Účes na jihu Francie, známý také jako gentlemanský mohawk, je jednou z těch okamžitých klasik. Usher přinesl tento střih na vrchol popularity, když ho začal nosit téměř před deseti lety. Rychle dopředu k dnešku, Usher má rezidenci v Las Vegas a je zpět na stejné vlasy a vypadá stejně dobře jako vždy.

Co je to řez jižní Francie? Je to mohawk s prasknutím po stranách. Zepředu to vypadá jako jakýkoli druh vybledlého účesu s těsnými stranami. Poté vlasy pokračují až do zaobleného výstřihu.

Jižní Francie se často nosí krátce, ale může mít také určitou délku a objem. Vlasy mohou mít jednu délku po celé délce nebo delší nahoře. Fade se také může lišit, od čehokoli od chrámového zeslabení až po velké prasknutí.

Tento střih je oblíbený u černochů i u kluků s kudrnatými vlasy. Podívejte se na 15 skvělých způsobů, jak nosit tento svěží styl.

Účesy na jihu Francie

Neexistuje jen jeden způsob, jak nosit jižní Francii. Oddělte svůj střih texturou, designem vlasů nebo barvou. Zde je návod, jak se to dělá.

Účes na jihu FrancieCutman Mills

Tato klasická jižní Francie je čistá a křupavá. Upravené vousy se dobře párují s ostříhanými vlasy, a proto si vousy necháte profesionálně upravit.

Na jihu Francie praskl vybledlý mohawkThe Spa by Pretty Much

Dalo by se uvažovat o účesu na jihu Francie jako o účesu „vpředu, párty vzadu“. Zepředu jsou to krátké vlasy s vyblednutím. Ze stran a zezadu vlasy pokračují, dokud nekončí se zaobleným výstřihem.

Účes na jihu FranciePat Regan

Uspořádejte večírek s designem vlasů. Všechno, co se vejde do výbuchu, jde od této dvojice lomítek až po složité tvary. Pro něco klasičtějšího přidejte část. Tato špičatá textura je ideální pro mohawk.

Účes na jihu Francie s designyOsvaldo Leon

A tady je lomítko ve tvaru písmene Z skrz větší výbuch. Blednutí vousů odráží strany ve vlasech.

Chladný střih jižní FrancieHoličství Desiderio

Pro něco trochu jiného nechte vlasy nahoře delší. Zepředu máte začátky vysokého top fade, ale pak překvapení, je to mohawk.

Kudrnatý mohawk pro chlapceJeremy Peoples

Toto je střih, který funguje pro všechny věkové kategorie, včetně tohoto skvělého dítěte. Sériová ztráta je udržována na nízké úrovni, zatímco „jestřáb je kudrnatý“. Díky dvoubarevnému schématu to vypadá ještě objemnější, než to je.

Temple fade mohawkPat Regan

Tento střih z jižní Francie nabízí místo běžnějšího vyblednutí velké vyblednutí chrámu. Vlasy mají krátké zkroucení ze zvlněné houby. Zamíchejte svůj styl tím, že budete mít vlasy přirozené, kudrnaté nebo zkroucené.

Mohawk pro černé muže mizíCriztofferson

Barva vlasů je další způsob, jak změnit svůj vzhled. Díky modré barvě vypadá tento mohawk větší, než je.

Účes na jihu Francie s částíCriztofferson

Tento gentlemanský vzhled je jižní Francie s plnovousem. Udržuje to svěží, někdy s barvou vlasů a někdy s částí.

Terrell AnglinMab Clipup

Tvar prasknutí určuje vzhled jižní Francie. Vlevo máme klasický zaoblený tvar s určitou texturou. Vpravo více hranatý střih odráží delší vlasy nahoře a kratší vlasy vzadu. Oba vypadají skvěle. Otázkou je, který je pro vás.

Jižní Francie střih pro kudrnaté vlasy

Stejně jako mnoho jiných účesů, jižní Francie byla černým účesem, který rostl v popularitě. Burst fade mohawk funguje pro všechny typy kudrnatých vlasů. Zde je 5 skvělých způsobů, jak získat vzhled.

Curly burst fade mohawkAdriel

Tento středně dlouhý střih, který se blíží k území frohawk, kontrastuje s kudrnatou strukturou a krátkým rozmazaným vyblednutím. Díky celkovému objemu, s výjimkou úzkých stran, je tento vzhled skvělý ze všech úhlů.

Účes pro kudrnaté vlasy na jihu FrancieAdriel

S vyšším vyblednutím se tento střih blíží tradičnějšímu mohawku s kudrlinami. Vlasy jsou nahoře delší, aby vytvořily nějaké třásně. Pokud máte pocit punk rocku, narovnejte vlasy a doplňte je gelem na vlasy nebo vaječnými bílky.

Kudrnaté vlasy na jihu FrancieTesh

Tento kudrnatý chlapík nosí jižní Francii s obvyklým zaobleným výstřihem. Další možností je výstřih ve tvaru písmene V.

Kudrnaté mohawk mizíAlex Lele

Místo okrajů má střih linii podél čela. Fade burst sleduje stejný oblouk jako kudrnatý mohawk. To je známka zkušeného holiče. A vousy jsou také na místě.

Mohawk s vousy a obočímCriztofferson

Volnější kudrlinky se nepostaví, ale stále mají dostatek objemu pro mohawk. Tento skvělý vzhled zahrnuje třásně, vyblednutí vousů a pár lomítek na obočí.

Jak upravit účes na jihu Francie

Zatímco tyto kudrnaté mohawkové vyblednutí není třeba zvýrazňovat, je zde zahrnut určitý styl. Jih Francie je však stále omylem.

U černých vlasů jde o to, jakou texturu chcete. Přirozený vzhled je skvělý. Nebo definujte kadeře se spoustou kondicionéru. Naneste bezoplachový kondicionér do vlhkých vlasů a škrábejte, dokud se nevytvoří kadeře. Těžký kondicionér ředěný vodou může také fungovat. Zamkněte vzhled gelem.

Nebo přejděte na další úroveň pomocí kudrnaté houby a vytvořte kudrlinky, cívky nebo zkroucení. Kudrnaté houbičky fungují nejlépe na mírně vlhkých vlasech, proto je nejprve použijte ze sprchy nebo stříkejte vlasy vodou.

Před použitím houby lze použít krém nebo kondicionér na vlasy. Nyní krouživými pohyby vmasírujte houbu do vlasů, dokud nedosáhnete požadované textury. To by nemělo trvat déle než 5 minut. Nakonec udržujte vzhled po celý den lehkou aplikací gelu. Zalévání gelu na vlasy může pomoci propracovat vlasy a zabránit jejich křupavosti.

Pro kudrnaté mohawk použijte výrobek definující zvlnění, který má také určité držení. Dobrou volbou je zvlněný krém, krémová pomáda nebo dokonce gel, který není křupavý.

Dlaně zakryjte vlasovým přípravkem a rovnoměrně vmasírujte do vlhkých vlasů. Oškrábejte vlasy a vytvořte kadeře a definujte ofinu, pokud ji máte. Nechte vlasy uschnout na vzduchu. Pokud je požadován větší objem nebo tvar, přidejte do suchých vlasů další produkt.

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na pobočky. Další informace si prosím přečtěte v našich informacích.