Ahoj, milovníku tetování. Plánujete dostat inkoust a aktivně hledat inspiraci pro skvělý design? No, už nehledej. Ptačí tetování je nové šílenství pro svou roztomilou estetiku a dokonce i roztomilejší významy. Kromě toho, že jsou jejich významy roztomilé, mohou být také docela hluboké a významné. Tyto nápady na design tetování jsou tak skvělé, že si je okamžitě zamilujete. Věř mi, nechceš to ignorovat.

Nevěříš nám? Pokračujte v rolování, abyste to zjistili.

Ptáci většinou označují mír, pozitivitu, optimismus, štěstí a štěstí. Symbolizují také nezávislost, seberealizaci a schopnost rozvíjet perspektivu. To vše jsou velmi intenzivní a těžké rysy. Rozvoj perspektivy vám umožní myslet racionálně a prozíravě. Pomáhá vám také vymazat všechny drobné starosti, které vám brání v růstu, a dává vám velmi příjemný pocit svobody.

Dostat se do inkoustu je zásadní rozhodnutí. Vaše tetování bude vaším celoživotním partnerem. Vybírejte moudře a jděte do něčeho, co by vám připomínalo být pozitivní, mít naději a být plný života.

ptačí tetování

Umístění- Kde byste měli dostat tento design napuštěný

Ptačí tetování vypadá nejlépe na zápěstí nebo kotníku, i když někteří lidé si jej rádi nechávají na krku nebo za ušima. Je to zcela na vás. Pokud si však vyberete dobře viditelné místo, můžete se jím snadno ohánět. Také se na to můžete podívat a obdivovat to. Neustále vám bude připomínat, abyste byli pozitivní a věřili v lásku. Lidská mysl funguje úžasnými způsoby, pokud ji budete krmit pozitivně, budete se cítit mírumilovně, spokojeně a v pohodě.

Vyberte si místo moudře. Pokud máte pocit, že byste se s tím nechtěli chlubit nebo se na to hodně dívat, vyberte místo, které lze snadno skrýt. Tetování je těžké skrýt pomocí make -upu. Jen pro vaši informaci.

Pojďme rovnou k věci a podívejme se na více než 155 nápadů na tetování ptáků a jejich význam. Jsou naprosto skvělí a úžasně fascinující. Pokud tedy uvažujete o jeho pořízení, jděte do toho a buďte připraveni učinit drzý styl!

ptačí tetování

Dove tetování

Tento nápad na tetování je velmi populární a elegantní. Muži i ženy se s tím mohou snadno pochlubit.

Význam: Dove tattoo označuje mír a harmonii. Má to však dokonce náboženský a duchovní význam. Dove je spojen s křesťanstvím a je ve Svaté Bibli zmíněn několikrát. Dove byl zmíněn například v Noemově archě. Představuje také věrnost a vítězství.

holubičí tetování

Kolibřík tetování

kolibřík-tetování kolibřík-tetování

Tato myšlenka tetování je skvělá a má velmi pozitivní význam. Lidé, kteří si v životě prošli mnoha těžkostmi, si to většinou nechávají napustit na těle. Slouží jim to jako připomínka a dává jim vědět, že ztrácet naději není možné, protože život je krásný a slibný.

Význam: Kolibřík symbolizuje štěstí, novinky a uzdravení. Tento pták s sebou prý přináší nejrůznější dobré zprávy a energie. To také naznačuje svobodu a nezávislost. Zajímavý fakt pro vás, tento pták má schopnost létat zpět! Je spojován s domorodými Američany a Aztéky. Dříve věřili, že tento symbol k sobě přitahuje opačné pohlaví. Americká herečka Sarah Hyland nosí tento krásný design za uchem a vypadá naprosto nádherně.

Tetování sovy

Tento nápad na tetování je jedinečný a umožňuje vám s ním být kreativní. Můžete požádat tetování, aby uvnitř sovy vytvořilo hezké vzory, nebo do něj přidat stříkající barvu, aby vypadal báječněji.

Význam: Symbol sovy představuje hlavně moudrost a znalosti. Řecká bohyně Athéna, bohyně moudrosti, měla na rameni tetování sovy. Pokud jste dobrým strážcem tajemství, určitě byste si měli pořídit jednoho napuštěného. Sovy mají vynikající noční vidění a říká se o nich, že jsou velkými mysliteli. Jsou učeni a v noci přemýšlejí.

