Doğal kıvrımlarınızı, kıvrımlarınızı ve buklelerinizi sallamak için daha iyi bir zaman olmamıştı. Doğal saç stillerindeki en son trendleri takip edin ve bir sonraki saç modeliniz için aşağıdaki bu harika fotoğraflara göz atın. Doğal saçınız ister kısa, ister orta veya uzun olsun, bir sonraki favori saç modelinizi burada bulacaksınız..

Ananas Kabarıklığı

Doğal Ananas KabarıklığıInstagram @inhale_mycurls

Finna, tamamen doğal bir afro at kuyruğu ile incelik kazanır. Bu tarz ortaya çıktığında örgüler ve boncuklar en iyi arkadaşınızdır..

Bantu Düğümleri

Bantu DüğümleriInstagram @himenatural

Q&Stil yaratıcısı olan Haymanot Hime

Etiyopya’dan

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız??

Doğal saçlar için bantu düğümleri, saçlarımı perma hasarından değiştirmeye başladığımdan beri en sevdiğim koruyucu stillerden biri haline geldi. Kısa veya uzun saçla yapılabileceği gibi tip 2 saçtan tip 4 saça kadar farklı saçlarla da yapılabilir..

Düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Çoğunlukla hoşuma gidiyor çünkü dağınık olmadan birkaç gün giyebiliyorum. Bantu düğümlerimi çözmeden önce, genellikle sevimli bir küpe seti ile küçük aksesuarlar yapıyorum ve bütün gün böyle sallıyorum. En iyi kıvrılma tanımımı, örneğin “ORS Zeytinli puding” gibi hafif, durulanmayan bir krem ​​olan bir ürün kullandığımda elde ediyorum. Sadece küçük bir miktar kullandığınızdan emin olun, böylece sadece bir parmak ucu dolusu yeterlidir. Uyurken saçlarımı korumak için genellikle saçlarımı saten bir eşarp ile kapatırım..

Doğal Üst Düğüm

Doğal Üst DüğümInstagram @jennuinehair

Q&Stil yaratıcısı Jennifer West

Usta Loktisyen / Lisanslı Doğal Kuaför @ Decatur, GA’da Cut Creators Salon

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız??

Bu görünüm en iyi yarım yukarı ve yarım aşağı saç modeli olarak tanımlanabilir. En üstteki karmaşık topuz stili, on yılı aşkın süredir büyümeyi sürdüren güzel sağlık doğal bölgelerinin müşterilerinden oluşur. Bu stille ilgili en sevdiğim şey, müşterilere saç uzunluğunu göstermek ama aynı zamanda saç uzunluğunun yapabileceği stillerin çok yönlülüğünü de gösterebilmek..

Düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Vereceğim tavsiye, stili taze tutmak ve taze bükümden kaynaklanan kabarmayı azaltmak için bu saç uzunluğu için büyük boy bir Marley Cap satın almaktır. Ayrıca saç derisinin nemli kalmasını sağlayan Wild Grow saç yağını ve aynı zamanda saçın zamanla kurumasını önlemek için seviyorum..

Jumbo Kutu Örgüler

Jumbo Kutu Örgüler saç modeliInstagram @natural_hairstylist_detroit

Q&Stil yaratıcısı olan Centra Maia Smith

Serbest Sanatçı @ CineticEnergy, Detroit, MI

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bazen kafanıza kutu örgülerle dolu bir kafa yaptırmak için saatlerce beklemek istemezsiniz. Bazen sadece kapıdan çıkmak ve gününüze devam etmek istersiniz, ancak yine de çekici ve konuşkan görünürsünüz. İşte tam da bunu yapmak için koruyucu saç modeli!

Yaklaşık 18-21 örgüden oluşan jumbo kutu örgüler sade bir şekilde güzel, kaygısız ve zahmetsiz görünüyor. Bu stille ilgili en sevdiğim şey renklerin, örgülerin boyutunun ve uzunluğunun birleşimidir. Çok fazla olabilen 80-100 örgünün aksine 21 örgü ile ağırlık özgürlüğünü seviyorum!

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Bu görünümü elde etmek için kullandığım ürünler Creme of Nature Argan Oil Perfect Edges, Argan Oil Eco Styling jel, saç derisini nemlendirmek için herhangi bir saç yağı veya doğal saç yağı ve son bir dokunuş için saç köpüğüydü..

