Tom je online spisovatel více než sedm let. Je zamilovaný do všeho, co souvisí s kovboji, rodei a západní historií.

Žiletky Straight Edge

Od 17. století existují holící strojky, které se nakonec staly uměleckým dílem s ozdobnými držadly, které jsou stále vyhledávané sběrateli dodnes..

V některých částech světa se žiletka používala až do poloviny 20. století. Většina mužů ne'Nevěřte si s rovnou hranou, a tak šli k holiči, aby se nechali oholit.

Když byly představeny nové a bezpečnější holicí strojky, muži se začali cítit pohodlněji a břitva s rovným okrajem pomalu zastarávala.

To vše vedlo k vzpomínce na břitvu s rovným okrajem, s jejím ozdobným uměním a vzpomínkami na jednodušší dobu. V důsledku toho se stala oblíbenou volbou pro tetování s širokou škálou vzorů a ozdobným vzhledem.

Razor designy

Jedna věc, která mě překvapila tetováním na břitvě, bylo mnoho designových prvků zahrnutých v tématu.

Nejen, že existují velmi chladné rukojeti, ale také řada návrhů, které zahrnovaly věci jako pavučiny, květiny, hvězdy a řadu dalších pomocných motivů, které doplňují břitvy. Když byly tyto návrhy zkombinovány, vyústilo to v nějaké velmi úžasné tetování na břitvě.

Modrá a oranžová břitva Straight Edge

První příklad tetování holícího strojku s přímým okrajem je takový, který by představoval, jak se břitva v průběhu času vyvíjela, aby zahrnovala velmi ozdobný vzhled, který přesahuje pouze utilitární použití.

Ukazuje stylový design, který se stal součástí průmyslového standardu, když se stal nástrojem a symbolem postavení mužů a holičů pomocí nástroje.

Mám rád oranžové a modré barvy se zakřivenými liniemi a 3-D vzhledem. Vidíte také čepel a místo, kde byste palec otevřeli a drželi čepel na místě. Docela cool tetování.

Níže žiletka, která vypadá jako rukojeť hadí kůže se zajímavým oranžovým chráničem na zadní straně čepele. To ne'Nezobrazuje se mi to také jednoduše proto, že to tak není't open, což je mnohem přesvědčivější design.

razortattoodesignsstraightedge

tattoonow

razortattoodesignsstraightedge

Žiletkové tetování s listy a květinami

Tato žena se rozhodla nechat si vyrýt tetování na břitvě ozdobit květinami a listy. To'Je jedinečný díky předmětu a skutečnosti, že ne příliš mnoho žen si vybralo břitvu jako téma tetování.

To'je pěkný a barevný a dobře se hodí k tetování růží poblíž. To'je těžké vědět, jaký je vztah mezi břitvou a květinami, ale tady to máte.

razortattoodesignsstraightedge

Žiletkové tetování s pavučinou

S tímto tetováním na břitvě máme další pěkný design na rukojeti. Černá a světlá barva se dobře mísí a vířící linky vypadají dobře. Pěkně vypadá také červené provedení na zadní straně čepele.

Když vidíte vroubkované hrany čepele spolu s pavučinou nebo pavučinami, zdá se, že myšlenka je, že čepel už dlouho sedí.

razortattoodesignsstraightedge

unionelectrictattoo

Břitva s kapající krví

Tato fialová a modrá břitva, z níž kape krev, je jedinečné tetování a je pro mě těžké na to přijít, protože jsem'Nejsem si jistý, co to je, žiletka je omotaná kolem.

Zpočátku jsem si myslel, že by to mohlo být srdce, protože se zdá, že se do něj čepel zařezává, jako by'je měkký. Ale pak můžu't vysvětlit oheň vycházející z horní části objektu, což by tomu nasvědčovalo'je nějaká konvice. Samozřejmě než ne't vysvětlit břitvu do něj, pokud to nebyla chyba tetovacího umělce.

Pak je tu ventilátor nebo něco, co také vypadá jako krůtí peří v zadní části designu, spolu s pavučinou, z nichž všechny nejsou'Zdá se, že to nedává smysl.

To'je to zjevně nějaký typ prohlášení, které někdo dělá, a zjevně takové, které je osobní.

Dohromady to vzato'je zajímavý a design tetování jako břitva, který bude určitě konverzačním kouskem z toho důvodu, proč jednoduše ne'nevím, co to je nebo co to představuje.

Pokud jde o design holicího strojku, to'Je to docela cool rukojeť s tím, co na něm vypadá jako německý kříž. Líbí se mi barva rukojeti a čepele, ale ne'nehodí se ke světle modré pavučině a oranžovým plamenům.

razortattoodesignsstraightedge

tattoodonkey

Ripped Flesh Razor Tattoo

Protože dávám přednost vzhledu tetování provedeného tmavším inkoustem, toto je pro mě přitažlivější, přestože by předmět byl atraktivní pro menší počet lidí.

Roztrhané maso tetování se těší stále větší oblibě a ten s břitvou, která prochází skrz kůži, je první svého druhu, který jsem viděl.

Vypadalo by to lépe, kdyby velikost roztrhaného masa byla jen o málo větší než čepel. Tenhle má příliš mnoho prostoru mezi horní a spodní částí čepele, aby vypadal jakýmkoli způsobem realisticky, což je důležité při navrhování roztrhaného masa a designu tetování.

A i když tomuto tetování dominuje vzhled roztrhaného masa, je to tak'rukojeť holicího strojku s rovnou hranou, která je pro mě nejžádanější. To'Je velmi detailní a design v horní a dolní části rukojeti ladí s vnitřním designem.

razortattoodesignsstraightedge

námořník-řím

Žiletkové tetování na boku

Tmavý inkoust použitý v tomto tetování jako břitva opět vypadá fantasticky. Bylo navrženo dobře, pomocí stínování a prázdných míst v kůži k vytvoření 3-D efektu.

To'není to jen zjevné stínování, ale přechod z tmavých barev na jen mírně tmavší barvy není snadný úkol.

Rukojeť byla vyrobena tak, aby vypadala jako odsazená, a čepel vypadá, že má vyčnívající design na boku. Že'je to pro mě velmi cool pohled.

Umístěno na pozadí několika hvězd'je fantastické tetování.

Co by to mohlo udělat trochu lépe, by bylo mít trochu více světla v designu, abyste mohli lépe vidět obraz. Stínování je provedeno tak dobře, že ne't umožnit skutečný jasný obraz. Někdy musíte pro lepší vzhled pozastavit realitu.

razortattoodesignsstraightedge

tattoorack

Razor Tattoo Designs

Jak vidíte výše, žiletky na rovné hrany jsou skvělým námětem na tetování. Ozdobné vzory ovlivněné minulostí byly začleněny do některých z těchto tetování a končí několika úžasnými obrázky.

Přidejte k tomu způsob, jakým jsou do návrhu zahrnuty další prvky, a pro ty, kteří se rozhodnou použít holicí strojek jako tetovací motiv, existuje široká škála možností.

Jakkoli to chcete udělat, tetování pomocí břitvy s rovnou hranou je fantastickou volbou pro ty, kteří chtějí mít na kůži zobrazeno něco trochu jiného.

Komentáře

Angela Brummerová z Lincolnu, Nebraska, 21. června 2012:

Opravdu pěkný článek! Podělím se o to!

WhydThatHappen 21. června 2012:

Páni, jaký skvělý trend tetování. Neměl jsem tušení a nikdy jsem o tom nepřemýšlel jako o designu, díky!