Erkekler için en popüler erkek saç kesimi ve saç modelleri nelerdir? Bunları yeni güncellenen bu kılavuzda burada bulacaksınız.

Bu, erkekler için en iyi erkek saç kesimi ve havalı saç modelleri koleksiyonudur. Dünyanın en iyi berberleri tarafından kesildiğini ve şekillendirildiğini gördüğümüz en yeni saç kesimlerinin yalnızca en iyi örneklerini seçmeye çok özen gösterdik. Aşağı kaydırın, yeni bir görünüm bulun ve ardından fotoğrafı berberinize gösterin. süper kolay.

Aşağıda, kısa saç görünümleri, orta ila uzun saç uzunluğu seçenekleri, süper havalı solan saç kesimleri dahil en yeni erkek saç fikirlerini bulacaksınız. Bunlar, dünyanın en iyi berberlerinde gördüğümüz en yeni ve en popüler erkek saç modelleri ve trendleri..

Saç kesimlerini, kullanılacak en iyi erkek saç ürünlerini ve nasıl şekillendirileceğini ayrıntılı olarak tartışıyoruz. Ve size erkekler için en popüler saç kesimi türlerini ve berberinizin size verebileceği tüm farklı renk geçişlerini gösteriyoruz..

Bunlar, solmuş saç kesimlerindeki en yeni trendler, modern alt kesimler, farklı uzunluklarda ve tarzlarda pompadourlar, klasik erkek saç kesimleri, havalı tarak saç kesimleri ve en popüler kısa saç kesimleri ve ekin saç kesimleri.

Erkekler için her zamankinden daha havalı saç kesimi stilleri var. Taze kalın, serin kalın. Özellikleri, saç uzunluğunu, parça ile parça yok veya solmaya karşı incelen saç kesimi görünümlerini karıştırıp eşleştirin. Hareketli ve akıcı saç modellerini daha uzun gösteren erkek saç kesimlerini de görüyoruz. Uzun saçlarınız varsa veya uzatmayı düşünüyorsanız, erkekler için uzun saç kılavuzumuza göz atın..

Güncel trendler, daha hafif tutuşlu ve mat bitişli pomatlarla şekillendirilmiş doğal görünümlü erkek saç modellerini de gösteriyor. Saç stilinize biraz abartılı bir akış ve ekstra hacim kazandırmak için bir fön makinesi de kullanabilirsiniz..

Trend daha uzun saçlara ve orta uzunlukta erkek saç kesimlerine yönelse de, kısa saç isteyen erkekler için en iyi seçimlerimizi de bulacaksınız. Kısa saç kesimleri her zaman popülerdir çünkü yönetimi kolaydır ve temiz kesim görünürler..

Aşağıdaki görünümlerden bazıları solmaya saç kesimi bu, berberinizin saç kesme makinesi kullanarak başın yanlarını ve arkasını belirli bir tarzda tıraş ettiği anlamına gelir. Diğer saç kesimleri tamamen makas kesimi yanları ve arkası dahil her yerde.

Kıvırcık saçlarınız, dalgalı saçlarınız veya kalın saçlarınız varsa, aşağıda harika saç kesimleri de bulacaksınız. Bukleler var mı? Kıvırcık saçlar için eksiksiz kılavuzumuza göz atın. Size en iyi saç kesimlerini ve kıvırcık saç bakımı için en iyi ürünleri gösteriyoruz.

En İyi 100 Erkek Saç Kesimi + Erkek Saç Modelleri

Tamam, hadi başlayalım ve bu yıl gördüğümüz erkekler için en iyi saç kesimlerine ve erkekler için saç stillerine bir göz atalım.. 

Bu listenin bir yerinde, denemeniz için yepyeni bir saç kesimi ve erkek saç modeli kombinasyonu var..

1. Havalı Erkek Saç Kesimi + Düşük Solma

Zach Ramsey

Bu, orta dokulu saçlara ve düşük kel solmaya sahip erkekler için havalı bir saç kesimidir..

2. Erkekler İçin Orta Saç Kesimi + Kel Solmaya

Berber Cole

Bu saç kesimi, traşlı kenarları olan üstte kısa ila orta saça sahiptir. Pompadour’a modern bir bakış.

3. Modern Kaygan Erkek Saç Kesimi

Berber James Beaumont

Klasik bir kaygan arka görünümün harika bir örneği. Ama burada üstteki saçlar biraz daha doğal görünüyor. Bu, parlak bir pomad ile şekillendirmenin geleneksel yaklaşımı değildir. Bunun yerine saçlar geriye doğru taranmış ve doğal akışı ve hareketi sağlamak için bir saç kurutma makinesiyle üflenmiştir. Mat bir pomad kullanın.

4. Erkekler İçin Yan Kısım Saç Modeli

Kaygan Yan Kısım Kısa Saç Kesimi

hüseyinsarv

Yan kısmı olan harika görünümlü bir erkek saç modeli. Bu görünümü elde etmek için biraz parıltılı bir ürün kullanmak isteyeceksiniz. Nemli saça az miktarda parlak bir pomad uygulayın. Yerine tarak. Ekstra vücut elde etmek için bir fön makinesi kullanın.

5. Orta Boy Erkek Saç Kesimi + Kel Solmaya

Erkekler için üst saç kesiminde kısa kenarlar uzun

Mikey

Bu, birkaç yıldır en popüler erkek saç kesimlerinden biri olmuştur. Tıraşlı taraflar. Üstte uzun saç. Uzun iri saçları tepede dikmek için bir fön makinesi kullanmanız gerekir. Her tür için harika bir görünüm ancak daha kalın saç tiplerinde en iyi sonucu verir.

