125 unikátních návrhů tetování medvědů – znak rozmanitosti

Medvěd je druh zvířete, které když je vyprovokováno, způsobí lidem a jeho okolnímu prostředí velké škody.

Medvědi jsou již dlouho symbolem důvěry a mužnosti. Stejně jako velký vítr na severu má medvěd divokou povahu, která je zcela připravena bránit svůj prostor před jakýmkoli možným nebezpečím.

Můžete snadno najít různé druhy medvědů, kteří se potulují po divokých lesích Ameriky. Od medvěda grizzlyho až po ledního medvěda v Severní Americe existuje mnoho druhů medvědů v lesích Jižní Ameriky, Asie a Evropy.

I když dnes bude setkání s medvědem skličující, budete šokováni, když poznáte významy a symboliku medvěda ve starověku..

Například na starověké Sibiři, lidé se dívali na karhu nebo nést jako duch jejich předků. Korejská mytologie věří, že medvědi jsou jejich předci z minulosti. V čínských kulturách mnoho lidí uctívalo medvědy, protože to v regionu přineslo značnou prosperitu, a pro obyvatele Siouxů je znak medvěda o ctění úspěšného lovu nebo léčení..

Medvědi v moderní době

Dnes je medvěd národním zvířetem Finska, zatímco ve Spojených státech byli medvědi grizzly a černí považováni za státní zvířata. Pokud budete pozorně sledovat pečeť Missouri nebo Kalifornie, narazíte tam také na jedinečné zvíře. Také ve Spojeném království je medvěd občas umístěn na ramena Warwickshire County.

Jednoduše řečeno, medvěd je symbolem důvěry a síly. Může to být zvíře, které lze domestikovat, ale když začne být agresivní, je těžké ho zastavit.

Medvěd jako symbol je v dnešní době nejběžnější formou umění v tetování, protože zobrazují různé významy. Tetování je o odhalení vaší identity, typu člověka, kterým jste atd. Lidé používají tetování medvěda k projevu síly a mužnosti, zatímco jiní věří, že má schopnost léčit.

V poslední době je tetování medvěda stále oblíbenější u obou pohlaví. Muži sáhnou po drsnějším designu, aby předvedli sílu a elán, zatímco ženy po designu plyšových medvídků a pandy, aby zdůraznili jemnější image.

Dnes budeme hovořit o 125 jedinečných návrzích tetování medvěda, které ukazují sílu a sílu. Pokud ještě nemáte tetování, tetování medvěda vás určitě naláká.

Zde jsou některé ze vzrušujících návrhů tetování medvěda, které vám pomohou začít.

medvědí tetování

1) Grizzly Bear Tattoo

Grizzly bear tattoo je nejběžnější tetování, které najdete v mnoha tetovacích salonech. Populární mezi muži, tento konkrétní typ tetování je také známý jako medvěd hnědý zvýrazňující tvář nebo celé tělo medvěda. Záleží na typu designu, kterému fandíte při tetování medvěda. Většina lidí jde po tváři nebo tlamě medvěda, zatímco někteří mají rádi minimalistický design medvěda. Stínování a vybarvování závisí na designu, který je přidán, aby vytvořil konečný vzhled. Kožešina má texturu s černými barvami, která dodává větší hloubku a detaily.

2) Bear Claw Tattoo

Mnoho lidí věří, že medvědí drápy zdůraznit pružnost a pevnost, což je důvod, proč medvědí dráp tetování je populární mezi lidmi. Koncepce tohoto tetování je jedinečné jen s hnědou barvou představí medvědí obličej uprostřed drápu. Nos, uši a oči zajišťují stíny. Tento typ designu je jedinečný a mnoho lidí jej nepoužívá.

3) Tetování ledního medvěda

Tento design tetování zobrazuje ledního medvěda vytí a balancování na kousku ledovce. Silueta ledního medvěda s ledovci, zdobená fazetami a proměněná modrým inkoustem. Takové návrhy zobrazují měnící se prostředí a jeho účinek na zvířata. Toto tetování je nejvhodnější pro lidi, kteří projevují lásku k životnímu prostředí a přírodě. Toto tetování vypadá ještě lépe ve své nejjednodušší formě.

