Pokud jste někdo, kdo má zvláštní zálibu v květinách a nyní hledáte vhodný tetování, které odpovídá vaší auře. Pak je nejlepší nechat si tetovat květinu napuštěnou na kůži, protože každá květina má svůj vlastní význam, a pokud jste mezi svými možnostmi alespoň trochu zmatení, výběr lze předvídat podle měsíce narození a povahových vlastností..

Existuje nespočet nápadů na květiny, ale my jsme vyfiltrovali ty nejlepší nápady na květinové tetování, které si můžete vyzkoušet a uchovat si je po zbytek svého života. Bez dalšího náležitého zvážení se podívejme na následující nápady.

Lily flower tetování

Lily Tattoo

Lily tattoo má ze všech květin tu nejrozmanitější povahu. Pokud uvažujete o tetování Lilly napuštěným do těla, pak je důležité znát význam, který se liší barvou, kulturou a typem lilie.

Jen květina sama, příběh vzniku je mimořádný. Podle mýtu byli dva lidé, Hera a Zeus, manželé, ale Zeus měl dítě od jiné ženy, které Héru (manželku) potěšil, aby kojila její mléko, ale Hera odmítla.

Jednou v noci, když byla Hera v hlubokém spánku, když Zeus vzal dítě a pokusil se mlčky nakrmit mléko, ale ve chvíli, kdy se Hera probudila, odstrčila je oba pryč, a zatímco odplata mléko spadlo na zem a lilie rostly.

Do tohoto data si Řek uchovává příběh a věří, že tetování lilie je znakem mateřství a znovuzrození.

Vzhledem k tomu, že v Číně jsou lilie symbolem štěstí, takže pokud jste někým, kdo hledá pozitivní reakci v pozdějším věku, pak může být nejlepší volbou ze všech tetování lilie.

Barva a význam tetování Lilly

 • Red Lily Tattoo: pokud jste velmi vášniví pro své životní cíle, měli byste zvážit tetování červenou lilií. Také vyjádření vášně je silná emoce a zaslouží si být viděna ve vnějším světě, když ji dostanete na krk, zápěstí, chodidla, prsty a ramena, udělá svou práci.
 • Orange Lily Tattoo: Toto tetování označuje bohatství, důvěru a hrdost.
 • Yellow Lily Tattoo: spojuje s touhou po svobodě a ukazuje, že jste vděční.
 • White Lily Tattoo: stejně jako barva, bílé tetování lilie vykazuje známky čistoty a integrity
 • Pink Lily Tattoo: tetování růžové lilie je ze všech nejžádanější; ukazuje prosperitu, pohodu a pozitivitu.

růžové tetování růžové tetování růžové tetování

Rose Tattoo

Růžový květ je symbolem lásky a soucitu, ale různě barevné růže k němu mají různý význam.

Někteří lidé dávají přednost tetování růží se stopkou, které symbolizuje, že procházíte nějakou ztrátou a jste připraveni na obranu. Jiní lidé mají rádi květinu syrovou s připojenými pouze dvěma listy.

Vzory tetování růže jsou hlavně na pažích a ramenou, ale nový trend ukazuje, že lidé to preferují v malé velikosti, než na zápěstí. Jedním z nejoblíbenějších návrhů růžových tetování byly okvětní lístky růží napuštěné tak, že to vypadalo, jako by praskly přes hrudník, což znamenalo, že nositel tetování byl plný lásky, života a pozitivní energie..

Kromě červené růže mají k nim významný význam i jiné barevné růže.

 • Tetování žluté růže znamená silnou oddanost a přátelství ke všemu v životě.
 • Black Rose Tattoo: většina lidí si nechá černé tetování, když truchlí a loučí se s pocitem nebo myšlenkou, že se nikdy nemusí pustit.
 • Orange Rose Tattoo: symbol vzrušení a přitažlivosti.

 • Purple Rose Tattoo: zamilovat se na první pohled je kouzelný pocit a co může být lepší ztvárnění takové emoce, než natřít si na kůži tetování purpurové růže.
 • Broskvové a růžové tetování růží: představuje milost a nesmírnou eleganci.

