Pokud přemýšlíte o tom, jak získat divoké body art, už na to nemyslete, protože tyto divoké lví tetování jsou dokonalým způsobem, jak zvýraznit divokost vaší osobnosti. Lví tetování se za posledních několik let výrazně rozrostlo, protože se lidé dozvěděli více o různých typech tetování lvů a jejich významech..

Ve světě s tolika nejistotou a chaosem vám někdy body art pomůže se přes něj dostat a jedním z nejlepších tetování, které bude této situaci vyhovovat, je tetování lva. Lví tetování vás povzbudí, abyste se stali silnějšími, a vždy vám připomene divokou stránku ve vás, kterou někdy musíte probudit.

Abychom vám pomohli, níže uvedené je několik tetování lvů, které vám usnadní rozhodování o tetování, a naučíte se různé významy každého tetování. Připravte se tedy, že se budete s těmito lví tetováním cítit jako král své generace.

Význam tetování lva

Význam tetování lva

Lvi spadají do rodiny Catů, známých jako nejdivočejší a divoká zvířata džungle. Lion tetování se spojuje s některými z nejmocnějších vlastností, protože představují sílu, královskou cenu, vitalitu, odvahu, mužnost a sílu. Někdy my lidé potřebujeme připomenutí takových vlastností, protože máme tendenci je pohřbít někde uvnitř naší osobnosti.

Pro osobu, která hledá takové vlastnosti, je tetování lva pro ně ideální. Lví tetování také způsobí, že se budeš cítit nadřazený a hodný, zvláště pokud máš pocit, že si tě nikdo neváží tak, jak by měl.

Lidem, u kterých se zdá, že ve svém životě ztratí kontrolu, vám lví tetování pomůže tuto kontrolu znovu získat a také vás vykreslí jako uctivou osobu a že je vaším právem získat respekt od každého člověka na tomto světě. The starověcí Číňané věřili že lev je důležitým spojovacím článkem mezi přírodou a životem a že pomáhá dotvářet rovnováhu.

V tetování lva se objevují různé věci, jako jsou květiny a lidské tváře. Ty mohou mít různé významy, v závislosti na důvodu získání konkrétního tetování lva. Bez ohledu na to, jaké tetování se lvem si dáte na práci, bude vás vždy líčit jako divoký a silný charakter. Níže uvedené nápady na tetování lva vám pomohou při výběru tetování, které by mohlo souviset s vaším příběhem a vlastnostmi, takže si nenechte ujít skvělé nápady na tetování lva.

Umístění pro tetování lva

Lion tetování přicházejí v různých velikostech a provedeních. Pokud usilujete o tetování lva, které obsahuje spoustu detailů a stínování, nejlepší místa, kde to udělat, by byla na zádech, hrudníku, rameni nebo paži. Tato umístění umožňují vašemu umělci převzít plnou kontrolu a dělat s tetovací jehlou zázraky. Většina běžných tetování lva je velká; můžete však jít na menší tetování, pokud chcete něco jemného a minimalistického.

Malé tetování lva jde dobře na paži, noze, v blízkosti kyčle, ruky nebo klíční kosti. Bez ohledu na to, kdekoli si tetování lva vyberete, nechejte si tetovat, ujistěte se, že vyberete design, který bude respektovat skutečné ukončení lvího tetování a bude se vztahovat na typ osoby, kterou jste, a na pozadí, ze kterého pocházíte..

Tetování lva pro ženy

Druhy tetování lva

Níže jsou uvedeny různé typy nebo kategorie tetování lva, které jsou docela populární:

  • Náboženské lví tetování
  • Lví růže tetování
  • Ženské lvice tetování lva
  • Lví oči
  • Lví tetování
  • Lví hrudník tetování
  • Lion Mandala Tattoo
  • Geometrické tetování lva
  • Akvarel Lion tetování

Toto je jen několik prominentních tetování lva; při procházení dále dolů narazíte na mnoho níže. Každé z těchto tetování lva má silný význam a úžasné designy, které byste si nechtěli nechat ujít.

