Každý nadšenec tetování se raději rozhodne mimo myšlenku tetování v krabici; ať už je to první nebo další. A tetování na kůži ukazuje hodně o vaší osobnosti. Od smysluplných symbolů po stylové a elegantní designy můžete vtisknout cokoli, co přesně vyvede vaše nitro. Pokud tedy hledáte něco vkusného s pevným významem, tetování tlukot srdce je vše, co potřebujete. Nemluvě o tom, že trend získávání tetování srdce je oblíbený mezi mladými i dospělými kvůli variacím designu.

Můžete jít na jednoduchý tep až drastické tahy, aby byl design jedinečný a přitažlivý. Začlenění dat do tetování vašeho srdce neznamená jen hloubku vašeho vztahu s někým, ale také určuje váš kreativní přístup.

Obecný koncept vtisknutí symbolu srdečního tepu do vašeho těla je často označován jako udržování a oceňování vzácnosti života. Millennial si ve většině případů vytetovalo paže nebo kotníky tepem na památku emocionálního okamžiku.

Myšlenku můžete spojit s oslavou příležitosti, vzpomínkou na někoho nebo jako připomínkou, že smrt je srdcem. Až vám příště dojdou nápady na tetování, nehledejte nic jiného než design tepu.

tlukot srdce

Význam čáry prezenčního signálu

Tyto linie srdečního tepu nesou spoustu významů, například od obnoveného života po přežití stávajícího. Různí lidé se rozhodli pro to, aby poznali význam času, zatímco u většiny mladých dospělých tato myšlenka naznačuje, že využívají příležitosti, které jim mohou každý den přijít do cesty..

Heartbeat tetování je jedním ze symbolických tetování. Každému z nich můžete vtisknout symbol síly, vášně, síly, lásky, života, vytrvalosti a vytrvalosti. Představuje posun dál bez ohledu na překážky, které na vás život neustále vrhá. Ačkoli se design jeví jednoduchý a roztomilý, významy s ním spojené jsou často komplikované a osobní.

Variace v návrzích tetování prezenčního signálu

Heartbeat tetování je docela jednoduché a umožňuje vám být kreativní s designem. Různí fanoušci inkoustu obsahují citát nebo symbol obsahující inspiraci nebo sentimentální význam, s nimiž se mohou spojit. Pomocí svého tetování se můžete pochlubit každým úderem srdce. Přidávání písmen, tvarů, číslic, vlajek, barev nebo tahů také dobře splývá s designem tetování prezenčního signálu.

Přizpůsobte si své tetování Heartbeat

Pokud dáváte přednost personalizovanému tetování, zdá se, že myšlenka prezenčního signálu je nejlepší volbou. Protože tento design zahrnuje pouze jednu černou čáru inkoustu, můžete začlenit další tahy, aniž byste o tom přemýšleli. Tetování s krátkým srdcem na pažích nebo nápisy je zábavný způsob, jak přilákat spoustu pozornosti. Chcete -li vylepšit vzhled svého designu, přidejte jako symbol svého znamení zvěrokruhu některé výrazné funkce spolu s ostrou linií tepu a můžete vyrazit..

Ve světle toho je zde fantastických 20+ nápadů na tetování prezenčního signálu, které vás povzbudí k okamžitému otisku jednoho:

Název s Heartbeat Tattoo

Aby byl váš design tetování přímočarý s přesným významem, zkuste vložit jméno osoby. Tato myšlenka se zdá být ideální pro páry. Ale projevovat náklonnost sourozencům, přátelům nebo někomu, kdo zemřel tím, že do tetování uvedl své jméno, je zajímavý nápad. Můžete dokonce vtisknout jména své oblíbené celebrity, abyste vzdali hold nebo solidaritu.

Prezenční signál s křížovým znamením

Většina lidí považuje jednoduchý design za účelem posílení jejich celkové osobnosti. Tato myšlenka nemusí znít vzrušující. Ale volba pro srdeční tep namalovaný křížovým znamením může v tomto kontextu fungovat. Tlukot srdce obvykle naznačuje kontinuitu vašeho života a křížové znamení představuje víru v mnoha kontextech. Získání dvou symbolů v jednom tetování proto šířilo silné poselství – žít život s vírou.

