Květinové tetování bylo vždy skvělým způsobem, jak dosáhnout jemného a elegantního vzhledu tetování pro muže i ženy. Když si ale vybíráte druh květiny, který se má na těle otírat, musíte vynaložit trochu úsilí na prozkoumání druhu květiny, který je jedinečný a má krásný význam. Abychom vám usnadnili život, vybrali jsme jednu z nejkrásnějších květin na této planetě, která pochází z Číny a je perfektní květinou, kterou můžete přidat do své sbírky tetování.

Je to krásná květina, známá jako Chryzantéma a roste pouze v Číně a některých částech východní Asie během podzimu. Chryzantéma je kvetoucí rostlina s bohatou historií a hlubokými významy. Tyto květiny jsou symbolem dokonalosti a jsou také známé jako „Květiny královny podzimu.Chryzantéma má nespočet odrůd; najdete tuto exotickou květinu v různých zářivých a oku lahodících barvách, jako je bílá, oranžová, žlutá, bronzová, červená, fialová a růžová. To znamená, že máte tolik způsobů, jak můžete své chryzantémové tetování prezentovat na svém těle.

Pokud plánujete ozdobit své tělo těmito úchvatnými květinami, musíte si projít tento článek. Setkáte se s některými z nejlepších chryzantémových tetování spolu s jejich zdravými významy.

Tetování chryzantémy

Význam tetování chryzantémy

Chryzantémová tetování mají hluboké spojení s japonskou kulturou, přestože pocházejí z Číny. V japonské kultuře lidé věří, že květ chryzantémy představuje velkorysost a velikost člověka. Přemýšleli jste někdy o tom, jak tato květina získala tak jedinečné a krásné jméno, chryzantéma? Název je odvozen z řeckého slova Chrysos, což znamená zlato, a anthemon znamená květiny. Pokud tedy spojíte obě slova dohromady, znamená to „zlatý květ“, a proto mnoho křesťanů věří, že květiny chryzantémy představují slunce, které zase symbolizuje dlouhý život.

Květy chryzantémy jsou obvykle spojeny se šťastnými příležitostmi a radostí. Tyto květiny najdete ve výzdobě během velkých oslav, jako jsou svatby, narozeniny, křty atd. Lidé během těchto velkých oslav také dávají chryzantémy jako projev lásky, protože tyto květiny jsou také symbolem lásky pro přátele a rodinu jako znovuzrození, pozitivita, mír a radost.

Chryzantémy mají různé barvy, protože existuje nejméně 200 druhů této jedinečné květiny. Každá barva má jiný význam. Proto se musíte ujistit, že pro tetování chryzantém vyberete správnou barvu a víte, co představuje. Bílé chryzantémy symbolizují bolest a pravdu, červené a růžové symbolizují lásku a vášeň, zatímco žluté chryzantémy představují neopětovanou lásku.

Mnoho křesťanů ze západní části světa věří, že chryzantémy jsou spojeny s pojmem smrti, kvůli kterému jsou tato tetování mezi nimi zcela běžná. Mnoho lidí rádo experimentuje s chryzantémovým tetováním, protože se s ním dá hodně dělat. Chryzantémová tetování, která obsahují stylové detaily, obvykle znamenají smyslnost a plodnost a emocionální pocity nositele.

Význam tetování chryzantémy se obvykle mění, když je smícháte s různými prvky. Pokud si například necháte vytetovat chryzantému a lebku, znamená to, že jste nezranitelný člověk, který je plný energie, protože z tohoto tetování se stane ochranný amulet. Lebky symbolizují smrt a chryzantémy představují nový život. Takže kombinací těchto dvou prvků získáte tetování s hlubokým významem. Existuje mnoho dalších prvků, které můžete začlenit do svých tetování chryzantémy, jako jsou motýli, hadi, lvi, draci, vlny a mnoho dalších věcí a tvorů.

Význam vašeho tetování chryzantémy se dokonce změní v závislosti na počtu květin přítomných ve vašem tetování. Pokud si necháte vytetovat dvě velké chryzantémy nebo jednu s plným květem a druhou v podobě pupenu, představuje věrné a láskyplné vztahy s vaší rodinou. Významy a význam tetování chryzantémy jsou nekonečné a krásné. Pokud máte pocit, že můžete s těmito významy klikat, určitě byste to měli vyzkoušet.

