Libra Tattoos se staly jedinečným způsobem, jak ukázat, jak jste hrdí na to, že jste Váhy. Vaše tetování je založeno na vašem rodném znamení, takže bez ohledu na to, jak stárnete a měníte se, nebudete litovat, že jste si nechali vytetovat Libra. Tetování inspirované Vahami je velmi smysluplné. Existuje mnoho možností a návrhů, jak si vybrat tetování Libra.

Jak smysluplné jsou tetování Vah?

Váhy zvěrokruhu jsou ztělesněním rovnosti a míru. Váhy silně věří v lásku a sociální harmonii. Ve svém životě vždy vítají pozitivitu a snaží se udržet ostatní pozitivní a šťastní ze svého života. Jakkoli mohou být Váhy šťastné, milující a silné, jejich tetování může mít silný dopad na jejich mírumilovnou a starostlivou povahu. Tetování inspirované Vahami vám pomůže lépe vyjádřit a nést vlastnosti, vaše znamení zvěrokruhu je obdařeno.

libra-tetování

Symbol zvěrokruhu

Symbol Vah, na rozdíl od většiny složitých symbolů zvěrokruhu neobsahuje zvíře ani osobu. Symbol stupnice je jednoduchý, jemný a jako tetovací design by vypadal skvěle. Ačkoli si můžete nechat vytetovat Váhy kdekoli, přejete si, ale malé tetování na zápěstí, paži nebo kotníku by zachovalo jemnost vašeho symbolu zvěrokruhu.

Pokud se nevyhýbáte tomu, abyste byli hlasití a odvážní, pak můžete mít na hrudi, paži nebo spodní části zad symbol velkého měřítka.

Kmenové tetování Vah

Kmenové tetování je mezi milovníky tetování velmi oblíbené. Kmenové vzory tetování si našly cestu ke každému symbolu zvěrokruhu. Symbol Vah používající kmenový styl by vytvořil nápaditý a okrasný vzhled tetování. Kmenové tetování Vah by vypadalo úžasně na vašem zápěstí, kotníku, pažích nebo zádech. Pro kmenové tetování Libra můžete použít více barevných kombinací.

Měřítko vyvážení

Pokud chcete, aby vaše tetování bylo výraznější a detailnější, pak se vám symbol může zdát příliš jednoduchý. Váha je ideální k tomu, aby ukázala, jak si vážíte rovnosti a rovnováhy v životě. Pokud vám to stačí, můžete namalovat jednoduchou váhu. Nebo se můžete s tetováním na stupnici zůstat kreativní, jak chcete. Možnosti jsou nekonečné.

Poměrně populární jsou tetování s vyvážením na stupnici se starověkými a kmenovými vzory. To znamená, že spravedlnost a rovnost jsou od starověku důležitou součástí naší společnosti. Zkombinujte své tetování na stupnici váhy se sluncem na pozadí. Slunce symbolizuje sílu a sebevědomí, které je ideální pro spárování s vyvážením. Udělejte své tetování silnějším s drakem kolem váhy. Můžete dokonce spárovat své tetování na stupnici váhy s vaším zvěrokruhovým jménem „Libra“, které je spolu s ním napsáno.

Symetrické tetování

Většina Vah je posedlá symetrií. Snaží se vytvořit rovnováhu ve všech oblastech života. Pokud to zní jako vy, musíte si nechat udělat dokonalé symetrické tetování. Ačkoli symbol zvěrokruhu a stupnice vyvážení představují symetrii, můžete použít jiné snímky, abyste získali kreativitu a ukázali symetrii způsobem, který se vás týká.

Geometrické vzory mohou vytvořit perfektní symetrii a estetický design tetování. Můžete použít snímky s trojúhelníky a kostkami. Můžete si dokonce nechat vytetovat zrcadlový obraz. Namalujte svůj oblíbený vzor nebo předmět v zrcadlovém designu. K vytváření zrcadlových obrazů můžete použít květiny, noty, symboly nebo cokoli jiného.

Mír

Váhy jsou obecně duše milující mír. Snaží se vyhnout všemu, co může vést ke konfliktům. Dove tetování je skvělý nápad, jak symbolizovat mír a vyrovnanost ve vás. Dove tetování se může zdát docela běžné a obecné, ale má docela smysl.

Můžete mít tvar holubice napuštěný strašidelným způsobem. Tato myšlenka je jednoduchá a minimalistická, odstraňuje oči, zobák a detaily ptáka holubice.

Pokud věříte ve věčnost, pak můžete zakončit spodní část holubice do smyčky znaku nekonečna. Design by vypadal jedinečně a dodal vašemu holubičímu tetování větší význam. K tetování holubice můžete přidat další podrobnosti. Přidejte jednoduchou květinu na přestávku holubice.

Pokud jste vždy byli opravdovým bojovníkem, pak inkoustový pár boxerských rukavic, které jsou sevřeny drápy vaší holubice. Tuto myšlenku tetování můžete také použít k označení toho, jak můžete bojovat proti konfliktům silou míru.

libra-tetování

Láska tetování

Vládnoucí planetou Vah je Venuše, takže jsou velmi romantičtí. Jako milenec mohou být velmi kreativní a expresivní. Jaký lepší způsob by mohl být pro vyjádření vaší láskyplné stránky romantickým tetováním? Můžete jít jednoduše s amorovým lukem, šípem a srdcem.

Abyste svému partnerovi projevili věčnou lásku, měli byste si nechat udělat nekonečné tetování srdce. Tetovací design obsahuje nekonečné smyčky ve tvaru srdce krásně spojené dohromady.

