125+ tetování Grim Reaper, které byste měli zvážit

Smrtka představuje smrt a mnoho společností ji líčí jako postavu v rouše s dlouhou kosou. Kvůli své souvislosti se smrtí je tetování do značné míry symbolem negativity a špatného vlivu, což je mylná představa.

Podle všeobecného přesvědčení se člověku zjevuje ponuré tetování, když se chystá zemřít. Kosa v ruce má přerušit pouta mezi jeho duší a tělem. Vztah tetování se smrtí a duší je jedním z důvodů, proč se objevil na několika grafických dílech, když se člověk chystá opustit tento svět.

V některých tradicích je smrtka také zodpovědná za vedení duší do pekla nebo nebe, v závislosti na způsobu života zesnulého člověka. Tetování je skvělé pro milovníci gotiky a lidé, kteří přijali smrt. Na první pohled byste mohli vidět tetování Grim Reaper pouze pro muže, ale překvapivě je mezi ženami docela populární i přes svůj temný význam.

Tetování se skládá z černé a šedé barvy, protože zářivý nebo ostrý odstín by pravděpodobně vypadal pro publikum neatraktivní. Kromě toho můžete mít ponuré tetování tetování téměř kdekoli na vašem těle a dokonce ozdobit mnoho uměleckých děl v závislosti na vašem stylu. Pokud hledáte některé z nejlepších ponurých tetování, než vám níže uvedené nápady mohou pomoci učinit optimální rozhodnutí.

ponuré tetování

Ramenní stínovaný žací stroj

Rameno zastíněné tetování sekačky je skvělým umístěním na rameno. Nezabere mnoho místa a perfektně padne na rameno bez zvláštních barev. Tetování není velké a perfektně sedí na rameni nositele. Kromě toho tetování na rameni stínované sekačky není silně zdobeno černým a šedým inkoustem, místo toho používá světlé odstíny a obrysy, aby poskytlo slušnější výhled.

Tetování se dobře mísí s hnědou a bílou pletí a každý muž nebo žena si jej může nechat udělat v nejbližší prodejně tetování. Nepřizpůsobujte si však barvu nebo vzhled tetování, jinak můžete skončit s něčím neočekávaným.

Boční tetování Creepy Reaper

Boční tetování se mezi novou generací rychle stává oblíbeným. Creepy Reaper Side Tattoo je určeno pro muže a zabírá hodně místa na bočním hrudníku. Tetování je velké a je na něm lebka pochmurného žáka, který drží svou kosu v pravé ruce.

Tetování je trochu děsivé a skládá se z rozšířených očí, které vypadají bystře a připraveně vzít duši umírajícího člověka. Zuby a nos ponuré sekačky jsou zlomené, což představuje temnou stránku tetování. Pokud hledáte tetování se smrtelnou smrtkou s ostrými obrysy, pak by to mohla být jedna z vašich možností.

Smrt celého zadku

Smutek na zádech není pro každého. Pokud máte rádi malá a decentní ponurá tetování, pak by to mohlo být vypnutí. Pokud však milujete zdobení celých zad nějakým ponurým tetováním, pak by to byl váš výběr.

Tetování se skládá z ponuré sekačky s obličejem zakrytým oblečením. Pozadí tetování má hodiny představující čas pro každého člověka. Smyslem tetování je pravda o našich životech, která je konečná.

Tetování zobrazuje skutečnost, že čas se krátí pro každého člověka, ať už jde o dítě, teenagera nebo dospělého. Dále je tetování stylizováno lebkami a lidskými výkřiky umístěnými těsně pod hodinami, jako by se nacházeli v čase a vyhazovali. Tetování perfektně sedí na každé barvě pleti, a pokud se ho někdy chystáte udělat na zádech, nepokoušejte se jej upravit podle svých preferencí.

ponuré tetování

Baby Reaper

Jak naznačuje jeho název, tetování dětské sekačky je malé a zdůrazňuje roztomilost a plachost. Tetování je pro toho, kdo hledá variace v tradičním ponurém tetování. Pokud vás nebaví strašidelně vypadající ponuré žací stroje, může být vaší volbou dětská sekačka.

Tetování je malé a barevné a neobsahuje ostré odstíny tmavého černého inkoustu. Tetování je poměrně malé velikosti a můžete ho nosit kdekoli kolem těla. Navíc tetování dobře splývá s každou barvou pokožky a toto tetování si také můžete přizpůsobit přidáním barvy podle svého výběru.

