Svět účesů je opravdu vzrušující, protože kadeřníci vždy vymačkávají své kreativní šťávy, aby přišli s nové trendy účesy. Rozsah jejich kreativity navíc není žádným způsobem omezen, a tedy trendovější a inovativnější krátké účesy vždy vyjdou naší cestou. V tomto článku některé z trendy krátké účesy jsou prezentovány, abyste je v blízké budoucnosti ocenili a možná i sportovali.

Velmi okouzlující tupý Bob Cut

Tento fantastický tupý střih bobu má ty krásné třásně a chladné vrstvené boky a záda. Tyto vrstvy zvyšují objem a texturu tohoto účesu. Stejně tak tyto rány vytvářejí krásný vzhled, který je docela těžké ignorovat. Navíc volba měděně červené barvy pro tento účes je jistě vhodnou volbou. Určitě bych v budoucnu rád vyzkoušel tento tupý bobový řez.

Velmi okouzlující tupý Bob Cut

Fantastický tupý Bob Cut

Tento trendy tupý bob střih je docela atraktivní a krásný na pohled. Má ty středně silné prameny kaštanově hnědých vlasů, které jsou opravdu lákavé a přitažlivé na pohled. Tupé konce tohoto úžasného střihu bobů navíc vytvářejí jedinečnou přitažlivost pro tento účes. Skvělý a vzrušující, tento bob střih je jistě příjemným doplňkem našeho seznamu trendových krátkých účesů.

Fantastický tupý Bob Cut

The Lovely Classic Bob Cut

Tento klasický bob střih je opravdu okouzlující a svůdný na pohled. Má ty středně silné prameny rovných černých vlasů, které jsou zpracovány úžasným způsobem střihu bobů. Stejně tak rovná ofina vytvořit velmi přitažlivý a fascinující vzhled, který je úžasný na pohled. Určitě bych tento bob cut v budoucnu rád vyzkoušel.

Krásný klasický Bob Cut

The Awesome Boyish Pixie Cut

Tento krásný a okouzlující střih pixie mi připadá trochu chlapecký. Přesto v dnešní době není nic úplně chlapecké nebo dívčí. Tento účes má ty jemné prameny zlatých blond vlasů, které jsou opravdu úžasné na pohled. Kvůli jemným pramenům je nutné přidat vrstvy, aby byl pro tyto vlasy vytvořen větší objem a textura. Tento účes je opravdu skvělý a okouzlující.

Úžasný chlapecký pixie střih

Unikátní a umělecký střih Pixie

Tento jedinečný střih pixie se vyznačuje těmi nádhernými prameny jemných vlasů, které jsou zpracovány úžasným způsobem. Definujícími částmi tohoto účesu jsou dlouhé umělecké ofiny, které jdou až po bradu. Stejně tak špičatý top doplňuje fantastickou ofinu. Tento účes je opravdu báječný a jedinečně atraktivní zároveň.

Unikátní a umělecký střih Pixie

Lovely Pixie Cut Anne Hathaway

Anne Hathaway, kromě toho, že má velmi okouzlující tvář, má schopnost dělat jakýkoli účes, který nosí, atraktivní. Jako v tomto případě, kde sportuje cool pixie střih, který vypadá velmi trendově a lákavě. Má ty nádherné ofiny, které doplňují krátké strany a záda. Určitě bych ráda sportovala tento velmi lákavý a přitažlivý účes.

Lovely Pixie Cut Anne Hathaway

The Fantastic Messy Bob Cut

Tento skvělý a atraktivní střih bobu je docela krásný a přitažlivý na pohled. Chaotický top vytváří pro tyto vlasy větší objem a texturu, zatímco krátké strany a záda doplňují úžasný top. Navíc chladné hroty nahoře dodávají tomuto účesu půvab a styl. Tento bob střih je určitě trendovým způsobem nošení rozcuchaného účesu.

Fantastický Messy Bob Cut

Módní střih Pixie se špičatým topem

Tento úžasný střih pixie se vyznačuje těmi silnými prameny krátkých vlasů, které dodávají tomuto účesu dostatečný objem a texturu. Špičatý top navíc dodává těmto již tak hustým vlasům další objem. Podobně jsou na bocích a zádech patrné další vrstvy. A konečně, zubaté rány dodávají tomuto báječnému střihu pixie půvab a styl.

Módní střih Pixie se špičatým topem

Trendy Classic Bob Cut

Tento klasický bob střih je definován těmi zubatými střihy a ofinou, které dodávají tomuto účesu jedinečnou kvalitu. Stejně tak rozcuchaný top je jedním z výrazných rysů tohoto účesu. Krásný a přitažlivý, tento bob střih je opravdu skvělý trendový způsob nošení účesu.

Trendy Classic Bob Cut

Skvělý a elegantní střih Pixie

Pokud chcete chladný a elegantní střih pixie, toto je vaše nejlepší volba. Je definována těmi krátkými prameny uhlazených černých vlasů, které jsou umělecky zpracovány, aby vytvořily definitivně moderní vzhled. Ofina je úžasně tvarovaná, aby vytvářela úžasný dopad. Tvar boků a zad navíc dodává tomuto fantastickému účesu jeho jedinečnou a uměleckou kvalitu.

Skvělý a elegantní střih Pixie

Skvělý, ale úžasný Pixie Cut

Tento měděně červený pixie střih je opravdu úžasný a atraktivní na pohled. Vyznačuje se těmito zubatými třesky, které dodávají tomuto pixie střihu půvab a styl. Stejně tak jsou tyto ofiny doplněny krátkými vrstvenými boky a zády. Tento účes je opravdu trendy, moderní a úžasný na pohled.

Skvělý a přesto úžasný Pixie Cut

Choppy Messy Bob Cut

Tento fantastický střih bobů je definován jemnými prameny blonďatých vlasů, které jsou zpracovány trhaným a rozcuchaným způsobem. Skvělý a okouzlující pohled, tento účes má veškerou kvalitu báječného a trendového účesu. Chladná zubatá ofina a rozcuchaný top se navzájem doplňují. Stejně tak trhané boky a záda dodávají tomuto úžasnému střihu bobů půvab a styl. Tento rozcuchaný účes bych v budoucnu určitě ráda vyzkoušela.

Choppy Messy Bob Cut

The Amazing Pixie Cut with Brushed up Bangs

Tento úžasný pixie se vyznačuje těmi fantastickými oprášenými třesky a krátkými stranami a zády. Kartáčované ofiny běží na rozdíl od elegantních stran a zad a vytvářejí umělecký účes, který je skutečně jedinečný a atraktivní. Skvělý a vzrušující, tento účes je rozhodně trendy a úžasný na pohled.

Úžasný střih Pixie s oprášenými rány

Elegantní geometrický účes

Tento účes je opravdu velmi umělecký a jedinečný. Je definována těmi geometrickými stranami, které jasně vytvářejí elegantní a úžasnou přitažlivost pro tento účes. Stejně tak definitivní vlastností tohoto jedinečného účesu jsou jeho úžasné ofiny, které jsou záměrně navrženy tak, aby vytvářely geometrické vzory, které doplňují boky. Umělecký a atraktivní, tento účes je opravdu úžasný a trendy.

Elegantní geometrický účes