Růže

Jak nemůžeme mluvit o růžovém tetování při zvažování milostných tetování pro Váhy. Růže při vyjadřování lásky nikdy nezestárnou. Existuje tolik návrhů, ze kterých můžete získat krásné růžové tetování. Vytvořte stylové prohlášení s černým stínovaným růžovým inkoustem. Nebo si to můžete nechat klasické a romantické s tmavě červeným barevným tetováním.

Ne všechna růžová tetování musí být červená. Můžete získat žluté, oranžové nebo zlaté růžové tetování, které ve vás ukáže štěstí, radost a živost. Můžete mít růžové tetování, které ukazuje, elegantní a královské. Získejte purpurově zbarvenou růži pro královsky inspirovaný vzhled s klenoty a tkaničkami klesajícími pod ní.

Origami, inspirovaný tetování

Jako Váhy si zamilujete tetování inspirované origami kvůli jeho geometrickým liniím a estetickému vzhledu. Tetování inspirované origami není příliš běžné, takže by to lidem přišlo jako svěží a jedinečný design. Můžete mít kachnu, labuť, květinu nebo jakýkoli předmět pro krásné tetování inspirované origami. Přidání jasných barev do vašeho origami tetování může také znamenat velký rozdíl a může vaše tetování vyniknout mezi ostatními.

Korunní tetování

Jako Váhy jste králem nebo královnou míru, klidu a stability. Jaký jiný způsob vyjádření vašeho zvěrokruhu by mohl být než tetování koruny? Pořiďte si tetování koruny napuštěné inkoustem, který má uprostřed šperku symbol zvěrokruhu. S tímto tetováním noste svůj symbol Vah jako šperk. Nebo můžete jednoduše umístit korunu nad symbol stupnice zvěrokruhu. Můžete jít navíc s pláštěm po stranách symbolu stupnice.

Pastelové barevné tetování

Mileniálové houpají pastelovými barvami ve všem, od jídla přes oblečení až po vlasy. Barvy Patel také symbolizují neutralitu, v což Libra věří. Pokud jste mladá Váha, která si nechává nové tetování, vyzkoušejte ji v pastelových barvách. Můžete použít některý z výše uvedených nápadů na tetování a namalovat jej v pastelových barvách. Vaše tetování bude vypadat skvěle, umělecky a elegantně a navíc pastelové barvy dodají vašemu tetování Vah větší význam.

Bohyně nesoucí měřítko tetování

Dámy, zde jsou velmi zajímavé a jedinečné snímky pro vaše tetování inspirované Librou. V řecké mytologii, Váhy jsou spřízněny s řeckou bohyní spravedlnosti. Usměrněte svou vnitřní bohyni s tímto nápadem na tetování. Bohyně nesoucí měřítko tetování by vypadala skvěle na zádech. Vše, co potřebujete, jsou hezké malé šaty bez zad a jste připraveni rozhýbat své nové ženské tetování.

libra-tetování

Časté dotazy před tetováním?

  • Jak se mám připravit, než se dostane tetování?

Než přijdete na schůzku, ujistěte se, že jste dobře odpočatí a hydratovaní. Osprchovat se; pro tetování je důležité mít čistou a suchou pokožku. Jezte dobře, než přijdete.

  • Jak bolestivé je tetování?

Nebudeme vás podvádět. Tetování bolí, když je dostanete. Nejde ale o příliš bolestivý proces. Na kůži zažijete horké škrábání. Mějte na paměti, že lidé mají různou toleranci bolesti, takže pro některé z vás nemusí být tetování tak bolestivé.

  • Ještě tetování svědění?

Ano, vaše tetování způsobí svědění, zatímco vaše kůže se uzdravuje. Nesmíte škrábat. Pomoci může použití dobrého zvlhčovače. Pokud je svědění stále silné, nechte ho několik minut běžet pod studenou vodou.

  • Kdy je nejlepší čas roku na tetování?

Přestože se můžete nechat tetovat kdykoli, v létě je vaše pokožka více vystavena koupání, slunci a opalování. Je tedy lepší nechat se tetovat v zimě nebo když je počasí mírně směrem k chladnější straně. Pokud se i přesto chcete v horkých dnech nechat tetovat, musíte se o svou pokožku starat extra.

  • Mohu mít tetování, když jsem nemocná?

Je lepší se tetování vyhnout, když jste nemocní. Vaše imunita není nejlepší, když jste nemocní. Potřebujete veškerou svou sílu a bílé krvinky, které vám pomohou projít rychlým uzdravovacím procesem. Navíc je bezohledné přenést vaši nemoc do tetovacího salonu a šířit vaše zárodky všude.

  • Mohu si dát drink, abych uklidnil nervy, než se nechám tetovat??

Ne, před tetováním byste neměli pít. První důvod je zřejmý; kdybyste se opili, proces tetování by byl obtížný. Za druhé, alkohol zjemňuje vaši krevní konzistenci. Při tetování budete nadměrně krvácet. To by vám způsobilo vyplavení bolesti a inkoustu.

Nakonec musíte vědět, jak jste jedineční, abyste měli jediný symbol horoskopu, který zvíře nebo živá postava neznamená. Váhy znamenají mnoho věcí a pravděpodobně mohou mít nejhlubší význam ze všech ostatních symbolů horoskopu. Noste to své s hrdostí, ale ujistěte se, že to poprvé uděláte správně.