Tep s rozmazanými efekty

Líbí se vám ostřejší tetování? Pokud ne, pak tetování srdce s rozmazanými efekty uspokojí vaše potřeby. Vypadá úžasně a je populární díky estetické atmosféře, která je s ním spojená. Kromě estetické části rozmazaná verze srdečních tepů zobrazuje, že jste překonali to, čím jste procházeli. Pustit špatnou paměť a vítězství nad určitou výzvou se také může stát důvodem, proč ji získat.

Barevné údery srdce

Tetování je o odhalení a přijetí vašeho pravého já. Pokud oceňujete barvy, neváhejte si otisknout barevný tep na zápěstí, hrudník nebo paži. Tato myšlenka vám umožňuje přejít na jakoukoli barvu, aby se vaše tetování vztahovalo na vás jako na osobu. Například živé, jako je červená, budou líčit vaši vášnivou osobnost.

Heartbeats with Date

Začlenění data s tetováním vašeho srdce vypadá super. Navíc je to jeden z mnohostranných nápadů na tetování, na které mohou identická dvojčata přidat design a dodat jim zábavu a vzrušení. Nemluvě o tom, že páry mohou přidat datum svatby nebo datum návrhu spolu s údery srdce, aby byla tato myšlenka tetování zvláštní. Navíc každý den, který změnil váš život vzhůru nohama, se také může stát součástí designu, který ho krásně dokončí.tlukot srdce

Srdce s mocným slovem

Nebylo by špatné spojit údery srdce se silou. Toto spojení můžete přivést k životu tím, že se rozhodnete pro kombinaci tepu s mocnými slovy. Otiskování slov jako naděje, láska a víra spolu s úhledným tlukotem srdce se jeví jako správný způsob, jak vytvořit tento nápad na tetování.

Tetování s bílým inkoustem

Bílý inkoust na tetování si v krátké době získal oblibu díky jemnému efektu, který vytváří na vaší pokožce. Chcete-li neutralizovat drastický tradiční tmavý vzhled tetování, zkuste bílý inkoust. Bílý tep v sobě zahrnuje estetický efekt a současně zvyšuje vizuální přitažlivost vašeho tetování. Navíc to bude vypadat elegantně, aniž byste vynaložili značné úsilí.

Iniciály a prezenční signál

Pokud hledáte způsoby, jak ocenit svého partnera, vtisknutí iniciál na začátek a konec designu zní perfektně. Můžete dokonce přemýšlet o dalších funkcích, jako je malé srdce, pro přidání detailů k tetování.

Nápad pro cestovatele

Cestování po světě a poznávání úžasných míst není nic menšího než pohoštění pro bolavé oči. Různí lidé mají za cíl navštívit určité nedotčené oblasti po celém světě. Pokud jste cestovatel nebo máte vášeň k tomu, abyste se jím stali, zdá se, že tetování slova cestování uprostřed tlukot srdce je design vytvořený pro vás. Je to jednoduché, vypadá to vkusně a umožňuje vám to ukázat svou touhu. Získejte tedy jeden okamžitě a buďte připraveni přijímat komplimenty.tlukot srdce

Zářivě růžové srdce

Tetování nemusí být odvážné a gotické. Někdy na to může malý design s příjemnou barvou přitáhnout spoustu pozornosti. Drobné tetování tlukotu srdce, které se hodí kamkoli, nejenže vypadá úžasně, ale dodává vaší osobnosti také styl. Při hledání inspirace tetováním proto nepřehlédněte údery srdce po jasně růžové barvě. Jasný růžový zvuk přesně odpovídá mladým dívkám a zároveň dělá věci popovými.

Láska k domácím zvířatům a design prezenčního signálu

Nemluvě o tom, že domácí mazlíčci jsou vždy uzavřeni srdcem. Pokud je to i váš případ, vyjádřete svou lásku k chlupatému příteli tetováním prezenčního signálu s tlapkami na konci řádku. Každý, kdo se dívá na tetování, si okamžitě uvědomí, že váš mazlíček je vaše rodina.

Tep a krásné holubice

Ohromující holubice symbolizují lásku a mír. Začlenění holubice vytvořené s odstíny modré po jemné linii srdečního tepu je nejlepší způsob, jak učinit návrh tetování smysluplným. Odstíny modré změkčí celkový design, což z něj činí jedinečný nápad na tetování.

