Günümüzde, saç söz konusu olduğunda her şey yolunda gibi görünüyor. Eskiden çok aşırı kabul edilen punk saç modelleri artık sıradan. Defilelerde, moda dergilerinde ve cesur sokak stiliyle cesur ruhlarda görülebilirler. Popüler inanışın aksine, bu saç modellerinden birini sallamak için bir punk grubundan veya punk alt kültüründen ayrı olmanız gerekmez..

Kişisel tarzınız biraz eksantrikse veya sadece farklı olmayı seviyorsanız, kızlar için bu sinirli punk saç stillerine bir göz atın. Hepimizin içinde şeker renkli kreasyonlar, harika alt kesimler ve bükülmüş, bağlantısız saç görünümleri bulacaksınız. Bükülmüş tarzınızı gösterin ve sıradanlıktan bağımsızlığınızı ilan edin. Cesur olun, parlak olun, SİZ olun ve bu sinirli görünümlerden biriyle cesur bir açıklama yapın!

Bir sonraki saç randevunuzdan önce, punk saç stillerinin bu fotoğraflarına göz atın.

Punklar İçin Koyu Kırmızı Öne Çıkan Koyu Kısa Saç

Koyu Kırmızı Öne Çıkan Koyu Kısa Punk SaçInstagram @cindyhstyles

Ateşli vurgular, bu kısa punk saç stilinde gösteriyi çalıyor. Kontrast koyu renkler birbirini tamamlar ve bob’da ortaya çıkacak katmanlı dokular için harika bir kırmızı ve siyah tuval bırakır..

Siyah Punk Kızlar için Orta Boy Afro

Siyah punk kızlar için orta uzunlukta afroInstagram @curlfactor

Ekstra yükseklik ve şık bir siluet için siyah punk kızlar için orta uzunlukta afroya ekstra sıçrama yapın. Saçları yanlardan kıvırcık saçlı bir mohawk haline getirmek, çok fazla çaba harcamadan çok yönlü bir görünüm katarak buklelere canlılık ve stilinize keskin bir hava verir..

Dreadlocks ile Kısa Saç Mohawk

Dreadlocks ile kısa saç mohawkInstagram @vonsbraids

Yüksekliği elde etmek için dreadlock’larla ve tarzınızı tamamen elden geçirmek için sahte patlamalarla kısa saç mohawk’ınıza süper havalı bir hava katın. Patlamalarla oynayın – yanlara oturmalarını sağlayın veya tam olarak devam edin.

Yan Parçalı Omuz Boyu Punk Saç

Yan kısmı olan omuz uzunluğunda punk saçInstagram @ayhanonluel

Yan kısmı olan omuz boyunda punk saç sadece tavrını haykırıyor. Aşırı süpürülmüş patlama, gerçekten parladığı yerdir. Bu görünümü yuvarlak bir fırça, biraz hacimlendirici ve bir fön makinesi ile oluşturun. Kaldırmak için ısıyı doğrudan köklere yönlendirmek için kurutucudaki nozulu kullanmayı deneyin..

Sinirli Mavi Punk Saç Modeli

Sinirli bir mavi serseri saç modeli resmiInstagram @elizabethrosehairwitch

Bu süper korkak saç stilini sallayacak kadar cesur olan herkes, sonsuz bir mavi tanrıça olarak taç giymeyi hak ediyor. Daha fazla stil için alttan kesilmiş bir saç modeli ve biraz dalga ile eşleştirin ve ciddi bir punk rock deniz kızı havası elde edeceksiniz..

Kıvırcık Punk Kızlar için Fab Faux Hawk

Kıvırcık Punk Kızlar için Fab Faux HawkInstagram @bevy_studio6a

Serseri kızlar için bu sahte şahin sinirli! Westlake, OH’den lisanslı güzellik uzmanı Bevy Moreno tarafından yaratılmıştır. “Desenler çok farklı ama birlikte mükemmel gidiyor. Tüm kadınlar böyle punk kız saç modellerini yapabilir” diyor Moreno.

Moreno, bunun özel bir etkinlik için çok eğlenceli ve benzersiz bir punk saç kesimi olduğuna inanıyor. “Bütün kadınlar bu stili bol saç spreyi ile sallayabilir” diye ekliyor..

Süper Sinirli Punk Saç Modeli

kadınlar için süper sinirli bir punk saç modeliInstagram @thewidowspeakparlor

Her yerde vızıldayan süper sinirli bir punk saç modeli düşünün. Üst kısım, evde elde edilebilecek zahmetsiz bir punk stili vermek için doku için tıraş edildi..

