Kumlu kahverengi saç, kahverengi ve sarışın karışımı olan açık kahverengi bir saç rengidir. Bronde’nin bir başka ilham verici versiyonu olan bu havalı ve nötr kahverengi tonu, bu yılın en iyi renk şemalarında patlıyor.!

Bakım konusunda saç boyacınızla veya stilistinizle konuşmayı unutmayın! Saç stilisti Mel Jaramillo Toronto, Kanada’dan şöyle diyor: “Renginin solacak ve saçını pirinç gibi bırakacak. Daha uzun süre dayanması için renginizi her 6-8 haftada bir tonerle yenileyin.”

Jaramillo, renk açısından güvenli ve nemlendirici olan L’Oreal Professional ürünlerini önerir. Bu tür bir ürünün hasarlı, cansız ve renksiz saçlara karşı en iyi silahınız olduğunu söylüyor..

Bir sonraki saç rengi randevunuzdan önce, kumlu kahve saç rengi fikirlerinin bu son moda fotoğraflarına göz atın!

Sandy Burgundy Brown’dan Siyah Ombre’ye

Sandy Burgundy Brown'dan Siyah Ombre'yeInstagram @number_76

Kumlu bordo kahverengi ila siyah ombre saç, içinde biraz baharat bulunan klasik bir trend gibidir. Kırmızımsı gölgenin ipuçları, koyu buklelere kişilik kazandıran şeydir. Ombre, kilitlere biraz parlaklık verir, ancak daha keskin bir şekilde.

Kumlu Kahverengi Sarı Saç

Kumlu kahverengi sarı saçInstagram @dvcolor

Kumlu kahverengi sarı saç, cesur bir açıklama yapmanın ince bir yoludur! Zengin, koyu kökler, yumuşak, güneşten öpülmüş uçlara güzel bir şekilde karışır. Kumsal dalgaları, koyu gölgelere karşı vurguların parlaklığını ortaya çıkarır, ancak bu saç tonunu düz giymek de denemek için harika bir seçenektir. Ekstra renk patlaması için yüzü çerçeveleyen daha hafif parçalara dikkat edin!

Koyu Köklü Kumlu Bej Kahverengi

Koyu kökleri olan kumlu bej kahverengiInstagram @xhairby.ciara

Koyu kökleri olan kumlu bej kahverengi, kadınları doğal olarak koyu bir taban ve daha sıcak ten tonları ile tamamlar. Tabanı karanlık tutmak, bu rengin daha açık uçlarla kontrast vererek patlamasına yardımcı olacaktır. Onu geleneksel vurgulardan ayıran şey budur. Bu tonu elde etmek için salona kaç ziyaret gerektiğini düşünün. Stilistinizle seçenekler ve beklentiler hakkında kapsamlı bir istişareye sahip olmak çok önemlidir..

Kumlu Kahverengi Bebek Farları

Kumlu kahverengi bebek farlarıInstagram @eme_be_hair

Kumlu kahverengi bebek farları, buklelerinize ince bir renk tonu verir. Az bakım yapmayı tercih eden kadınlar için iyi bir seçenektir. Saçlarını ilk kez boyatacak olan kadınlar için de iyi bir seçimdir. Bebek farları sınır çizgisini dağıtır, böylece büyüme sorunsuz ve doğal görünür. Lüks ve zarif bir görünüm için kuaförünüzden saçınızı doğal saç renginize yakın boyamasını isteyin..

Kıvırcık Saçlar İçin Kumlu Orta Kahverengi Saç Rengi

Kıvırcık saçlar için kumlu orta kahverengi saçInstagram @gabiwithcurls

Kıvırcık saçlar için kumlu orta kahverengi saç rengi, tabanda kahverengi derinliği olan bir ışık ipucu verir. Daha önce 5/6 oranında doğal saç ve saç rengine sahip kadınlar için renk tonudur. Ayrıca saçınıza vurgu eklemek veya renginizi biraz azaltmak istiyorsanız seçebileceğiniz bir renk tonudur. Nemi içeride tutmak için haftada bir derin bakım maskesi kullanmayı düşünün..