125+ nápadů na tetování lva

Pokud jste uvízli ve výběru správného designu pro vaše tetování lva, nebojte se, protože tyto báječné nápady tetování lva vás rozruší a usnadní vám výběr. Jen se ujistěte, že jste si vybrali design, který k vám bude mluvit více ve smyslu, který má, místo toho, abyste se plně soustředili na design, i když na návrzích někdy záleží.

Řev!

lví řev tetování

Toto divoké tetování lví tlamy je jedním z nejskvělejších tetování lva, na jaké jste kdy narazili. Toto tetování obsahuje realistické tetování lví tlamy pomocí hnědého, černého, ​​bílého a šedého inkoustu. Funkce s otevřenými ústy vypadá mimořádně reálně, zvláště když tetovací umělec přidá do jazyka růžový inkoust. Toto tetování je ideální pro vaše stehna nebo plnou paži.

Pokud váš tetovač dokáže vytáhnout realismus v tomto tetování, budete schopni dosáhnout té divoké a silné osobnosti, kterou lev rozdává. Pořiďte si toto tetování a připomeňte si, jak se postavit, a probojujte se ve světě plném chaosu a hříchu.

Lví král

tetování lvího krále

Pokud chcete ve svém tetování lva dosáhnout nějaké hodnosti, měli byste vyzkoušet toto tetování lvího krále. Toto tetování obsahuje lví tvář černého a šedého inkoustu s divokým pohledem a královskou korunou na hlavě. Toto tetování symbolizuje všechny královské hodnosti vaší osobnosti a cítíte se jako věrný a intenzivní člověk. To také ukazuje, jak chcete, aby se k vám ostatní chovali ve společnosti, protože toto tetování lva zobrazuje královský vzhled. Získejte toto jedinečné tetování na paži nebo zádech a dosáhněte královských a divokých obrazů těla.

Oko Tygra

tetování tygřího oka

Pokud usilujete o minimalistické, ale odvážné tetování, toto oko tygřího tetování je dokonalým tetováním lva pro vaše tělo. Toto tetování obsahuje černobílé napuštěné lví oči, které vypadají jako proužek. Stínování a konturování očí přináší skutečný realismus v tomto tetování. Toto tetování představuje vaši vnitřní osobnost. Mnoho kultur věří, že lví vize je známkou toho, že vás někdo sleduje, a také ji považují za duši vdovy. Toto je jedno z nejsmysluplnějších tetování, které byste rozhodně nechtěli nechat ujít.

lví tetování

Lví křídla

tetování lvího křídla

Toto jedinečné tetování lvích křídel je docela fantastické a zanechá ve vás jedinečné tělo. Slavný hráč NBA LeBron James má toto krásné tetování na hrudi. Toto tetování obsahuje černobílou přezdívanou lví tvář se dvěma křídly. Toto tetování má v sobě mýtický rys. Kromě toho se spojuje s křesťanstvím z učení Markova evangelia, protože svatý Marek symbolizuje okřídleného lva a zobrazuje v něm sílu a identitu.

Pokud máte pocit, že o sobě chcete rozdat silnou atmosféru, pomůže vám k tomu toto tetování. Toto tetování si můžete nechat udělat na hrudi nebo na zádech.

Geometrický lev

geometrické tetování lva

Geometrické vzory jsou v tetovacím průmyslu docela trendy a pomáhají dát vašim tetováním jedinečný a živý nádech. Můžete si vyzkoušet toto geometrické tetování lva a dosáhnout vynikajících obrazů těla. Toto tetování obsahuje geometrický lví obrys černého inkoustu vyrobený z různých trojúhelníků. Pro další funkce bude váš tetování stínovat v několika spleti černým inkoustem, aby vytvořil efekt plné hloubky. Toto tetování bude vypadat perfektně na vaší hrudi nebo paži.

