Tento geometrický design.

od Handsmark

(Foto: Handsmark)

Geometrické rukávy jsou dnes všude. Existuje mnoho umělců, kteří pracují výhradně v geometrickém stylu a jejich práce je vždy vítaným pohledem. Kousky, které mají kolizi různých geometrických vzorů, jsou právě teď trendem a po shlédnutí výše uvedeného designu je snadné pochopit, proč.

Toto hladké geometrické puzzle.

od Ervanda

(Foto: Ervand)

Toto je další příklad geometrického pouzdra, ale provedeného ve zcela jiném stylu. Tyto odvážné vzory jsou metodicky rozvrženy tak, aby dílu dodávaly hladký a strukturovaný vzhled. Ervandův Instagram je plný geometrických rukávů podobných těm výše.

Klasická socha.

od Stephana Milovanova

(Foto: Stephan Milovanov)

Stephan Milovanov se rychle stává jedním z mých oblíbených klasických tetování. Jeho rukávy vám připomínají práci odvedenou slavným Jun Cha, ale samozřejmě s jeho vlastními jemnými zvraty. Všichni umělci jsou v té či oné době inspirováni klasikou.

Tento květinový design.

od Stuarta Teekasingha

(Foto: Stuart Teekasingh)

Tento krásný kousek má jemnou chryzantému, která otevírá okvětní lístky. Květiny jsou a vždy budou jedním z nejkrásnějších výtvorů přírody. V průmyslu, kterému dominují růže a pivoňky, je vždy potěšením vidět umělce, kteří přijali méně obvyklé květinové odrůdy, jako je chryzantéma.

Tento lev.

od Jun Cha

(Foto: Jun Cha)

Žádný seznam rukávů by nebyl úplný bez alespoň jednoho kusu od proslulého Jun Cha. Jeho práce v průběhu let inspirovala mnoho umělců a bude tomu tak i po mnoho dalších let. V poslední době jsme od Jun neviděli mnoho nových kousků, protože se zdá, že soustředí spoustu času a úsilí na různá média – hlavně sochařství. Pokud vás přitahují pevné rukávy s klasickou tématikou, Junovo portfolio by mělo být vaší další zastávkou.

Geometrický chaos.

od Effedots

(Foto: Effedots)

Určitě se toho děje hodně, ale nejvíc na mě vycházejí přechodové přechody viditelné v jednom konkrétním stylu segmentu vzoru. Geometrické vzory vždy vypadají, že mají příjemnou strukturu, což bezpochyby zvyšuje přitažlivost.

Tuto lebku.

Greg Nicholson

(Foto: Greg Nicholson)

Greg udělal několik různých rukávů, které vypadají podobně jako tento design, takže bylo obtížné vybrat jen jeden pro seznam. Zdá se, že tygři a mechanicky poháněné mechanismy jsou úžasně populární téma.

Tento tygr.

od Daria Castilla

(Foto: Dario Castillo)

A opět další design tygra a hodinek od úplně jiného umělce. Nevím, jestli bych zašel tak daleko, abych to označil za trend, ale rozhodně to vypadá, že je to víc než jen pomíjivá móda.

Tato mapa.

od Oscara Akerma

(Foto: Oscar Akermo)

Toto je další repost, ale vynikající příklad plného rukávu, který byl příliš dobrý na to, aby se předvedl jen jednou. Oscar Akermo nedělá špatné tetování. Ve skutečnosti nedělá ani průměrná tetování. Tento design je stejně originální jako inspirativní.

Toto geometrické mashup.

od Tom Ten

(Foto: Tom Ten)

Skvělé vzory a textury, které jsou smíchány dohromady, vytvářejí nádherné rukávy. Geometrické vzory, jako je ten výše, rychle získávají na popularitě. I když stále nejsou tak populární jako tradičnější vzory, brzy se to může změnit.