Někteří lidé se cítí přitahováni vzhledem chryzantémového tetování a příliš nezkoumají význam, který v sobě ukrývají, ani emoce, které v sobě sděluje. Proto je úplně v pořádku, pokud si necháte tetování chryzantémy jen kvůli designu. Ujistěte se, že řádně projdete všechny možnosti tetování chryzantémy a vyberete si to nejlepší pro vás.

Tetování chryzantémy

Ideální umístění pro tetování chryzantémy

Chryzantémová tetování jsou tak dechberoucí, že ať už je na svém těle umístíte na kteroukoli oblast, bude stále vypadat nádherně. Chryzantémové tetování vypadá jako umělecké dílo; vaše tělo tedy bude doplňovat, ať už je napuštěné kdekoli. Nemluvě o tom, že tato tetování přicházejí s různými vzory v tolika krásných barvách, což vám dává spoustu možností umístění. Jedním z nejběžnějších umístění chryzantémových tetování je paže, ve které se někdy tetování rozšíří na ramena a klíční kost.

Další samozřejmostí těchto tetování je stehno. Výběr umístění pro tetování chryzantémy závisí výhradně na zvoleném designu. Pokud se chystáte na malé tetování chryzantémy, které obsahuje pouze jednu květinu, můžete zvážit jeho pořízení na ruce, dlaně, krk nebo horní část zad. Někteří lidé to dokonce dostanou za ucho pro jedinečný vzhled tetování. Větší chryzantémová tetování jsou v dnešní době více ve stylu a pomáhají vám dosáhnout chladného a elegantního vzhledu.

Pokud jste fanouškem extravagantního tetování, můžete zvážit jeho pořízení na stehna, plné nohy, hrudní koš, žaludek, hruď nebo záda. Pokud chcete jít naplno, vaše chryzantémové tetování se může spojit a projít celým tělem, aby bylo dosaženo celotělového tetovacího vzhledu. Existuje tolik možností umístění chryzantémových tetování, ale záleží na tom, jak jste s konkrétním umístěním spokojeni. Jakmile si vyberete design tetování, nalezení ideálního umístění pro něj bude mnohem snazší. Ujistěte se tedy, že projdete všemi výše uvedenými nápady na chryzantémy.

Nápady na tetování chryzantémy

Chryzantémy s tetováním vln

Chryzantémy s tetováním vln

Pokud plánujete dosáhnout celého tetovacího vzhledu se spoustou prvků, musíte jít na toto Chrysanthemum s tetováním vln a nosit úžasný tetovací vzhled. Toto tetování se skládá z tetování s plným rukávem s černým inkoustovým pozadím a nad tím jsou různé chryzantémy ve žluté, růžové a zelené barvě. Jednou z hlavních vlastností tohoto tetování jsou vlny napuštěné šedou barvou. Tetovací umělec krásně vykreslil vlny tekoucí přes květinu a zakryl vám celý rukáv.

Toto tetování je docela významné, protože vlny představují vodu a zemi, což znamená, že se chystáte vstoupit do nového života nebo se pokoušíte změnit jako osoba. Toto tetování je dobrou připomínkou pro ty, kteří potřebují motivaci změnit se v lepší a emocionálně silnější lidi.

Chryzantémové tetování lebky

Chryzantémové tetování lebky

Můžete také jít na toto tetování lebky chryzantémy, abyste dosáhli dramatického vzhledu svého tetování se silným významem. Toto je jedno z nejlepších tetování, se kterými se setkáte, a v tetování Chrysanthemum jsou lebky poměrně často k vidění. Toto tetování obsahuje načervenalé napuštěné chryzantémy zobrazené níže a má různé zelené listy. Tatér umístil na listy a chryzantému bílou a šedou napuštěnou lebku s odstrašujícími černě napuštěnými očima..

Toto je další popisné tetování, takže budete chtít vybrat větší místo, kde si toto tetování necháte vytetovat. Toto tetování má silný význam, protože kombinuje význam lebky a chryzantémy. Definuje vás tedy jako osobu, která má energetické vibrace a není zranitelná. Lebka tetování jsou známí tím, že představují smrt a nový život; proto je toto tetování ideální pro ty, kteří hledají způsob, jak je změnit.

Chryzantémové hadí tetování

Chryzantémové hadí tetování

Toto tetování chryzantémy s hadem je jedním z nejvíce sexy tetování, kterému bude těžké odolat. Toto je perfektní tetování pro vás, pokud chcete přidat do svého příjemného chryzantémového tetování zuřivý prvek. Toto tetování obsahuje jednobarevně kvetoucí chryzantémy s trochou červených detailů a kolem chryzantémy vířil černý napuštěný had.