6. Erkekler İçin Serin Akış Konik Saç Kesimi

Erkekler için akış saç kesimi

Iisakki Nummi

Daha önce de söylediğimiz gibi, daha uzun saçlar ortaya çıkıyor. Gittikçe daha fazla erkek saçlarını üstte uzatıyor. Bu, kıvırcık saçlı erkekler için güzel bir makasla kesilmiş konik saç kesimidir. Harika görünen bir akış ve hareket gösterir..

7. Kısa Dokulu Saç Kesimi + Yüksek Solma

Whitney Vermeer

Bu, çeşitli şekillerde şekillendirilebilen erkekler için harika bir kısa saç kesimi. Ofis için kaygan ve düzgün bir şekilde giyebilir veya şehirde dışarı çıktığınızda daha sinirli bir görünüm için karıştırabilirsiniz..

8. Erkekler İçin Uzun Saç Pompadour Saç Modeli

Frenk Üzümü

Kısa kenarları ve üstte daha uzun saçları olan havalı bir pompadour saç modelinin bir başka harika örneği.

9. Undercut + Üstte Dağınık Saç + Uzun Saçak

Erkekler için havalı alttan kesilmiş saç kesimi

Kristijan Lizacic

Bu süper havalı bir alt kesim. Çok kalın saçlarınız varsa, bu iyi bir seçenek olabilir. Üstteki saçlar çılgınca akmaya bırakılır. Alttan kesimler, daha havalı yeni tarzlara dönüşmeye devam eden erkek saç kesimlerinden biridir..

10. Uzun Saçaklı Saç Kesimi

joshlamonaca

Önde uzun bir püskül ve kısa yanları olan klasik “patenci saç kesiminin” havalı ve modern bir versiyonu

11. Kısa Kenarlı + Uzun Saçaklı Kalın Saçlar İçin Konik Saç Kesimi

Kalın saçlar için erkek saç modeli

saç

Güzelce konik bir saç kesimi. Harika görünen yan kısım saç kesimi. Çok fazla kesme işi değil, çoğunlukla makasla kesim.

12. Kalın Saçlar İçin Havalı Kısa Saç Kesimi + Kel Solma

kısa saç kesimi

travisantonysaç

Kalın saçlı erkekler için havalı bir saç kesimi. Üstte kısa kesilmiş, önde güzel ve taze bir sıra ile kesilmiş ve yanlarda kel bir solma gösteriyor.

13. Kısa Dokulu Erkek Saç Kesimi

Orta solmaya sahip kısa dokulu erkek saç kesimi

Alternatif Berberlik Şirketi.

Düşük solma ve bol akış ile süper havalı kısa dokulu bir saç kesimi. Dokulu erkek saç kesimi harika çünkü size daha fazla stil seçeneği sunuyorlar. Bir tarakla şekillendirirseniz veya daha az rafine dağınık bir saç stiliyle şekillendirirseniz, düzgün ve temiz bir şekilde giyilebilirler..

14. Dokulu Saç Kesimi + Uzun Saçak + Yüksek Solma

Yüksek solmaya sahip erkekler için kısa dokulu saç kesimi

tarafından saç kesimi Rafa Yeraltı

Ne kadar havalı bir saç kesimi. Üstteki dağınık orta dokular, bu dikenli görünümü verir. Saçak daha uzun tutuldu. Çok modern bir dokunuşa sahip başka bir alt kesim.

15. Kısa Dikenli Kısa Saç Kesimi + Sakal

Cilt solması ile kısa dikenli kısa saç kesimi

tarafından saç kesimi Tom Baxter Saç

Kısa saç kesiminin bir başka harika örneği. Son birkaç yıldır gördüğümüz en popüler erkek saç kesimlerinden biri, David Beckham’ın beğenileri tarafından popüler hale getirildi. Bu daha kısa tarafta. Dokular üstte o dikenli görünümü verir. Saç kesimini yerine oturtmak için orta ila güçlü tutuş pomad kullanın.

16. Orta Boy Konik Solmaya Saç Kesimi

Orta uzunlukta erkek konik solmaya saç kesimi

tarafından saç kesimi Agus De Asis

Bu, üstte harika bir orta uzunlukta akış ile harika bir konik solma saç kesimi. Bu akışı ve hareketi elde etmek için bir fön makinesi kullanmanız gerekecek..

17. Kısa Pompadour Saç Kesimi + Orta Solma

Ortadan düşük solmaya sahip kalın saçlar için kısa erkek saç kesimi

tarafından saç kesimi Viroga’nın Berberi

Erkeklere yönelik bu saç kesimi, yanlarda ve arkada süper temiz bir orta solmaya sahiptir. Üstte kısa ila orta uzunlukta saçlara mükemmel bir şekilde karışır. Kalın, dalgalı veya kıvırcık saçları olanlar için harika bir temizlenmiş görünüm.

18. Kıvırcık Düz Üst Saç Kesimi

Düz tepeli kıvırcık saçlar için saç kesimi

tarafından saç kesimi Nathan Zımpara

Üstte ve yanlarda mükemmel şekilde şekillendirilmiş bukleler, orta derecede solma ile kısa tutulur.

19. Orta Boy Saç Kesimi + Orta Solma

Orta solmaya sahip erkekler için orta uzunlukta saç kesimi

tarafından saç kesimi Javi Berber

Önde harika görünen bir sıra. Saçın bu şekilde görünmesini sağlamak için bir fön makinesi ve fırça kullanmanız gerekir. Nemli saçları hafif ila orta tutuşlu bir pomad ile veya onsuz fönleyebilirsiniz..

