Na těle je jen několik míst, která tetovače příliš vzrušují. Vaše záda jsou jedním z nich. Vaše záda nabízejí spoustu prostoru, který umožňuje umělci opravdu protáhnout jejich kreativní svaly. Vaše záda jsou také jednou z mála částí těla, které umožňují složitě detailní tetování, která mají prostě obrovský rozsah.

I když se zpětné tetování může pro většinu lidí ukázat jako příliš velký závazek a investice, a to jak z hlediska financí, tak času, který zabere, konečný výsledek tetování není ničím výjimečným. Pokud jste tedy někdo, kdo stále hledá dobré tetování, nebo jste veteránský nadšenec, který hledá jedno tetování, které je určitě dokončí, zde je několik jedinečných nápadů na tetování zad, které určitě upoutají pozornost kohokoli..

zpětná tetování

Zpět nápady tetování

Tetování na zádech je jedním z nejlepších tetování, než je skutečnost, že jsou velmi podrobné. Pokud jste někdo, kdo má tradičnější práci nebo si přeje pokračovat v kariéře, tetování na zádech nebude zasahovat do vašeho profesního života. Jinými slovy, vaše záda jsou možná nejlepším místem pro tetování, zvláště když se s nimi nechcete předvádět při každé příležitosti. S tím bylo řečeno, zde je několik jedinečných návrhů, které vám určitě pomohou roztáhnout vaše kreativní křídla.

 1. Andělská křídla tetování

Když už mluvíme o šíření vašich kreativních křídel, jedno z nejslavnějších tetování zad, které si lidé dávají, je bezpochyby tetování andělských křídel. Tato tetování nejen vytvářejí úžasnou podívanou, ale také mají velký symbolický význam pro osobu, která tetování nosí. Některé interpretace křídel mohou mít velmi doslovný význam letu nebo rychlosti, ale některé mohou mít také velmi duchovní význam a mohou představovat víru v boha a mohou být náboženským symbolem.

The Angel křídla tetování je prostě masivní a rozpětí v celém svém záda a nezabere více místa, než je třeba. Křídla tetování nese velmi realistický styl, který také doplňuje jeho výběr barvy s bílou a šedou.

 1. Kmenová označení

Kmenové tetování je mezi muži velmi běžným tetovacím stylem a vytváří velmi působivý inkoust, který často doplňuje jejich svalnatou stavbu. Kmenové značení je také jedním z mála stylů tetování, které se velmi dobře uplatňují na různých částech těla a vytvářejí velmi cool tetování, která se spojují z jedné části těla do druhé.

Toto tetování kmenových značek je obzvláště úžasné, když se podíváme na to, jak jde od ramen až po bicepsy. Hluboká a zářivá černá barva doplňuje okraje a označení tetování. Nejlepší na tetování je, že je pouze na zadní straně ramen a zbytek zad nechává prázdný.

 1. Dragonfly Tattoo

Vážky jsou jedny z nejkrásnějších hmyzu, které se velmi dobře překládají do různých forem umění, zejména tetování. Tato tetování jsou mezi ženami velmi běžná pro jejich neuvěřitelně umělecký a barevný design a také jejich symbolický význam. Vážky představují svobodu, stejně jako někoho, kdo přijímá a snadno se přizpůsobuje změnám.

Dragonfly tetování často nese velmi realistický umělecký styl nebo tradiční umělecký styl, díky kterému jsou plné jasných a živých barev. Dragonfly tetování umožňuje mnoho přizpůsobení, jaký styl a velikost chcete, což z nich dělá perfektní tetování pro kreativní lidi.

Dream Catcher Tattoo na zádech

 1. Tetování snů

Lapače snů jsou součástí některých indiánských kultur a někdy se jim říká posvátné obruče, protože chrání lidi před nočními můrami a zlými sny. Jejich design a jejich řemeslné zpracování je zárukou nejen skvělých dekorací, ale také velmi krásného tetování. Tetování lapačů snů symbolizuje jejich použití v reálném světě, kde je lidé používají k ochraně před zlými sny.

