičaté krátké vlasy s výraznou barvou vlasů a vizuálním podříznutím.

Punk účes Pompadour Mohawk

Pompadour Mohawk Punk účesInstagram @studio_wolf

Tento pompadour mohawk vytvořil stylista Lindsay Wolf z Portlandu, OR. “Punkový styl nabízí spoustu výšky od přední části až k zátylku, přičemž každá strana bzučí,” vysvětluje Wolf.

Pokud zvažujete punkové účesy, jako je tento, je ideální pro ženy se silnou strukturou kostí a oválným tvarem obličeje. “Tento punkový účes vyžaduje čas na styling a několik úžasných produktů, takže rozhodně nejde o styl nenáročné na údržbu,” dodává.

Pro styling Wolf říká, že zkuste Oribe Volumista Mist pro hlasitost. “Nastříkejte od kořenů ke konečkům před fénováním malým až středně kulatým kartáčem.” Spojte se se silným lakem na vlasy Oribe Superfine a poté jemně zamlžte s Oribe Shine Reflecting Spray pro lesklý, skleněný povrch. Voíla! “

Dope Krátké punkové vlasy s dlouhým topem Emo

Dope Krátké punkové vlasy s dlouhým topem EmoInstagram @andreajoy_styliste

Mohawk a odvážná barva vlasů prostě křičí punk, že? Tyto emo vlasy se dobře párují s oholenými stranami a delším vrcholem.

Messy Joan Jett Shag for Modern Day Punks

Joan Jett Shag pro Modern Day PunksInstagram @cutxcolor

Jedná se o klasický Joan Jett soulož pro moderní pankáče, které lze nosit mnoha způsoby. Vytvořil jej kreativní vlasový umělec Brit Taddei z Beavertonu, OR. “Univerzálnost tohoto střihu lze nosit velmi chaotický a texturovaný a velmi dramaticky stylizovaný, nebo jej lze jednoduše udržovat a ladit, a přitom mít stále výhodu,” vysvětluje.

Tento punkový střih lze také zdůraznit mnoha barevnými možnostmi, což z něj činí tak rozmanitý a klasický rock and roll účes pro ženy, které chtějí vyzkoušet něco ostřejšího.

“Na rockové alternativní účesy musíte být rozhodně odvážná,” dodává. “Tento střih lze přizpůsobit jakémukoli tvaru obličeje.” Můžete jej také nosit s třásněmi nebo bez nich. Úžasně také vypadá na středně dlouhých až dlouhých vlasech. “

Texturovací pasta a zesilovače objemu budou vaším přítelem při úpravě tohoto účesu. Vyzkoušejte pastu na texturu Kevin Murphy Volume.Boost, Bedroom.Hair a Night.Rider.

Obnovená parmice s Bangs punkovým účesem

Obnovená parmice s účesem Bangs PunkInstagram @haircreations.bysophie

“Toto je účelový účes, který není pro slabé povahy!” Znovu vytvořená parmice je zpět s dramatičtějšími úhly a strukturou na všech správných místech, “říká kreativní vlasová umělkyně Sophie Wilson ze Sydney, AU.

“Fénujte v objemovém krému pro texturu a lesk.” Jakmile uschne, nastříkejte do solné mlhy a rozčesejte vlasy pro tu drsnou punkovou atmosféru. Nakonec použijte matný vosk, abyste rozdělili a zdůraznili alt styl, “vysvětluje.

To je tak univerzální a může být přizpůsobeno všem ženám, ale fungovalo by to nejlépe u ženy se středními až hustými vlasy. Bude lichotit tvaru srdce, oválu nebo diamantu.

“Tento střih je také pěkný pro ženy s velkým nosem, protože od něj odvádí pozornost tvrdými úhly,” dodává. “Může to také otevřít tvář punk rockových žen s malými rysy.”

Účes Deathhawk pro punkové dívky

Účes Deathhawk pro punkové dívkyInstagram @daveyterror

Toto je škádlený punkový mohawk s názvem „Deathhawk“ pro punkové dívky. To bylo ručně vyrobeno majitelem salonu a stylistou Crystal Terror ze San Antonia, TX. “Punkové účesy pro dlouhé vlasy, jako jsou tyto, nejsou jen módním prohlášením, jsou super punk rockem.”

“Použijte semi-permanentní barvu Joico Cobalt/Peacock Green a Pravana Neon Greens,” vysvětluje Terror. “Na oholenou stranu použijte zastřihovač arašídů Wahls.” Pokud jde o styl, ten byl zpětně sčesaný a škádlený. Celý jestřáb byl postříkán Bedheadskými mistrovskými díly. Zeptejte se svého stylisty na gel na vlasy, který je stejně účinný a má dlouhodobé držení. “

Ženy se středními až hrubými strukturovanými vlasy se nejsnadněji škádlí do širšího mohawk stylu, jako je Deathhawk. Není dobré takto upravovat jemné/řídké vlasy. S tímto stylem pracuje také většina tvarů obličeje.

Blond punk se stylem nahoře

Blond punk se stylem na vrcholu účesuInstagram @hairtonomy

“Tento blonďatý střih by se dal popsat jako styl punku, výstřední odpověď na precizní sestřih,” říká kadeřník Angel Indelicato z Philadelphie, PA. “Má nějaký trojúhelníkový tvar s velmi trhanými krátkými vrstvami.” Vypadá skvěle na přirozeně vlnitých vlasech. “

Indelicator říká, že vyzkouší špičkové produkty, jako jsou Lanza’s Texture Spray, Puff Me Volumizing Powder nebo dokonce Kevin Murphy’s Rough.Rider, které jsou pro vlasy grunge ideální. “Opravdu potřebujete sušší pocit, drsný produkt, aby se vlasy postavily a poskytly rozbitou strukturu na koncích,” dodává.

Tento krátký punkový účes funguje skvěle na typech vlasů mezi rovnými a vlnitými. Můžete však na to jít kudrnatě! V závislosti na tom, jak tento účes zatlačíte, bude více punkový nebo lesklejší.