20. Uzun Kıvırcık Saçlar İçin Havalı Saç Modeli + Damla Solma

Orta ve uzun kıvırcık saçlar için havalı erkek saç modeli

tarafından saç kesimi örgü berberler

Kel bir damla solma, arka ve yanlarda her şeyi serin tutar. Üstteki kıvırcık saçlar vahşi bırakılır. Önde uzun püskül. Kalın kıvırcık saçlarınız varsa, bu harika bir görünüm. Stil ve bakımı kolaydır. Sadece havluyla kurulayın ve gidin.

21. Tarak Üzeri Saç Kesimi + Yan Kısım + Düşük Solma

Düşük solmaya sahip erkekler için yan kısım saç modeli

tarafından saç kesimi Talitha ‘Tils’ Maddison

Modern bir his veren hoş bir klasik erkek saç kesimi. Yan kısım ve pompadour saç modeli karışımı.

22. Orta Boy Modern Klasik Erkek Saç Kesimi

Bağlantısız sakallı orta uzunlukta kalın saçlar için havalı klasik erkek saç kesimi

tarafından saç kesimi Tom Baxter Saç

Yan kısımlı harika görünümlü klasik erkek saç kesimi. Yanlarda kısa. Üstte uzun saç.

23. Sırt ve Sıralı Klasik Erkek Saç Kesimi

Yüksek solmaya sahip orta uzunlukta erkek saç kesimi

Squeak Pro Kuaför

Bu, erkeklerin alması için harika bir saç kesimi. Süper çok yönlü. Kolay stil. Pek çok şekilde şekillendirilebilen orta uzunlukta saçları olan yüksek bir solmaya sahiptir. Bir şatafatlı stil yapın, geriye doğru kaydırın, yan kısım saç modeli yapın ya da sadece kuru ve doğal giyin. Çok fazla seçenek. Bu görünümü elde etmek için hafif ila orta tutuşlu bir pomad kullanın. Saçınız kuruduğunda az miktarda pomad sıkın. Veya nemli saça uygulayın ve bu hareketi ve dalgalı görünümü elde etmek için bir fön makinesi ve fırça kullanın..

24. Havalı Kısa Kıvırcık Saç Kesimi + Damla Soluk

Kıvırcık saçlı ve solmaya sahip erkekler için kısa saç kesimi

Criztofferson

Bu, erkeklerin alması için harika bir yaz saç kesimi. Her saç tipiyle çalışır. Saçlar üstte kısa kesilmiştir. Cilde bir damla solma ve havalı görünen bağlantısız sakal içerir.

25. Cool Pompadour Undercut Saç Kesimi + Drop Fade

Kel damla solması olan erkekler için Pompadour saç kesimi

Zainal tarafından İsviçre Saç

Bu saç kesimi yarı pompadour yarı alttan kesilmiş. Cilde bir damla solmaya sahiptir. Bu görünümü elde etmek için bir fön makinesine ihtiyacınız var. Saça vücut, akış ve hareket kazandıracak olan budur. Fırçalayın ve bir tarafa fönleyin. Önden arkaya doğru fırçalayın ve fönleyin. Sadece bir fırçanın ve bir fön makinesinin saça büyük bir akış kazandırmak için yapabilecekleri inanılmaz. Bir ürün kullanmanıza bile gerek yok. Bununla birlikte, hafif ila orta tutuşlu bir pomad, saçın günün daha fazla saatinde ayakta kalmasına yardımcı olacaktır..

26. Kalın Saçlı Erkekler İçin Dağınık Alttan Kesilmiş Saç Modeli

Kalın saçlı ve patlama solması olan erkekler için dağınık saç modeli

Dang Saç Keser

Modern alt kesimin bir başka harika örneği. Üstte dağınık dokulu saç, alt kesime modern bir his verir.

27. Düz Saçlar İçin Orta Boy Saç Kesimi + Düşük Solma

Düşük solmuş erkek saç kesimi

Conor Taaffe

Yanlarda ve arkada düşük bir solma, sol üstte orta saç, istediği gibi akacak şekilde.

28. Uzun Bukleler + Havalı Saç Tasarımı

Uzun bukleli erkek düz top saç modeli

Hanedan Berberleri

Bu yüksek solmayı vurgulayan serin taraf sert kısım. Üstte daha uzun doğal saçlarla mükemmel şekilde harmanlanmıştır.

29. Düşük Solma + Üstte Dağınık Uzun Saç

Düşük kel solmaya ve üstte dağınık erkek saç modeli

Erkekler Dünya Herenkappers

Üstte uzun, dağınık dokulu saçları olan bir alt kesim. Süper temiz düşük solma.

30. Erkekler İçin Dokulu Dalgalı Saç Kesimi

Erkekler ve kel solmaya yönelik orta uzunlukta dokulu saç modeli

tost

Üstte uzun dalgalı saçları olan kel solgun bir saç kesimi. Bir sürü kontrast oluyor. Dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa alabileceğiniz en havalı erkek saç kesimlerinden biri.

31. Kalın Saçlar İçin Havalı Yan Kısım Saç Kesimi

Orta solmaya ve yan kısımlara sahip kalın saçlar için havalı erkek saç kesimi

Viroga’nın Berberi

Serin görünümlü düşük solma, yan kısım (traşlı sert kısım). Harika görünümlü orta uzunlukta kısa saç modeli.

32. Doğal Bukleler + Dokular + Sert Parça

Yan kısımlı erkek saç modeli ile doğal bukleler ve dokular

Julius Cvesar

Üstte doğal bukleler ile orta solmayı temizleyin. Sert kısım, yanları üstteki saçtan ayırır ve kontrast oluşturur.