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Saç modelinin kişiyi yaratmadığına inanıyorum ama kişi (herhangi bir kişi) saç stilini yapabilir. Örneğin, bu güzelliğin doğal olarak kıvırcık, bel hizasında saçları var, bu yüzden saç farklılıklarına rağmen herkesin takabileceği uzantıları görmek harika. Kendi doğal uzun saçlarınızı aşabilmesi için daha fazla paketlenmiş saç eklemeye ihtiyacınız olacak..

Her şey güvenle ilgili. Yeterince saçın olduğu sürece, kısa saçlı kadınlarımla konuşurken, saç uzatmalarını kavrayıp örmek için en az dört ila beş inç saç, gitmeye hazırsın! Bu tarz, profesyonel ortamlardan gündelik ortamlara kadar her yerde ve herkes tarafından giyilebilir. Sadece kendin ol… özür dilemeyecek kadar güzel ve özgür!

Konik Fro

Konik Frost saç modeliInstagram @adrianfanus

Q&Bir stil yaratıcısı olan Adrian Fanus

CEO @ Adrian Fanus Bakım A.Ş., Brooklyn, NY

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bu saç kesimini doğal bukleler ile koyu sivriltilmiş bir saç kesimi olarak tanımlardım..

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Saçı hazırlamak için bırakılan bir nemlendirici losyon ve doğal kıvrımı elde etmek için bir kıvırma süngeri öneririm. Kenarlar daha sonra küçük bir tarak veya yumuşak bir fırça ile serilir..

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu stili üç ila dört inç saçı olan kadınlar için tavsiye ederim. Daha uzun saçlarla elde edilebilir, ancak daha fazla çalışma gerektirecektir..

Bu görünüm, kıvrımlar bu özellikleri vurguladığı için daha oval yüzlü kadınlar için mükemmeldir. Yaratıcı alanda veya daha rahat bir atmosferde çalışan biri için önerilir. Arkadaki üç çizgi, saç kesimine daha fazla karakter katıyor ve gerçekten daha maceracı ve eğlenceli bir yanı gösteriyor..

Düz Örgülü

Düz Örgülü saç modeliInstagram @jeniseweavingservices

Q&Stil yaratıcısı olan Jenise Mills

Tortola, BVI’da Kuaför @ Jenise Dokuma Hizmeti

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bu, Freetress Pre-Looped Crochet Braid ile oluşturulmuş bir kroşe örgü stilidir. Düz olmasını seviyorum, çoğu tığ işi stili gibi kıvırcık değil.

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Saç cilası ve saç parlatıcı tavsiye ederim.

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Tüm saç tipleri bu görünümü giyebilir. Bir spor salonu bağımlısı olduğu için kimseye tavsiye etmiyorum çünkü çok fazla ter tarzı etkiler..

Sevimli Kıvırcık Patlamalar

siyah kadınlar için doğal kıvırcık patlamalarInstagram @eupattyl

Gurur duyun ve köklerinizle gösteriş yapın, kelimenin tam anlamıyla! Sıkı bukleler şekillendirirken görkemli görünün.

İki Telli Bükümler

İki Telli BükümlerInstagram @slayedby_r4y

Stilist Malloray siyah bukleleri nasıl aşacağını biliyor. Koruyucu ve şık, bu üzerinde yaşayacak klasik bir doğal saç modeli.

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

“İpek pres” terimi, saçı ipeksi düzlükte olana kadar presleme sanatını tanımladığı için ağırlıklı olarak Afro-Amerikan topluluğuyla ilişkilendirilir ve kullanılır. Bu özel stil, tüm saç dokuları için uygundur, çünkü bu özel stilin temel bileşeni, şampuan işlemi ve şekillendirmeden önce kullanılan ürünlerdir..

Hacimli Bukleler

doğal siyah saçlar için hacimli buklelerInstagram @rodrigocintra

Bu hacimli bukleler zahmetsizdir. Sadece doğru miktarda yüz çerçeveleyen bukleler ile tonlarca hacme sahipler..

Geceleri ananas veya mini ananas yaparak bu görünümdeki doğal saç modellerini korursunuz. Sabah, bukleleri serbest bırakın ve her şeyi yeniden şekillendirmek için bukle tazeleyici püskürtün..

