Středně dlouhý účes pro ženy nad 50 let je jakýkoli účes od ramene k hrudi, který doplňuje starší dámy se ztenčujícími prameny tím, že vlasy vypadají plnější. Díky moderním technikám stříhání a stylingu vlasů je nyní hračka mít extra mladistvý vzhled!

Bohyně celebrit Julianne Moore, Catherine Keener, Ann Curry a Michelle Obama jsou důkazem toho, že doslova jakýkoli účes střední délky lze stáhnout v každém věku, což nám slouží jako hlavní inspirace pro vlasy! Ať už máte chuť na rovné prameny nebo vlnité a texturované prameny, je to záruka, že budete moci rozhýbat jakýkoli z těchto středně dlouhých účesů pro ženy nad 50 let.

Změnit svůj obraz pomocí vhodného účesu by měla být hračka, jakmile vezmete v úvahu tvar obličeje, hustotu vlasů a pleť. Veteránský kadeřník Laura Ebertsová pracuje s různými technikami – vrstvení, melíry, kudrlinky, ofina – a její klientky vždy vypadaly svěže a roztomile!

Na střihu střední délky je skvělé to, že můžete mít všechny styly, které chcete-updo pro formální akce nebo když potřebujete vyrazit do posilovny, nebo to nechat všechno na vlnách pro ležérní, koketní vzhled! Delší vlasy, jako jsou středně dlouhé střihy, vám pomohou vypadat mladší. Chci říct, zastaralé by nemělo být ve slovníku žádné zralé dámy!

Před další schůzkou si tedy prohlédněte naše fotografie nejoblíbenějších středně dlouhých účesů pro ženy nad 50 let!

Středně dlouhé vlasy s ofinou pro rámování obličeje

Instagram @erikamarie72

Tento dlouhý bob může být klíčem k dosažení jiného účesu. Ofina s třásněmi na padesátiletých ženách může sundat roky z obličeje.

Přeměňte své středně dlouhé vlasy na kratší styl, který je svěží, lichotivý a zábavný! Můžete mu dát tolik osobností přidáním vrstev, provedením celé jedné délky nebo stohováním vzadu!

Nejdelší část vlasů vpředu může působit jako šipka směrem k vašim obličejovým rysům. Ujistěte se tedy, že si promluvíte se svým stylistou o tom, co by bylo nejvíce lichotivé s vašimi funkcemi a stylem!

Když hledáte střední účesy pro starší ženy, je pravděpodobné, že si nebudete moci dát vlasy do vysokého culíku. Berte to tedy v úvahu!

Texturovaný střih pro tenké vlasy

Texturovaný střih pro tenké vlasyInstagram @kazzstyle_

Strukturovaný střih pro tenké vlasy dodá vašemu stylu šířku a objem. Ženy nad 50 let mají tendenci zjišťovat, že jsou jejich vlasy trochu řidší. Zatímco vrstvení příliš mnoho může odstranit váhu, přidání textury je měkčí způsob vrstvení pro maximalizaci plnosti. Texturované vrstvy rozšiřují objem vlasů, zvláště když jsou fénovány pomocí kulatého kartáče.

Tupý řez s vrstvením

Tupý řez s vrstvenímInstagram @soubecas

Spárování tupého střihu s vrstvením jistě dodá zámkům extra objem a pohyb. Řecká stylistka Soubecas Ioannis provedla bodové stříhání, aby změkčila konečky vlasů.

“Tento střih dává ženský, ale dynamický a profesionální styl,” říká Ioannis.

Pro styling navrhuje objemovou pěnu pro kořenový objem. Arganový olej by také pomohl zvlhčit a lesknout střední délky.

Účes Long Bob (Lob) pro ženy nad 50 let

Účes Long Bob (Lob) pro ženy nad 50 letInstagram @patricio.moreno

Snadno to zvládnou dlouhé kadeře udržované elegantním způsobem pro ženy po padesátce. Vlasy mírně padají přes rameno, což dosahuje zralého, ale moderního vzhledu.

Středně dlouhé opeřené vrstvy

Středně dlouhé opeřené vrstvyInstagram @hairjustine

Nikdy se nemůžete pokazit, což dává tolik textur, jak tento konec létání dává! Kratší vrstvy vytvářejí více těla a dělají jeden z lepších účesů pro ženy nad 50 let s tenkými vlasy.

