Sestra je víc než normální pokrevní příbuzný. Může být vaší nejlepší kamarádkou, vaší spřízněnou duší i vaší nejdůvěryhodnější osoba v rodině. Pouto mezi vámi a vaší sestrou je nerozbitné a je opravdu pozoruhodné. Pokud hledáte něco, čím byste své sestře ukázali, jakou náklonnost k ní máte, tetování rozhodně není špatný nápad.

Můžete dostat své pouto na další úroveň tím, že si perfektně sladíte tetování. Mohlo by to být trochu zábavnější, když se můžete spojit pomocí speciálních odpovídajících tetování. Je lepší, když se zamyslíš nad názorem své sestry, než budeš napuštěná. Důvodem je, že díky tetování, které se vám oběma líbí, bude tato příležitost ještě jedinečnější a nezapomenutelnější. Pokud vám chybí nápady na tetování sestry, které by mohly symbolizovat vaše pouto s ní, nemusíte si vůbec dělat starosti.

Zde jsou některá tetování nejlepších sester, pro která se můžete rozhodnout ukázat svou lásku jednomu z nejvzácnějších lidí ve vašem životě:-

Odpovídající tetování stromů

Pořídit si tetování se stromem na zápěstí se svou sestrou je skvělý způsob, jak ukázat, jak dobře si oba rozumíte. Strom symbolizuje sílu pro ochranu a odpuštění spolu s růstem. To naznačuje, že vaše vazba se s rostoucím věkem posiluje. Strom také znamená, že si oba navzájem poskytnete ochranný stín. Odpuštění je klíčem k udržení vašeho vztahu a tetování stromem vám může celý život usnadnit.

Tetování Slunce a Měsíce

The slunce a měsíc jsou zcela opačné na naší sluneční planetě. Jeden přináší teplo, zatímco druhý jej ochlazuje. Společně se navzájem doplňují a udržují v systému jemnou rovnováhu. Přesně takové je pouto mezi vámi a vaší sestrou. Vaše osobnosti se mohou ukázat jako zcela opačné s téměř ničím společným, ale nakonec se navzájem doplňujete. Design tetování je elegantní a malý a je použitelný na paži, zápěstí a dokonce i na vašem boku. Navzdory své relativně menší velikosti je design viditelný a mluví dostatečně hlasitě o vašem vztahu se sestrou.

Heartbeat Tattoo

Tetování prezenčního signálu může mít mnoho různých významů. Pokud jde o vaše pouto se sestrou, symbolizuje lásku, vášeň, vytrvalost a trpělivost. Je to spíše reprezentace vašeho emocionálního vztahu se sestrou. Je důležité, abyste vy a vaše sestra měli trpělivost a sílu dohlížet na obtížné situace.

Tetování srdce vám připomene vaši lásku i náklonnost, která vám může pomoci překonat těžké životní chvíle. Vaše zápěstí a předloktí jsou nejvhodnějším místem pro tetování srdce. Bude viditelnější a zvýrazní krásu barvy vaší pokožky.

Tetování motýlů

Bylo by docela špatné předpokládat, že tetování motýla je vhodné pouze pro dvojčata nebo pro páry. Design tetování je jednou z nejoblíbenějších možností pro mnoho jednotlivců po celém světě. Jsou barevné a navržené tak, aby byly jedinečné a vypadaly krásně. Motýlí tetování symbolizuje jakési spojení mezi dvěma blízkými jedinci.

Je to reprezentace blízkého přátelství, transformace a má silné spojení s ženskostí. To ukazuje, jak smysluplné a hluboké může být posílení vašeho již vzkvétajícího pouta se sestrou. Jedna z nejlepších věcí na tetování motýlů je, že přicházejí v různých vzorech a stylech. Kromě toho najdete mnoho možností přizpůsobení, díky nimž bude vaše tetování vypadat ještě atraktivněji.

