Kaktusový tetovací design | TattooBlend

Kaktusy jsou nejlepší pokojové rostliny. Nepotřebují žádné ořezávání, nedělají nepořádek na vaší podlaze a dokážou přežít v téměř dvouletém plánu zavlažování. Nízká údržba, dekorativní a dole krásná, krásná. Co víc si v pokojové rostlině přát?

Kaktusová tetování jsou pro nedostatek lepšího slova skvělá. Jejich intriky lze přičíst pouze jejich neočekávané přítomnosti. Není to každý den, co vidíte tetování na kaktusu, ve skutečnosti většina z nás pravděpodobně nikdy ani neviděla v těle. Buďte tedy jedineční. Buď v pohodě. A udělejte si to kaktusové tetování, o kterém jste nikdy nevěděli, že ho chcete.

Toto rozkošné kaktusové tetování.

Kaktusové tetování na předloktí od Sol

Zde máme jemné tetování kaktusu opuncie. Pichlavá hruška je známá pro své kulinářské využití. Existují tři různé oblasti hrušky, které jsou jedlé. Hruška (ovoce) se jí stejně jako každé jiné ovoce. S podložkami se zachází jako s vegetariánem a připravují se různými způsoby. A okvětní lístky se často přidávají do salátů. (Foto: Sol)

Toto neo tradiční kaktusové tetování.

Neo Tradiční kaktusové tetování od Victora Huga

Díky televizi a filmu je těžké si v hlavě představit kaktus bez přidání lebky ležící někde na pouštním písku vedle něj. Tato nádherná neo tradiční pouštní scéna není ničím výjimečným. (Foto: Victor Hugo)

Tento minimalistický design kaktusového tetování.

Minimalistické kaktusové tetování od Janis

Minimální design minimální krajiny. Jak vhodné. (Foto: Janis)

Tento úžasný kotník tat.

Cactus Tattoo Design od Masona Chimata

Kořeny mexického kaktusu (peyotl) se staly jednou z nejpopulárnějších halucinačních drog na světě. Účinky jsou prý podobné jako u magických hub nebo LSD. Domorodí Američané používají kaktusy rozšiřující mysl při náboženských obřadech po celá staletí a používají se dodnes. (Foto: Mason Chimato)

Tento roztažený kus stehna.

Kaktusové tetování na stehně od Holly Jade Ashby

Hrnec ve španělském stylu pojme tři různé odrůdy kaktusů spolu s ledovou rostlinou. Na každé z kaktusových rostlin lze vidět drobné květy. Na celém světě existuje více než 2 000 různých druhů kaktusů, z nichž některé dosahují výšky přes 60 stop. (Foto: Holly Jade Ashby)

Tento malý triceps tat.

Blackwork Cactus Tattoo od Andersona Felixe

Rozkošný lineární kaktus s hrncem. (Foto: Anderson Felix)

Tyto odpovídající kaktusy.

Odpovídající návrhy tetování Cactus od Custom Grey

Mysleli byste si, že sladit kaktusové tetování bude docela vzácná věc, ale při sestavování tohoto seznamu jsme narazili na ne méně než dvacet různých unikátních párů.. (Foto: Vlastní šedá)

Tento pokorný kaktus.

Kaktusové tetování na kotníku od Daniela Warda

Jak cool je to? Místo listů mají kaktusy trny. Trny slouží jako obrana před predátory a odstrašující prostředek proti ztrátě vlhkosti. (Foto: Daniel Ward)

Nebuď pitomec.

Cactus Tattoo Design od Toma Velinga

Malá slovní hříčka. (Foto: Tom Veling)

Toto tetování kaktusu v rámečku.

Rámované kaktusové tetování

Odvážný černý rámeček nádherně kontrastuje s červeným a zeleným inkoustem. (Foto: Saige)