Přírodní bob pro kudrnaté vlasy pro starší ženy

Instagram @lee.young63

Zvažte přírodní bob pro kudrnaté vlasy pro starší ženy. Kromě kudrlinek má tento styl spoustu textur, díky kterým vypadají kadeře plné života! Chcete -li maximalizovat jeho krásu, použijte texturizační produkt jako konečnou úpravu.

Vrstvy pro ženy nad 50 let s brýlemi

Vrstvy pro ženy nad 50 let s brýlemiInstagram @hairgirl541

Opeřený dlouhý bob je nádherný způsob, jak předvést některé vrstvy a dát svým středním vlasům objem a texturu. Plné ofiny a rámečky zvýrazní tento roztomilý účes pro ženy nad 50 let s brýlemi a barvou očí.

Boční část s délkou klíční kosti

Boční část s délkou klíční kostiInstagram @luc.hair

Buďte nejlepší, jak můžete být ve svých 50 letech, s úhledně rozcuchanými vlasy, které se pohybují dozadu pro jemnější efekt. Blond odstíny dodávají střednímu účesu přirozené doteky, které pomohou zkrotit váš vzhled. Jedná se o jeden z nejlepších středně dlouhých účesů pro starší ženy.

Střih po ramena pro 50leté ženy

Střih po ramena pro 50leté ženyInstagram @hairby_calliej

Střední účesy pro starší ženy, jako je tento dlouhý bob, mohou být tím, co potřebujete k osvěžujícímu stylu. Lze prozkoumat jednoduchý, ale sofistikovaný přístup tohoto středně dlouhého stylu s jemnými kadeřemi, vrstvami a dokonce i různými barvami vlasů pro ženy nad 50 let.

Rozcuchaný soulož pro ženy s tenkými jemnými vlasy

Rozcuchaný soulož pro ženy s tenkými jemnými vlasyInstagram @brileywow

Řezejte vrstvy na vrstvách a stylujte divokým způsobem, abyste dosáhli dobrodružného účesu 50+.

Kadeřnice Brittany Riley z Greenville, SC vytvořila tento střední účes pro ženy nad 50. „Je to sexy rozbitý lob,“ říká Riley. “Mírný úhel poskytuje zeštíhlující pohled tím, že přitáhneš oči dolů a orámuješ obličej.” Roztříštěné vrstvy však dávají koruně objem a přitahují vaše oči. Středně dlouhé účesy pro tenké vlasy nad 50 let mohou být docela univerzální, “vysvětluje.

Pokud jde o styling, Riley vám doporučuje: „vezměte v úvahu, že k dosažení plného efektu budete potřebovat kulatý kartáč, žehličku a texturový sprej nebo prášek. Tento středně dlouhý účes pro padesátiletou ženu je zábavný a drzý, ale vyžaduje určité úsilí, aby byl stylový. “

“Pokud dostanete sprej na texturu, jako je Oribe ‘Dry Texture nebo L’oreal Techni Art Super Dust, můžete tento styl omlazovat po celý den hrubováním kořenů rukama,” dodává.

Středně dlouhý účes s vlnitou lalokou

Středně dlouhý účes s vlnitou lalokouInstagram @tegs_shaghair

Středně dlouhý účes s vlnitým lobem může zvednout strukturu vašeho obličeje a vlasy vypadají silnější. Středně dlouhý účes pro ženu nad 50 let přináší určitou rovnováhu v obličeji a délce. To také zabrání tomu, aby vlasy táhly obličej dolů. Chcete -li tuto délku zvýšit, přidejte měkké vlny a projděte prsty, abyste je rozbili. Vytvoří skládaný efekt a vyplní vlasy, zejména na jemnějších vlasech.

Středně dlouhý vrstvený bob

Středně dlouhý vrstvený bobInstagram @linda_carmineandco

Tento středně dlouhý vrstvený bob vytvořil mistrovská stylistka Linda P z Warringtonu, PA. “Tento střih je středně dlouhý lob (dlouhý bob) se světlými vrstvami ve spodní části.” Vrstvy mu dodávají pohyb, takže jej můžete nosit několika způsoby. Lze ji nosit ležérní nebo upravenou, kudrnatou, rozcuchanou nebo rovnou, “uvádí.