Odpovídající tetování se zkříženou šipkou

Zkřížené šipky tetování jsou jedním z nejjednodušších a nejvýznamnějších návrhů tetování, které můžete najít. Jsou také přizpůsobitelné a mohou mít různé významy. Nejvýraznějším významem je silné přátelství mezi vámi a vaší sestrou. Odpovídající design šipky je nejlépe znázorněn, když ukazuje na jeho opak, což ukazuje na vazbu. Vaše zápěstí a předloktí jsou ideálním místem, kde můžete projevit lásku své neuvěřitelné sestře.

Mořské mušle tetování

Pokud hledáte dokonalé tetování kotníku, které by ladilo se sestrou, je design tuleňové skořápky tou nejlepší volbou. Je jednoduché a dostatečně atraktivní ukázat speciální odkaz, který sdílíte se svým partnerem v kriminalitě. Kromě významu lásky k moři tetování symbolizuje také lásku mezi dvěma identickými dušemi.

Dívčí tetování Powerpuff

SZO nemiluje Powerpuff dívky? Navzdory rozdílům tyto zajímavé kreslené postavičky vždy nakonec zachrání společný den. Každý z Blossom, Buttercup a Bubbles má různé střetávající se osobnosti, se kterými si vy a vaše sestra můžete rozhodně rozumět. Pokud jste moudří, můžete se spojit s Blossom. Pokud je vaše sestra trochu náladová, může z ní být pryskyřník. Tetování kreslené postavičky, které oba milujete, může vaše pouto ještě více ozvláštnit.

Citovat tetování

Vždy existuje jeden citát, na kterém se můžete oba shodnout. Pokud tomu tak je, proč to nemít na paži? Můžete si vybrat z více uvozovek, které jsou dokonale schopné vysvětlit a ilustrovat vaše vzájemné pouto. Je důležité, abyste zvolili správná slova, protože vám budou navždy napuštěná na rukou. Citát nemusí nutně souviset s rozsahem vašeho svazku. Může to také znamenat nezapomenutelný okamžik, kdy si oba hodně ceníte. Soubor slov, který si vyberete, by měl být smysluplný a měl by na něj nejméně zapomenout vy a vaše sestra.

Nápadité květinové tetování

Pokud jste zmatení z ideální volby tetování pro vás a vaši sestru, květinové tetování je něco, co můžete zvážit. Existuje mnoho designů, barevných odstínů a možností stylingu, ze kterých si můžete vybrat pro svůj preferovaný design tetování. Je důležité si uvědomit, že každý typ květiny má jiný význam, který můžete spojit se svým poutem. Například design růže může naznačovat množství lásky mezi vámi dvěma.

Na druhé straně lotosové tetování představuje těžkosti a boje, kterým lidé čelí, když vyrůstají. To může znamenat hodně mezi dvěma sourozenci, kteří vyrostli a mohou mít emocionální význam. Pokud jste se svou sestrou za takových okolností odešli, lotosové tetování je dokonalým způsobem, jak ztvárnit vaši sílu a vytrvalost.

sesterské tetování

Pinky Swear Tattoo

Nejste tak blízko své sestře, zvláště pokud jste s ní nikdy nedali růžový slib. Vaše sestra je pravděpodobně vaším preferovaným důvěrníkem, kterému můžete kdykoli věřit. Poté, co jí prozradíte všechna svá tajemství, je docela možné, že jste ji přinutili udělat ten pinky nadávka.

Pinky-nadávka tetování ukazuje, kolik důvěry máte se svou sestrou. Můžete se svěřit se kterýmkoli ze svých trapných tajemství a ona to neřekne ani duši. Tetovací design může také naznačovat nezapomenutelný okamžik mezi vámi dvěma, který znáte jen vy dva. Pinky slib tetování vypadá dobře na paži nebo zápěstí pro maximální viditelnost.