Bu saç modeli, daha gevşek bukle modeline sahip bir kadın içindir (Tip 3a-4a). Yüz çerçevesi özelleştirilebildiği için herhangi bir yüz şekli bunu giyebilir. Bu, saçlarını yapmak için çok az zamanı olan ve yeniden şekillendirmeden önce üç ila dört gün yıpranması gereken biri için mükemmel bir görünüm..

kabarık bukleler

Kabarık Bukleler saç modeliInstagram @marallarson

Q&Stil yaratıcısı olan bir kişi, Maral Larson

Bağımsız Güzellik Uzmanı @ Salon 360, Fayetteville, NC

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bu muhteşem müşteri ilk Deva Cut’ını alıyordu. Bu kesimi özellikle seviyorum çünkü daha önce hiç Deva Kesimi denememiş kıvırcık kızlar genellikle ilk kesimlerinde biraz uzunluk kaybederler. Özellikle bu şekil, saçlarının daha kolay yönetilebilir olduğunu hissetmelerine yardımcı olur, ancak yine de biraz uzunluğu vardır..

Ona biraz şekil ve stil kazandıran, ancak bir ton saç kesmemiş gibi hissetmesini sağlayan bu doğal saç kesimine bayılıyorum.

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Saçlarını Devacurl Decandence Conditioning Cleanser ile temizleyerek başladık. Bunu duruladıktan sonra Devacurl Decandence Conditioner’ı kullanarak çözdüm. Saç kremini kalıntıyı çıkarmaya yetecek kadar duruladım ve saçında kalan bir nemlendirici görevi görmesi için biraz bıraktım. Saçlar çok ıslakken, ilave nem için biraz Mizani Mucize Süt püskürtüyorum..

Dört ila beş bölümde şekillendirici ürünleri koydum. Önce Mizani yüce yağları ile karıştırılmış Devacurl Supercream koydum. Sonra bunun üzerine Devacurl Ultra Defining Gel ve Devacurl B’Leave-In’i katlarım. Daha sonra ona biraz dolgunluk kazandırmak için bukleleri ayırmadan önce onu biraz kurutucunun altına koydum..

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu saç kesiminin bir başka olumlu yanı da, pek çok yüz şekli ve saç tipi (yani kıvırcık, süper kıvırcık) için çok yönlü olmasıdır! Saçlarını şekillendirmek için biraz zaman harcayan ve fazla takmayı sevmeyen kızlar içindir. O gün saçınıza sahip olmak için seçtiğiniz kısmı veya hacim miktarını değiştirerek birçok farklı şekilde şekillendirilebilen çok eğlenceli ve kabarık bir kesim..

Bu kesimle ilgili en iyi şey, şekillendirmenin ilk gününden sonra buklelerin çok daha dolgun, daha canlı bir stile açılmaya başlamasıdır. Kıvırcık kızlar hacim ve zıplamayı seviyorsa, bu kesim tam size göre.!

Tığ Bükümleri

Tığ Bükümlü saç modeliInstagram @allmixdupaz

Q&Stil yaratıcısı olan Briana

Doğal Saç Stilisti & Eğitim @ The Shop by Leftys, Phoenix, AZ

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bunlar kroşe bükümleri. Bu görünümü seviyorum çünkü doğal saçlar için süper hızlı bir saç modeli ve çok yönlü. Onları atkuyruğu şeklinde takabilirsiniz, tamamen aşağı, yarı yukarı/yarı aşağı… seçenekler sonsuzdur!

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Bu tarz çok az bakım gerektirir. Bu saç stilinin ömrünü uzatmak için ipek bir bone takmanızı veya geceleri ipek bir yastık kılıfı üzerinde uyumanızı tavsiye ederim..

Bu görünümü yeniden yaratmak için bir kroşe kancaya ve altı torba Janet Collection Havana Mambo önceden bükümlü kroşe saça ihtiyacınız olacak. Önceden bükülmüş saçları örgüye takmak için kroşe kancasını kullanmadan önce saçın sekiz ila on düz arka mısır tarlasında örülmesi gerekir..

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu saç modeli, saç tipi, ırkı veya yaşı ne olursa olsun herkes için olabilir. Önceden bükülmüş tığ işi saçlar çeşitli boy, uzunluk ve renklerde gelir, bu nedenle herkes için bir şeyler vardır. Ben de dört yaşındaki kızıma benzer bir bakış attım. Kıvrımları omuz uzunluğunda ve daha inceydi.