33. Erkekler İçin Şık Kıvırcık Saç Kesimi

Havalı kıvırcık saç erkek saç modeli

Whitney Vermeer ve Ignite Modelleri

Kıvırcık saçlı erkekler için harika görünen bir saç kesimi. Kalın kıvırcık saç ve daha uzun saçakla harmanlanmış süper temiz kesim kısa kenarlar.

34. Uzun Güzel Doğal Bukleler

Erkekler için uzun güzel doğal bukleler saç kesimi

Whitney VerMeer

Bir başka kıvırcık saç şaheseri. Güzelce kesilmiş taze görünümlü taraflar. Üstteki saç kendi işini yapmaya bırakılır.

35. Kıvırcık Saçlar İçin Konik Kısa Saç Kesimi

Kıvırcık saçlar için kısa saç kesimi

Surberberler

Bu harika görünümlü konik solmaya oyulmuş havalı, basit bir boyun tasarımı. Kısa bir klasik erkek saç kesimiyle güzelce harmanlandı. Az miktarda pomad kullanın veya sadece havluyla kurulayın ve yerine fırçalayın. Stil vermek süper kolay.

36. Dokulu Kıvırcık Saçlı Kısa Saç Kesimi

Dokulu kıvırcık saç erkek saç modeli

Tom Chapman

Kıvırcık saçlı erkekler için havalı kalın dokulu bir saç modeli.

37. Pompadour Modern Kefal ile Buluşuyor

Sakallı havalı erkek saç kesimi

Juan Morales

Kefallar geliyor. Ve 2020’ye doğru giderken popülaritesi artacak. Bu süper havalı bir alt kesim, pompadour ile kefal ile buluşuyor.

38. Üstte Orta Düzey Dokular + Kısa Konik Kenarlar

üstte ve kısa kenarlarda kalın dokulu saçlı orta boy erkek saç modeli

morris rengarenk

Kalın saçlarınız varsa, denemek için harika bir saç kesimi. Yanları daralan kısa. Arkada şekillendirilmiş uzun saç. Yan kısım görünümünde şekillendirebilir veya geriye doğru kaydırabilirsiniz..

39. Kaygan Geri Modern Undercut Saç Modeli

Erkekler için geriye doğru kaymış modern alttan kesilmiş saç modeli

Josh Connolly

Bu saç kesimini çok seviyorum. Alt kesim normalde gördüğünüz kadar yüksekte tıraş edilmez. Üstteki saçlar geriye doğru taranır. Fırçalayabilir ve geri üfleyerek kurutabilirsiniz. Ya da parlak bir pomad kullanarak daha kaygan bir görünüm elde edebilir, nemli saça uygulayabilir ve saçınızı yeniden fırçalayabilir veya tarayabilirsiniz..

40. Kalın Saçlar İçin Makas Kesim Yan Kısım Saç Kesimi

Erkekler için yan kısım saç kesimi

Yeraltı Veria

İşlerin nereye gittiğine dair bir başka harika örnek. Daha fazla akış, hareket ve daha uzun saç uzunlukları. Erkekler için harika görünen konik bir saç kesimi. Yanları kısa ama derisi yok. Bir yan parçaya doğal bir şekilde tasarlandı.

41. Mohawk Kel Solmaya Saç Kesimi + Taze Sıralama

Kıvırcık saçlar için Mohawk saç modeli ve kel solmaya sahip ön şekil

Seviye

Mohawklar son zamanlarda giderek daha popüler hale geldi. Bu kesim, kel bir solmaya sahiptir, eşyaların temiz ve taze görünmesini sağlamak için ön tarafta sıralanır ve üstteki bukleler, işlerini yapmak için doğal bırakılır.

42. Uzun Dokulu Saçak + Orta Soluk Saç Kesimi

Orta solmaya sahip uzun dokulu saçaklı erkek saç modeli

Mikey

Uzun bir saçak sadece havalı görünüyor. Bu, erkekler için klasik patenci saç kesimine modern bir bakış. Uzun dokular, saçakların akışına göre şekillendirilir. Önde ve üstte daha ağır olan saç uzunluğu, yanlarda ve arkada orta solma ile mükemmel bir tezat oluşturur.

43. Kısa Dokulu Kısa Saç Kesimi + Orta Solma

Orta solmaya sahip kısa erkek kısa saç kesimi

Ross Parlane Berber

Erkekler için kısa saç kesimlerinin modası asla geçmez ve her zaman harika görünür. Bu, kalın saçları olan ve her şeyi temiz ve taze tutmak isteyen erkekler için harika bir saç kesimi. Bu görünüm, orta ten rengi solmaya ve üstte kısa dokulu saçlara kısa saç stiline sahiptir. Kısa saç kesimlerinin en güzel yanı, bakımlarının ve stillerinin çok kolay olmasıdır. Çok değil. Sadece havluyla kurulayın, nemli veya kuru saça az miktarda pomad uygulayın ve parmaklarınızı kullanarak şekillendirin. Alabileceğiniz en iyi kısa saç kesimlerinden biri.

44. Dokulu Quiff, Pompadour Saç Kesimi + Line Up ile Buluşuyor

Dokulu mohawk kısa saç kesimi ve düşük solma

Berber Javi

Tamamen havalı bir saç kesimi. Kısmen mohawk, kısmen quiff, kısmen pompadour. Üstte vahşi gevşek saçlara vurgu yapan kel bir solmaya sahiptir. Bu görünümü elde etmek için bir fön makinesi ve bir fırça kullanmanız gerekir..