Lví stráž

tetování lví stráže

Toto tetování lví stráže je poměrně rozsáhlé, protože má významný význam a některé krásné detaily. Toto tetování se skládá ze nažloutlého obličeje Lvů a pod ním sedí lvice a dvě mláďata. Umělec používá zelený inkoust k přepravě trávy a prezentuje ji v prostředí podobném žonglování. Detaily a kontury v obličeji lvů v něm zvýrazňují realismus. Toto tetování představuje ochranu mezi otcem a jeho dětmi.

Zobrazuje otce jako silné a definovatelné postavy. Také ukazuje, jak jste ochotni chránit svou rodinu za každou cenu a jak moc je milujete a staráte se o ně. Proto, pokud chcete vylíčit péči a lásku ke své rodině, toto tetování je pro vás ideální.

Odvážný lev

odvážné tetování lva

Pokud hledáte tetování lva, které bude na vaší hrudi vypadat perfektně, už nehledejte, protože toto odvážné tetování lva je ideálním tetováním na hrudi a zanechá vám nádherné snímky těla. Toto tetování obsahuje lví tvář černého a hnědého inkoustu s růžicí na boku. Oblast hrudníku dává tetovacím umělcům svobodu provádět rozsáhlé detaily.

Toto tetování symbolizuje odvahu, hlavně jako tetování na levé straně hrudníku symbolizuje odvahu, protože leží nad tvým srdcem. Růže obvykle představuje krásu, ale s tímto tetováním to znamená být nedotčená a že bez ohledu na to, jak krásná a silná může vypadat, nesmíte se jí dotknout.

lví tetování

Lightning Bolt Lion

Toto jedinečné tetování lva s bleskem musí být jedním z nejlepších tetování lva, se kterým se setkáte. Pokud usilujete o něco minimalistického, ale přesto silného, ​​toto tetování je pro vás ideální volbou. Toto tetování obsahuje blesk v černé a šedé barvě a uvnitř je lví tvář. Horní část šroubu vybledne na vlasy lva.

Stínování v tomto tetování vám umožní perfektní přechod ze světla do tmy, počínaje světlejším vrcholem a tmavším dnem. Toto tetování představuje tvůj triumf a sílu; může však také ukázat mizerné štěstí, protože blesky vytvářejí temnotu a přicházejí s bouřkou.

Lví kmenové tetování

kmenové lví tetování

Mnoho kmenových kultur identifikuje lvy jako životně důležité zvíře a symbol, zejména v afrických kmenech. Toto tetování kmenových lvů zahrnuje tvář černých napuštěných lvů v různých geometrických tvarech. Tento typ designu byl běžný u afrických kmenů, zatímco jiné kmeny obvykle používaly zakřivené čáry pro ilustraci tetování kmenových lvů. Tyto designy poutají pozornost a zanechávají vám fantastické snímky těla.

Pokud máte rozsáhlé dědictví kmene z Afriky nebo jakéhokoli jiného kmene, bylo by to pro vás ideální tetování. Tímto způsobem můžete ukázat, jak jste na své dědictví umělecky hrdí. Mnoho lidí si nechává tetovat jen kvůli fantastickému designu a vypadá perfektně na hrudi, paži a zádech.

Lvice

Většina tetování lva má velmi mužský nádech; toto tetování lvice je však dokonalým tetováním lva. Toto tetování obsahuje černého a šedě napuštěného lva s dramatickým pozadím s černými napuštěnými linkami. Ideální místo, kde se můžete pochlubit tímto tetováním, by bylo na vaší paži nebo noze. Toto tetování ukazuje, jak lvice loví jídlo pro své děti, a zaměřuje se na mateřský aspekt lvice.

Pokud chcete předvést svou lásku a úctu ženě ve svém životě, která bojovala a má vlastnosti lvice, je toto tetování pro vás ideální. Ukazuje také silnou ženskou osobnost ve vás.