Na otázku, zda by se starší ženy měly rozhodnout pro tento střih, odpovídá: „Jděte do toho! Je tak snadné jej upravit a téměř všechny typy vlasů fungují dobře. “

Chcete -li vytvořit stylový povrch, nechte jej v horkém dni zaschnout na vzduchu lehkým gelem. Se silnějšími vlasy vyfoukejte uhlazujícím krémem a kulatým kartáčem pro rovnější povrch.

Linda dále vysvětluje: „Volumizer lze použít na jemnější vlasy nad 50 let. Také tento styl můžete opravdu obléknout tím, že ho natočíte. Další báječná věc na středně dlouhých vlasech je, že je stále můžete vytáhnout! S tímto stylem nemůžete udělat chybu. Aby tento účes vypadal co nejlépe, stříhejte ho každých 5-6 týdnů. “

Středně dlouhé plážové vlny

Středně dlouhé plážové vlnyInstagram @glam_by_gladys

Získejte středně dlouhé plážové vlny, abyste zajistili, že vaše vlasy budou vypadat plnější. Středně dlouhé účesy pro 50leté ženy jsou skvělou volbou tím, že zvednete délku pod rameno. Díky tomu mohou kadeře vypadat silnější a jsou dostatečně univerzální, aby se daly nosit nahoru nebo dolů. Chcete -li tuto délku maximalizovat, přidejte několik plážových vln, které rozšíří vzhled vlasů a dodají mladistvou hebkost.

👉 Zde jsou rychlejší a snadnější účesy pro zralé ženy po padesátce

Texturovaná jehla pro ženy nad 50 let s hustými vlasy

Stříhaný lob s texturou pro ženy nad 50 let s hustými vlasyInstagram @jackmartincolorist

Tento středně dlouhý střih pro husté vlasy je strukturovaný, huňatý a univerzální.

Pokud chcete nízkou údržbu, vyzkoušejte tyto kouskové vrstvy. Pokud jste bezstarostní a milujete divoké vlasy, směle do toho!

Dodejte svému účesu texturu pro ženy nad 50 let s hustými vlasy suchým sprejem na textury, jako je Beach Club IGK nebo Texturiza od Unite.

Hrubě sušte nebo sušte na vzduchu, a pokud potřebujete tělo navíc, zkuste použít střední kulmu. Vytřepejte a přidejte texturu pomocí svého oblíbeného spreje.

Středně dlouhý šikmý bob

Středně dlouhý šikmý bobInstagram @hair_by_christij

Střední účesy pro ženy nad 50 let jsou o nalezení všestranného střihu, který pracuje s vaší hustotou vlasů, rysy obličeje a životním stylem. Majitel a stylista Christi Jimenez vytvořil tento krásný šikmý bob. Podle Jimenez je tento střih po ramena velmi nenáročný na údržbu, ale moderní.

“Ať už máte rádi vlasy rozcuchané, přirozeně vlnité nebo volně natočené, tento styl bude fungovat skvěle,” říká Jimenez. Pro úpravu středních účesů pro ženy nad 50 let, jako je tento, Jimenez navrhuje, abyste použili kondicionér, fén a 1palcovou kulmu.

Lehce vrstvený střih pro starší ženy

Lehce vrstvený střih pro starší ženyInstagram @laurenopeed

Kadeřnice Lauren Oakley Peed z Durhamu, NC vytvořila tento vrstvený střih pro starší ženy. “Tento střih na klíční kosti je měkká a přirozeně vypadající blondýna.” Střih a barva orámované kolem obličeje nabízejí mladistvost a záři, “říká.

Tento účes je skvělý pro ženy ve věku kolem 50 let, které chtějí vlasy s nízkou údržbou nebo mají vyšší údržbu. Středně dlouhý vyhovuje oběma. Může být svázán zpět do rychlého stylu nebo vyfouknut.

U stylingových produktů Lauren říká „zkuste Aveda Cherry Almond Leave in Conditioner. Jedná se o jeden stylingový produkt, který může nahradit mnohé. “

Pokud chcete zábavný a snadný střední účes do 50 let, je to perfektní a tak univerzální! Hodí se pro starší ženy na cestách i pro profesionální kancelářský typ!