45. Dalgalı Saçlar İçin Havalı Kısa Kesim Saç Kesimi + Düşük Solma

Düşük solmaya sahip havalı kısa erkek kırpma saç kesimi

Alessio Bolonez

Kırpma saç kesimi çok popüler oldu. Hala güçlüler ve kısa saç kesimini seven erkekler için en iyi seçim olmaya devam edecekler. Kırpma saç kesimi tüm saç tipleri için işe yarar. İlk başta çoğunlukla künt kesilmiş mahsuller görüyorduk. Bu günlerde daha dokulu ve asimetrik saçaklar görüyoruz. Bu biraz arada kalmış. Bu kesinlikle saçlarını kısa tutmak isteyen erkekler için en iyi saç kesimlerinden biridir. Ayrıca saçlar öne doğru şekillendirildiği için gerileyen saç çizgileri için en iyi saç kesimlerinden biridir..

46. ​​Doğal Dalgalar Orta Boy Erkek Saç Kesimi + Kısa Yanlar

Orta uzunlukta erkek saç kesimi

sert eziyet

Çok doğal görünümlü klasik bir erkek saç kesimi. Kısa kenarlar, üstte biraz daha uzun, yerine geri fırçalanmış.

47. Kaygan Geri Dalgalı Erkek Saç Modeli + Kel Solma

Arkası kaygan dalgalı erkek saç modeli

Jake’in Berber Dükkanı

Kalın veya dalgalı saçları olan erkekler için başka bir iyi saç kesimi. Kısa yanları ve üstte orta uzunlukta saçları olan klasik bir görünüm. Bu fotoğraftaki gibi doğal bir şekilde şekillendirilebilir veya parlak kaplamalı güçlü bir tutuş pomad ile geriye doğru kaydırılabilir..

48. Erkekler İçin Modern Konik Solmaya Saç Kesimi

Kalın saçlı erkekler için modern konik solmaya saç kesimi

Adam O’Callaghan

Tamamen havalı bir konik saç kesimi. Üstteki ve arkadaki saçlar, saça hareket ve önden arkaya akması için daha uzun tutulur..

49. Daha Uzun Kıvırcık Saç Akışı Saç Kesimi

Kıvırcık veya dalgalı saçlar için uzun saç erkek saç modeli

Alan Gagası

Bu, kıvırcık saçlar için en iyi saç kesimidir. Saç çizgisi boyunca her şey harika bir küçücük konik solma ile temizlendi. Üstteki ve arkadaki kıvırcık saçlar doğal akışına bırakılır.

50. Soğuk Dokulu Kalın Saç + Kısa Kenarlar

Kalın saçlı, kısa kenarlı erkekler için havalı dokulu saç kesimi

Ryan Saç Keser

Bu, kalın saçlar veya kıvırcık saçlar için en iyi saç kesimlerinden biridir. Bir yan parça quiff içine tarz. Erkekler için süper havalı saç kesimi.

51. Düşük Solma + Bükülmüş Bukleler

Üstte bükülmüş bukleler, şekil ve düşük kel solma

siyah dereotu

Bu kesim, bir büküm süngeri kullanılarak şekillendirilmiş doğal bukleler ile düşük solmaya sahiptir..

52. Havalı Erkekler İçin Doğal Kaygan Sırt Saç Kesimi

Kalın saçlı erkekler için en iyi saç kesimi

Carter Tedarik Şirketi.

Kalın dalgalı saçlar için en iyi saç kesimlerinden biri. Bu doğal görünüm şu anda popüler. Üst kısımdaki doğal dalgalı akışı vurgulamak için kenarlar kısa kesilmiş (ancak soluk değil). Soluk saç kesimleri hala çok popüler ama daha çok erkek bunun gibi daha doğal görünümleri tercih ediyor.

53. Daralan Erkek Saç Kesimi + Yan Kısım

Orta uzunlukta erkek saç modeli

Linus Jasper

Kalın saçlı erkekler için bir başka harika saç kesimi. Popüler olan klasik orta boy erkek saç kesimi. Eşyalar düzeltilir ve temizlenir. Ama makas çalışmıyor. Tıraş saç yok. Derisiz. Bu, giderek daha fazla göreceğimiz şey. Daha fazla erkek daha uzun saçı tercih ediyor.

54. Erkekler İçin Konik Saç Kesimi + Uzun Saçak + Süper Doğal Akış

Uzun saçaklı ve orta uzunlukta saç erkek saç modeli

Josh Lamonaca

Bu saç kesimini seviyorum. Bu, ince telli ince telli saçlar için en iyi saç kesimlerinden biridir. Daha az saçınız varsa, daha fazlasını tutan ancak en üstte kalanlara vurgu yapan bir saç kesimi istersiniz. Bu konik solma ve kısa kenarlar bunu başarır. Muazzam miktarda akışa sahip orta uzunlukta mükemmel bir şekilde harmanlanmıştır.

55. Süper Serin Düşük Solma + Üstte Kısa Dokulu Saç

Kısa dokulu ve düşük solmaya sahip erkekler için havalı kısa saç kesimi

Yeraltı Veria

Bu, geçen yıl gördüğüm en sevdiğim saç kesimlerinden biri. Sadece klasik solmanız olmayan solgun saç kesimlerini seviyorum. Bu saç kesimi, solmaya biraz ekstra ayrıntı vermek için arka ve yanlarda sert çizgilerle 1980’lerin havalı tasarımını gösteriyor. Çok havalı. Bu saç kesimini Rafa’nın yaptığını gördükten sonra kendim yaptırdım. Üstünde, bazı güzel yumuşak görünümlü orta dokulara sahibiz.