Bu kesim, sadece stil ve gitmek isteyen bir kadın için son derece kolaydır. Saç tipinize bağlı olarak, tek yapmanız gereken punk saçınızı bir saç kurutma makinesi ve fırça kullanarak yumuşatmak. İnce saçlar için, kurutmadan önce köpüğü ekleyebilirsiniz..

Ekstra hacim veya sivrilik için bir püf noktası, saçı takmayı planladığınızın tersi yönde kurutmak, ardından bir pomad alıp ellerinize sürmek ve parmaklarınızı kullanarak bukleleri geriye doğru itmektir..

Bir saç spreyi eklemek, serseri saçınızı yerinde tutmanıza yardımcı olacaktır. Üstteki hacim miktarı ve ön / kakül bölgesini nasıl giydiğiniz yüz şeklinizi tamamlayacak şekilde ayarlanabilir.!

Sıcak Pembe A-line Punk Saç Modeli

Sıcak pembe çizgili punk saç modelinin resmiInstagram @themarciek

Bu çizgili punk saç modeli sinirli, genç ve eğlenceli. Jessup, MD’den stilist ve renk uzmanı Marcie Kowalski tarafından oluşturuldu..

“Bu fotoğrafta kullanılan renk, yeni Manic Panic Professional serisinden. Punk rock bir geri dönüş yapıyor ve ilk punk saç boyası şirketlerinden biri olan Manic Panic de gelişti. Sıcak pembe boyanın yerleşimi, kafasındaki doğal gri tüylerle dengelenir. Dilimler ve dokuma teknikleri kullanarak bu üç rengin eğlenceli bir karışımı” diye açıklıyor..

“Moda renkleri süper eğlenceli ama aynı zamanda bakımı inanılmaz derecede zor. Pembe saç muhtemelen en zorudur. Moda renklerine sıçrayacaksanız, yastık kılıfları ve havlular üzerinde potansiyel olarak kan akacağını bilin. Soğuk su anahtardır.”

70’lerin Punk Mavi Mohawk

70'lerin punk mavi mohawk resmiInstagram @missvintage82

Bu 70’lerin punk mavi mohawk’ı sinirli, alternatif ve korkaklar için değil. İngiltere’den alternatif berber Alexandra Karen, “Renk, bunun gibi alternatif kız saç stilleriyle harika bir şekilde çalışıyor” diyor..

Bu punk rock saçı, çok ince veya sarı saçlı ya da yuvarlak veya oval yüz şekline sahip kadınlar için değildir..

“Bunun gibi çivili saç stilleri, 70’lerin sonlarındaki punk döneminin müzikten ilham alan mohawklarından daha fazlası. Yani punk müzikle ilgileniyorsanız, bu mükemmel olur,” diyor..

Karen, şekillendirme için ekstra tutma kalıplama spreyi ile Swartzkopf Mowhawk Dust’ı denemeyi önerir. “Ağda kullanırsanız, Mohawk’ı ağırlaştırabilir ve bu tarzda uzun süre kalmaz.”

Pinky Bob Punk Saç Kesimi

Pinky bob punk saç kesiminin resmiInstagram @goldi.locks.styling

Bu yumuşak punk bob, Grande Prairie, AB’den çırak stilist Chantelle Haines tarafından el yapımıydı. Haines, “Pembe saç renginin farklı tonları ve küt çevre ile yumuşak katmanlar, bu serseriyi tam bir serseriliğe geçiş için mükemmel bir geçiş adımı yapıyor” diyor..

Bu kesimin çok yönlülüğü inanılmaz! Bunu şık ve sofistike bir şekilde giyebilir veya çılgın bir doku ve kıvrılma ile sallayabilirsiniz.!

Haines, yumuşatıcı bir balsamı ve güçlü tutunan bir köpüğü denemeyi söylüyor. “Pürüzsüzleştirici balsam ve köpük, bu çılgın teller üzerinde daha fazla kontrol sağlar!”

“Yarı kalıcı bir renkle bir adım atın ve ucube bayrağınızın güvenle dalgalanmasına izin verin” diye ekliyor..

Düz Saçlar için Punk Rock

Düz Saçlar için Punk RockInstagram @amber.cuttinup

Yeleğinize rock ‘n roll giyerken tavır tarzla buluşuyor. Stilist Amber, düz saçları canlandırmak için koyu bir zencefil tonuyla cilt tıraşı yaptı.

Kesik Kefal Punk Saç Modeli

Bağlantısız Kefal Punk saç modeliInstagram @_hairwitch_

“Bu modern kefal, tonlarca dokuyla çok bağlantılı. Bu, 80’lerin en popüler punk rock saç stillerinden birinin eğlenceli bir yorumu,” diyor Savannah, GA’dan kuaför Corrie Sweat.

Bu tarz, kaprisli ve pixieish’ten rocker şıklığına kadar pek çok kategoriye ayrılabilir..