Tetování Cherry Blossom

Tetování Cherry Blossom je považováno za nejkřehčí květinu, ale má nejsilnější atmosféru, a proto jej muži i ženy spárují s jiným tetováním, protože věří, že zvyšuje krásu čehokoli a všeho.

Tetování Cherry Blossom je květina, která utíká pryč ze svých větví, což podle čínské tradice znamená, že krása může s rostoucím věkem mizet, ale morální hodnoty jsou nesmrtelné.

Většina lidí tetuje třešňovým květem na ramenou a zádech; zářivé barvy také uvolňují pocit nesmírné vyrovnanosti, což je to, po čem w = každý jiný jedinec touží po těchto dnech.

květinové tetování

Lotus Tattoo

Než se pustíte do tetování lotosovým tetováním, je důležité znát jeho účel. Skutečný význam spojený s lotosovým květem jakékoli barvy ukazuje, že osoba, která nosí lotosové tetování, prošla od začátku spoustou bojů a těžkostí, protože lotosový květ vyrůstá z neporušeného bahna. Rostoucí proces je stejně obtížný a namáhavý jako život člověka, který na svém těle nosí tetování lotosového květu.

Nejlepší je naděje, kterou toto tetování poskytuje nositeli, že bez ohledu na to, jak těžké to bude, budete kvést mnohem jasněji než kdy jindy.

Lidé mají tendenci si toto tetování dávat většinou na ruku, takže kdykoli se potýkají nebo se zaseknou v jakékoli situaci, mohou se na to podívat a zůstat trpěliví a doufat, že temný mrak brzy přejde.

Ibiškové tetování

Ibiškové tetování pochází z havajské kultury, známé svými třemi odlišnými hodnotami, jako je respekt, moc a královská hodnost.

Tento typ tetování je populární hlavně v oblastech Japonska a lidé mají tendenci mít zvětšený pohled na záda a ramena.

Pokud máte krásu a jemnou auru, pak je ibišek první možností, kterou je třeba zvážit.

Ibišek květ tetování

Tetování orchidejí

Orchidej je příjemně výstřední květina a je skvělou volbou, pokud je považována za květinové tetování.

Navíc, tetování orchidejí nosí hlavně ženy, protože souvisí s ženskou krásou a elegancí. V tomto ohledu si mnoho žen nechá vytetovat husté napuštěné orchidejové tetování, zatímco jiné jdou na tenký lemovaný, ale stínovaný vzhled.

Trendový vzhled tetování orchidejí ukazuje, že většina žen se rozhodla pro inkoust na kotnících a jednu malou květinu na prstech.

Tetování květů orchidejí

Slunečnicové tetování

Slunečnice je obecná a je znakem dlouhověkosti a dobrého zdraví. Barva je zářivá a vyzařuje štěstí tam, kam jde.

Pokud jste někdo s funky povahou, vždy přeskakujete z jednoho místa na druhé, díváte se na světlou stránku obrázku a dáváte lidem dobrý pocit. Pak věřte nebo ne, slunečnicové tetování je pro vás ideální ve všech ostatních aspektech.

Je to tetování vytvořené pro muže i ženy, také velmi univerzální, lze jej spárovat s čímkoli a stejně dobře vypadá, když je napuštěné samo.

Ve východních oblastech je slunečnice považována za znamení štěstí a paprsek naděje při boji se životem.

Mnoho lidí si také nechává tetovat slunečnicovým tetováním na tělo před zimní sezónou; věří, že tento druh tetování uvolňuje pocit tepla a štěstí v chladu. Což se částečně rovná kombinaci horké čokolády a marshmallow, ale přesto je jakékoli médium tepla v chladném počasí požehnáním.

Květinové tetování magnólie

Magnólie tetování má posilující a posilující atmosféru a mnoho nositelů tetování to schválilo, zatímco jiní cítí světlejší odstín, který získali v tetování magnólie, nejsilnější duchovně a morálně.

Toto je seznam věcí, které symbolizuje tetování květu magnólie

 • Jednoduchost
 • Krása
 • Sebevědomí
 • Čistota
 • Touha
 • Nesobeckost
 • Kouzlo
 • Milovat

Tetování květů magnólie je rozmanité a ukazuje se, že je spravedlivé pro obě pohlaví. U žen růžový květ magnólie dobře hraje s její aurou, zatímco u mužů žlutá a bílá magnólie ospravedlňují svou přítomnost na těle a v mysli.