Papoušek tetování

papoušek tetování

To je velmi roztomilý nápad na tetování. Pokud jste upovídaný člověk a chcete to dát najevo každému, koho potkáte, pak je to pro vás ten pravý design. Skutečnost, že je to jediné zvíře, které s vámi může mluvit, je velmi fascinující a činí toto zvíře ještě chladnějším.

Vzhledem k tomu, že papoušci jsou barevná a atraktivní zvířata, můžete požádat tatéra, aby byl s tímto designem kreativní. Přidejte trochu barvy a další roztomilé ozdoby pro extra glam.

Význam: Papoušci naznačují hravost, vtip, přátelství a radost. Jsou jako vaši kamarádi. Říká se o nich, že jsou také vzpurní jako piráti. To vysvětluje podobnost jmen.

Birds of Paradise Tattooptačí tetování

Další velmi populární design tetování ptáků. Díky použití živých barev a výrazných obrysů je ještě krásnější. Peří těchto ptáků je převážně napuštěno červenou, žlutou a modrou barvou.

Význam: Podle všeobecného přesvědčení jsou tito ptáci z nebe a nikdy nepřistávají na Zemi. Představují eleganci a půvab a jsou náboženskými ptáky. Tento design dříve nosily africké kmeny. Tento design naznačuje, že věříte v posmrtný život a v koncept nebe nebo pekla.

Modrý pták nebo Blue jay Tattoo

Jedná se o velmi nádherný designový nápad, který určitě upoutá velkou pozornost.

Význam: Tito ptáci jsou vidět v indiánských a německých příbězích. Jsou také velmi často slyšet v písních a básnických textech a verších. Představují štěstí a prosperitu. Jejich modrá barva označuje barvu oblohy, což znamená věčné štěstí. Modré sojky také velmi chrání svou rodinu. Jsou věrní a mají také mnoho znalostí. Domorodí Američané věřili, že modrý pták je symbolem dobrého zdraví a dobré budoucnosti.

Peacock Tattoo

paví tetování

Pávi jsou barevní, exotičtí a nesmírně ohromující. Pokud chcete odvážný a živý design, je to vaše cesta. Pávi jsou mezi ostatními ptáky velmi oblíbení díky svému jedinečnému vzhledu. Tento design vám určitě nasbírá spoustu komplimentů. Někteří lidé rádi dostanou na hrudní koš velké obrysy, zatímco jiní mají rádi malé na kotníku. Pokud to dostanete napuštěné, můžete vylepšit svoji vnitřní i vnější krásu.

Význam: Pávi rádi obdivují jejich krásu, takže můžete říci, že jsou poněkud narcističtí. Otevírají svá barevná peří a chodí jako divy. Představují důvěru, svobodu, znalosti, soucit a laskavost. Peacock byl prostředkem hinduistické bohyně Lakshmi, která je bohyní bohatství. Důvodem je jeho majestátní a královská přitažlivost. Z tohoto důvodu je jeho peří dokonce používáno v korunách králů a královen.

Orel tetování

Toto tetování ptáků je většinou preferováno muži. Tento pták je svou povahou poněkud mužský. Je ikonický a je i na americké vlajce. Pokud se vám na hrudi napíše orel, můžete si připomenout skutečnost, že máte sílu a svobodu dosáhnout svých cílů. Toto připomenutí vás podpoří a povede vás každý den o krok blíže k vašim cílům.

Význam: Představuje sílu, odvahu a dominanci. Řecký bůh Zues měl orla, který pro něj dříve pracoval. Jsou to mimořádně pozorní ptáci a bojují za to, co jim patří. Ostatní ptáci vědí, že si s orlem nemohou hrát. Domorodí Američané používali při svých obřadech orlí peří, protože znázorňují sílu, moudrost, vidění a jsou považováni za posvátné. Orel je také známý jako král oblohy.

Malí ptáci odlétají tetováníptačí tetování

Tento design tetování je minimalistický a roztomilý. To se obvykle nosí na zápěstí, protože tito ptáci jsou malí. To je velmi populární mezi dívčí dospívající. Je to prosté a jednoduché, žádný rozruch. Ptáci odlétající s naprostou svobodou napuštěni tučným černým inkoustem.

