Jednou z nejkrásnějších a nejjemnějších květin je ibišek. Pokud jde o smyslná květinová tetování, ibišek se většinou ujímá vedení. Tato květina je ženštější a perfektně sedí ženám. Severoameričané z viktoriánské éry považovali tuto květinu za symbol dokonalých žen nebo dokonalé manželky.

Číňané však tuto květinu považují za symbolický totem velkoleposti výtečnosti nebo osobní brilantnosti, kterou používají pro muže i ženy. Jedinečnost této konkrétní květiny spočívá v tom, že se může velmi snadno synchronizovat s jakýmkoli jiným designem. Můžete také hrát s různými barvami, aby to bylo osobnější.

Jelikož květinová tetování jsou žádaná, získává největší pozornost právě Hibiscus. Ženy by chtěly nosit tento motiv na různých částech svého těla kvůli jeho symbolickému významu. Jejich původní barva je obvykle červená a růžová, ale ve formě tetování může dosáhnout až purpurových, tmavších odstínů a dokonce i černé nebo bílé. Tato krásná květina je pýchou Pacifiku.

Elegantní a cool nápady na tetování ibišku

Květy ibišku mají spíše ženský design, a proto se v tomto článku zaměřím pouze na dámy. Existují různé kompozice, ze kterých si můžete vybrat tu nejlepší. Podívejme se, jak ženy rády nosí tento motiv. Umístění tetování však bude záviset na velikosti. Níže je několik nápadů na kompozici s několika smysluplnými poznatky a nápady na umístění, které vyhovují vašemu tělu.

Motýl a ibišek

Hibiscus je známý jako květina pro úplnou ženu a přidání motýla je to pravé. Barevný motýl s tmavšími odstíny a květ ibišku se světlejším odstínem, jako je růžový, nejenže esteticky upoutá pozornost, ale ukazuje se také, že symbolicky představuje velmi mírumilovnou ženu. Pokud zvažujete použití růžových odstínů, pak vězte, že bude představovat vaši osobnost jako krásnou a úplnou ženu, protože růžová je symbolickou barvou ženské krásy. Tento druh motivu bude nejlépe vyhovovat oblasti zad, nebo pokud chcete, aby byl malý, pak bude vypadat velmi přitažlivě za krkem.

ibiškové tetování

Dekorativní tetování ibišku na zádech

Dívky s feministickým smýšlením obvykle získávají ženský symbol jako důkaz své ženskosti. Pokud však chcete reprezentovat podobnou věc, ale chcete něco barevného a velkého, pak bude řetězec tří nebo čtyř květů ibišku na obou stranách zad vypadat výjimečně. Jak již bylo řečeno výše, ibišek je symbolickou reprezentací úplných žen, které jsou hrdé na své ženství.

Ženské znamení je pro mileniály 21. století příliš staromódní, ale tato svůdná květina má záda. Chlubte se hrdě na zádech. Pokud muži zvažují kompliment své manželky nebo druhé poloviny, pak by malý ibišek na zápěstí nebo v blízkosti oblasti srdce vypadal skvěle. Pokud si nejste jisti, zda je barevný, přejděte k prázdnému inkoustu nebo si jen udělejte obrys.

Nástěnné hodiny s ibiškem

Tento motiv je ve srovnání s jinými návrhy poměrně obrovský. Proto si před jeho získáním budete muset vyhledat velmi profesionálního a zkušeného tatéra. Pokud tento design nepřichází dokonale na obrázku, včetně jeho stínu a detailů, pak se obávám, že si nakonec zničíte část ramene a jednu celou stranu zad..

Hodiny však představují čas a ibišek je pro ženu. Když zkombinujete oba, můžete z toho interpretovat dva významy. Zaprvé, ten čas je v našich životech velmi vzácným prvkem a mohl by být vnímán jako neustálá připomínka pro jeho nositele. Za druhé, žena nebo dívka, která nosí toto konkrétní tetování, je velmi přesná a pro její život je tím nejvzácnějším darem. Můžete si ji také přizpůsobit tak, že na hodiny uvedete svůj čas narození nebo jakoukoli nezapomenutelnou hodinu, o které si myslíte, že by měla být na vašem těle oslavena..

ibiškové tetování

Banda ibišku na boku břicha

Ženy jsou jednou z nejvíce empatických entit na tomto světě. Říká se, že pokud se žena zamiluje, pak ji žádná světová moc nemůže zastavit, aby si vzala její lásku, a žena se zamiluje jen jednou. Další věcí, která je na ženě populární, je její přátelství s přáteli, bez ohledu na to, co žena své přátele nikdy nezradí.

