40 fantastických slunečnicových tetování, která vás inspirují k namalování | TattooBlend

Slunečnice jsou známé jako „šťastné květiny“, protože z nich obvykle vyzařuje určitá úroveň štěstí a radosti, které se vyrovná jen málokterým květinám. Růže přiměje člověka myslet na lásku a romantiku, zatímco slunečnice vám vybaví jasný a slunečný den bez stresu, kde je všechno na světě správně. S tímto typem vibrace je snadné pochopit, proč je slunečnice tak oblíbenou volbou tetování.

Dlouhé stonky, žádné stonky, barevná umělecká díla a jednoduché jednobarevné kousky fungují bez ohledu na umístění. Zde je jedinečná sbírka některých z nejlepších existujících návrhů slunečnicového tetování. Užívat si!

Tento dotwork design.

Dotwork Sunflower Tattoo Design od Toma Toma

(Foto: Tom Tom)

Toto velkolepé tetování slunečnicového glyfu.

Design slunečnicového tetování od Romana Severova

Tento kousek je vážným okem, které zaručeně dosáhne virálního stavu na webu. Glyfy trojúhelníkového tvaru jsou v tomto odvětví stoupajícím trendem a mají dobrou příčinu (viz výše). (Foto: Roma Severov)

Tato botanická krása.

Slunečnicové tetování na rameno od Castigliani

Není to nejjasnější fotka, ale stále můžete vidět živost a smysl pro detail, který tento kousek obsahuje. Ray pedály jsou podsvíceny jemným zeleným odstínem, díky kterému celý kousek téměř vyskočí z kůže. (Foto: Castigliani)

Tento zadní ramenní díl.

Slunečnicový tetovací design od Russella Sayreho

Zde máme slušnou velikost zadního dílu s jemným žlutým tónem. Vnitřní květiny, známé jako diskové květiny, mají zvýrazněné špičky ukazující odraz od slunce. (Foto: Russell Sayre)

Tato malá noha tat.

Slunečnicové kotník tetování od Cheahwa

Nejsme si úplně jistí, co 1021 znamená, ale lze předpokládat, že to není adresa nikoho. Tato malá slunečnice má téměř fascinující vzhled větrníku. (Foto: Cheahwa)

Tento neo tradiční kousek.

Neo Tradiční slunečnicové tetování od Cheri May Gourlay

Ačkoli to není atomově správné, tato interpretace slunečnice se může pochlubit nádherným jádrem, které vám připomíná drupelety maliny. A kombinéza, slunečnice přímo zapadá. (Foto: Cheri May Gourlay)

Tento bezbarvý zadní díl.

Slunečnicové tetování na zádech od Siona

Monochromatické je jediné slovo, které vám při prohlížení tohoto dílu přijde na mysl. Skvělá poloha a více vrstev vnějších okvětních lístků dělají z tohoto kousku absolutní radost pohled. (Foto: Sion)

Tato nádherná práce s hrudním košem.

Velká slunečnice na hrudníku od Dino Nemec

(Foto: Dino Nemec)

Tento umělecký obrys.

Slunečnicové tetování od Fredy Oliveiry

Freda stanoví zákon s těmito nádhernými uměleckými liniemi. Pokud jste to ještě neudělali, podívejte se na Fredovu instagramovou stránku, kde najdete nějaké bonbóny pro oči. (Foto: Freda Oliveira)

Toto tetování na předloktí.

slunečnicový-tetovací-design

Pěkný celkový kousek, ale to, co opravdu vyniká, je úroveň detailů dosažená na listech. Na topografické mapě vypadají téměř jako hory. (Foto: Elizabeth Markov)