Význam Tento design ukazuje, že nositel má absolutní svobodu objevovat nové věci, místa a mít zajímavé životní zkušenosti, stejně jako ptáci odlétají bez péče na světě. Toto tetování někdy obsahuje osobní zprávu. Připomíná vám to smrt jednoho milovaného, ​​protože jakmile ptáci odletí, nemůžete je spatřit. Odejdou daleko a zanechají ve vás zvědavost a zvědavost

Sup tetování

supí tetování

https://www.instagram.com/p/BwnqmGrAFLl/

Toto je další skvělý nápad na tetování speciálně pro muže. Nositel tohoto tetování může světu ukázat, že se nikoho a ničeho nebojí a udělá cokoli pro ochranu svých blízkých.

Význam: Supí tetování je velmi solidní prohlášení. Udávají smrt, ochranu, sílu a obnovu. I když je sup většinou vnímán jako padouch, je to symbol síly. Supi jsou velmi urputně ochranní, pokud jde o jejich mláďata. Nebojí se jiných ptáků a nemilosrdně na ně útočí, pokud se snaží narušit jejich rodinu.

Raven or Crow Tattoo

Tato myšlenka na body art je také velmi populární hlavně díky tomu, že dává gotické vibrace. Gotičtí dospívající a jednotlivci, kteří rádi zůstávají tajemní, si toto tetování často nechávají napustit inkoustem.

Význam: Tajemství je velmi důležitým prvkem spojeným s havrany a vránami. Většinou se jedná o temné symboly a označují smrt. Řecký mýtus říká, že Havrani působili jako Boží poslové mezi bohy a smrtelníky. Kromě svého temného doteku je k němu připojeno také několik zboží. Představují intelekt a komunikaci s duchy. To je velmi silná funkce.

Ptačí tetování na míru

Nejlepší na výběru designu tetování ptáků je skutečnost, že vám umožňuje prozkoumat. Můžete si vybrat své oblíbené barvy, různé geometrické vzory, perleťové ozdoby nebo obyčejného jednoduchého ptáka a zvládnete to rozhoupat. Vypadá to úžasně a má také hluboký význam, což je plus, protože kdo chce trvalé umění těla, které nemá žádný význam ani hloubku.

ptačí tetování

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

Nyní je čas odpovědět na nejčastěji kladené otázky a dotazy týkající se tetování. Doufáme, že je pro vás vyčistíme.

Je tetování velmi bolestivý proces?

To zcela závisí na vaší úrovni tolerance bolesti. Někteří lidé jsou citlivější na bolest než ostatní. Obvykle je méně bolestivé na stehně na paži. Je velmi důležité zůstat hydratovaný a váš systém by měl být také bez alkoholu. Dejte si zdravé jídlo a pak se posaďte. Nebude to lhát, bude to bolestivé a lakomé. Může to způsobit pálení, ale zlepší se to a zvyknete si na to.

Jsou tetování velmi nákladná?

Pokud jdete do a levný tetovací salon, dostanete to za levné ceny. Je však důležité si uvědomit, že levné salonky mohou kompromitovat hygienu. Zaplaťte tedy nějaké peníze navíc a nedělejte kompromisy v oblasti hygieny, protože je to choulostivý a riskantní proces. Dobré tetovací salony v USA účtují kolem 100 až 200 dolarů za sezení za hodinu.

Kolik času zabere dokončení?

Pokud jste vybrali velký detailní design, jeho dokončení bude nějakou dobu trvat. Tento proces je delikátní a zahrnuje vpichování jehel do kůže pomocí speciálních nástrojů, takže se snažte nehýbat nebo se vrtět. Klíčem je zůstat trpělivý a důvěřovat svému tetovateli v jeho práci. Bude to bolestivé, ale konečný výsledek vám udělá radost.

Jak dlouho se vyrážka/pálení/píchání hojí?

Uzdravení trvá asi týden. Pokud to však hodně pálí a štípe a nemůžete vydržet bolest, navštivte lékaře. Udělejte to dříve, než se začne tvořit infekce, protože vyrážka je stále otevřená a může vyvolat infekce. Kromě toho se vyhněte aktivitám spojeným s vodou, jako je plavání, a nezakrývejte oblast náplastí nebo těsným oblečením. Nechte to dýchat a uzdravujte se.

Doufáme, že to bylo užitečné. Hodně štěstí!