95 návrhů tetování Každá žena tajně touží

Budete chtít tyto. Budete potřebovat tyto!

V pátek jsme začali dávat dohromady naše dvoutýdenní shrnutí nejnovějších a největších tetování pro ženy. Existuje spousta návrhů od obvyklých kouzelníků, které na TB používáte, a také skvělých děl od nových umělců, které jsme nedávno objevili. Objevovat nové talenty je vždy vzrušující, a když narazíme na skutečně brilantního tetovače, obvykle to inspiruje nějaký seznam – což byl tento případ. Pokud jste pravidelným čtenářem, nebudete mít problém rozlišit, kdo je nováček.

Pro ženy, které hledají dobré tetování, než bude léto v plném proudu, máme v seznamu několik miláčků, které byste si neměli nechat ujít. Od obvyklých akvarelů až po skutečně božské kompozice s jedinou jehlou, tento seznam obsahuje vše, co by si dívka hledající inspiraci pro tetování mohla přát. Doufáme, že se vám tento seznam bude líbit a nezapomenete uložit a sdílet své oblíbené!

Tato barevná planeta.

Barevný planetární boční díl od Barise Yesilbase

Podrobná měsíční tetování jsou v dnešní době desítkou, ale tento design opravdu vyniká od ostatních. Baris se rozhodla vybarvit tento měsíc tím, co lze popsat pouze jako nejchladnější možnou kombinaci barev. Pokud hledáte něco se stylem a třídou a zároveň jedinečné, takový design rozhodně stojí za zvážení.  (Foto: Baris Yesilbas)

Tyto barevné pruhy.

Kapely barevného tetování od Bryana Gutierreze

Ať už vám toto tetování připomíná infračervený tepelný podpis nebo duhový lesk na mokrém povrchu na čerpací stanici, jeho krásu nelze popřít. Jako takové jedinečné a kreativní tetování je snadné se v tomto designu ztratit a obdivovat jeho živé barvy a další atraktivní vlastnosti.  (Foto: Bryan Gutierrez)

Tento květinový kompas.

Květinové kompasové tetování na zadním rameni od Tattooist Banul

Na důkaz toho, že jste žena třídy a elegance, by tento nádherný květinový kompas měl udělat více než jen trik. Kompas ve stylu skica dodá dílu vintage nádech, zatímco květiny dodají ohromující ženskou atmosféru, která vykouzlí úsměv na tváři každé dívky.  (Foto: Tattooist Banul)

Tato úžasná rentgenová květina.

X-Ray květinové tetování od Jakuba Nowicze

Od chvíle, kdy jsme před více než rokem poprvé představili rentgenové květinové tetování na TB, se neustále objevují žádosti o další návrhy, které se zdají být týdenní. Kdykoli narazíme na kvalitní příklad, obvykle jej uvedeme na seznamu, ale není mnoho umělců, kteří by pravidelně vytvářeli to, co bychom považovali za výstavní tetování rentgenových květin. (Foto: Jakub Nowicz)

Tento růžový a mákový boční díl.

Růže a mák od Tattooist Flower

Květiny Tattooist Flower jsou ve své vlastní lize. Růže, pivoňky, lilie, dělá je všechny – a pokaždé v jejím podpisovém stylu, který je okamžitě rozpoznatelný bez ohledu na to, kolik květinových tetování narazí na naši obrazovku. Kombinace této červené růže a fialového máku tvoří harmonickou kompozici, kterou by měla štěstí každá žena.  (Foto: Tattooist Flower)

Tato krásná kytice.

Krásné tetování květinové kytice na předloktí od Nanda

Když už mluvíme o květinách, další z našich oblíbených korejských tetovacích umělců má také talent pro vytváření nádherných a jedinečných květinových vzorů. Pokud hledáte něco hezkého s okvětními lístky, nezapomeňte se podívat na Nanda na Instagramu.  (Foto: Nando)

Tento akvarel šnek.

Zábavný akvarel šnek od Koray Karagozler

Kosmické jiskření viditelné ve fialových a růžových odstínech propůjčuje tomuto kousku kouzelnou kvalitu, díky které je toto malé šnečí tetování vše, jen ne obyčejné. Korayovy designy jsou vždy zvláštní a jsou skvělou volbou pro každou ženu, která hledá samostatný design.  (Foto: Koray Karagozler)

Tento ornamentální design mandaly.

Komplexní tetování mandaly od Agnieszky Kulinské

Nádherný design ve stylu mandaly zvýrazněný visícími korálkovými šperky. Kromě toho, že se splní jakýkoli sen milovníkům mandaly, děje se zde mnohem více. Každý, kdo má rád složité detaily, ocení toto symetrické umělecké dílo. (Foto: Agnieszka Kulinska)

Tento květinový symbol nekonečna.

Květinový symbol nekonečna od Tattooist Banul

Od umístění po vybarvení až po koncept bylo vše o tomto květinovém symbolu nekonečna dobře promyšleno a odborně provedeno. A pak je tu samozřejmě skutečnost, že to udělal Banul, který nikdy-pokud je nám známo-nevytvořil nic jiného než jemné, mdlé hodné návrhy tetování, do kterých se každá dívka okamžitě zamiluje.  (Foto: Tattooist Banul)

Tento vlk s černým a šedým inkoustem.

Černý a šedý inkoustový vlk od Ariela Nirakary

I když nabízíme tetování vlků, mysleli byste si, že už nám z nich bude špatně. Ale věci jsou ve skutečnosti zcela opačné. Zvláště jednou jsme viděli tento nádherný příklad namalovaný tetováním SoCal Arielem Nirakarou. (Foto: Ariel Nirakara)