Přátelství bude mít vždy na prvním místě. Na oslavu těchto dvou vlastností se ženy často rozhodnou mít na boku břicha svazek červeného a žlutého ibišku. Červený květ představuje lásku, vášeň pro zasloužilé a šťastné osoby a žluté personifikují se všemi svými přáteli. Tato kombinace nám také říká ještě jednu věc o ženě, a to, že dokážou udržet rovnováhu ve všech svých vztazích, protože jsou pro ni stejně důležití.

Na sobě ibiškový rukáv

Všichni moji čtenáři jsou dobrou zprávou pro vás. Můžete nosit ibiškový rukáv. Ačkoli ibišek obvykle představuje ženský pohled, ibiškový rukáv vypadá velmi mužně a mužně. Muži mohou vzdát hold nejbližším ženám v jejich životě tím, že nosí ibiškový rukáv, protože ibišek také představuje dokonalou manželku.

Rukáv ukázal svou lásku ke své ženě. Ukázalo by to také empatickou stránku muže. Muži jsou obvykle považováni za systematičtější, a proto, když chlap projevuje emoce, je považován za ženského nebo mužského muže. Jejich empatická stránka se tedy skrývá někde pod jejich systematickým myšlením. Tetování na ibiškovém rukávu může být skvělý způsob, jak předvést lásku a city k něčemu nebo svému nitru a zvláštnímu charakteru, který hloupost společností ovládla.

Černý inkoustový ibišek pro muže

Ibišek s černým inkoustem je dalším designem, který mohou muži považovat za nošení, pokud je jim trochu nepříjemné nosit celý rukáv. Toto tetování je relativně malé a vejde se kamkoli. Může se hodit na kotníky, předloktí, bok hrudníku, stehno nebo kamkoli, kde by ho někdo chtěl mít. Protože neexistují žádné barvy, je poněkud neutrální pro muže i ženy.

Kick-ass stínování s různými odstíny černé v obrysu může být velmi esteticky příjemné. Toto konkrétní tetování může představovat cokoli. V různých zemích má různé významy, protože Číňané v tom vidí symbol osobní slávy a vnitřní krásy. Je to druh tetování, které by si každý muž přál mít bez myšlenek kvůli jeho hyperrealistickému výrazu.

Šedý a černý ibišek

Další nápad pro muže i ženy, kteří hledají něco bezbarvého, ale elegantního a elegantního. Kytice tří nebo čtyř květů ibišku seřazených v řadě může vypadat nesrovnatelně. Ibišek se formuje s černým inkoustem a pro stínování tetování značně využívá různé odstíny šedé barvy. Když se na něj podíváte, získáte královský vzhled. Může také vyzařovat pocit důvěry, který v sebe člověk má. Pokud plánujete, aby to bylo osobnější, přidalo by to vaše jméno nebo jméno někoho, koho milujete nejvíce.ibiškové tetování

3D ibišek, který vypadá jako skutečný

Toto je 21. století, a proč nelze tetování znázornit ve 3D, když máme 3D animace a divadelní filmy. Získat ibišek ve 3D designu je v dnešní době velmi cool. Obvykle dívky rády mají toto tetování na zádech nebo oblastech poblíž boků a břicha. Ačkoli jsou tyto hibiscusy podobné ostatním tetovacím návrhům, jejich jedinečnost spočívá v tom, že jakýkoli design lze proměnit v 3D design.

Jen si představte, jak by to vypadalo elegantně a chladně, když máte dojem, že z vašeho těla vychází ibišek. Krásný 3D motiv by se skvěle hodil pro mladší dívky a kluky. Toto tetování může také skákat každá žena, ale jde o to, že tyto druhy tetování potřebují mnohem více stínování, kvůli čemuž jsou časově náročné a velmi bolestivé.

Závěr

Když to shrneme, doufám, že jste z tohoto příspěvku mohli mít několik inspirací. Diskutoval jsem téměř vše o tetování ibišku, včetně jejich významů a návrhů, i když to bylo jen několik návrhů.

Můžete použít různé barvy a kombinovat jiné designy, abyste získali vlastní kompozici, ilustraci, která vás popisuje, že ji vlastníte. Vyberte si ten nejlepší design tetování ibišku, protože kromě ženství také symbolizuje relaxační a zábavný životní styl, pohodovou a humornou osobnost.