Vurgulu koyu saç, koyu renkli tellere parlak çizgiler çizerek yapılan bir saç rengi trendidir. Derinliği ve parlaklığı tek bir kreasyonda bu şekilde birleştirerek boyutsal bir bitiş elde edersiniz..

Connecticut merkezli saç boyacısı Meeghan Kafes birkaç yıldır saçları vurgulamaktadır. Kahverengi saç rengi fikirleri düşünülürken göz önünde bulundurulması gereken ilk iki yönü paylaşıyor.

“Her zaman stilistle bütçe ve bakım hakkında konuşun. Yapabileceğiniz en kötü saç hatası, koruyamayacağınız bir renge karar vermektir.”

Herhangi bir renk hizmetinde olduğu gibi, bakım, kilitlerinin ne kadar hızlı büyüdüğüne bağlı olarak, bir kadının 4-6 haftada bir kuaföre dönmesini gerektirebilir. Tabanı koyu renklendirmek ve vurgular eklemek hiç de ideal değildir. Yeniden büyüme fark edilir olacak ve süreç çok pahalı olabilir.

Truss’un önerdiği gibi, vurgulanan koyu saçlar en çok mor şampuandan yararlanabilir. “Koyu saç pirinç tarafı kaldırma eğilimindedir. Profesyonel bir mor şampuan, sıcaklığı ve altın tonlarını ortadan kaldıracaktır.”

Bazı bayanlar daha hafif bir tabana sahip olabilir, ancak saç vurguları da ister. Truss, bu durumlarda düşük ışıklandırmayı önerir. “Stilist, mevcut sarışının içine bazı karanlık parçalar koyabilir.” “Çoğu kadının elde etmek istediği kontrastı ve boyutu veriyor” diye ekliyor.

Bir sonraki saç randevunuzdan önce, en iyi koyu saçların bu ilham verici fotoğraflarına göz atın.!

Sarışın Balayajın Öne Çıkanları

Sarı balayage vurguları ile koyu saçInstagram @romeufelipe

Koyu saçlı sarı balayage vurguları, bakım gerektirmeyen modaya uygun bir stil isteyen bayanlar için mükemmeldir. Geri kalan kısım aydınlatılırken kök bölgesi daha doğal bir renk olarak kalır. Bu, daha fazla aralıklı randevulara izin verir.

Bitter Çikolata Kahverengi Ombre Saç

Bitter çikolata kahverengi ombre saçInstagram @baxehairstyles

Yüksek kontrastlı bir saç tonu arıyorsanız, koyu çikolata kahverengi ombre saçı düşünün! Ortalardaki ve uçlardaki sıcak sarışın, zengin koyu çikolata temel rengiyle öne çıkacaktır. Bu renk, daha sıcak ten rengine sahip, doğal görünümlü bir görünüm isteyen kadınlar için idealdir..

Koyu Doğal Saç Rengi için Ombre Öne Çıkanlar

Koyu doğal saç rengi için Ombre vurgularıInstagram @sarahcapellhairstylist

Mevcut saç renginizden sıkıldıysanız, koyu doğal saç rengi için ombre vurgularını deneyin! Bu renk kombinasyonu, mükemmel bir büyüme için doğal görünümünü korurken saçlarınızı aydınlatmanın harika bir yoludur. Bu renk dalgalarla şekillendirilebilir veya düz bırakılabilir.

Öne Çıkanlar ve Düşük Işıklar ile Kahverengi Saç

Vurgular ve vurgular ile kahverengi saçInstagram @hairshegoes.id

Saçınızı değiştirmek istiyorsanız, vurgulu ve vurgulu kahverengi saçları deneyin. Vurgular ve vurgular eklemek saç renginize boyut katacaktır. Saçınızı biraz plaj dalgalarıyla bitirmek, tacınızın farklı tonlarını ortaya çıkaracaktır.!

Sarı Noktalı Koyu Kahverengi Saç

Sarı vurgularla koyu kahverengi saçInstagram @lashandblow.uk

Sarı vurgulu koyu kahverengi saç, esmerinize biraz yetenek katmanın harika bir yoludur. Sarışın şeritler, özellikle bazı dalgalarla şekillendirildiğinde zengin bir esmer tabanla mükemmel uyum sağlar. Bu görünüm hakkında hiçbir şey sıkıcı değil!

Gümüş Öne Çıkanlar

Gümüş vurgulu koyu saçInstagram @getnellafyd

Gümüş vurgular, koyu saçlı kadınlar için harikadır. Daha hafif tabanlara kıyasla tabana karşı cesur bir kontrast oluştururlar. Kül tonuna giderken saçın gerçek tonunu alabilmesi için uçuk sarıya ulaşması gerekir. Kilitleri sağlıklı ve parlak tutmak için Olaplex No.3’ü haftalık olarak kullanın..

Öne Çıkan Koyu Kahverengi Saç

Göze Çarpan Koyu Kahverengi SaçInstagram @hailtothehair

Işık, vurgulu koyu kahverengi saçlarda gerçekten parlıyor. Gerçekten koyu saçlara hareket ve derinlik katmak için kontrast için karamel vurguları ekleyin. Işık, öne çıkan noktalardan yansıyacak ve saçın daha önce hiç olmadığı gibi parlamasını sağlayacaktır.!