Malé tetování symbolů

Pokud hledáte něco jednoduchého a malého, můžete uvažovat o vytvoření odpovídajícího tetování s malým symbolem. Jednou z nejlepších a topolových možností je tetování středníkem. Je snadné si jej natřít na zápěstí a můžete mu také přidat různé barevné odstíny. Odpovídající tetování středníkem může popisovat lásku a bezpodmínečnou vzájemnou podporu v případě emočních potíží. Vaše sestra může vždy pochopit, co prožíváte. Vhodný symbol tetování může zdůraznit důležitost vaší podpory a vzájemné spolupráce v těžkých chvílích.

Odpovídající noty

Je docela možné, že vy a vaše sestra máte stejný hudební vkus. Vždy existuje ta jedna píseň, která by mohla být zvláštní, pokud jde o váš vztah. Chcete -li to zdůraznit a vždy si to pamatovat, tetování s notami není vůbec špatný nápad. Hudební poznámky tetování přicházejí v různých provedeních a vzorech, které lze také upravit. Můžete také přidat různé akvarelové odstíny a vylepšit tak vzhled svých tetovacích not. Hudební noty se nejlépe hodí k vašim zápěstím nebo pažím. Můžete je také dostat na klíční kost, aby byly lépe viditelné.

Odpovídající tetování ptáků

Ptačí tetování může mít různé významy, které mohou zvýraznit vaše silné spojení se sestrou. Tetování ptáka holubice má ukázat lásku a mír mezi dvěma jednotlivci, což je pro vás skvělá volba. Papoušek tetování design také tvoří vhodnou možnost. Představuje společnost a komunikaci, které jsou životně důležité pro jakýkoli blízký vztah. Můžete se také rozhodnout pro kardinální ptačí tetování kvůli jeho hlubokému významu štěstí a radosti.

Ptačí tetování jsou k dispozici v různých barvách a vzorech, které si můžete vybrat. Můžete si je nechat natírat na zápěstí, boky, kotníky, klíční kosti a na pažích podle svého přání.

Nekonečné tetování

Dalším skvělým způsobem, jak ukázat svou nikdy nekončící lásku ke své sestře, je tetování do nekonečna. Nekonečné tetování definuje nekonečnou smyčku, která je dokonalá pro popis silného spojení. Pořízení tetování do nekonečna bude symbolizovat vztah, který máte se svou sestrou. Bude to znamenat, že pouto je nerozbitné a bude navždy. Do designu můžete přidat srdce a květiny, abyste vylepšili jeho vzhled. Můžete také zvážit přidání mnoha barevných odstínů. Díky tomu bude vaše tetování atraktivnější a viditelnější.

Peří tetování

Pokud hledáte něco, co ilustruje přátelství vás a vaší sestry, je tetování peří vaší nejlepší volbou. Základním významem tetování z peří je silné a dlouhotrvající přátelství mezi dvěma odpovídajícími jednotlivci. Různé designy peří však nesou různé interpretace. Například tetování holubího peří naznačuje lásku a laskavost.

Podobně tetování kolibřího peří zobrazuje lásku a krásu zároveň. Věrnost také představuje tetování ptačího peří jako celek. Peří tetování jsou také přizpůsobitelné a mohou se hodit do různých stylů. Je lepší nechat se tetovat peřím na místě, kde se zdá být viditelnější. Příkladem takových míst mohou být naše zápěstí, kotníky, klíční kosti, předloktí a také vaše prsty.

sesterské tetování

Kruhové tetování Mandala

Kolekce tetování kruh Mandala má různé významové variace. Kruh je něco, co je celé a zcela vyvážené. Pokud jde o vaše spojení se sestrou, může to být docela symbolický design tetování. Obvykle představuje dokonalost a celistvost vašeho svazku. Je atraktivní a velmi populární po celém světě.

Sestra kotva tetování

Kotevní tetování je fantastický způsob, jak ukázat své nekonečné podpoře své sestře. Kotva tetování také nese různé výklady. Pokud jde o vaše spojení se sestrou, zdůrazňuje podporu a spolehlivost, kterou pro ni máte. Jedna z nejlepších věcí na kotevním tetování je, že jsou použitelné kdekoli na vašem těle. V poslední době se staly oblíbenou volbou pro lidi, kteří chtějí vylíčit své přátelství. Můžete najít mnoho umělců, kteří nabízejí různé styly kotevního tetování, aby vaše kůže vypadala nápadně a krásně.