56. Dokular + Yüksek Solma ile Kalın Saç Kısa Saç Kesimi

Yüksek solmaya sahip kalın saçlar için erkek saç kesimi

Shane Cronin

Harika bir saç kesimi daha. Yüksek cilt solmasına sahip bu dalgalı dokulu kısa saç kesimini seviyorum. Bu saç stilini elde etmek için güçlü tutuş pomad kullanın. Nemli saça uygulayın. Kurutun ve saçı yerine fırçalayın. Bu süper havalı, bağlantısız bir alt kesim, quiff ile buluşuyor.

57. Erkekler İçin Dalgalı Dokulu Orta Boy Saç Kesimi

Kısa yanları ve üstte dokulu saçları olan orta uzunlukta erkek saç kesimi

Makum Berberler

Birkaç yıl önce her şey kısa dokulu saç kesimleriyle ilgiliydi. Sonra işler bunun gibi daha uzun dokulu saç kesimlerine dönüştü. Bu, saçınız ister kalın ister ince olsun, daha kalın saçları olan erkekler için iyi bir saç kesimi. Dokulu kesim, şekillendirme kısmını kolaylaştırır. Havluyla kurutabilir veya hızlı bir fön çekebilirsiniz. Ardından, dokuları canlandırmak için saça orta ila güçlü bir tutuş pomad uygulayın. Saçları hareket ettirdiğiniz yöne göre her gün farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun gibi dokulu saç kesimlerinde harika olan şey bu.

58. Güzel Konik Erkek Saç Kesimi + Üstte Orta Boy

Konik erkek saç kesimi

Berber Javi

Böyle harika bir konik saç kesimi. Klasik. Sadece fırçalayın ve önden arkaya üfleyerek kurutun.

59. Yüksek Soluk Sade Kısa Erkek Saç Kesimi

Yüksek solmaya sahip kısa erkek saç kesimi

Glassbox Berber

Erkeklerin hemen alması için güzel, basit bir klasik kısa saç kesimi. Saç, geriye ve ön tarafa doğru çevrilerek biraz öne doğru şekillendirilmiştir..

60. Tapınak Solmaya Saç Kesimi

Önde temiz şekil ile tapınak solmaz saç kesimi ve doğal bukleler

Pat Regan

Üstünde mükemmellik için şekillendirilmiş doğal bukleler ile bir güzellik tapınağı soluk saç kesimi. Bu saç kesimi, ön kısımda süper temiz bir şekille tamamlandı

61. Düşük Kel Solma + Uzun Uzun Bukleler (Jimmy Butler Styles)

Üstte uzun doğal bukleler ile yanlarda düşük kel solma

Matt J.

Yanlarda kel bir solma ama üstte daha uzun bir saç uzunluğu ile yaz aylarında her şeyi serin tutun.

62. Kıvırcık Saçlar İçin Kısa Dokulu Erkek Saç Kesimi

Düşük solmaya sahip orta uzunlukta erkekler için dalgalı saç modeli

Whitney VerMeer

Whitney, kıvırcık saçlar için en iyi erkek saç kesimlerinden bazılarını ortaya koydu. Burada kıvırcık saçları güzelce şekillendirdi ve kısa ila orta uzunlukta kesti.

63. Uzun Vahşi Dağınık Doğal Bukleler

Uzun dağınık kıvırcık saç ve düşük kel solma

Seviye

Her şeyi taze tutmak için yanlarda kel soluyor. Üstte vahşi bukleler.

64. Erkekler İçin Süper Havalı Uzun Sörfçü Saç Modeli

Geri kaymış erkekler için uzun saç modeli

Andrew Saç Yapar

Saçınızı uzatmayı düşünüyorsanız, bu sizi doğru yöne götürecek harika bir kesim. Kenarlar kısa ama cilde hiç yakın değil. Üstteki saçlar düzgün bir şekilde kesilir ve modern, kaygan bir arka görünümle şekillendirilir.

65. Güzel Şekillendirilmiş Modern Afro

Erkekler için modern afro

Göçebe Berber LDN

İnanılmaz şekil. Detaylara ne inanılmaz dikkat.

66. Uzun Dalgalı Saçlar İçin Saç Modeli

Uzun kıvırcık saçlar için erkek saç modeli

Simon Harvey

Saçlarını uzatmak için çalışmak isteyen erkekler için harika bir saç kesimi daha. Saçlar güzel ve düzgün bir şekilde makasla kesilir ve zamanla saçın daha da uzamasını sağlar..

67. Bağlanmış Erkekler İçin Havalı Uzun Saç Saç Modeli

Arkadan bağlı erkekler için havalı uzun saç saç modeli

Spizoiky

Uzun saç iyidir. Giderek daha fazla erkek saçlarını uzatıyor. Sakalla harika görünüyor. Saçlar bir topuzun içine geri bağlanabilir, at kuyruğunda tutulabilir veya serbest bırakılabilir ve vahşi gibi bırakılabilir..

68. Burst Fade Mohawk Saç Kesimi

Mohawk saç kesimi

Erin Grommon

Bağlantısız sakallı havalı bir mohawk pompadour saç modeli.

69. Düşük Solma + Üstte Daha Uzun Bukleler

Üstte orta ila uzun bukleler ile düşük kel solma, önde ve yanlarda temiz şekil

Zach Ramsey

Üstte düşük kel solma ve orta uzunlukta bukleler. Önde süper temiz sıra.

70. Modern, Erkekler İçin Klasik Orta Boy Saç Kesimiyle Buluşuyor

Erkekler için klasik orta uzunlukta saç kesimi

Andrew Saç Yapar

Sade ve doğal bir görünüm. Yan kısımda şekillendirilmiş harika bir konik saç kesimi. Hayat ve vücut dolu bu stili elde etmek için bir fön makinesi kullanmanız gerekir..