Lion Mandala Tattoo

tetování lva mandaly

Mandala tetování jsou docela populární trend tetování a vypadají ohromující v tetování lva. Měli byste vyzkoušet toto tetování lva mandaly, pokud se chystáte pro něco kreativního a smysluplného. Toto tetování obsahuje lví tvář černého a šedého inkoustu, která ukazuje pouze jednu stranu a v ní vzory mandaly. Umělec používá bílý inkoust k zvýraznění různých funkcí v tetování. Lví výraz obličeje vydává odvážnou a posilující atmosféru. Toto tetování představuje hrdost a ochranu. Proto, pokud chcete rozdávat pocit hrdosti, toto tetování je pro vás ideální.

Minimalistické tetování lva prstem

lví prst tetování

Pokud hledáte malé a jedinečné tetování lva, toto tetování lvího prstu je pro vás to pravé. Toto tetování obsahuje obličej lva s černou a šedou barvou na prstu. Můžete si ho nechat vytetovat na jakýkoli prst, který se vám líbí. Prostor pro prsty komplimentuje lvům výjimečně dobře a vypadá, jako byste nosili prsten. Toto tetování zobrazuje všechny pozitivní atributy, které lev představuje, jako je síla, síla, odvaha a mnoho dalšího. Pokud si chcete připomenout, že jste jako lev, toto tetování bude skvělou prací, kterou vám připomene a motivuje, abyste se stali silným člověkem.

Lev judský

Lev z Judy je docela populární lví tetování a má k němu významnou historii. Toto tetování obsahuje řvoucího lva nažloutlém inkoustu s korunou na hlavě a královským žezlem. Umělec provádí exotické obchodování s tímto tetováním spolu se stínováním, které v tetování zdůrazňuje realismus.

Toto tetování má s ním náboženské spojení, protože mnoho křesťanů věří, že judský lev symbolizuje Ježíše Krista. Toto tetování také pochází z etiopského dědictví, protože v tomto tetování můžete vidět etiopskou vlajku. Tento iont byl významný pro etiopskou kulturu, takže pokud máte kořeny, které sahají po etiopském kmeni, určitě byste si měli nechat udělat toto silné tetování.

Časté dotazy

Jak bolestivé je tetování lva na hrudi?

Tetování lva vypadá na hrudi úžasně; nicméně, to přichází s velkou bolestí, stejně jako každé jiné tetování. Tetování na hrudi je docela bolestivé, protože má kostnatou oblast sestávající z hrudní kosti a hrudního koše. Oblast kůže na hrudi je relativně tenká; proto není mnoho utahování, aby se zabránilo tomu, že jehla bodne do kostí. Každá kostnatá oblast, na kterou si necháte vytetovat, bude bolet. Pokud víte, že nemůžete snášet velkou bolest, vyhněte se tetování na hrudi; konečné výsledky však zcela stojí za to.

Kolik mě bude stát tetování lva?

Získání tetování lva vám může zanechat prázdnou peněženku, protože jsou ve srovnání s jinými tetováním poměrně drahé. Cena tetování závisí do značné míry na designu, velikosti a místě, kde tetování provádíte. Tetování s explicitními detaily a tetování na hrudi nebo zádech je dražší než tetování lva na prstu nebo paži.

Průměrné náklady na tetování lva jsou 150 až 400 dolarů. Někteří umělci tetování účtují za hodinu, takže pokud účtují 100 dolarů za hodinu za rozsáhlé tetování lva, bude vás to stát spoustu peněz. Bez ohledu na to, jak drahé to tetování může být, jakmile ho získáte, budete mít opravdu pocit, že to stojí za to.

Závěr

S pomocí těchto poutavých a velkolepých nápadů na tetování lva uvedených níže můžete nyní snadno vybrat několik nejlepších pro vaše další nebo nové tetování lva. Projděte si popis každého tetování, abyste měli jasnou představu o tom, co očekávat, a tímto způsobem to také můžete svému tetovateli lépe vysvětlit.

Neztrácejte tedy čas debatami o tom, zda byste měli jít na tetování lva nebo ne, protože čas se krátí! Kromě toho byste rozhodně nechtěli litovat. Takže si pospěšte, rezervujte si schůzku s tetováním a vytvořte fantastické body art.