Tetování se pomalu stává spíše módní výpovědí, než pouhou formou body art. Lidé, kteří mají tetování, mají za každým zvoleným designem tetování vždy příběh. Tetování je forma úhlu pohledu člověka nebo vyjádření jeho vlastností. Bez ohledu na to, jak jednoduchý nebo složitý může být design tetování, jeho význam bude vždy záviset na jeho nositeli.

Dove tetování jsou některé z nejkrásnějších druhů tetování, které jsou dnes k dispozici. Je to druh tetování, které vyhovuje mužům i ženám. Je to unisex design, který podporuje ženskost i mužnost. Je na osobě, která se dívá na tetování, aby si to vyložilo tak, jak to vidí.

Dove tetování také přicházejí v různých velikostech. Existují lidé, kteří chcete si nechat udělat velké tetování s cílem sdělit ostatním jasnější a smysluplnější zprávu. Na druhé straně jsou také lidé, kteří dávají přednost tetování malých rozměrů, které dokonale padne do zápěstí nebo zadní části krku. Ve skutečnosti si můžete vybrat jakýkoli typ a velikost tetování, které chcete, ale vždy byste měli pamatovat na to, že znát význam tohoto tetování je nezbytný.

holubičí tetování

Druhy tetování Dove

Dove tetování je v dnešní době velmi populární. Některé návrhy mohou ilustrovat pouze jednu holubici, zatímco jiné návrhy kombinují holubice s prohlášeními nebo jinými symbolickými zvířaty a věcmi. Čím více symbolů je v designu tetování, tím hlubší je jeho význam. Důvodem je, že každý objekt má různé individuální významy.

Zde jsou některé z nejpopulárnějších návrhů tetování Dove dnes:

 1. Létající holubice tetování s prohlášením na stuhy

Lidé, kteří chtějí sdělit jasnější zprávu, v případě, že ostatní lidé nemohou najít skrytý význam každého symbolu, obvykle používají tento design tetování. V tomto tetovacím designu holubice zobákem drží kousek stuhy. Pás karet obvykle obsahuje jména, speciální data, oblíbené citáty nebo životní motta. Protože je tato část v prostém textu, mnoho lidí automaticky pochopí, co vaše tetování skutečně znamená.

 1. Želví tetování s klíčem a zámkem

To je další populární design pro tetování holubice. Páry používají tento design, aby si navzájem projevovaly bezpodmínečnou lásku. Toto tetování nejlépe představuje lidi, kteří jsou zamilovaní nebo v nějakém romantickém vztahu. Konstrukce obsahuje jednu holubici držící zámek, zatímco druhá holubice drží klíč. Obě hrdličky létají proti sobě, jako symbol setkání. Existují také varianty tohoto designu tetování, kde holubice se zámkem čeká na druhou holubici s klíčem (létající holubice).

 1. Mraky a vzestupné tetování holubice

Tento design tetování má pro mnoho lidí náboženský význam. Vzestupná holubice je jako duch, který jde do nebe. U katolíků je vzestupná holubice často spojována s Duchem svatým. Měli byste však vědět, že nejen věřící lidé, kteří mohou mít tento tetovací design. S přidáním mraků může toto tetování také symbolizovat začátek lidské touhy následovat své sny. Když máte sen, přirozeně se chcete posunout vpřed a stále po něm sáhnout, dokud tento sen neproměníte ve skutečnost. To říká tento design tetování.

 1. Dove s Angel Wings Tattoo

Holubice jsou odedávna symbolem čistoty a míru. Na druhé straně jsou andělé jako Boží poslové. Když spojíte tyto dva symboly, pošlete všem zprávu, že jste zastáncem míru nebo nositelem míru. Ve skutečnosti je tento design velmi aktuální. Dnes je mnoho národů v konfliktu. Pokud si přejete světový mír, pak vám to může pomoci při šíření povědomí o tom.

holubičí tetování

DIGITÁLNÍ KAMERA OLYMPUS

Význam tetování Dove

Dove tetování může mít několik významů. Význam vašich tetování závisí výhradně na vaší vlastní interpretaci designu. Můžete si vybrat jednoduchý design tetování nebo si vybrat komplikovaný – volba je nakonec na vás. Důležité je, že váš design by měl lidem sdělit zprávu, kterou nemůžete říci slovy ani činem.

Dove tetování znamenat mír a harmonii. Na rozdíl od jiných zvířat, která spolu bojují, jsou hrdličky často klidné a zdánlivě v klidu po celou dobu. Nevidíte hrdličky, které mezi sebou bojují. Uvidíte pouze holubice, které nevinně sledují jakoukoli scénu, která se jim odehrává před očima.