Jen velmi málo tetování lapačů snů má barevnou estetiku a místo toho se rozhoduje pro jednobarevnější barevné schéma. Někteří umělci mají naopak tendenci dávat peří lapače snů šmrnc barvy, aby skutečně přidaly na kráse tetování.

tetování na zádech

 1. Phoenix tetování

Je samozřejmé, že kdybyste se zeptali přítele, který ví o tetování, jaké tetování na záda byste si měli nechat udělat, tetování fénixe by si v té konverzaci určitě udělalo cestu alespoň jednou. Phoenix tetování je prostě příliš krásné na to, aby ho bylo možné ignorovat, a navíc obsahují silné zprávy. Phoenix tetování znamená znovuzrození nebo nový začátek, toto tetování může také symbolizovat lidi, kteří prošli těžkými časy, ale vyšli z toho silnější než dříve.

Phoenix tetování jsou také jedny z nejjednodušších tetování, protože se objevily několikrát v různých beletristických dílech. Můžete si buď pořídit repliku, nebo si můžete dát tetování fénixe, které nese neotradiční, novou školu nebo dokonce tradiční umělecký styl. Většina tetování fénixe bude pouze na vašich ramenou, takže pokud se nechystáte získat tetování na záda, mohlo by to být to pravé pro vás.

 1. Svatý Kříž

Tetování není jen skvělý způsob, jak předvést inkoust, ale je to také skvělý způsob, jak ukázat svou víru a své přesvědčení. Lidé, kteří křesťanství nacházejí velmi často, si nechávají tetovat, aby předvedli svou víru náboženskými tetováními, jako je svatý kříž. Křížové tetování symbolizuje boj ve jménu boha i víru v boha.

Křížové tetování velmi často získává více monochromní estetiku a zřídka zahrnuje mnoho barev. Většina křížových tetování také nese umělecké styly Chicano nebo neo-tradiční umělecké styly, které je činí ještě výraznějšími bez použití jakékoli barvy. Některá křížová tetování také dobře využívají blackwork, protože ladí s monochromní estetikou.

 1. Mandaly

Další velmi populární konstrukce mezi ženami, Mandaly jsou docela běžným jevem u žen, které se dostanou tetování. Mandaly jsou duchovními a rituálními symboly v různých náboženstvích, ale mají také velký symbolický význam. Různé symboly mandaly představují různé věci, jako je slunce, hvězdy a vesmír.

Nicméně, jiný než jeho symbolického významu, mandaly jsou velmi krásné a vytvářejí velké zdobení těla. Většina mandal je černých, ale někteří umělci dávají mandale barvu, což přispívá ke kráse inkoustu. Někteří umělci také dávají mandalam stříkající vodu, která činí inkoust estetičtějším.

tetování mandaly na zádech

 1. Den mrtvých lebek

Den mrtvých je jeden z největších festivalů ve Spojených státech a obsahuje silně barevné lebky a kostry. Festival nejen skvěle líčí, ale také inspiruje bezpočet lidí, aby si nechali udělat tetování na den mrtvých, které vypadají jednoduše úchvatně.

V těchto dnech z mrtvých tetování jsou neuvěřitelně všestranný v tom, že může jít o jakoukoliv část těla. A zejména jedno místo, které je mezi většinou žen oblíbené, jsou záda. Nejlepší umístění tetování je na míchu v horní části zad nebo v dolní části zad. Většina tetování má také neuvěřitelně jasné a zářivé barvy, které se hodí ke slavnostnímu tématu.

zpětná tetování

 1. Růže

Nemohl to být seznam tetování, aniž bychom zmínili růže, možná nejslavnější tetování mezi muži i ženami. Růže jsou symbolem lásky, naděje, slibu a nových začátků, což z nich dělá docela emocionálně a symbolicky významné tetování.

