Námořní kompas tetování

Pokud uvažujete o tetování kompasem, již ho máte, nebo se jen chcete podívat na skvělý design, pak jste na správném místě. Kompas, AKA námořní kompas, růžice kompasu nebo námořní hvězda, je bezpochyby nesmírně populární design tetování – a je již po celá desetiletí. Jeho komplexní detaily, designový potenciál a krásná symetrie z něj činí atraktivní volbu pro muže i ženy.

Existují různé druhy kompasů, ale jejich názvy nejsou široce známé. Každý konkrétní typ je definován počtem bodů, které má. Nejčastěji kresleným designem je 4bodová růžice kompasu, následovaná 8bodovou, 16bodovou a 32bodovou.

Jak se objevily nové styly, tetování kompasu si užilo nové úrovně nádhery. Od nádherných akvarelů až po nádherné dotwork designy, tetování kompasu stále vládne světu body art.

Sledujte svou vlastní cestu.

Velké kompasové tetování na zádech

Kromě slov moudrosti, první věc, která upoutá vaši pozornost, jsou mimořádně čisté linie a téměř stínování laserovou tiskárnou. Slečna Dewi dostal šílené dovednosti.

Tato mosazná kráska.

Mosazný kompas Tattoo Design

Jak asi víte, většina námořních kompasů byla vyrobena z mosazi. Mosaz nereaguje se slanou vodou a běžně se používá při stavbě námořních zařízení. (Foto: Řev)

Toto malé předloktí tat.

Drobné kompasové tetování na předloktí

Ačkoli je to už asi nějaký čas, co byla tato paže hladce oholená, jsme ochotni se vsadit, že tento perfektně provedený mini kompas stojí za námahu. (Foto: Jon Boy)

Tato skvrna oranžové.

Akvarel kompas tetování

Fleur-de-lis označuje skutečný sever na tomto jedinečném designu akvarelu, který vypadá, jako by byl spíše obětí náhodného úniku než plánované akce. Konečný výsledek však nemohl být lepší. (Foto: Adrian Bascur)

Tento zadní kus ve stylu skici.

Náčrt stylu Compass Tattoo na zádech od Ineze Janiaka

(Foto: Inez Janiak)

Tento roztažený zadní kus.

Akvarelový kompas na zádech od Emrah de Lausbub

(Foto: Emrah de Lausbub)

Tento tradiční kompas.

Tradiční kompasové tetování

Zde máme dřevěný kompas s několika zlatými pokrytými červenými růžemi provedenými v tradičním stylu. Vyskočí vše od mosazných korálků po dřevo, aby tento kousek získal čistý a ostrý vzhled. (Foto: Čtrnáct šípů)

Tento dotwork glóbus a kompas.

Dotwork glóbus a kompas tetování od Maksima Lopeze

(Foto: Maksim Lopez)

Tím se rozdělila práce na předloktí.

Compass Tattoo od Pedra Paivy

(Foto: Pedro Paiva)

Tyto tmavé růže.

Tmavé růžové kompasové tetování

Přinejmenším fascinující. Podrobný vzor na obličeji tohoto kompasu je opravdu něco zvláštního.  (Foto: dstone)

Tento globální kompas.

Nautical Globe Compass Tattoo

Námořní hvězdný kompas se obvykle nachází na mapách. Je tedy jen vhodné, že tato hvězda dotwork je dokonale posazena na vrcholu zeměkoule. Pokud jste si nevšimli, tento kousek je orientován na uživatelsky přívětivou pozici. (Foto: ilwol)

Tento otevřený kompas.

Kompas & amp; Hodinové tetování od Miami Tattoo

Ačkoli tento kompas určitě hraje druhé housle k mnohem větším hodinám, design byl prostě příliš krásný na to, aby byl vynechán. Způsob, jakým byl kov prováděn na víku kompasu, je téměř takový, jako by umělec měl na jehle místo inkoustu tekutý kov.  (Foto: Miami Tattoo)

Tyto nádherné tečky.

Dotwork Compass Tattoo od Erika Jacobsena

Jaký úžasný design. Tento kompas vypadá trochu jako kapesní hodinky. Chladné a čisté. Rozhodně jeden z našich oblíbených návrhů na seznamu. (Foto: Erik Jacobsen)

Tento vintage kompas.

Mapa světa kompas tetování

Nejsme si úplně jistí, co to jsou ty červené věci, možná zápasy, ale tento flip top design kompasu je úžasný na pohled. Mapa na stole je také příjemným dotykem. (Foto: Ruční výlet)