Mezun Kıvırcık Bob

Mezun Kıvırcık Bob saç modeliInstagram @beyondcurls

Q&Stil yaratıcısı olan bir, Orada

Kıvırcık Saç Stilisti @ Londra, Birleşik Krallık’taki The Standard Studio

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bu saç kesimini doğal saç üzerinde asimetrik dereceli kıvırcık bob olarak tanımlardım. Görünüşünü seviyorum çünkü katmanlama, güzel bukle modellerini görmenizi sağlıyor. Bu katmanlama, buklelerin düz düşmesini ve alttan ağır görünmesini engellerken, hacmi artırır.

Sonunda kıvırcık saçların evcilleştirilmesi veya daha az hacimli olması gerektiği görüşünü aştığımız için çok mutluyum. BÜYÜK kıvırcık saçları kucaklayın!

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Kıvırcık saçlar doğal olarak nemden yoksundur, bu nedenle nemi geri kazandırmak ve kıvrılma modelini tanımlamak için nemlendirici bukle dostu ürünler kullanmak önemlidir. Ürünleri seçerken sülfat ve silikon içermeyenleri tercih edin, çünkü bu bileşenler saçı kurutur.

Bu müşteri için DevaCurl Decadence serisi ile temizleyip bakım yaptım ve ıslak saça DevaCurl Supercream ile şekillendirdim. Daha sonra bu nemi DevaCurl Light Defining Gel ile kilitledim. Son olarak bukleler, kabarmayı azaltmak ve maksimum bukle tanımı için bir difüzör kullanılarak düşük sıcaklıkta kurutuldu.

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu kesimin güzelliği hem dalgalı hem de süper kıvırcık saçlara takılabilmesidir. En önemli şey, en az bir hafta buklelerin temizlenmesini ve derinlemesine şekillendirilmesini sağlayarak ve doğru şekillendirici ürünleri uygulayarak sağlıklı bukleleri korumaktır..

zarif kabarık

Zarif kabarık saç modeliInstagram @bri_twotees_any

Q&Bir stil yaratıcısı olan Brittany

Uzman Kozmetolog @ Conyers, GA’daki Birinci Nesil Kuaför

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bu görünümü, doğal saçlar için gündelik, günlük bir saç modeli olarak da giyilebilecek basit ve zarif bir kabarık olarak tanımlardım. Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey, her iki topuzun nasıl iç içe geçtiği ve ip benzeri bir oluşum oluşturması. Kalınlık onları çok belirgin kılar.

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Bu görünümü yeniden yaratmak için önerdiğim ürünler iki paket Kanekalon Örgü Saç, saç tokası ve toka, orta boy lastik bantlar, çıngıraklı tarak, fırça, Eco Styler Jel (alkolsüz) ve jumbo şekillendirici sargılar..

Kenar Kontrolü ve ipek veya saten saç sargısı ile bu görünümü her gün koruyun.

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu görünümü orta ila uzun saçlı müşteriye tavsiye ederim. 3b, 3c, 4a, 4b ve/veya 4c saç tiplerine sahip doğal bir saç müşterisi için uygundur. Bu stili yeniden yaratmak için saça ısı uygulanması gerekmez, ancak seçim isteğe bağlıdır..

Bu görünüm oval, yuvarlak ve kalp şeklindeki yüzleri tamamlar ve en iyi özellikleri ortaya çıkarır. Bu stili bir etkinlik ya da sadece farklı bir şey için düşünüyor olsanız da, bu görünüm günlük kariyer kadınından evde oturan anneye ve sporcuya kadar herkes için idealdir..

Kısa Saçlar İçin Gökkuşağı Bukleleri

Gökkuşağı Bukleler saç modeliInstagram @leysahairandmakyaj

Q&Bir stil yaratıcısı olan Leysa Carrillo

Kıvırcık Saç Uzmanı ve Renk Düzeltme Uzmanı @ Atelier by Square Salon, Las Vegas, NV

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bu görünümü eğlenceli, şık ve kesinlikle gökkuşağı saçı takmanın sofistike ve nazik bir yolunu tanımlardım. Bu görünüm gibi doğal saç stilleriyle ilgili en sevdiğim şey, yedi farklı rengin büyük bir Afro’da nasıl mükemmel bir şekilde bir araya gelebileceği..

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Bu görünümü korumak için her zaman şampuan yerine temizleme kremi kullanmanızı tavsiye edeceğim. Saçı nazikçe temizler ve yumuşatır ve renk aşırı yıkamadan etkilenmez, kesinlikle renginizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Her zaman mümkün olduğunca az şampuanlamayı unutmayın..