Většina Rose tetování jsou v realistickém stylu art a mají velmi živé a někdy i tmavé barvy. Nejoptimálnější umístění těchto růží je ve středu zad, na míše. Umístění také doplňuje velikost růží, protože mohou být malé nebo velké, jak chcete.

 1. Sevřená pěst

Sevřená pěst je tetování pro rebela v každém z nás. Sevřená pěst je univerzálním symbolem vzdoru, odporu a jednoty. Je to velmi běžný symbol používaný v různých pohybech k projevu vzdoru vůči určité příčině, takže dává smysl, aby byl tento symbol přizpůsoben správnému tetování.

Tetování je často černé a neobsahuje žádnou jinou barvu než černou, ale někteří také zbarvili pěst červenou barvou, což je také barva vzpoury. Mezi další varianty tohoto tetování patří pěst s křídly a sevřená pěst s různými nástroji a diagramy, které ukazují podporu pro různé pohyby.

libra scale tattoo zpět

 1. Váhy váhy

Jedno z unikátnějších tetování, které můžete získat, je váhy Libra. Váhy Váhy jsou samozřejmě znamení zvěrokruhu, ale tetování je neuvěřitelně stylové a symbolické. Tetování znamená spravedlnost a harmonii, někdy je také rovnováhou, kterou Lady Justice drží.

Inkoust váhy Libra vytváří úžasné tetování na zádech, zvláště když jsou obě ramena váhy rozprostřena přes ramena. Záda jsou možná jediným místem na těle, kromě hrudníku, které má dostatek prostoru pro tetování, aniž by došlo k narušení detailů. Váhu Libra můžete získat s neotradičním nebo černým uměleckým stylem.

 1. Tetování vlka

Vlci jsou bezpochyby jedni z nejlepších, které můžete získat. Pouhá podívaná na vlčí tetování a její symbolika z něj činí perfektní kombinaci pro všechny nadšence tetování. Vlci symbolizují moc, loajalitu a vytrvalost; tyto vlastnosti z nich dělají perfektní tetování pro muže i ženy.

Vlk tetování velmi často vzít na ultra realistického umění, které z nich dělá naprosto úžasné na pohled. Barvy jsou na vás, protože existuje mnoho portrétů vlků s barvou i bez barvy. Pokud jde o umístění, vlčí tetování vypadá nejlépe, když jsou masivními portréty vzadu, když vidí, jak budou moci využít obrovského množství prostoru.

Umístění tetování

Umístění tetování je velmi vážná věc, kterou lidé musí vzít v úvahu při získávání svého oblíbeného tetování. Je to hlavně proto, že někdy tam, kde se necháte tetovat, to o vás jako o člověku může říci hodně než samotné tetování. Oblíbená místa pro tetování, jako je krk a hrudník předloktí, mohou poskytnout spoustu informací o tom, o jaký typ osoby se jedná, a proto je vždy důležité vzít v úvahu, kde plánujete tetování.

I když aktuálně mluvíme o zádech, na zádech jsou různá místa, kde si můžete nechat tetovat. Od horní části zad se spojuje k ramenům až k dolní části zad vpravo vedle boků, záda máte velké množství míst, kde si můžete nechat tetovat a každé místo o vás vypráví jiný příběh.

Například portréty plných zad znamenají, že jste někým, kdo si chce zachovat své tradiční zaměstnání, ale přesto chce protáhnout své kreativní svaly. Tetování spodní části zad je často velmi sexy místo pro tetování a často odráží, jak jste nebojácní a nevadí vám zbytečná pozornost. Horní část zad je místem, kde si většina cvičících lidí nechá udělat tetování, aby pochválila svoji svalovou stavbu; pokud tam máte tetování, je pravděpodobné, že jste někdo, kdo bere fitness velmi vážně.