Existuje několik míst, kde můžete získat tetování květů magnólie, ale nejčastěji k vidění a trendům patří plně vyzbrojený design tetování květů magnólie.

Květinové tetování magnólie

Jednoduché miniaturní květinové tetování

Pokud jste v tetování nováčci, pak je lepší zvolit miniaturní květinové tetování, které obsahuje jasmín nebo mini lotosové lístky.

První proces tetování je děsivý a spousta jednotlivců při barvení často omdlévá, takže lepší možností by bylo nechat si napustit mikroskopickou květinu, protože to nebude trvat dlouho, a také se budete cítit pohodlně a první tetování také by to vypadalo poměrně příjemně.

Miniaturní květinové tetování

Violet celou cestu

Je pravda, že čím větší je tetování květiny, tím světlejší je odstín. Fialově pomalejší je překvapivě jediné tetování, které je tmavší než kdy dříve. Také, když je spárován s malými bílými květy spolu s růžovými kvetoucími pupeny, vypadá fenomenálně na kůži a na pohled.

Podobně jako tetování květů magnólie si lidé také nechávají natírat ruce. tmavší odstín je velmi atraktivní a ukazuje sebevědomí a velký smysl pro závazek s čímkoli, co vám přijde do cesty.

Vlastnosti, které vyzařuje tetování z fialových květin, jsou shrnuty do čtyř slov, skromnost, pokora, duchovní moudrost a věrnost.

fialové květinové tetování

Levandulové tetování

V éře technologií se mnoho jednotlivců odpoutalo od skutečného světa, na oplátku se cítili depresivně a nudně celý den, pokud je to váš případ, pak tetování levandulového květu může napravit váš smutek.

Důkazem této obohacující teorie je, jak lidé často meditují na levandulové výpary v okolí; věří, že vůně nebo aura jsou tak uklidňující a uspokojivé, že jakmile je někdo na květině závislý, není cesty zpět.

Levandulové tetování je fialový, zelený kombinovaný design, který je výrazným znakem čistoty a dokonalého ticha, které živí duši a udržuje ji spokojenou se sebou samým.

Levandulové tetování

Květina vedle ptačího tetování

Pták je konečným symbolem svobody, kde v kombinaci s květem ukazuje, jak některé pomíjivé mohou být krásné a klidné a naplňující.

Pokud se cítíte byť jen zdráhaví, než si necháte květinu napustit ptáčkem, uvolněte ten stres, protože vás ujišťujeme, že tetování nakonec bude stát za to, a proč ne. Bude plný barev, textur, živý tvor. Stručně řečeno, dodá to nadějnou a obohacující atmosféru, kterou v době, kdy ji všichni hledáme vědomě nebo nevědomě. Lidská bytost vždy hledá mír.

Květinové tetování lebky

Tetování černobílé lebky také není nudné a zastaralé, ale pokud je spárováno se spoustou barevných a zářivých květin vyrůstajících z lebky. To by jistě ukradlo show, protože by to byl jedinečný koncept s ještě zvláštnějším poselstvím.

Tento druh tetování ukazuje nastupující reakci mezi životem a smrtí; jinými slovy krása nebo úpadek. Silné tetování aury je vše, co na konci dne potřebujeme. A kdo mezi nimi nebojuje? Jedná se tedy o univerzální tetování, které nikdy nezůstane irelevantní, nebo mimo trend, každá generace bude přemýšlet o životě a smrti se stejnou vášní a osobností jako tato generace.

Sečteno a podtrženo

Pamatujte si, že při výběru dokonalého tetování pro sebe je nulové spěchat, udělat si čas a důkladně hledat, i když přesto máte pocit, že nemáte představu, jaký pomalejší design byste si měli nechat namalovat, pak je lepší vzít v úvahu měsíc narození graf, který přiřazuje konkrétní květiny pro každý měsíc. Například červnové děti by měly zvážit tetování růží, zatímco narozené v květnu by se měly rozhodnout pro tetování lilie. A takových je ještě deset.

Buďte ve výzkumu ostražití a chytří a najdete pro sebe to pravé květinové tetování pomocí háčku nebo podvodníka.