  • 125 unikátních návrhů tetování medvědů – znak rozmanitosti
  • 125 unikátních tetování želv s významy a symboly, které můžete získat tuto zimu!
  • 125 nejlepších horských tetování! Umožňuje vyšplhat vysoko
  • Letos byste si měli pořídit 155 extrémně rozkošných tetování koček
  • 155+ tetování Saint Michael: Vše, co se potřebujete naučit! (s významy)

4) Tribal Bear Tattoo

Tetování kmenových medvědů je o chlubení jemných uměleckých děl. Tetování ukazuje trup medvěda různými tahy v kmenovém kontextu. Tahy ukazují vzteklou stranu medvěda se zvednutými drápy k útoku. Lidé s agresivní mentalitou obvykle chtějí tetování medvědího drápu, protože to odpovídá jejich identitě.

5) Geometrické tvarované medvědí tetování

Tetování s jedinečným designem, geometricky tvarované medvěd tetování je nejpopulárnější mezi ženami ve svěží, barevným designem a jemné kresby. Obrys medvěda je rozdělen do různých segmentů a zastíněn různými barvami, aby poskytoval efekt podobný hranolu. Tetování je zastíněno různými barvami, aby poskytlo atraktivní vzhled.

6) Medvídek s balónkovým tetováním

Tento design je nejmenší ze všech návrhů zdůrazňujících plyšového medvěda držícího balón. Tento tetovací design, který je vhodný na kotník nebo zápěstí, je nejoblíbenější mezi ženami, na kterých je vycpaný plyšový medvídek, který tlapkami chytá motýla nebo balón. Tento design je snadno vyrobitelný, bez dalších barev kromě hnědé.

7) Panda Tattoo

Panda je považována za nejroztomilejší zvíře na světě. Toto tetování, které mnozí ohrožují a zbožňují, je o tom, že panda žvýká bambus. Toto tetování je oblíbené mezi lidmi, kteří mají rádi pandy a divokou zvěř.

8) Bear with Cub Tattoo

Toto tetování zdůrazňuje důležitost vztahu otce a syna, který je navenek silný, ale uvnitř měkký. Toto tetování zobrazuje mateřského medvěda, který drží tlapku medvídka a ukazuje si k sobě nesmírnou lásku a náklonnost.

9) Tetování javorový list a medvěd

Tetování „javorový list a medvěd“ se chlubí medvědem v drceném javorovém listu. List je obklopen stromy, které můžete v pozadí snadno pozorovat. Samotné tetování představuje jedinečné, poetické prostředí.

10) Tetování Medvídka Pú

Nejroztomilejší tetování, Medvídek Pú, je slavnou postavou mezi dospívajícími. Tetování je o tom, že medvěd Pú drží balón, jak letí na obloze. Nejlepší na tomto tetování je, že balón je ve tvaru srdce s různými barvami, které do sebe zapadají, aby vypadal jako puzzle.

11) Dotwork Bear Tattoo

Toto tetování zobrazuje složitý design pro širokou škálu tetování. Toto tetování je vytvořeno vytvořením teček do obrazové podoby. Popisuje hlavu medvěda chránícího jeho rodinu před všemi nebezpečími kolem nich. Tetování ukazuje temnější stránku medvědů a to, jak jsou divokí. Lidé je loví pro kůži a maso obvykle proto, že jejich lov je vzácný a nosí s sebou velké množství peněz. H

Dotwork bear tattoo je nejvhodnější pro lidi, kteří mají nesmírnou lásku a vděčnost vůči zvířatům a druhům divoké zvěře.medvědí tetování

12) Malé obrysové kotníkové medvědí tetování

Pokud jste ten typ člověka, kterému se nelíbí velká umělecká díla na jeho těle, toto tetování je pro vás ideální. Toto tetování na kotníku je obrys medvěda navrženého tak, aby namaloval kompletní obraz medvěda.

Představující sílu a moc, oči medvěda je v zelené barvě zobrazující měkčí stranu medvěd.

Obrys kotníku medvěda je nesmírně populární u milovníků dobrodružství, kteří si užívají outdoorové aktivity. Je také vhodný pro lidi, kteří nemají rádi spoustu uměleckých děl na svém těle.

13) Tetování inkoustovým medvědem

Medvědí tetování jsou mezi lidmi tak populární, že je můžete navrhnout mnoha způsoby. Jedním ze způsobů, jak můžete navrhnout medvědí tetování, je vytvoření celé tváře medvěda vytí jako zvíře. Tento typ tetování na bázi inkoustu, který je většinou populární mezi lidmi, kteří mají rádi agresivní a divoké věci, vypadá skvěle na stehnech nebo zadní části těla..

