Tetování vlastenecké kanadské vlajky

Varování pro všechny Kanaďany: Tento článek napsal nepůvodní obyvatel, takže prosím omluvte nevyhnutelné faux pas, když se pokouším diskutovat o kanadské kultuře.

Pokud jste z Kanady, pak máte opravdu za co děkovat. Krásné země, nadvláda nejlepšího sportu na světě a někteří z nejoriginálnějších lidí, se kterými se kdy setkáte. Zde je několik příkladů tetování na lidech, kteří se také náhodou cítí stejně.

Tento symbol Supermana.

kanadská vlajka-tetování

Viděl jsem plavat několik těchto tetování kanadské vlajky Supermana. Koncept je docela skvělý, proto mnoho reprodukcí, ale pokud má hlubší význam, než jen být něčím, o čem sní nějaký kanadský fanoušek Marvelu, nemohl jsem vám to říct.      (Foto: Isabelle)

Tento kanadský uzávěr lahve.

kanadský javorový list tetování

Je snadné zjistit, proč byl tento kanadský uzávěr lahve od Molsona napuštěn barvou na zadní straně jeho nohy. Jeden pohled na tohoto malého chlapce a ústa jakéhokoli pijáka piva se okamžitě změní na slinnou farmu. Molson Canadian je kanadským nárokem na slávu, pokud jde o prémiový ležák. Společnost Molson Canadian představila světu v roce 1959 společnost Molson Coors Brewing Company. Zbytek je historie. (Foto: Liz Venom)   

Tato monochromatická vlajka.

kanadská vlajka-tetování

Zde máme příliš populární tetování pod kůží, ale tentokrát s jedinečným kroucením. Žádná barva. Musím říct, že to vypadá docela špatně.  (Foto: Stylovaná ocel)

Toto maso se poranilo.

best-canadian-flag-tattoo

Když si zadáte do Googlu „tetování kanadské vlajky“, zjistíte, že tato strouhaná tetování na kůži jsou zdaleka nejoblíbenějším designem. Ve skutečnosti zjistíte, že to samé platí i tehdy, když hledáte tetování vlajek jakékoli země. Tento design ilustruje „moje vlastenectví je cokoli jiného než hluboká kůže“. (Foto: Černá ovce)

Tato skartovaná vlajka.

cool-kanadská vlajka-tetování

Tato vlajka je tak roztrhaná, že sotva poznáte, co to tat má být. Přesto to vypadá dobře. (Foto: Derek Livezey)

Toto tetování zabijáckého lýtka.

úžasné-kanadské vlajky-tetování

Úžasný kousek. Pod kůží je viditelná vlajka. (Foto: Kush)

Tento velký zadní díl.

velké-kanadské-vlajkové-tetování

Víme, víme. V zimě se Kanada mění v kouzelnou zimní říši divů. Pojďme! (Foto: Eduardo)

Tato pocta od Sailor Jerry.

7

“Houpal se v kolébce hlubin.” Pokud nejste hluboko v scéně tetování, možná nejste obeznámeni se Sailor Jerry. Sailor Jerry, rodným jménem Norman Collins, byl pravděpodobně nejdůležitější americký tetovací umělec, který kdy žil. Jeho práce byla tak často kopírována, že musel své dílo „Původní námořník Jerry“ podepsat. Pro více informací se podívejte tento skvělý článek od JP.

Tato platná zpráva.

kanadská hrdost-tetování

Zde máme javorový list doprovázený textem „silný a svobodný“, což je čára z kanadské národní hymny O Kanada. Úplný řádek zní „Pravý sever silný a svobodný“. (Foto: Matt Duits)

Tento javorový Jack.

canadian-union-jack-tattoo

Narodil se jako Brit. Jsem hrdý na to, že jsem Kanaďan. Problém je vyřešen. (Foto: Kat Cleland)

Kanada, Eh.

vtipné-kanadské-vlajkové-tetování

Eh. Zřetelně kanadská dvoupísmenná fráze, která je téměř vždy zahrnuta, když se někdo pokusí napodobit kanadský přízvuk. (Foto: neznámé)

Tato vlající vlajka.

úžasné-candian-vlajka-tetování

(Foto: Ryan Tews)

Abychom nezapomněli.

kanadská vlajka-tetování

Z kontextu tohoto dílu by se dalo předpokládat, že je to pocta padlým vojákům – což je v tomto případě pravděpodobně skutečně pravda. Fráze „Abychom nezapomněli“ je však řádek z Kiplingovy básně „Recessional“, která ve skutečnosti nemá nic společného s padlými v bitvě. (Foto: Kyle)

Toto tetování na počest Cape Breton.

kanadská hrdost-tetování

V úžasné poctě ostrovu Cape Breton Island, který se nachází v provincii Nové Skotsko. (Foto: Obsidian Rose)

Tento pruhovaný javorový list.

kanadská vlajka-tetování

Možná, že název tohoto článku měl být „18 vlasteneckých kanadských hrdých tetování“, protože jak vidíte, ne každé tetování v tomto seznamu je vlajka. Tento javorový list má jen šmouhu kanadské barvy. (Foto: Sean Sanchez)

Tento vlastenecký orel.

kanadská vlajka-tetování

(Foto: Lilz)

Tato optická iluze.

kanadská vlajka-tetování

Zdaleka nejvíce sdílené, oblíbené a reblogované kanadské vlajkové tetování na webu. (Foto: neznámé) 

Tento úžasný kus hrudníku.

kanadská vlajka-hrudník-tetování

Jeden z nejlepších kousků kůže, které jsem viděl. Hluboké stíny dodávají tomuto kousku extra dávku hyperrealismu. (Foto: Boomtown)

Také na TattooBlend:

25 dechberoucích horských tetování, které vyrovnávají skálu

10 úžasných tetovacích umělců, které je třeba v roce 2016 vyzkoušet

Geometrická tetování zvířat Halasze Matyase určují standard