Kumlu Kahverengi Doğal Renk

Doğal kumlu kahverengi saç rengiInstagram @glamhairbyamie

Kumlu kahverengi doğal renk, daha açık ten tonlarını tamamlayan güzel bir çıplak tondur. Bu altın kahverengi tonu, doğal seviye 7 ve üzerinde elde edilebilir, bu nedenle çok fazla kırmızı kapmazsınız. Sıcak bir altın tonuna sahip olmakla fazla pirinç gibi görünmek arasında ince bir çizgi var. Bu tonun sizin için işe yarayıp yaramayacağına karar verirken bunu düşünün..

Karamel Vurgulu Sandy Brown

Karamel vurgulu kumlu kahverengiInstagram @t.lv_hairdressers

Karamel vurgulu kumlu kahve, saçta sıcak tonlar ve derinlik yaratır. Karamel vurguları, saça daha fazla sıcaklık çekme eğiliminde olduğundan, doğal olarak daha koyu saçlı kadınlar için ideal renk tonudur. Daha az küllü, havalı bir ton arayan kadınlar için de mükemmel. Kumlu kahverengi ile birleştirilen karamel vurguları, kusursuz bir büyüme yaratır.

Siyah Ten Tonları için Kumlu Kırmızımsı Kahverengi

Siyah Kızda Kumlu Kırmızımsı KahverengiInstagram @iambrandibeauty

Siyah saçlar için muhteşem bir kumlu kırmızımsı kahverengi tonuna sahip! Renk, cilt tonunuza uyan yeterli parlaklık katar. Ekstra derinlik yanılsaması için düz saçlarınızı omuzlarınızdan daha uzun tutmayın ve yan patlamalar ekleyin. Kumlu kahverengi tonlarını zenginleştirmek ve göz renginizi vurgulamak için saç parlatıcıları kullanın.

Koyu Saçlar İçin Kumlu Koyu Kahverengi

koyu saçlar için kumlu koyu kahverengi saçInstagram @ beauty.by.madeline.h

Kumlu koyu kahverengi bir saç rengi ve dalgalı dalgalar mükemmel bir uyum sağlar.

Hafif Sarı Noktalı Kumlu Karamel Kahve

sarışın vurgular ile kumlu karamel kahverengiInstagram @_rion.an

Bu kumlu karamel kahverengi tonunu tercih ederek uzun saçlarınızı güneş öpücüğü tonuyla havalandırın. Sarışın vurgular, şık buklelerle iyi giden boyutsal bir etki yaratır..

Sandy Honey Brown Öne Çıkanlar

kıvırcık saçlarda kumlu bal kahvesi vurgularıInstagram @paigeweir

Uzun, kalın saçlarınız güneşte parıldamayı hak ediyor ve bu trendin size sunabileceği şey bu! Kumlu bal kahvesi vurguları, görünümünüze bir sıcaklık patlaması ekler. Yumuşak boyutlar ve dalgalar da birbirini iyi tamamlıyor.

Kumlu Fare Kahvesi

Kumlu Fare KahvesiInstagram @cet.beauty_theindustry

Omuz boyunda bir bob’a kumlu bir fare kahverengi renk eklenmiş doku. Yüzünüzü aydınlatmak ve çerçevelemek için balayage ile bile yapılır..

Sandy Çikolatalı Kahverengi

Sandy Çikolatalı KahverengiInstagram @hairbyalin

Kumlu çikolata kahverengi saç renginin yönetimi kolaydır ve fazla bir rötuş gerektirmez. Dalgalı, koyu renk saçlar da bu gölgeyle çok zahmetsizce uzar..

Kumlu Maun Kahverengi

Kumlu Maun KahverengiInstagram @hairbyjackmay

Bu kumlu maun kahverengi saçtaki dalgalar, zahmetsiz görünen bir hareket yaratır. Omuzların ötesinde bir uzunluk seçmek de akıllıcadır – ne çok kısa ne çok uzun.