“Bu kesinlikle daha ileri moda bir olası rocker saç stili tarzı” diye ekliyor. “Bu tarzın üstesinden gelebilenler sadece 80’lerin serserileri değil. Cesur bir kişilik ve estetik de gereklidir! Modern kefal ile ilgili en iyi şey, biraz dağınık olduğunda en iyi şekilde çalışmasıdır, bu nedenle çok fazla şekillendirme gerekmez.”

Sweat, en fazla, parça parça, bitmemiş bir punk havası için Aveda’nın Kontrol Yapıştırıcısı veya Fiilin Deniz Dokusu Kremi gibi kuru bir şampuan ve tekstüre edici macun kullanmayı söylüyor..

Punks için Tıraşlı Taraflı Vahşi Thang Saç Modeli

Punklar için Vahşi Thang saç modeliInstagram @ruthphillips.kuaför

Serseriler için bu vahşi şey saç modeli, traşlı kenarları olan bağlantısız bir saç kesimidir. Youngstown, OH’den bağımsız stilist Ruth Phillips tarafından yaratıldı. “Sarıya karşı koyu bir menekşe ve tabii ki elle boyanmış bir leopar deseni var!”

Punk saç kesimini düşünen kadınlar için Phillips, bu baskının yanlarınız biraz büyüdükten sonra oldukça düşük bir bağlılık rengi bırakacak şekilde kolayca kesilebileceğini hatırlamasını söylüyor..

“Tersine, uzun vadeli tutmak istediğiniz bir şeyse, oturmanız ve renginizi yaptırmanız ve desenin ne kadarının kesildiğine bağlı olarak her saç kesiminde veya muhtemelen her ikisinde de desenin tekrar boyanması gerekir. ,” o ekler.

Green Lantern Undercut Pixie Punk Saç Modeli

Green Lantern Undercut Pixie Punk saç modeliInstagram @jaysonstylist

Bu alttan kesilmiş peri, punk saç stillerinin “Yeşil Fener” olarak adlandırılır. Mill Valley, CA’dan ortak sahibi ve stilist Jason Murray tarafından oluşturuldu. “Güçlü çizgilere, dokuya sahip ve renk her şeyi öne çıkarıyor” diye açıklıyor..

Murray, alternatif saç stillerini ortaya çıkarmak için yeşil gibi yüksek moda renklerini korumanın çok fazla bakım gerektirdiğini hatırlatıyor. “Bu onu değiştirmek anlamına geliyor. Keskin tutmak çok önemli!”

Punk Rock Kızları İçin Harika Dikenli Saçlar

Punk Rock Kızları İçin Harika Dikenli SaçlarInstagram @staygold31

Göründüğü kadar tehlikeli değil, serseri saçındaki dikenler canlandırıcı havalı. Dikenli kısa saçınızı koyu saç rengi ve biraz görsel alt kesim ile eşleştirin.

Pompadour Mohawk Punk Saç Modeli

Pompadour Mohawk Punk saç modeliInstagram @studio_wolf

Bu pompadour mohawk, Portland, OR’den stilist Lindsay Wolf tarafından yaratıldı. Wolf, “Punk tarzı, önden enseye kadar her iki taraf da vızıldayan çok sayıda yüksekliğe sahiptir,” diye açıklıyor Wolf..

Bunun gibi punk saç stillerini düşünüyorsanız, güçlü kemik yapısına ve oval yüz şekline sahip kadınlar için idealdir. “Bu serseri saç modeli, şekillendirme için zaman ve birkaç harika ürün gerektiriyor, bu yüzden kesinlikle az bakım gerektiren bir stil değil” diye ekliyor..

Şekillendirme için Wolf, hacim için Oribe Volumista Mist’i denemeyi söylüyor. “Küçük ila orta yuvarlak bir fırça ile fönlemeden önce köklerinizden uçlarına püskürtün. Ardından Oribe Superfine Strong Hairspray ile tutun ve ardından parlak, cam benzeri bir görünüm için Oribe Shine Reflecting Sprey ile hafifçe buğulayın. İşte!”

Uzun Emo Toplu Uyuşturucu Kısa Punk Saç

Uzun Emo Top ile Dope Kısa Punk SaçInstagram @andreajoy_styliste

Mohawk ve cesur saç rengi sadece serseri çığlık atıyor, değil mi? Bu emo saç, traşlı kenarlar ve daha uzun bir üst kısımla iyi uyum sağlar.