Láska pro rodinu a tetování Heartbeat

Řada srdečního tepu se slovem rodina vyjadřuje náklonnost k vaší rodině. Není pochyb, že tento nápad na tetování osloví každého, kdo je opravdu vděčný za to, že má rodinu. Pokud chcete být součástí rozjetého vlaku, nečekejte a nakreslete podobný design, abyste ocenili lidi, kteří patří k vašemu životu.

Design života a prezenčního signálu

Je pravda, že život a tlukot srdce jsou neoddělitelné. Tuto přímočarou skutečnost si můžete na kůži vtisknout ze dvou důvodů. Za prvé, k životu potřebujete neustálý srdeční tep. Za druhé, ocenění za život, nechte si napsat slovo život kurzívou. Bez námahy dodá vašemu tetování milost.

Věci, které máte rádi, a tetování prezenčního signálu

Může to znít bizarně, ale tetování obsahující vaše oblíbené věci je zábavný způsob, jak rockovat trend tetování. Navíc bude zobrazovat vaši touhu žít naplno. Tento design tetování bude vyhovovat každému, kdo má dobrodružnou osobnost. Vše, co potřebujete, je vtisknout tlukot srdce s vašimi oblíbenými místy, jako je Eiffelova věž, palma nebo ruské kolo. Lze s jistotou tvrdit, že odlišný design, jako je tento, na vás bude mít všechny oči.

Heartbeat Tattoo pro páry

Páry se nikdy nemohou pokazit s tetováním srdce. Pro dokončení designu stačí vyřezat jméno svého partnera na jednom konci a vaše na druhém konci tepu. Velikost písma můžete ponechat malou nebo velkou v závislosti na vašich preferencích.

Design dvou prezenčních signálů

Vážíte si přítomnosti svého nejlepšího přítele? Pokud ano, pak je toto tetování dvou srdečních tepů skvělým způsobem, jak odhalit, jak jste vděční, že je ve svém životě máte. Tato myšlenka je docela zajímavá, protože každý člověk má svůj tep na zápěstích, které se spojí, když spojíte zápěstí dohromady. Tento design je kreativní nápad na tetování, který má ukázat silné pouto, které vy a váš nejlepší přítel sdílíte.design tetování prezenčního signálu

Tetování za uchem

Ve většině případů vás návrh tetování osloví. Je to však velikost, která vám brání v natírání na kůži. To je místo, kde se do hry dostává tetování srdce s červeným srdcem. Design je úhledný a velikost je dostatečně malá, aby se dala zastrčit kamkoli. Udělejte tedy krok vpřed a vtiskněte si jej za ucho. Toto umístění vypadá uber-chic a ideální, pokud nechcete, aby se vaše tetování stalo středem pozornosti.

Realistické tetování srdce a tepu

Design, kde tlukot srdce vychází z realistického srdce obsahujícího žíly, které mají sluchátka na zvuky, nakonec mimo myšlenku krabice. Tento design nabízí obrovské detaily, díky nimž je poutavé tetování. Na plné paži to bude vypadat drasticky a během chvilky vám získá spoustu pozornosti.Viz také:

  • 255+ roztomilých tetování pro dívky 2018: krásné vzory s významem & Tipy
  • 75 skvělých nápadů růžového tetování a jejich význam
  • 125 fantastických nápadů na tetování žeber (s významem)
  • 125+ návrhů tetování motýlů pro zobrazení transformace
  • Infikované tetování: Známky, příčiny, jak vyléčit & Všechno

Heartbeat přejde na myšlenku srdce

Nikdy byste neměli přehlížet standardní tlukot srdce. Pokud je vytvořen a umístěn správně, jednoduchý tep srdce, který jde do srdce, se může stát ozdobou vaší pokožky. Kromě toho zajímavou skutečností spojenou s jednoduchým tetováním je, že dobře kombinuje jakýkoli styl, pro který se hodláte rozhodnout. Ne každý ocení odvážné designy a přehnané detaily, takže jednoduchý design, jako je tento, je tu vždy pro vás.

Silná čára prezenčního signálu

Díky udržení silných čar bylo možné zvrátit váš jednoduchý srdeční tep. Tato myšlenka je poměrně umírněná a splývá s jakoukoli osobností. Milovníci tetování, kteří hledají něco jiného, ​​mohou určitě sáhnout po tomto stylovém, ale elegantním designu.