Tento had vypadá docela dramaticky, zvláště s extra tmavým stínováním. Chryzantémová tetování, která zahrnují hady, představují ochranu a pohodu, protože hadi jsou stvoření s nadpřirozenými schopnostmi. S pomocí těchto schopností tedy můžete zajistit, že zůstanete v bezpečí a budete se cítit chráněni.

Chryzantémové dračí tetování

Chrysanthemum Dragon Tattoo

Dalším způsobem, jak prezentovat své tetování na chryzantémě, je doplnit vaše tělo tímto skvělým a zářivým tetováním chryzantémového draka. Toto tetování obsahuje modrou chryzantému a několik růžových květů na černém a šedém pozadí a šedého napuštěného draka, který víří po celém těle. Drak drží vajíčko, což by mohlo znamenat, že chrání své vejce, riskuje svůj život a udělala by pro jeho ochranu cokoli. Toto tetování má spoustu drobných detailů, díky čemuž je tak cool a jedinečné.

Toto tetování má velmi japonský nádech, zejména způsob, jakým bylo vytetováno, a je ideální volbou pro vás, pokud chcete něco dramatického s mnoha prvky. Chryzantémová tetování s draky jsou docela smysluplná, protože drak symbolizuje odvahu. Kdo by nechtěl být odvážný a odvážný? Je to kvalita, kterou chceme všichni rozvíjet. Pokud ve svém životě hledáte odvahu, možná vám pomůže získání tohoto smysluplného tetování.

Chrysanthemum Bird TattooTetování ptáků chryzantémy

Vyzkoušejte toto ženské tetování chryzantémy s ptákem a dosáhněte elegantního a zajímavého vzhledu tetování. Toto tetování vypadá velmi jednoduše, ale se všemi detaily a schopnostmi tetování můžete snadno dosáhnout jedinečného tetování chryzantémy. Toto tetování obsahuje mořskou modrou a zelenou chryzantému a pod ní je bílý a šedý napuštěný pták s máváním křídla. Pták vypadá jako labuť a obsahuje některé neuvěřitelné detaily, jako je červený inkoust a čáry na jeho křídlech.

Toto tetování symbolizuje vitalitu a svobodu, což jsou jedny z mála vlastností, které mohou představovat vaši osobnost nebo osobu, kterou se chcete stát. Pokud chcete ukázat svůj bezstarostný život nebo si chcete neustále připomínat, že žijete svůj život naplno, musíte si nechat udělat toto tetování.

Chryzantémové tetování

Časté dotazy

Jsou chryzantémová tetování stále populární?

Ano, chryzantémové tetování je stále populární, zejména mezi asijskými zeměmi. Japonci a Číňané velmi oceňují a respektují tyto druhy květin. Někteří dokonce mají pocit, že je nutné si tento typ tetování nechat udělat. Jedním z hlavních důvodů, proč jsou chryzantémová tetování stále celosvětově populární, je rozmanitost jejich významů a různé barvy. Umožňuje vám s tetováním experimentovat a přidávat do něj různé prvky, což dělá tetování ještě smysluplnějším.

Kolik stojí tetování chryzantémy?

Chryzantémové tetování stojí minimálně 150–200 $, pokud se chystáte na malé s méně detaily a prvky. Pokud si ale vyberete tetování chryzantémy s exotickými detaily a takové, které zabere větší prostor vašeho těla, možná budete muset zaplatit zhruba 300 až 500 dolarů. Náklady někdy závisí na místě, odkud si necháváte tetovat, protože někteří tetovací umělci účtují svým klientům hodinovou sazbu. To opět závisí na tom, jak dlouho bude tetování trvat.

Pití pomůže uklidnit mé nervy během tetování?

To je velké NE! Pití zhorší váš proces tetování, protože můžete začít krvácet více než obvykle. Nemluvě o tom, že krvácení zničí celý výhled na tetování. Kromě toho to bude pro tetovacího umělce obtížné provést návrh správně. Někteří umělci tetování okamžitě nedovolí klientům projít procesem, pokud jsou opilí, protože je to neprofesionální a stojí v cestě procesu.

Závěrečná slova

S pomocí těchto myšlenek na tetování chryzantémy můžete nyní dosáhnout tetování svých snů a být navždy spokojeni se svým tělem. Chryzantémové tetování vám pomůže nosit jemný květinový vzhled tetování, který si každý zamiluje. Výběr tohoto typu tetování může být jedním z nejlepších rozhodnutí, která uděláte. Takže si pospěšte a pořiďte si teď své s pomocí těchto nápadů na tetování.