Saç Uzantıları ile Kumlu Espresso Kahve

Kumlu Espresso KahvesiInstagram @brittneyrhodeshair

Boyutlu bir sarışın kesinlikle kalıcı olan bir çılgınlıktır, ancak biraz bükülme ile buna sahip olabilirsiniz. Espresso kahvesinin bu tonunu cesur bir güvenle giymeye çalışın. Sarı tonunun soğuk tonu çarpıcı ve yüzü çerçeveliyor. Saç uzatmalı veya uzatmasız, bu renkte uzun ve dalgalı kilitlere sahip olmanın nihai sonucu tatmin edicidir..

Kumlu Esmer Saç

Kumlu Esmer SaçInstagram @lofthairsalla

En iyi kumlu esmer saç sıcak görünür ve hissettirir ve uzun dalgalarda doğal görünür.

Kumlu Küllü Kahverengi Saç

Kumlu Kül KahvesiInstagram @kaileahhenschelhair

Küllü tonlu saçlar şu anda trend olduğundan, bu kumlu kül kahverengi saç rengini göstermenin zamanı geldi. Orta uzunluktaki saçlarda gevşek dalgalar, daha hafif çizgileri vurgulamak için mükemmeldir.

Dalgalı Uçlu Kumlu Bronde Balayaj

Dalgalı Uçlu Kumlu Bronde BalayajInstagram @scott.taylor.hair

Uzun, dalgalı buklelerinize teaslights ve gölge kökü ile doğru sarı ve kahverengi tonunu verin. Her iki ton da birbirini dengeler ve bu büyüleyici kumlu bronz balayajı yaratır..

Kumlu Altın Kahverengi

Kumlu Altın KahverengiInstagram @hannaloveshair

Kumlu altın kahverengi saç rengi, orta uzunluktaki sarışınınıza daha sıcak bir alt ton vermek için daha koyu çizgilerle ortaya çıkar. Kumlu kahverengi tonlarının kusursuz karışımı, göz alıcı dalgalarda en iyi sonucu verecek bir ifadedir..

Kumlu Kestane Kahvesi

Kumlu Kestane KahvesiInstagram @kirstyannehair

Yumuşak kumlu kestane kahvesi ve uzun saç tellerindeki muhteşem dalgalar yarım kabarık saçla harikalar yaratıyor..

Kumlu Bakır Kahve

Kumlu Bakır KahveInstagram @hairbyiira

Yumuşak dalgalar ile bir renk eriyiği ve güneş öpücüğü boyutu ile birleştirilmiş kumlu bakır kahverengi balayajı deneyin..

Kumlu Kumral Kahverengi Balayaj

Kumlu Kumral Kahverengi BalayajInstagram @casroycrofthairandmakyaj

Kumlu kumral kahverengi balayage, kadınların yeniden büyüme çizgileri hakkında endişelenmeden onu giymelerini sağlar ve kumlu kahverengi tonu zengin bir sonbahar sıcaklığına sahiptir. Bu görüntüdeki muhteşem saç boyama işi, Hamilton, Yeni Zelanda’dan kıdemli stilist Cas Roycroft tarafından oluşturuldu..

Roycroft bu tür saç boyama ve şekillendirme kombinasyonunu yapmayı sever – büyük sıçrama dalgaları, rengin derinliğini, vurgularını ve yerleşimini göstererek bir balayage rengini öne çıkarır..

Kumlu kahverengi saç modelleri hakkında soru sorulduğunda, “Genellikle rengi yüzün çevresini daha yükseğe getiririm ve arkaya doğru indiririm. Ayrıca rengi, tepenin altındaki bölümün içinden dağıtırken, tepenin üstündeki bölümün etrafındaki uçlara ve ön tarafa daha yoğun bir şekilde yerleştiriyorum. Bu, yüzün ve omuzların etrafını aydınlatırken kulakların arkasında ve boynun etrafında bir renk kontur (veya gölge) oluşturur.