The Bright Grim

Jasná ponurá je jediná svého druhu. Tetování nejlépe sedí na pažích a skládá se z několika různých barev, které zabírají prostor na vašem těle. Jasné ponuré tetování je méně strašidelné než výše uvedené a nosí jasnější a ostřejší oblečení.

Tetování neznázorňuje bolest ani hrůzu, což byl případ ponurého tetování celého zad, a je zcela přirozené. Tetování se skládá z oranžových, modrých a červených odstínů a je pro lidi, kteří chtějí získat ponuré tetování pro zábavu a zábavu.

Kávová sekačka

Kdo by neměl rád ranní kávu? Tetování sekačky na kávu je pro publikum docela zábavné. Místo držení kosy a vyndávání duší tetování drží šálek kávy s párou vycházející z jejích úst.

Tetování je jednoduché a není ani velké, ani malé na nošení. Kromě toho to nevypadá jako hrůza a výkřiky, což je obvyklý případ tetování ponuré sekačky. Pokud plánujete tetování sekačky na kávu, bude nejlepším místem provedení na rameni nebo na lýtku.

Reaper Woman

Ženám se také začínají líbit různé typy designu a vzory tetování ponuré sekačky. Ženské tetování je ideální pro ženy, které jsou ochotné ozdobit si část těla efektním chmurným sekáčem.

Tetování představuje ženu, která drží v pravé ruce hodiny s strašidelným úsměvem. Ženské tetování je vyrobeno z černého a šedého inkoustu a je jedním z jednoduchých tetování, které můžete nosit.

Sportovní Reaper

Pokud jste někdy mysleli na smrtku jako představu smrti a bolesti, pak toto tetování může změnit vaše vnímání. Sportovní tetování sekačky zobrazuje při skateboardingu ponuré sekačky s elegantním úsměvem. Žací stroj drží kosu v jedné ruce se světle červenými skvrnami a jeho skateboard obsahuje slovo „RIP“, které zdůrazňuje jeho spojení s dušemi.

Sportovní tetování sekačky je pro lidi, kteří chtějí ozdobit své tělo zábavnými uměleckými díly. Kromě toho tetování neobsahuje omezení pohlaví a každý člověk jej může nosit na lýtku, rameni nebo dolní části zad.

Hrůzné tetování Reaper

Pokud chcete ozdobit své tělo hrůzou, pak by to mohlo být tetování, které odpovídá vašemu výběru. Hrůzné tetování sekačky obsahuje ječící lebku ponurého žence s jeho kosou namalovanou na hlavě. Tetování zobrazuje ponurého Reapera, který snáší bolest a utrpení, s očima dokořán.

Děsivé tetování sekačky je obvykle pro muže, kteří přijali smrt jako realitu a jsou vždy připraveni čelit výzvám svého života. Tetování se skládá z tmavého černého inkoustu se šedými odstíny, což je obvyklý případ mnoha jiných tetování se smrtkou. Dokonale splyne s jakoukoli barvou pokožky a je ideální na rameno nebo střední část zad.

ponuré tetování

The Nightmare Reaper

Tetování noční můry patří mezi nejstrašnější tetování, které můžete nosit na rameni nebo lýtku. Tetování se skládá ze dvou ponurých sekaček spolu s lebkami ve spodní části tetování. První ponurá sekačka v tetování je velká a druhá v jeho stínu.

Tetování se skládá převážně z černého inkoustu a jeho nošení je extrémně bolestivé. Lebka obou ponurých ženců v tetování je rozbitá a může na diváky působit strašidelně. Dále druhý Reaper v tetování drží kosu a houpá ji ve vzduchu, jako by se chystal vzít člověku život.

S úplňkem svítícím za kosou a hromadou lebek ve spodní části nohou je tetování víc než jen módní oblečení. Přestože je tetování velké a zabírá hodně místa na kůži, je stále velmi přizpůsobitelné a na jeho okraje můžete přidat další textury a dekorace, abyste zlepšili jeho výhled..

Balení

Grim Reaper tetování se postupem času stávají velmi zajímavými. Pryč jsou doby, kdy byla tato tetování spojována pouze se smrtí, strašným výrazem a dušemi. V poslední době znamená tetování pro nositele více.

Kromě toho je tetování také populární u žen, které fascinují jejich body art. Tetovací umělci také dávají hlavy dohromady, aby tetování vypadalo přívětivěji a odpovídalo stylu jejich klienta. Tetování Grim Reaper také mění svou barvu a mnoho nových variací zahrnuje kombinace několika odstínů, které tělu dodají poutavější vzhled.

Ať už se chystáte na malé ponuré tetování na krk nebo na celé tělo, určitě si vyberte design, kterého nebudete později litovat.