Jak se tetovací průmysl stále vyvíjí, různí umělci v průběhu let přijali a začlenili nápady. Tyto nápady se neomezují pouze na techniky, ale umělci využili výhod nových technologií, které pomáhají posunout tetování na zcela novou úroveň. Jednou z nejvýznamnějších inovací je UV inkoust, nový typ inkoustu, který září pod UV osvětlením.

Pomocí tohoto inkoustu tetovači vytvářejí různé jedinečné a barevné vzory. Spojují nové a staré techniky a technologie a vytvářejí umělecké dílo přitažlivé pro oko. Jakmile uvidíte toto zářící tetování, pravděpodobně nebudete váhat a pořídit si ho sami.

Význam tetování

Tetování má mnoho významů; tento je však spíše technikou než designem. Přestože nemá žádný konkrétní význam, může zprostředkovat různé myšlenky a zprávy.

Můžete to víceméně interpretovat tak, aby to mělo konkrétní význam. Od té doby UV světlo ve tmě svítí nebo při určitém osvětlení to znamená, že UV tetování by mohlo být paprskem naděje v zoufalství. Pro některé to může představovat jakési tajemství známé omezenému počtu lidí. Současně to mnozí považují za hrnec jedinečného a milovaného drahokamu, který září ve tmě.

Opět platí, že jelikož se jedná spíše o technologii než o jinou třídu tetování, lidé nemají tendenci mít nějaké domněnky o jejich významu. Proto můžete nechat na jejich vlastních interpretacích. Vaše tetování samozřejmě nemusí mít žádný význam.UV tetování

Kam umístit své UV tetování

Zde je důležité umístění. Pokud si necháte udělat UV tetování s drzým významem nebo to představuje silný názor, bylo by lepší ho mít pod paží. Pokud vám narostou vlasy, krk by byl také dobrou volbou. Obrázek, například sokol nebo osoba, je ideální pro vaši paži nebo hrudník.

Vaše noha nebo záda by to neudělaly, protože na rozdíl od urážlivého tetování se tím chcete pochlubit svým přátelům a lidem kolem vás.

Umístění na nohu nebo záda by to zatemnilo. Tetování vytvořené pro konkrétní část těla nemůžete umístit jinam. Nemůžete si například nechat vytetovat obličej na paži nebo ruku, protože je speciálně navržen pro obličej.

Glow in the Dark Tattoo Ideas

Ultrafialové květiny

Květinové vzory jsou rychlý a efektivní způsob, jak se vyjádřit. I když tato tetování může nosit kdokoli, květiny jsou obvykle připisovány ženám a přitahují je více než muže. Je to proto, že je lidé považují za ztělesnění ženských vlastností, jako je krása, elegance a nádhera. Na to, abyste dostali květinu jako tetování, však nemusíte být ženou.

S ultrafialovým inkoustem můžete nechat barvy tetování zářit pod UV. Buď si můžete nechat vytetovat celé tetování UV inkoustem nebo jen květinou, takže svítí jen při vystavení UV záření.

UV tetování vám umožní získat tetování, i když to vaše rodina, společnost nebo pracoviště nesouhlasí, protože tetování je viditelné pouze při určitém osvětlení. Můžete se nechat tetovat, aniž byste ostatní obtěžovali nebo nelíbili.

UV výšivka

Spoustě lidí se nelíbí vyhlídka na tetování obrázků na tělo. Možná jste jedním z nich. Skvělou náhražkou je pro vás tetování. Ultrafialový inkoust navíc skvěle funguje s výšivkami a dodává mu mystický, až magický nádech.

Pokud chcete, můžete dokonce kombinovat květinové vzory s výšivkami a vytvořit tak dokonalou kombinaci. Tyto dva koncepty se navzájem doplňují, protože káva by byla dortem. Také nemusíte kreslit vzor sami. Můžete požádat přítele nebo člena rodiny, který je dobrý v navrhování, aby vám to nakreslil. Nebo můžete úkol jednoduše přenechat profesionálovi, tj. Svému tetovači. Nezapomeňte se podělit o své nápady, pokud chcete svému tetování dodat osobní nádech.