Modern Zamanın Punk’ları için Dağınık Joan Jett Sevişmek

Modern Zamanın Punk'ları için Joan Jett SevişmekInstagram @cutxcolor

Bu, birçok şekilde giyilebilen günümüz punkları için klasik bir Joan Jett sevişme. Yaratıcı saç sanatçısı Brit Taddei, Beaverton, OR tarafından yaratıldı. “Bu kesimin çok yönlülüğü, çok dağınık, dokulu ve çok çarpıcı bir şekilde giyilebilir ya da hala bir kenarı varken basit ve tonlu tutulabilir” diye açıklıyor..

Bu serseri kesim, birçok renk seçeneğiyle de vurgulanabilir, bu da onu daha keskin bir şey denemek isteyen kadınlar için çok çeşitli ve klasik bir rock’n roll saç kesimi yapar..

“Alternatif saç stillerini sallamak için kesinlikle cesur olmalısınız” diye ekliyor. “Bu kesim herhangi bir yüz şekli için özelleştirilebilir. Saçaklı veya püskülsüz olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca orta uzunlukta ve uzun saçlarda harika görünüyor. ”

Doku macunu ve hacim arttırıcılar bu saç stilini şekillendirirken arkadaşınız olacak. Kevin Murphy Volume.Boost, Bedroom.Hair ve Night.Rider doku macununu deneyin.

Patlama Punk Saç Modeli ile Yeniden Oluşturulmuş Kefal

Bangs Punk saç modeli ile yeniden yaratılmış MulletInstagram @haircreations.bysophie

“Bu, korkaklar için olmayan bir ifade saç modeli! Avustralya, Sydney’den yaratıcı saç sanatçısı Sophie Wilson, yeniden yaratılan kefal, tüm doğru yerlerde daha dramatik açılar ve doku ile geri döndü” diyor..

“Doku ve parlaklık için hacimli bir kremle kurutun. Kuruduktan sonra, bir tuz sisi püskürtün ve o cesur serseri havası için saçı ezin. Son olarak, alt stili parçalamak ve vurgulamak için mat bir balmumu kullanın” diye açıklıyor..

Bu çok yönlüdür ve tüm kadınlara uyarlanabilir, ancak orta ila kalın saçlı bir kadında en iyi sonucu verir. Bir kalp, oval veya elmas yüz şeklini düzleştirir.

“Bu kesim aynı zamanda büyük burnu olan kadınlar için de güzel çünkü sert açılarıyla dikkatleri ondan uzaklaştırıyor” diye ekliyor. “Ayrıca küçük yüz hatlarıyla punk rock kadınlarının yüzünü de açabilir.”

Punk Kızlar için Deathhawk Saç Modeli

Punk Girls için Deathhawk saç modeliInstagram @daveyterror

Bu, serseri kızlar için “Deathhawk” saç modeli adı verilen alaylı bir punk mohawk. San Antonio, Teksas’tan salon sahibi ve stilist Crystal Terror tarafından el yapımıydı. “Böyle uzun saçlar için punk saç modelleri sadece bir moda ifadesi değil, süper punk rock.”

Terror, “Joico Kobalt/Peacock Green yarı kalıcı renk ve Pravana Neon Yeşilleri kullanın” diye açıklıyor. “Tıraşlı taraf için bir Wahls fıstık düzeltici kullanın. Tarza gelince, geri tarandı ve alay edildi. Bütün şahine Bedhead Başyapıtları püskürtüldü. Stilistinize, uzun süreli tutuş için aynı derecede etkili olan saç jölesi hakkında bilgi verin.”

Orta ila kaba dokulu saçları olan kadınlar, Deathhawk gibi daha geniş bir mohawk stiline girmenin en kolay yoludur. İnce/ince saçı bu şekilde şekillendirmek iyi bir fikir değil. Çoğu yüz şekli de bu stille çalışır.

Stili Üstte Sarışın Punk

Top saç stili ile sarışın PunkInstagram @hairtonomy

Philadelphia, PA’dan kuaför Angel Indelicato, “Bu sarışın kesim, stil sahibi bir punk olarak tanımlanabilir, hassas bir saç kesiminin aşınmış cevabı” diyor. “Çok dalgalı kısa katmanları olan üçgen bir şekli var. Doğal dalgalı saçlarda harika görünüyor. ”

Indelicator, Lanza’s Texture Spray, Puff Me Volumizing Powder ve hatta Kevin Murphy’s Rough.Rider gibi en iyi ürünleri denemeyi söylüyor. Grunge saçlar için mükemmel. “Saçın ayağa kalkması ve uçlardaki kırık dokuyu sağlamak için gerçekten kurutucu hissi veren, cesur bir ürüne ihtiyacınız var” diye ekliyor..

Bu kısa punk saç modeli, düz ve dalgalı arasındaki saç tiplerinde harika çalışıyor. Yine de bunun için kıvırcık gidebilirsin! Bu saç kesimini nasıl ittiğinize bağlı olarak, onu daha serseri veya daha parlak hale getirir.