Dove tetování také symbolizuje nekonečnou lásku. Symboly holubice jsou již dávno romantizovány. Důvodem je především jedinečná charakteristika holubice. Jakmile holubice najde svého druha, budou spolu žít dlouho. Obvykle, když druhá holubice zemře, zbývající holubice už nikdy nenajde žádného jiného partnera a obvykle zemře v následujících dnech. Ve srovnání s lidmi to ukazuje na silnou lásku mezi páry.

Dove tetování by také mohlo znamenat rodinu. Holubice jsou věrná a milující stvoření. Stejně jako lidé zůstávají hrdličky dlouho se svými rodinami a vychovávají své mladé.

Ideální umístění tetování Dove

Umístění vašich tetování je velmi důležité. Aniž byste přemýšleli o správném umístění svých tetování holubice, můžete skončit plýtváním precizně vyrobeného mistrovského díla. Pokud chcete pomocí tetování vytvořit povědomí o určitém problému, pak se musíte ujistit, že je vaše tetování v oblasti, kam mohou lidé vidět. Také musíte mít na paměti, že velikost vašeho tetování ovlivní vaše možnosti umístění.

Pokud si chcete nechat udělat velké tetování holubice, pak vám nezbývá nic jiného, ​​než si ji dát na dostatečně širokou a prostornou část těla. Vaše záda nebo hrudník jsou jediné části těla, které by mohly pojmout velké tetování.

Existují lidé, kteří jsou trochu konzervativní, pokud jde o velikosti tetování. Pro ty z vás, kteří chtějí získat menší tetování holubice, by to vypadalo dobře na zápěstí nebo na jedné paži. Tyto části těla jsou při zdobení snadno patrné.

Viz také:

 • 45 ohromujících tetování Ruby Rose !
 • 250 egyptských tetování z roku 2017 (s významy)
 • 125 nádherně vytvořených tetování na páteři
 • 150+ roztomilých semicolonových tetovacích návrhů 2017
 • 150 nejlepších tetování žaludku pro muže & Ženy
 • 110 Nejlepší kolekce tetování lva za rok 2017
 • 150 nejhledanějších -po tetování krále a královny
 • 125 nejlepších křesťanských tetování roku 2017

Tipy na přípravu tetování Dove

Jediná věc, kterou si musíte na tetování holubice připravit, jste vy. Než půjdete k tetování, měli byste se uživit. Vzhledem k tomu, že postupy tetování mohou být někdy psychicky stresující, zvláště pro lidi, kteří mají nízkou toleranci bolesti, budete potřebovat energii, abyste celý postup zvládli. Budete také potřebovat energii, abyste vydrželi relativně bolestivou proceduru tetování, zvláště pokud jste poprvé.

Další věc, kterou byste měli mít na paměti, je dobře se hydratovat před zahájením procedury. To vám pomůže relaxovat a uklidnit se, navzdory děsivým zvukům tetovací pistole. Jakmile procedura začne, nebudete mít čas se hydratovat, protože budete myslet jen na bolestivý dotek jehel na kůži.

holubice-tetování-design

roztomilé tetování holubice

Průměrné náklady na služby a standardní ceny tetování Dove

Ceny tetování holubice závisí na několika faktorech. Cena vašeho tetování například určuje cenu tetování. Pokud zvolíte velký design tetování, měli byste být připraveni zaplatit zhruba 200 – 350 $. Tyto ceny platí pouze pro místní tetovací obchody a umělce. V případě, že si chcete nechat udělat tetování od světově proslulého tatéra, připravte se na útratu alespoň dvojnásobku výše zmíněné částky.

Dalším faktorem, který ovlivňuje cenu vašeho tetování, je složitost jeho designu. Někteří umělci tetování účtují poplatek za služby hodinově. Pokud je design vašeho tetování extrémně složitý a složitý, pak by jeho dokončení trvalo pravděpodobně déle než běžné tetování. To znamená, že musíte utratit více, abyste to zvládli.

Tipy pro údržbu po tetování Dove

Nejdůležitější tip na následnou péči, který si musíte pamatovat, je, že první 3 týdny nebo dokud se vaše pokožka úplně nezhojí, nikdy nenoste příliš upnuté oblečení. Jedním z velmi dobrých důvodů, proč byste neměli nosit těsné oblečení, je to, že se určitě bude držet vašeho tetování. Rovněž zničíte barvu svého tetování, pokud nosíte těsné oblečení, protože inkoust se do vašeho oblečení stále může přenášet.

Tetování časem vybledne, ale můžete udělat něco, co proces zpomalí. Pokud chcete, aby vám tetování dlouho vydrželo, neměli byste si ho potírat oblečením nebo rukama. Při čištění tetování během prvních týdnů byste jej měli pouze jemně umýt a nikdy oblast nedrhnout.