Mavi Öne Çıkanlar

Koyu saçlarda mavi vurgularInstagram @el.remedio

Mavi vurgulara sahip olmak güzel ve cesur bir ifadedir. Mavi, elde edilmesi ve sürdürülmesi zor bir renktir. Kolayca yeşile dönebildiği için çoğu renkten daha fazla bakım gerektirir..

Hızla kaybolur, bu nedenle genellikle daha fazla randevu gerekir. Evde renkli şampuanlar, koyu ve güzel rengi korumak için bakıma yardımcı olabilir..

Öne Çıkan Siyah Saç

Öne çıkan siyah saçInstagram @eliaslazarohair

Vurgulu siyah saç, biraz kontrast eklemek isteyen kadınlar için güzel bir seçenektir. Herhangi bir renge karşı koyu bukleler her zaman bir açıklama yapar. Karışıma eklenen vurgularla, kilitlere bir boyut ve büyük bir renk çeşitliliği verir..

Mor Öne Çıkanlar

Koyu saçlar için mor vurgularInstagram @toritdoesmyhair

Koyu saçlardaki mor vurgular, düz koyu renkten sevimli ve eğlenceli bir değişikliktir. Bu boyalı vurguları eklemek, ince bir değişiklik veya cesur bir hareket olabilir. Mor, iç mekanlarda her zaman harika görünmeyebilir, ancak doğrudan güneş ışığında dışarıdayken harika bir göz alıcıdır. Aynı zamanda bakımı daha kolay moda renklerinden biridir..

Koyu Saçlar İçin Bal Sarısı Öne Çıkanlar

Koyu saçlar için bal sarısı vurgularıInstagram @stephenjuliansalonftl

Bal sarısı vurguları, koyu saçları ısıtmanın harika bir yoludur. Herkes kül sarısı veya platin sarısı vurgular istemez. Birçok kadın hala güneş ışığında parlayan güzel, bal sarısı bir sarışının sıcaklığını korumak ister..

Sarışın Çizgiler + Karamel Balayaj

Sarı çizgiler ve karamel balayage ile koyu saçInstagram @hairbybritny

Koyu saç rengi için sarı çizgiler ve karamel balyaj, daha yüksek kontrastlı bir stil için harikadır. Saçlarını aydınlatmak isteyen kadınlar, kolayca balyajlı sarı çizgiler ekleyebilir. Rengi kırmaya yardımcı olur ve saça ilgi katar..

Bordo Öne Çıkanlar

Koyu saçlı bordo vurgularıInstagram @demiraehair

Bordo vurguları, koyu saçlara biraz parıltı eklemenin güzel bir yoludur. Önce saçlar açılmalıdır ve daha sonra baştan sona eğlenceli renk patlamaları için bordo eklenir.

Bu, gerçekten daha koyu saçlara parlaklık ve yüksek kontrast isteyen kadınlar için harika. Kırmızılar, diğer moda renkleri gibi normalden daha hızlı solabilir, bu nedenle evde bakım hakkında bir stilistle konuştuğunuzdan emin olun..

Koyu Kıvırcık Saçlar İçin Öne Çıkanlar

Koyu Kıvırcık Saçlar İçin Öne ÇıkanlarInstagram @urbanbloomcurls

Koyu, kıvırcık saçlara vurgu eklemek, buklelerin birbirine karşı çok iyi durmasını sağlar. Öne çıkanlar, kıvrılma desenini tam anlamıyla vurgular ve spiralleri patlatır. Buklelerini seven kadınlar, kontrast eklemekten faydalanacak.

Platin Öne Çıkanlar

Koyu saçlarda platin vurgularInstagram @monterey_hair_by_angie

Platin vurgular, herhangi bir saç başını aydınlatmanın güzel bir yoludur! Bu sarışın olmak her zaman kolay değil ama her zaman güzel.

Platinum en çok bakım gerektiren sarışındır çünkü normalden daha fazla randevu gerektirir. Ayrıca, hala evde yoğun bakıma ihtiyacınız var. Dalmaya başlamadan önce bir stiliste bakım hakkında soru sorduğunuzdan emin olun..

Orta Boy Saçlarda Kısmi Öne Çıkanlar

Orta uzunlukta saçlarda kısmi vurgulu koyu saçInstagram @coiffeur_fantastic

Orta uzunluktaki saçlarda kısmi vurgular, baştan sona renk tonu görünümüne ihtiyaç duyan kadınlar için mükemmeldir. Özellikle de koltukta saatler geçirecek vaktiniz olmadığında. Kısmi vurgular, tam bir renk yanılsaması verirken, altındaki daha koyu parçalar derinlik sunar.