Kromě výběru správného tetování na záda byste tedy měli zvolit také správné místo na zádech, které odráží, kdo jste jako osoba. Ale kromě toho, kde chcete tetování mít, byste si také měli položit otázku „co toto tetování znamená?“

Významy tetování

Tetování je umělecké dílo a podobně jako každé umělecké dílo má tetování hlubší význam než to, co povrch propouští. Co dělá tetování nekonečně lepší, není to, jak je vizuálně úžasné, nebo množství detailů, které má, ale spíše význam tetování a to, co představuje.

Tetování může mít dva různé významy, jedním může být symbolický význam tetování (Co samotné tetování představuje) a druhým může být jeho emocionální význam (co pro vás znamená). To jsou dva velmi odlišné významy a většina lidí nedokáže vzít v úvahu oba, takže vezmou jeden; buď symbolický význam, nebo emocionální.

Neuvěřitelně popisné a dobře provedené tetování vlka může mít pro vás velký symbolický význam nebo vás může nějakým způsobem reprezentovat, ale nemusí pro něj mít žádnou emocionální hodnotu. Zatímco minimalistické tetování včelích bzučení pro vás může mít obrovskou emocionální váhu, ale nemusí mít žádný symbolický význam.

Takže když se snažíte rozhodnout, jaké tetování chcete, i když je to jednoduché, můžete si to udělat nekonečně lepší tím, že za tím najdete emocionální nebo symbolický význam.

Časté dotazy

 • Jak moc zraní tetování?

Každý cítí a reaguje na bolest jinak. Každý má také různé sklony k bolesti, takže je velmi těžké říci, jak moc vám tetování ublíží. To znamená, že pokud je to nějaká útěcha, jehly se budou cítit lechtivě, když jste pod anestezií.

 • Do Back Tetování bolí více?

Ano, mají, ale ne příliš výrazně. Vaše záda mají mnoho citlivých míst, takže tam můžete cítit bolest více než kdekoli jinde.

 • Jak se připravím na tetování??

Před každým sezením se osprchujte a oblečte si něco pohodlného, ​​když se jdete nechat tetovat, a také něco, co by vám nevadilo, kdybyste si dali krev. Přestože jsou umělci velmi opatrní, aby se klientovi nedostala krev na oblečení, mohou se stát chyby.

 • Proč bych měl být opatrný při výběru svého umělce?

Kromě zjevného důvodu, že se dovednosti každého umělce od druhého výrazně liší, se hygienické standardy, vybavení, zkušenosti a cena liší od umělce k umělci. Vybírejte tedy moudře.

 • Jak a kolik zaplatím za tetování?

Všichni umělci dávají přednost výplatě v hotovosti, ale některá studia akceptují také vaše debetní nebo kreditní karty. Některá studia vám také umožní rozhodnout se pro splátky dražšího tetování. Kolik se platí za tetování, cena se může lišit podle lokality, studia a umělce (dokonce i ve stejném studiu).

 • Tipuji umělce? Pokud ano, za kolik?

Spropitné je dobré gesto a znamená, že jste vděční za práci a úsilí, které umělec do vašeho tetování vložil. To znamená, že pokud umělec zcela nesplnil vaše očekávání, můžete na špičce přeskočit. Svému umělci můžete zaplatit 10–20% z celkového účtu nebo se s umělcem předem dohodnout na předem stanovené částce.

 • Co je etiketa tetování a je nezbytná pro tetování?

Tetovací etikety jsou v zásadě určité manýry, které musíte při tetování dodržovat. Existují řádné seznamy, které určují, co byste měli mít na paměti; a ano, jsou velmi důležité, protože umělec vám může odmítnout dát tetování, pokud nebudete dodržovat etiketu.

Závěr

Zpětná tetování vám nabízejí skutečný luxus, pokud jde o řadu možností a designů. Vzhledem k tomu, že vaše záda poskytují maximální prostor pro tetování, je přirozené to přehnat s tím, jaký typ tetování chcete získat. Samozřejmě můžete vždy získat improvizované a upravené verze těchto tetování na zádech.