Městská krajina a tep

Vytetování krajiny vašeho oblíbeného města zní jako nápad. Město může být vaším rodištěm nebo srdcem blízkým. Krajina sledující tep nejen vypadá úchvatně, ale zdá se, že jde o vzácný design, pro který se může každý rozhodnout.

Citát s A Heartbeat

Žádný nápad na tetování se nezdá tak hodný, jako natírání motivačního citátu. Když uvidíte frázi, která má solidní vliv na vaši osobnost, udrží vás to na správné cestě. Takže pokud jde o tetování, pohybující se citát vyřezaný tlukotem srdce může udělat práci za vás. Díky tomu budete motivovaní a stanete se součástí trendu tetování.

Heartbeat Tattoo pro sestry

Žádné pouto není silnější než svazek sester. A předvést to, otisknout slovo sestry následující tlukot srdce a srdce na svém těle. Tuto myšlenku můžete také sdílet s přáteli, ať už máte biologické sestry nebo ne. Je to jen jednoduchý způsob, jak projevovat náklonnost ženám ve vašem okolí.

Vášeň s tlukotem srdce

Mít vášeň je nutné k dosažení požadovaného výsledku. Měli byste si nechat udělat tetování inspirované skutečností, abyste udrželi vášeň 24/7. Kromě toho vášeň psaná mezi linií tepu vypadá jednoduše, ale je významná. Ačkoli to vypadá trendově kdekoli na vašem těle kvůli malé velikosti, ale umístění tetování na zápěstí nebo na boky prstů vytěží maximum.

Květiny a tlukot srdce

Mladí dospělí, kteří v tetování vždy hledají detaily, si jistě zamilují květiny s tlukotem srdce. Můžete začlenit květiny s odstíny červené a kaštanové, aby se zvýšila vizuální přitažlivost vašeho designu. Doporučujeme ponechat si dlouhé tetování šířící se od ramene k plné paži. Tetování s barvami a tahy je zábavné a přitahuje spoustu pozornosti.

Ornament na zápěstí

Tetování na zápěstí vypadá elegantně a stylově. Tlukot srdce vedoucí k malé červené srdce nezdá jen zajímavé, ale to zvyšuje vaši celkovou osobnost stejně. Navíc je design jednoduchý a subtilní – ideální pro lidi všech věkových skupin.

Ostrý tep na zádech

Pokud se snažíte najít slušný design tetování pro svá záda, vtiskněte si okamžitě tlukot srdce. Tetování na zádech je obrovskou součástí trendu. Můžete se stát jeho součástí tím, že namalujete ostrý černý tep.

Heartbeat Design pro prsty

Nemluvě o tom, že pokud je tetování vytvořeno úhledně a krásně, bude vypadat dobře kdekoli na vašem těle. Neváhejte tedy dostat mezi prsty dlouhý design prezenčního signálu. Tento ohromující styl dodá ladnost, aniž by zahrnoval přebytečné tahy nebo detaily.tlukot srdce

Kombinace vlastenectví a srdečního tepu

Tato zřetelná myšlenka představuje tlukot srdce uprostřed vlajky. Pokud jste v srdci skutečný patriot, vtiskněte vlajku své země spolu se srdcem, abyste krásně stáhli vzhled. Takové nápady jsou vzácné a okamžitě upoutají pozornost.

Prezenční signál s barevným nádechem

Váš umělec dosáhne efektu barvy stříkající na kůži pomocí akvarelové barvy. Můžete se rozhodnout pro své oblíbené odstíny a vytvořit tak jedinečný design. Tlukot srdce zůstane jednoduchý pro zachování tématu myšlenky.

Jedinečný nápad na srdce a prezenční signál

Zkroucení tradičního tetování z něj může udělat vkusný design. Měli byste zkusit začlenit škrábavý design srdce na začátku tepu, abyste svému tetování dodali jedinečnou atmosféru.

Sečteno a podtrženo

Tetování srdce vypadá úžasně a odlišuje vás v davu. Od symbolu k citátu máte spoustu možností, jak se inspirovat tetováním. Vytiskněte si jeden a staňte se udávajícím trendů ve vašem sociálním kruhu.