Açık Kahverengi Öne Çıkan Koyu Saçlar

Açık kahverengi vurgulara sahip koyu saçInstagram @sonder_kelly

Açık kahverengi vurgulara sahip koyu kahverengi saç, ince bir değişiklik için mükemmeldir. Temel renk ve vurgu renginde bir veya iki gölge farkı olması saça yeterli kontrastı verir. İnce, kahverengi vurgulara sahip olmak, az bakım gerektiren renkler için mükemmel bir seçimdir.

Sarışın Öne Çıkanlar

Sarışın Öne Çıkan Koyu SaçlarInstagram @sonder_kelly

Daha cesur bir stil elde etmek için koyu saçlarda sarı vurgular kullanın. Renk erimesi, doğal bazınızın cilt tonunuzla çalışmaya devam etmesini sağlar. Eklenen sarışın sadece saçınıza değil aynı zamanda teninize de parlatıcı bir etki sunar..

Doğal Koyu Saçlarda Karamel Öne Çıkanlar

Karamel Öne Çıkan Doğal Koyu SaçlarInstagram @nailblaze

Karamel vurguları, doğal esmer saça sıcaklık verir. Açık saçlar her zaman daha sıcak tonları atar. Böylece, bu vurgular renginizle güzel bir şekilde karışacak ve doğal bir boyut koruyacaktır..

Koyu, Uzun Saçlarda Küllü Sarışının Öne Çıkan Öne Çıkanları

Kül sarısı daha koyu uzun saçlarda öne çıkıyorInstagram @awedeewolff

Daha koyu olan kül-sarışın vurguların dumanlı bir tonu vardır. Doğal bazları, özellikle daha önce boyanmamış olanları düzleştiren mermer etkisi vardır. Renginize de doğru kaldırma ve uzun ömür sağlar.

Kumralda Öne Çıkanlar

Kumral vurgulu koyu saçInstagram @behindamberschair

Kumral vurguları, bakır tonlarını seven ve esmer bir tabana sahip bayanlar için mükemmeldir. Tonların kombinasyonu mükemmel çalışır ve orta cilt tonlarında zengin bir yansıma oluşturur. Kusursuz bir büyüme için rengi doğal bir temelden eritmek konusunda stilistinizle görüşün.

Güneş Öpücüğü Vurgulu Koyu Esmer Saç

Güneşin öptüğü parlak noktalara sahip koyu esmer saçInstagram @sadieface

Vurgulu koyu esmer saçlar güneş öpücüğü etkisi verir. Cilt tonunu hafifçe ısıtacak altın sarısı sarışınlarla boyut eklemenin harika bir yolu. Bakım tercihinize bağlı olarak ne kadar daha hafif kullanmanız gerektiğini renk uzmanıyla tartışın..

Kısa Koyu Saçlarda Öne Çıkanlar

Kısa koyu saçlarda öne çıkan özelliklerInstagram @hailtothehair

Kısa siyah saçlardaki vurgular, çok fazla boyutsal etki ve derinlik verir. Bu, daha dolgun, daha kalın bir yoğunluk yanılsaması sağladığı için ince, ince saçlı kadınlara uygundur..

Koyu Saçta Kül Kahverengi Öne Çıkanlar

Koyu saçlarda kül kahverengi vurgularInstagram @wendyho_artistry

Koyu saçtaki kül kahverengi vurgular, her cilt tenini düzleştiren nötr bir ton sunar. Aşırıya kaçmadan bir şeyleri değiştirmek isteyen bayanlar için işte denenmesi gereken bir renk trendi!

California merkezli renk uzmanı Wendy Ho, bu az bakım gerektiren gölgeyi oluşturmak için bebek ışıklarını kullandı. “Bebek farları, saça kusursuz bir karışım veren ince, ince dokumalara sahip mikro vurgulardır. Bir balayaya kıyasla daha az boyut ve neredeyse sağlam bir görünüm gösteriyorlar” diye açıklıyor..

Gri Öne Çıkanlar

Koyu saçlarda gri vurgularInstagram @jacebinder.kozmetolog

Gri vurgular, koyu bukleleri aydınlatan ince, renk eritici bir etki verir. Michigan’dan güzellik uzmanı Jace Binder bu saç fikrini yarattı ve dalgalarla çok şık görünüyor.!

Binder’e göre bu, canlı pembe veya kırmızı tonları giyemeyen eğlenceli bir renk arayan bayanlar için. Ayrıca, “Siyah köklerden rahatsızsanız bu renk size göre olmayabilir” diye uyarıyor.

Koyu Saçta Kırmızı Noktalar

Koyu Saçta Kırmızı NoktalarInstagram @hair_colorcriminal.xoxo

Koyu saçtaki kırmızı vurgular, keskin, dalgalı bir boyut sunan cesur, ateşli bir renk yaratır. Upstate, SC’den Colorist Summer Ramsey, bu harika kilit tonunun yaratıcısı.

“Bu, boğulmadan bir renk patlaması isteyen kadınlar için mükemmel olurdu. Mükemmel bir dengesi, derinliği ve boyutu var” diyor Ramsey.

Bakım için daha az şampuanlamayı ve kuru şampuanı tercih etmeyi öneriyor. Bunlar kesinlikle rengin canlılığını koruyor!