Tento blackwork zadní kousek.

Tetování snů na zádech

Tady máme dvě vrbové obruče, které jsou řetězově spojeny dohromady a visí z něčeho, co vypadá jako nějaký typ náhrdelníku. Způsob, jakým umělec na peří přechází z tmy do světla, je opravdu něco zvláštního.  (Foto: Nancy Fancy)

Tento design mandaly.

Mandala Dreamcatcher Tattoo Design

Displeje mandaly jsou zapracovány do téměř každého představitelného designu tetování. Pokud je to sepsáno, napuštěno a oceněno, pravděpodobně to bylo provedeno v nějakém druhu variace naplněné mandalou. Tento lapač snů rozhodně vezme dort, pokud jde o komplikované webové práce. Bravo.  (Foto: Jonathan Toogood)

Tento akvarel hip kus.

Akvarel Dreamcatcher tetování na boku

Akvarel tetování jsou většinou tučné čáry vyplněné efektem ve stylu akvarelu. Nicméně tento kus byl ve skutečnosti proveden zcela akvarelovým způsobem. Od čar po barvu, toto úžasné tetování lapače snů je 100% akvarel. Ve stylu, který je. (Foto: Simona Blanar)

Toto detailní miniaturní tetování lapače snů.

Miniaturní tetování lapače snů

Hodně štěstí při hledání elegantnější práce, než je tento drobný detailní lapač snů od jihokorejského tatéra Obilí. Skoro potřebujete lupu, abyste toto umělecké dílo opravdu ocenili.

Tento nádherný provazový stehenní kousek.

Dreamcatcher Tattoo Design na stehně

Další nádherný design, který ale opravdu vyniká, je vynikající lanová práce. (Foto: Alice Morgan)

Tyto malé hvězdičky.

Dreamcatcher Tattoo s hvězdami

Modré až růžové přechodové peří krásně ladí s řadou drobných hvězd uvízlých v popruhu.  (Foto: Luxusní inkoust)

Toto tetování na rameno.

Dreamcatcher Tattoo na rameni

Skvělá barva. Je matka perla to správné slovo? (Foto: Eloise Entraigues)

Tento krásný zadní díl.

Krásné tetování snů

Z této obruče visí rozmanitý sortiment drobného peří jako drobnosti z kouzelného náramku. Samotný obruč je zavěšen na jiném volném náhrdelníku s několika vlastními ozdobami.  (Foto: Jen)

Tato indická peří.

Mandala Dreamcatcher Tattoo Design

Indické peří visí z tohoto jedinečného designu stromu života. Velká obruč má působivý dotwork květ mandaly s několika ručičkami určujícími čas. Jaké úžasné umělecké dílo. (Foto: Mandy)

Tento jediný korálový kámen.

Krásné tetování snů

Domorodí Američané používají červené korálové kameny ve špercích po celá staletí. Příklady těchto vytvořených kamenů z doby kamenné byly datovány již před 30 000 lety.  (Foto: Wika)