71. Uzun Kaküllü Ve Kısa Kenarlı Erkek Saç Kesimi

Uzun saçaklı ve kısa kenarlı kısa saç kesimi

Sam Kampanyası

Kısa saç kesimi son zamanların en popüler saç kesimi oldu. Bu, daha uzun bir saçak ayakta duruyor.

72. Uzun Saçlar İçin Havalı + Şık Erkek Saç Kesimi

Erkekler için uzun saç kesimi

bez berber

Erkekler için havalı uzun saç yan saç modeli.

73. Modern Alt Kesim + Üstte Daha Uzun Saç

Daha uzun saçlı modern alt kesim

Sam Kampanyası

Bu, ince veya ince saçlı erkekler için iyi bir saç kesimi. Kel solma, odağı orta ila daha uzun uzunluktaki saçlara yerleştirir. Bunun gibi bir saç kesimi, sahip olabileceğinizden daha fazla saça sahip olduğunuzu gösterecektir..

74. Yüksek Solmaya Sahip Dokulu Kısa Saç Kesimi (Orta Uzunluk)

Solmaz saç kesimi ve dokulu saç

Küçük Jay

Bir başka şaşırtıcı dokulu kısa saç kesimi. Kalın saçlı erkekler için popüler bir seçim. Kısa saç, yılın en iyi erkek saç kesimlerinden biri oldu.

75. Orta Saç Kesimi + Saçak + Havalı Sakal Stili

Daha uzun saçaklı ve yüksek ten rengi solmuş orta boy erkek saç kesimi

Conor Taaffe

Serin dokulu bir alt kesim. Kel solma, daha uzun saçaklara doğru şekillendirilmiş olan daha uzun saçları ayırır..

76. Dikenli Dokulu Saç Kesimi + Orta Kel Solma

Havalı dalgalı dokulu kısa saç kesimi ve kel solma

örgü berberler

Havalı, dikenli bir saç kesimi istiyorsanız, bu dalgalı saç kesimi yapın. Kalın saçlı fuylar için iyi çalışır.

77. Uzun Saçaklı Havalı Kıvırcık Saç Alttan Kesilmiş Saç Modeli

Kıvırcık saçlı erkekler için havalı uzun saç modeli

Dekan Marshall Örgü

Daha uzun saç. Bol hareket. Uzun saçak. Tıraşlı taraflar. Süper havalı görünüm.

78. Dikenli Dokulu Saçlı Çok Kısa Saç Kesimi

Dikenli dokulara ve yüksek solmaya sahip erkekler için kısa saç kesimi

Zach Ramsey

Bu, az bakım isteyen erkekler için en iyi kısa saç kesimidir. Stil vermek çok kolay. Sadece havluyla kurulayın ve çok az miktarda hafif ila orta tutuşlu pomad kullanın. Ya da doğal olun ve herhangi bir ürün kullanmayın. Süper kolay. Her uzunlukta dokulu erkek saç kesimi erkekler arasında popüler olmaya devam ediyor.

79. Siyah Erkekler İçin Kısa Saç Kesimi + Orta Solma

Orta solmaya saç kesimi

rom berberi

Bu, orta solgunluğun doğal buklelere mükemmel bir karışımıdır..

80. Kısa Saçlar İçin Dokulu Saç Kesimi + Uzaklaşan Saç Çizgisi

Erkekler için kısa saç kesimi

Andrew Saç Yapar

Daha az saçınız, ince saçlarınız veya ince saçlarınız varsa, bu harika bir saç kesimidir. Yanlarda kısa saçlı, ancak cilde kadar tıraş edilmemiş kısa dokulu kısa saç kesimi.

81. Havalı Kısa Kısa Saç Kesimi + Düşük Kel Solma

Havalı kısa kırpma saç kesimi

Zach Ramsey

Kısa saçlar için en popüler erkek saç kesimlerinden biri. Künt kesim mahsul saç kesimi. Bu saç kesimi, tüm saç tipleri için en iyi saç kesimidir. Kalın saçlar, kıvırcık veya dalgalı saçlar veya süper ince düz saçlar için çalışacaktır. Ayrıca en popüler erkek saç kesimlerinden biri.

82. Konik Solmaya Saç Kesimi + Orta Boy Saç

Konik solmaya ve orta uzunlukta erkek saç kesimi

rock yıldızları berberler & Kahve

Konik kenarlı konik solgun bir saç kesimi, üstte biraz daha uzun bir akışla harika görünüyor. Daha büyük saç, daha fazla akış, daha fazla eğlence demektir.

83. Erkekler İçin Uzun Saç + Kısa Yan Saç Kesimi

Üstte uzun saç ve yanlarda kısa erkek saç kesimi

Yeraltı Veria

Saçlarını uzatmaya meyilli erkeklerin bir başka harika örneği. Kenarlar kısa kesilmiş ama çok kısa değil (deri için). Üstteki saç ve öndeki saçak daha uzun tutulur. Geri kaydırabilir veya bir yan parça ile şekillendirebilirsiniz. Gittikçe daha fazla erkek saç kesimini daha uzun boylarda görüyoruz..

84. Uzun Saçaklı Kıvırcık Saç Konik Saç Kesimi

Erkekler için kıvırcık saç modeli

Sur Berberleri

Bukleler evcilleştirildi. Arkası ve yanları kısa. Önde serin kıvırcık saçak. Kıvırcık saçlar için harika görünen bir saç kesimi. Kıvırcık saç, havalı erkek saç kesimlerini bulamayacağınız anlamına gelmez. Dava kapandı.