14) Arktická noční krajina Medvědí tetování

Tento konkrétní typ tetování je vhodný pro lidi s uměleckou myslí. Toto tetování ukazuje obrys medvěda s hvězdnou nocí a krajinou vytesanou uvnitř zvířete. Toto tetování na bázi inkoustu je zastíněno modrou a zelenou barvou, aby vytvořilo ten umělecký efekt, zatímco hory a lesy ukazují přirozenou stránku designu.

Toto tetování je vhodné pro lidi s kreativní myslí a je oblíbené mezi oběma pohlavími. Můžete to udělat kdekoli na těle.

15) Roaring Bear Landscape Art Tattoo

Mezi tetováním medvědů převládají prvky přírody a divoké zvěře. Medvědi žijí v lesích obklopených přírodou a krajinou. Od džungle Kanady a Ameriky po evropskou stranu Německa, Švýcarska a Velké Británie zobrazují medvědi mužnost a sílu, což je důvod, proč je lidé milují.

Toto tetování medvědí krajiny zobrazuje řvoucího medvěda v lese. Obrys medvěda je zastíněn různými barvami šedé, tmavě zelené, světle zelené, zeleno modré; a ukazuje lesy a divokou zvěř. Unikátní design ukazuje umělecké schopnosti designéra; toto tetování je mezi muži oblíbené.

Různé symboly a významy medvědího tetování

Tetování není jen o uměleckých dílech a designu. Jsou také o různých symbolech a významech. Tyto symboly a významy různě rezonují s různými lidmi a jejich kulturami po celém světě. Před výběrem těchto tetování byste měli pochopit, o co jde. Pojďme se podívat.

Krása – Tetování medvěda je o kráse. Tuto skutečnost lze vysvětlit způsobem, že ne všichni medvědi jsou agresivní a nebezpeční. Některé z nich jsou roztomilé, rozkošné a velmi přátelské. To je jeden z důvodů, proč se většina žen rozhoduje pro tetování medvěda kvůli své roztomilosti¬.

Síla – Medvědi jsou bezpochyby symbolem síly, a proto si je lidé vybírají. Jedním z faktorů, proč lidé mají rádi medvědí tetování, je jejich velikost ve srovnání s ostatními zvířaty. Většina zvířat respektuje medvědy, protože jsou ve velké míře nebezpeční.

Léčení – Může to vypadat trochu divně, ale v různých částech světa medvědi symbolizují uzdravení. V minulosti domorodí Američané věřili, že medvěd má léčivé vlastnosti, a proto jsou považováni za posvátné a náboženské.

Agresivita – medvědi jsou při provokaci samozřejmě velmi agresivní. Pokud narazíte na medvěda v džungli nebo lese, snažte se držet co nejdál a držet se od něj co nejdál. Většina druhů medvědů je přátelských a ne agresivních jako černí medvědi. Mnoho lidí je chová jako domácí zvířata v různých částech světa.

Věrnost – Přestože jsou medvědi jedním z nebezpečných druhů na světě, jsou extrémně loajální vůči zvířatům, která jsou jim věrná. Medvěd nikdy nezradí jiné zvíře, pokud se necítí zrazen. Věrnost je jedním z hlavních důvodů, proč lidé chodí na tetování medvěda. Pokud jste věrný člověk, pak je toto tetování určitě pro vás.

Celebrity s tetováním Bear

Stejně jako každý jiný člověk, i celebrity mají rády tetování. Většina celebrit má na těle tetování kromě toho, že si nechala navrhnout medvěda. S ohledem na to jsou některé pozoruhodné hvězdy s tetováním medvěda následující:

  • Maria Brink – Známá zpěvačka a skladatelka z USA, Maria Brink má na paži tetování medvěda.
  • Melanie Martinez – Melanie Martinez je ikonická popová hvězda z USA s tetováním plyšového medvěda na paži.
  • Bethany Cosentino – Další slavná umělkyně z USA, Bethany Cosentino absolutně miluje medvědí umění.

I když existuje značná škála tetování, tetování medvěda patří mezi ty, které vyniká svou silou, sebevědomím a mnoha dalšími atributy, kromě toho, že jsou roztomilé nebo stylové..