Bu parlak renklerin iyi yanı, soluklaştıkça daha yumuşak ve daha yumuşak pastel olmalarıdır. Modelde en sevdiğim ve kullandığım tek ürün Mizani’den Curl Define Puding oldu..

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu görünümü sağlıklı saçlara sahip birine kesinlikle tavsiye edeceğim. Bu güzel renkler, saçın önceden sarıya açılmasını gerektirir ve bu da buklelerin dokusunu ve desenini etkileyebilir. Resimde gördüğünüz stil, havayı buklelerin etrafına eşit olarak dağıtmak, saçı nazikçe kurutmak ve belirginliği iyileştirmek için bir saç kremi ve bir difüzör ile oluşturulmuştur..

Saçı incelemek ve görünümün müşterim için iyi bir fikir olup olmadığını belirlemek için genellikle 30 dakikalık bir konsültasyon planlıyorum. Güzel sağlıklı saçlar için yaşam tarzını, ürünleri, rutini ve tüm taahhütleri gözden geçiriyoruz..

Kıvırcık saçlarla birçok şey yapılabilir. Bazen sadece saç kesimini yeniden şekillendirmek ve şekillendirme şekliniz tüm görünümü değiştirebilir.!

Jumbo Loc Örgüler

Jumbo Loc Plaits saç modeliInstagram @jahlocsofficial

Q&Stil yaratıcısı olan Kimberly West

Loctician @ Jah Locs, Atlanta, GA

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bunlar “jumbo loc örgüler” veya basitçe “örgüler”dir. Bu doğal stile kesinlikle bayılıyorum çünkü bu, müşterinin yüzlerini mahvetmeden yerlerini aşağı takma özgürlüğüne sahip olmasına ve ayrıca düzgün ve profesyonel bir görünüm vermek için arkaya bağlanmasına izin veriyor..

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Bu görünümü yeniden yaratmak için önerdiğim ürünün adı LocN Gel. LocN Gel, şu ana kadar karşılaştığım en iyi ürün. Bu ürün saç derisini kaşıntılı veya kuru bırakmaz ve haftalarca mükemmel görünen herhangi bir stil bırakır. Bununla ilgili en iyi şey, çoğu “diğer” markanın sahip olduğu istenmeyen veya zararlı kimyasalları içermemesidir. LocN Gel kesinlikle bir numaralı tavsiyem.

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu görünümü farklı, eğlenceli ve az bakım gerektiren bir şey arayan herkese tavsiye ederim. Yeriniz varsa, deneyin! Özellikle yerleriniz omuzları geçecek kadar orta uzunluktaysa.

Bu tarz uzun sürer ve bir kez çıkarıldığında saç güzel bir kırışık desene sahip olur. Lokasyonlar, gevşek ila çok sıkı kıvırcık saçlarda yapılabilir, bu nedenle, bukleler oluşturulduktan sonra şekillendirme başlayabilir!

Uzun Doğal Saçlar İçin Senegalli Bükümler

Uzun Doğal Saçlar İçin Senegalli BükümlerInstagram @tasha_worldofstyles

Afro saçlar için birçok koruyucu stilden biri olan bu ip kıvrımları, kıvrımlı kıvrımlara uzantılar dahil edilerek daha da geliştirilebilir..

harmanlanmış Solma

Karışık Soluk saç modeliInstagram @amcpherson39

Q&Bir stil yaratıcısı olan Amanda

Sahibi @ Triple A Hair Styling, Loganville, GA

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir??

Bu çok basit ve kolay ama sofistike bir doğal saç kesimi! Bu tarzla ilgili en sevdiğim şey, tek tip harmanlanmış solma.

Bu görünümü korumak ve yeniden oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz??

Parlaklık ve nem için hafif nemlendirici bir yağ parlaklığı öneririm.

Bu görünümü ne tür bir müşteri için önerirsiniz??

Bu stili sürekli hareket halinde olan ve çok az bakım gerektiren bir stil isteyen doğal müşteriye tavsiye ederim.!

Tığ Örgüler

Tığ ÖrgülerInstagram @truvanity_

Mandallı kanca örgüler olarak da bilinen bu doğal saç stili, köklerde saç uzantıları dokumayı içerir. İstenilen şekillendirme ile daha dolgun saçlar elde edilebilir..