Glow in the Dark X-Rays

Tento koncept je správnou volbou pro lidi, kteří nemají rádi tetování s jednoduchou výšivkou nebo květinovými vzory. Tento „rentgenový styl“ plně využívá výhod UV inkoustu. Nejprve kreslí kosterní vzor obsahující kosti a klouby. Můžete je také požádat, aby přidali nějaké svalové útvary. Tetovač je poté uspořádá přímo nad místo, kde by mohly být skutečné kosti a klouby.

Tímto způsobem by to pod UV osvětlením opravdu vypadalo, jako by vaše tělo bylo rentgenováno. Lidé mají také tendenci tento koncept upravovat nahrazením kloubů kostí elektrickými obvody a formacemi obvodových desek, aby vyzařovaly pocit kyberpunku. Můžete také jít s tím, pokud máte rádi takové věci.

Střídavé zprávy

Možná si ani nebudete chtít nechat udělat tetování UV. Mnoho lidí nerozpozná přitažlivost tetování UV a spokojí se s normálním tetováním. Jakmile však vstoupíte do světa UV tetování, tetování běžným inkoustem se stane nudným a nevzrušujícím. Pochopíš, jakmile to dostaneš střídavé UV tetování které pod černým světlem mění jejich design a význam.

Například můžete pod černým světlem změnit zprávu jako „Vše je v pořádku a vše je v blaženosti“ na „Nic není v pořádku a vše je v zoufalství“. Tak by se věta lišila podle toho, jestli stojíte ve tmě nebo ve světle.

Nápis

Abyste odhalili krásu UV tetování, nemusíte nutně mít složitý design =. Buďte kreativní a získejte úžasná „písmenková“ tetování z UV inkoustu.

Vždy jste si mohli nechat vytetovat na ruku jednoduchý citát. Místo citátu byste si také mohli nechat na prsty napsat motivační slova UV inkoustem. Můžete také začlenit koncept „střídajících se zpráv“, aby se pod UV světlem změnila nabídka nebo fráze.

Rozjasněte svou tvář

I když výše uvedené myšlenky nejsou o nic méně vzrušující, mohou být stále příliš nudné, pokud se chcete jen vyjádřit. Vzhledem k tomu, že váš obličej je nejvýraznější částí vašeho těla, dává smysl, že byste si tam měli nechat udělat výrazné tetování. Jednoduchý obrázek to však neudělá a musíte použít svou kreativitu.

Jistě, orel UV může vypadat skvěle, ale pak by to udělali na jakékoli části vašeho těla. Nemusíte používat svůj obličej, pokud se chystáte pro jednoduchý obrázek. To, co na obličeji vypadá nejlépe, jsou vzory a vzory. Ty mohou být v závislosti na své konstrukci velmi expresivní. Vzor s ostrými hranami a tmavými barvami by mohl znamenat neústupný a násilný charakter. Hladké křivky a světlejší barvy naopak vykreslují jemnost.

A nakonec, jakmile zapnete to UV světlo, celé tetování ožije. Opravdu nemůžete být výraznější než toto.

UV spínače

Toto tetování je o tom, že dodá extra vzplanutí již úžasnému tetování. Někteří lidé to prostě rádi zjednodušují. Jednoduché tlačítko napájení na krku nebo ruce jim bohatě stačí. Ostatní jdou úplně ven, například obrovská kobra s očima naplněným červeným UV inkoustem nebo Fénix, jehož křídla pod černým světlem září žlutě.

Vaše tetování by mohlo být auto, které zapne indikátory a světlomety nebo kočka, jejíž oči vypadají reflexní, stejně jako to dělá skutečná kočka. Jakmile budete s UV inkoustem trochu kreativní, můžete pod černým světlem dosáhnout mnoha různých efektů. Tyto efekty pomohou zprostředkovat nějaký hlubší význam.

