Vesmír s diamantem.

Vesmírné diamantové tetování od Adriana Bascura

(Foto: Adrian Bascur)

Toto tetování Hope Division.

Hope Division Stick To Your Guns Tattoo

Toto tetování je grafika, kterou používá kapela založená v Orange Country „Držte se svých zbraní.”Je to minimalistický design černého inkoustu, který je dramaticky nápadný a jak vidíte, vytváří docela úžasné tetování.”.  (Foto: Antal Tamasi)

Tato ozdoba na krk.

Krásné diamantové tetování na zádech

Tento brilantní diamant má vržený stín, který vytváří nádherný kontrast se světlejšími barvami kamene.  (Foto: Pinterest)

Tento barevný abstraktní diamant.

Barevné abstraktní diamantové květinové tetování

Pokud jste a Unisex Sahsa fanoušek, pak jste pravděpodobně již poznali tento nádherný kousek jako jeden z jejích vlastních. Její osobitý styl nabral vlastní život a její styl napodobuje mnoho umělců.

Toto dotwork diamantové tetování.

Dotwork Diamond Tattoo

Pravděpodobně nejvíce „dokonalým“ diamantem v tomto seznamu, bylo by těžké najít na tomto tečkovaném diamantu jakékoli nedokonalosti, i kdybyste na něj měli vzít mikroskop. (Foto: Uls Metzger)

Tento nádherný modrý diamant.

Blue Diamond Tattoo

Toto nádherné modře zbarvené diamantové tetování je načrtnuto černým inkoustem ve stylu náčrtu, který opravdu dělá tento brilantní diamantový pop. Slova „nikdy nezemřou“ se vznáší pod diamantem v jedinečném a stylistickém písmu. Je možná pocta písni Rihanna? Polský umělec Ewa Sroka je jedním z nejvíce podceňovaných umělců na Instagramu. Určitě se podívejte na její práci.

Toto akvarelové dílo.

Akvarel diamantové tetování od Camila Gonzaleze

(Foto: Camilo Gonzalez)

Tento stínovaný zadní díl.

Hyper realistické diamantové tetování

Tento čerstvě natřený diamant nemá žádnou barvu, volánky ani přebytečnou dekoraci. Prostě jednoduchý, elegantní, rozhodně dechberoucí design. Kdybychom tak měli lepší fotografii!

Tento velký fialový diamant.

Fialové diamantové tetování

Pokud by vás zajímalo, ano, fialové diamanty existují přirozeně a nacházejí se častěji, než by si kdo myslel. Diamanty, které mají purpurovou barvu, jsou často označovány jako Grape diamanty, švestkové diamanty, levandulové diamanty, šeříkové diamanty a diamanty orchidejí. Stejně jako u všech barevných diamantů, fialové diamanty získávají svou barvu přítomností dalších prvků kromě čistého uhlíku. V tomto případě jsou za purpurovou barvu diamantu zodpovědná stopová množství vodíku. (Foto: Kyle Cotterman)

Tento pár odpovídajících diamantových prstových tetování.

Pár tetování diamantovým prstem

Malé a jednoduché. Cítil jsem, že tento seznam by nebyl úplný bez několika menších návrhů, protože jsou mnohem populárnější než jejich větší protějšky. (Foto: Ivy Saruzi)

Tento shluk diamantů.

Blue Diamonds Tattoo

(Foto: Maya A)

Také na TattooBlend:

50 úžasných tetování zápěstí pro muže & Ženy

40 krásných náramkových tetování pro muže & Ženy

40+ tetování Blackwork Rose, které si okamžitě zamilujete