Odpovídající hvězdné tetování

Hvězdné tetování tvoří vrchol seznamu nejběžnějších odpovídajících tetování. Jsou také k dispozici v různých provedeních, která mají různé významy. Nejlepší volbou pro tetování hvězd by mohl být design padající hvězdy. Ukazuje to na štěstí a prosperitu v životě, které byste si mohli přát pro svou sestru. Hvězdné tetování skvěle ladí s vaším zápěstím nebo kotníkem.

Odpovídající tetování listů

Listové tetování může mít různé interpretace v závislosti na vašem účelu. V případě vašeho pouta se sestrou to může znamenat štěstí a boje, kterým jste oba ve svém životě společně čelili. Je to skvělý způsob, jak ukázat své sestře svou bezpodmínečnou podporu, kterou bude mít navždy ve šťastných i smutných chvílích. Svým tetováním na listích můžete přidat krásu pomocí různých možností přizpůsobení, díky nimž budou vypadat nápadně. Nejlépe upřednostňovaným místem pro tetování listů může být klíční kost, kotník, paže a zápěstí.

Crazy sestry Tattoo

Mít bláznivou a zábavnou sestru je vždy dobrá věc. Koneckonců, můžete mít stálého společníka pro všechny vaše večírky. Chcete -li zdůraznit svůj zábavný vztah se svou sestrou, tetování bláznivé sestry je skvělý nápad. Tetování se skládá z karikatury držící drátový mikrofon, který se spojí s podobným mikrofonem napuštěným vaší sestrou. Tetování je nejlépe vidět na kotnících, aby bylo vidět vaše hluboké spojení se sestrou.

Jednoduché tetování srdce

Pokud jste mimo sesterské tetování, můžete se vždy rozhodnout pro jednoduché tetování srdce. Jsou nejméně bolestivé a pravděpodobně nejsnadněji se nanášejí na tělo. Můžete je mít za uchem, paží, prstem nebo jiným vhodným místem. Symbolizují lásku a náklonnost, které jsou primárními vlastnostmi pouta vás a vaší sestry.

Odpovídající mapy světa

Je docela možné, že jste si se sestrou naplánovali cestu na konečné místo snů. Poté, co si splníte tento sen, si můžete vždy nechat vytetovat mapu místa. Bude to nezapomenutelné a vždy bude mít ve vašem srdci zvláštní místo. Paže a kotník tvoří ta nejlepší místa, kde si můžete vždy pamatovat ty zvláštní okamžiky.

Datum tetování

Může se to zdát jako velmi běžný nápad, ale ve vašem vztahu se sestrou to může být docela významné. Je normální najít ve vztahu četná konkrétní data, která jsou docela zvláštní. Pokud si rádi tyto vzpomínky uchováváte, můžete si nechat konkrétní datum napustit na jakoukoli část těla. Tímto způsobem budete vždy pamatovat na důležitost své sestry po celý svůj život.

Odpovídající tetování delfínů

Tetování delfína může představovat přátelství, hravost a harmonii tím nejlepším způsobem. Je to perfektní způsob, jak vykreslit spojení mezi vámi a vaší sestrou. Jednou z výhod přizpůsobení tetování delfínů je, že na něj můžete použít různé styly. Vaše pokožka bude vypadat krásně a je použitelná kdekoli na vašem těle.

Před tetováním je důležité vybrat si nejlepšího tatéra ve svém okolí. Umělec by si měl být vědom všech nejnovějších návrhů a měl by dodávat podle vašich požadavků. Tetování je trvalá známka a vyžaduje si pečlivé přemýšlení, než jej můžeme napíchnout na tělo. Mělo by to být něco zvláštního, čeho si můžete vážit po celý život.