Existuje 40 momentek, které prokazují dokonalé tetování

Kolem se vznáší spousta keců. Můžete dokonce jít tak daleko, že řeknete, že 90 procent všech tetování by se kvalifikovalo jako amatérské povahy. Ale zároveň jsou v dnešní době všude perfektní návrhy tetování. Zručnost, vize a technika, kterými disponují dnešní špičkoví umělci, nám zajišťují neustálý přísun mimořádného inkoustu, který dokáže dostatečně uspokojit naše stále se zkracující rozpětí pozornosti-stačí vědět, kam se dívat. S rizikem, že to zní jako brachiosaurus, to je krása internetu.

Dnes vás oslním 40 dokonalými inkoustovými výtvory, které představují to nejlepší, co svět může nabídnout. A jako vždy nezapomeňte dýchat.

Tato šipka.

od Michelle Santany

(Foto: Michelle Santana)

Šipky v mém srdci vždy zaujímaly zvláštní místo. Jsou jedním z mála symbolů, které vypadají dobře a nepotřebují žádné vysvětlení. Šipkou se opravdu nemůžete pokazit, zvláště když je provedena s takovou elegancí a přesností jako výše uvedený design.

Tento design mandaly.

od Ira Shmarinova

(Foto: Ira Shmarinova)

Ira Shmarinova přináší jedinečný zvrat celému konceptu tetování mandaly. Návrhy Ira vždy zahrnují vysokou úroveň hloubky a rozměrů, které lze přičíst začlenění prvků dotwork a použití čar různých tloušťek. Tento květ mandaly je umístěn na jedné z největších oblastí plátna těla, která je podle mého názoru dokonale vhodná pro velké květiny mandaly.

Toto stéblo trávy.

od Axel Ejsmont

(Foto: Axel Ejsmont)

Tato svisle umístěná odrůda trávy odpovídá žilám a pažím a je něco, co nevidíte každý den. Díky těmto návrhům je moje práce tak fascinující. Žiji pro nová a kreativní umělecká díla. Axel Eismont v poslední době experimentuje se spoustou těchto typů návrhů, takže pokud se vám líbí to, co zde vidíte, doporučuji se podívat na jeho Instagram na konci tohoto článku.

Tento kousek kouře.

od Chenjie

(Foto: Chenjie)

Problém při vzorkování mnoha typů vzorů a prvků spočívá v tom, že jejich libovolná povaha a rozměry postrádají strukturu, což může zase dávat nedbalý vzhled. Omezení těchto vzorků na strukturované hranice, jako je tento diamantový tvar zobrazený výše, je dokonalým řešením. Nikdy není snadné ilustrovat kouř, ale myslím, že je bezpečné říci, že Chenjie ho více než stáhl.

Tento přechodový pás.

od Ksu Arrow

(Foto: Ksu Arrow)

V průběhu let jsme představili mnoho návrhů přechodů podobných těm výše. Ale žádný z návrhů se ani nepřiblížil k zachycení úrovně textury, které umělec dokázal dosáhnout tímto konkrétním příkladem. Při pohledu na tento design můžete téměř cítit patinu.

Tyto květiny.

od Natsi

(Foto: Natsi)

Natsi má styl tak jedinečný, že je téměř nemožné ho popsat někomu, kdo ho nikdy předtím neviděl. Natsi používá k tvorbě svých děl těžké, široké tahy barev, které vždy obsahují brilantní barvy a jedinečnou hravost, která vám připomíná spoustu dětských animací.

Tento měsíc.

od Yar Put

(Foto: Yar Put)

Jak jsem již mnohokrát řekl, správný barevný přechod může okamžitě zvýšit stav jakéhokoli designu, bez ohledu na to, jak špatně může být ilustrován. Tento design je samozřejmě něco jiného než špatně ilustrovaný. Jen jsem se snažil udělat pointu. Yar Put používá barevné přechody stejně jako jakýkoli umělec v oboru.

Tato květina mandaly.

od Nanda

(Foto: Nando)

Květy mandaly, jako je ta výše, už příliš často nevidíte. Před čtyřmi lety zuřily tyto druhy původních květů mandaly. Je zábavné, jak se tak klasický design, jako je květ mandaly, za tak krátkou dobu tolik vyvinul. Měl jsem na mysli tvar a obecný styl designu. Ale přemýšlejte o tom, barevné návrhy mandaly byly téměř všechny, ale byly nahrazeny jejich jednobarevnějšími protějšky.

Toto srdce.

od Carlose Eduarda

(Foto: Carlos Eduardo)

Není nic víc „páru“, než si nechat vytetovat dva otisky prstů propletené dohromady, aby vytvořily tvar srdce. Samozřejmě musíte nějakým způsobem přimět umělce, aby vytvořil autentické kopie vašich otisků prstů, aby byly věci oficiální.

Alenka v říši divů.

od Arara

(Foto: Arar)

První článek, který jsme kdy publikovali, byl poctou Alence v říši divů. Stránka od té doby ušla dlouhou cestu a sledovat, jak moc se od té doby celková kvalita tetování vyvinula, je docela zajímavé. Ve výše uvedeném designu je asi tolik magie, jako v původním filmu samotném.