UV divoká zvěř

Tento typ tetování dává příležitost experimentovat s řadou možností. Můžete si nechat udělat tetování s různými zvířaty. Nemusí to být ani jedno zvíře. Mýtická stvoření jsou také dobrou volbou. Draci a fénixové a někteří kentauri spolu s UV efektem pomohou udělat tetování ještě úchvatnější. Běžnými tvory, které si lidé nechávají udělat jako tetování, jsou lev, koza a orel. Dobrým kandidátem jsou také dinosauři. Ve skutečnosti si můžete jen nechat vytetovat prehistorickou scénu s dinosaury v UV inkoustu.

Kosmické UV tetování

Pokud jste viděli fotografie vesmíru, budete vědět, že barvy obsažené v těchto obrázcích a UV barvy mají mnoho společného. Oba jsou jasné a vyzařují slabou záři. Běžné jsou také odstíny, jako je modrá, fialová a růžová. UV tetování vesmíru vypadá perfektně, pokud je tetováno opatrně.

UV barvy dokonale zvýrazňují majestátní auru vesmíru. Takové tetování by vypadalo nejlépe na zádech nebo břiše. Scéna z vesmíru dělá vyžadují značnou oblast, takže umělec dostane páky a přesně vykreslí každý detail.

Klaun UV tetování

Zatímco mnoho lidí může považovat klauna za součást hororového žánru, klaunské tetování je rozhodně ve své vlastní lize. V dnešní době nemají klauni pověst štěstí a radosti, jakou kdysi měli.

Navzdory změně estetiky si klauni stále udržují svou popularitu. Tetování hrozivých klaunů zaznamenalo nárůst popularity. Lidé využívali UV záření, aby měli tito klauni ještě maničtější pocit. Pokud chcete vyděsit ostatní pomocí značky na těle, tato klaunská tetování jsou pro vás to pravé.

Sněhová vločka UV tetování

Sněhové vločky jsou proslulé krásnými, jedinečnými a geometricky přesnými konstrukcemi. Jednoduché tetování sněhové vločky by však vypadalo docela nudně, pokud o tom přemýšlíte. Proto nadšenci spojili design s UV, což mu dává mnohem reprezentativnější vzhled. Pokud vám to jediná sněhová vločka nerozřízne, můžete získat mnohem více. Mějte však na paměti, že vytvoření tak komplexního designu vyžaduje dovednosti zkušeného a zkušeného tetování.

Dark_Tattoos

Časté dotazy

Mohu si nechat udělat tetování UV, pokud jsem černý??

Neexistuje žádný důvod, proč byste si neměli nechat udělat tetování UV, pokud jste barevný člověk. Pro lepší viditelnost budete možná muset použít lehčí UV inkoust. To znamená, že si můžete nechat udělat tetování UV, bez ohledu na barvu a tón pleti.

Jsou UV tetování bezpečná?

Ano, UV tetování je bezpečné. Jedná se o inkousty bez obsahu fosforu a neobsahují karcinogenní látky-látky způsobující rakovinu. Ujistěte se tedy, že u tatéra potvrdíte, jaký inkoust používají.

Jsou UV tetování drahá?

UV tetování je nová technologie a přirozeně stojí více než běžné tetování bez UV záření. Je to však skvělá hodnota za peníze, protože můžete získat vysoce inovativní a vzrušující tetování, která září, když utratíte jen pár dalších peněz.

Závěrečné myšlenky

Tetování v ultrafialovém světle nebo ve tmě jsou nejnovější módou letošního roku. Mnozí je přimějí zapůsobit na své přátele a určitě vypadají jedinečně. Při získávání jednoho z nich však možná budete chtít mít na paměti několik faktorů, jako je design, umístění a styl, aby se zlepšily jeho efekty..

Přestože je tetování UV zářením a oddávání se tomuto novému trendu vzrušující, musíte mít na paměti svůj účel pro toto tetování. Před, během a po tetování nesmíte nikdy ztratit ze zřetele svůj cíl, abyste nedostali něco, čeho byste mohli později litovat. Vždy si buďte jisti tím, co si vyberete.