Svět účesů je úžasný svět, plné barev a stylů, a rozhodně velmi umělecký a inovativní svět. Kadeřníci vždy hledají nové účesy a jejich kreativní šťávy, myslím, ve skutečnosti nikdy nedojdou. Každou chvíli tam jsou nové trendy účesy které vyjdou a jistě můžeme s postupem času očekávat více. V tomto článku některé z trendy krátké účesy jsou prezentovány, abyste je ocenili a měli z čeho vybírat.

Fantastický asymetrický střih Bob s různými zajímavostmi

Tento fantastický asymetrický bob střih je opravdu krásný a atraktivní na pohled. Po stranách má chladné vrstvy, které zvyšují její texturu a objem. Stejně tak odlesky kaštanové hnědé a měděná červená v podstatě k tomu přidejte styl a nuance krátký účes. Asymetrické strany navíc definují tento okouzlující střih bobu. Navíc krásné a svůdné rány dodávají tomuto úžasnému asymetrickému střihu bobů přitažlivost a kouzlo.

Fantastický asymetrický střih Bob s různým zvýrazněním

Zdroj

Okouzlující Pixie Cut

Tento okouzlující střih pixie má středně silné prameny hnědých vlasů se zvýrazněním měděné blond. Boky a záda jsou zkráceny, zatímco boční boky jsou opravdu atraktivní na pohled. Po stranách a vzadu jsou vrstvy pro zvýšení objemu a struktury vlasů. Skvělý a přitažlivý, tento krásný pixie střih je opravdu trendy účes.

Okouzlující střih Pixie

Zdroj

Chladný a chlapecký vlnitý střih Pixie

Na první pohled jsem si myslel, že model je chlapec, kvůli chlapeckému vzhledu vytvořenému tímto střihem pixie. Přesto v kadeřnickém světě není nic chlapeckého ani dívčího. Každý může sportovat a nosit, co se mu líbí. Tento střih pixie se vyznačuje těmi jemnými prameny vlnitých vlasů. Vzhledem k tomu, že jsou vlasy velmi jemné, je třeba zvýšit texturu a objem, a to díky vlnitým vlasům. Skvělý a okouzlující, tento chlapecký střih pixie je také trendy.

Chladný a chlapecký vlnitý střih Pixie

Zdroj

The Charming and Lovely Messy Bob Cut

Tento úžasný bob střih je zpracován chaotickým způsobem, aby vytvořil okouzlující a lákavý efekt. Tento účes má ty tlusté prameny černých vlasů a chaotický způsob, jakým je uspořádán, mu dodává větší texturu a objem. Jedním výrazným rysem tohoto účesu jsou krásné ofiny, které běží na rozdíl od špinavého vrcholu a zad. Určitě bych v budoucnu rád sportoval tento lákavý a atraktivní nepořádný bob.

Okouzlující a krásný nepořádný Bob Cut

Zdroj

Messy Pixie Cut od Winony Ryder

Wynona má husté vlasy, což je v tomto pixie střihu velmi zřejmé. Zkrátila to a zanechala nahoře a vpředu stopu hrotů. Horní část je uspořádána chaoticky, zatímco boky a záda pěkně doplňují horní část. Skvělý a okouzlující, tento pixie střih je opravdu trendy.

Messona Pixie Cut od Winony Ryder

Zdroj

The Lovely Wavy Bob Cut

Tento fantastický střih bobů je opravdu trendy díky svým nádherným vlnitým pramenům vlasů a vyklopeným stranám. Objem a textura vytvořená vlnami a chaotickým uspořádáním stačí k tomu, aby byl tento bob cut okouzlující a atraktivní. Podobně chladné oprášené třesky a vyklápěcí strany definují tento svůdný bobový střih.

Krásný vlnitý střih Bob

Zdroj

The Amazing Blonde Pixie Cut

Tento okouzlující a přitažlivý pixie střih má ty nádherné prameny středně silných blond vlasů. Zubaté rány vytvářejí velmi okouzlující vzhled, který je docela těžké ignorovat. Stejně tak chladné boky a záda pěkně doplňují zubaté ofiny. Tento pixie střih je přitažlivý a báječný a je opravdu velmi trendy a stylový.

Úžasný blonďatý pixie střih

Zdroj

The Awesome Brushed-up Pixie Cut

Tento roztomilý a okouzlující střih pixie má ty oprášené středně silné prameny vlasů, které jsou opravdu skvělé a vzrušující na pohled. Kartáčovaný top je doplněn elegantními boky a zády. Skvělý a okouzlující, tento pixie střih je dobrým doplňkem našeho seznamu trendových účesů.

Úžasný Brush-up Pixie Cut

Zdroj

Okouzlující a svůdný nepořádný Bob Cut

Tento bob střih je definován těmi jemnými prameny světlých blond vlasů. Boky jsou groteskně uspořádány, zatímco vrchol vyzařuje nonšalantní kvalitu. Ofina, která pokrývá celé čelo, je opravdu okouzlující a úžasná na pohled. Chladný a nedotčený, tento svůdný nepořádný bob střih je opravdu velmi trendy.

Okouzlující a svůdný nepořádný Bob Cut

Zdroj

Úžasný geometrický asymetrický Bob Cut

Necítíte se ohromeni tímto fantastickým bobem? No, určitě vás ohromí čistý styl a kouzlo tohoto fantastického účesu. Boky jsou asymetrické, zatímco ofina a boky vytvářejí geometrické vzory, které jsou opravdu lákavé na pohled. K popisu tohoto asymetrického střihu bobů neexistuje jiné výstižnější adjektivum než slovo „úžasné“.

Úžasný geometrický asymetrický střih Bob

Zdroj

Krásný a okouzlující klasický Bob Cut

Tento skvělý a okouzlující střih bobů je definován těmi krásnými prameny jemných světle hnědých vlasů. Stejně tak ofina dodá tomuto účesu styl a půvab, zatímco boky pěkně doplní ofinu. Skvělý a okouzlující, tento bob střih je opravdu svůdný a trendy.

Krásný a okouzlující klasický Bob Cut

Zdroj

Báječný a krásný Bob Cut

Tento bob střih má ty silné prameny černých vlasů. Definujícími rysy tohoto krásného bobového střihu jsou úžasné symetrické strany a ofina. Geometrický vzor vytvořený boky a třesky je opravdu úžasný a lákavý. Tento bob střih je rozhodně velmi trendy a stylový.

Báječný a krásný Bob Cut

Zdroj

The Fantastic Cool and Alluring Bob Cut

Tento svůdný střih bobu se vyznačuje těmi elegantními stranami, které kontrastují s vlnitým topem, který vrcholí větrem ošlehanými ofinou. Boky jsou úhledné a elegantní, zatímco horní část je poněkud špinavá. Přesto tento kontrast vytváří okouzlující styl, který je rozhodně velmi trendy a vzrušující na pohled.

Fantastický cool a svůdný Bob Cut

Zdroj

Platinum Blonde Pixie Cut

Tento velmi trendy platinový blonďatý pixie střih je opravdu úžasné a okouzlující na pohled. Má ty nádherné prameny středně silných blonďatých vlasů, které jsou ušité z a pixie účes. Boky a záda jsou zkrácené, zatímco ofina je pružná a stylová. Skvělý a okouzlující, tento krásný střih pixie je opravdu trendy a stylový.

Platinový blonďatý pixie střih

Zdroj