85. Tapınak Solmaya Saç Kesimi

Tapınak solması saç kesimi ve bukleler

Berbere İlham Ver

Arkada büyüyen doğal bukleler ile solan öldürücü bir tapınak.

86. Kalın Saçlı Erkekler İçin Kısa Dokulu Saç Kesimi

Kalın saçlar için orta uzunlukta erkek saç kesimi

Alessio Bolonez

Yüksek solma ile üstte orta dokular.

87. Hi-Lo Mohawk Solmaya Saç Kesimi

Yanlarda yüksek solma ile Mohawk soluk saç kesimi

Juan Lopez

Solmayı bölen cerrahi bir parça ile süper havalı bir mohawk solması.

88. Cool Mohawk + Drop Fade Erkek Saç Kesimi

Kıvırcık saçlar için havalı mohawk damla solmaz saç kesimi

Criztofferson

Mohawklar da bu günlerde trend ve popüler. Bu mohawk saç kesimi, kel bir damla solması ve bağlantısız sakal ile harika görünüyor. Bu görünümü elde etmek için ışıltılı bir pomad ile stil verin. Bu tür erkek saç kesimleri çok havalı.

89. Yan Saç Modeli + Uzun Saçak + Orta Solma

Yan kısım saç kesimi orta solmaya

Jr Berber Dükkanı

Önde havalı uzun püskül ve üstte daha uzun saç yan kısımda taranmış.

90. Üstte Düşük Solma + Orta Dalgalı Saç

Erkekler için az solan ve orta dalgalı saç modeli

Agus de Asís Saç Sanatçısı

Üstte uzun, gevşek saçlar üflenir ve geriye doğru taranır. Üstteki daha uzun uzunluk, düşük ten rengi solgunluğundan güzel bir şekilde öne çıkıyor.

91. Erkekler İçin Dalgalı Saç Kesimi

Dalgalı saç ile orta soluk saç kesimi

Andrew Saç Yapar

Bu kalın dalgalı saçları göstermek için harika bir saç kesimi. Saçak uzun tutulur. 1980’lerin klasik patenci saç kesimine bir başka modern yorum.

92. Orta Boy Modern Klasik Erkek Saç Kesimi + Line Up

Klasik erkek saç kesimi

kalmakaltın31

Ön ve şakak saç çizgilerinde güzel bir şekil. Üstte orta uzunlukta saç olan orta soluk saç kesimi. Bu görünümü elde etmek için az miktarda hafif ila orta tutuşlu pomad kullanın. Fönle kurutun ve önden arkaya doğru fırçalayın. Tüm işi yapan fön makinesidir. Saça gövde, akış ve hareket kazandırır. Bu en popüler erkek saç kesimlerinden biridir..

93. Yan Saç Kesimi + Dalgalı Saç

Orta solma ile yan kısım saç tarağı

Göçebe Berber BLN

Güzel bir saç kesimi. Dalgalı saçlar için en iyi saç kesimi budur. Yan kısmı gösteren bir adımla orta solmaya sahiptir. Yan kısım, ince sert (traşlı) bir kısım ile daha da abartılı. Saçlar düzgünce yana doğru taranır. Dalgalı saça biraz detay eklemek için biraz parıltılı bir pomad kullanın. Modern bir his veren klasik bir erkek saç kesimi.

94. Orta Solmaya Sahip Doğal Akışlı Pompadour Saç Kesimi

Doğal hareket ve orta solma ile şık erkek saç kesimi

Ryan Cullen

Ekstra akış ve hareket sağlamak için üstteki ve arkadaki saçlar daha uzun tutulur. Yine, bu stili elde etmek için bir fön makinesi kullanmalısınız..

95. Erkekler İçin Klasik Kısa Combover Saç Kesimi

Klasik kısa erkek kombine saç kesimi

Squeak Pro Kuaför

En iyi klasik erkek kısa saç kesimi. Klasik erkek saç kesimi her durumda her erkekte harika görünür.

96. Kalın Saçlar İçin Kısa Saç Kesimi + Kesik Sakal

Sakallı kısa kalın saç erkek saç kesimi

Eddie Rosado

Süper kısa. Süper temiz dizi. Bu bağlantısız sakalla harika görünüyor. Bunun gibi kısa erkek saç kesimi Summertime için harika.

97. Geri Kaygan Saç Kesimi + Kalın Sakal

Kısa kenarlı ve sakallı erkekler için kalın saç saç modeli

Adam Joseph Chase

Kalın saçlı erkekler için gerçekten iyi bir saç kesimi. Yanları kısa kesin ama traş etmeyin. Üstte daha uzun saçlar geriye doğru şekillendirilir.

98. Kısa Erkek Saç Kesimi + Orta Kel Solma

Orta cilt solması kısa saç kesimi

Tarafından Matt J. Berberler

Üstte doğal bukleler olan kel bir solgunluk.

99. Düşük Solma + Sert Parçalı Yuvarlak Kutu Solmaz Saç Kesimi

Sert kısım ve üstte bukleler ile düşük solma

Zach Ramsey

Soğuk sert kısım. Yüksek solmaya hoş bir vurgu koyar.

100. Orta Boy Saçlar İçin Düşük Tapınak Saç Kesimi

Düşük solmaya sahip orta uzunlukta erkek saç kesimi

Tom Baxter Saç

Sonunda, mükemmel düşük solmaya sahip erkekler için harika görünen orta uzunlukta dokulu bir saç kesimimiz var..

Daha harika trendler ve havalı erkek saç kesimleri için bu yeni solmuş saç kesimlerine ve erkekler için en yeni saç stillerine göz atın.

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Daha fazla bilgi için lütfen açıklamamızı okuyun.