Açık Kumlu Kahverengi Saç

Açık Kumlu Kahverengi SaçInstagram @joselinepaints

Açıktan koyuya geçiş yapmak istiyorsanız bu açık kumlu kahverengi saçı düşünün. Salon sahibi ve saç boyacısı Joseline Vargas, Pasadena, CA tarafından oluşturuldu..

Vargas, “Bu, resimdeki bu özel model için harika bir geçiş oldu” diyor. “Saçları gerçekten uzayan açık sarıydı ve yavaş yavaş doğal rengine geri dönmek istedi.”

Vargas, bu kumlu kahverengi saç boyasının daha önce sahip olduğu açık sarı ve doğal kahverengi rengi için harika bir ortam olacağını hissetti. “Az bakım hissi için saçlarını 4-6 haftada bir rötuşlaman gerekecek” diye ekliyor.

Kumlu Sıcak Kahverengi

Kumlu Sıcak KahverengiInstagram @lindsaypeachbeauty

Kumlu, sıcak bir kahverengi, size sadece boğucu ve daha parlak bukleler kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda onlara yeni bir hayat verir! Koyu kahverengi saçlara ara vermeniz gerektiğinde buna bayılacaksınız.

West Jordan, UT’den kuaför Lindsay Amarel, “Bu sıcak bir esmer balayaj” diyor. “Bununla ilgili en sevdiğim şey, kumlu kahve tonlarının birbirine bu kadar güzel karışması.”

Amarel, çoğu kadının saçlarına profesyonel bir ürünle bakmaya istekli oldukları sürece bu kumlu kahverengi ton için iyi bir aday olacağını söylüyor..

Kumlu Mantar Kahvesi

Kumlu Mantar KahvesiInstagram @balayagedbyvanessa

Doğal olarak sarı saçlarınız varsa, kumlu sarı saç renginden kaçınmak için renk uzmanınızdan bu mantar kumlu kahverengi saç rengi fikrini isteyin. Victorville, CA’dan balayaj uzmanı Vanessa Calder tarafından renklendirildi. “Bu formül, nötr alt tonlu koyu sarı veya açık kahverengidir” diye belirtiyor..

Calder, “Bunun en sevdiğim yanı, bu güzelliği saça boyut ve parlaklık katarken doğal saç rengine geri döndürmemiz” diye açıklıyor..

Bu saç rengiyle ilgili en iyi şey, kumlu bir sarışının çoğu kadının ten rengine göre özelleştirilebilmesidir. Sıcak tonları tercih ederseniz biraz daha altın rengi, küllü tercih ederseniz daha dumanlı bir ton olabilir..

Kumlu Moka Kahvesi

Kumlu Moka KahvesiInstagram @shayfreesegüzellik

Doğal olarak esmer saçlarınız var ve öne çıkanları eklemeyi mi düşünüyorsunuz? Kumlu bir moka kahvesi tonu size istediğinizi ve daha fazlasını verebilir! Balayaj kaplama, uzun, dalgalı kilitlerinizde bir boyut gerçekleştirecektir..

New Mexico’dan saç boyacısı ve kuaför sahibi Shay Freese, “Bu teknik, doğal, kusursuz bir karışım içeriyor. Güneş öpücüğü dokunuşuyla kumlu kahverengi bir gölge istedik. Alfaparf 9 yüksek kaldırma açıcı kullanarak hafif bir canlı renk tekniği uyguladım. Daha sonra Redken tonlarını kullanarak 6nw+9v+9gi eşit parçalarla parlattık ve 7 dakika boyunca işleme koyduk.”

Bu kumlu kahverengi saç modeli, güneşten öpülmüş bir renk tonu da isteyen az bakım gerektiren bir kadın içindir. Freese, haftada bir Alfaparf’ın beslenme maskesinin yanı sıra Kevin Murphy’nin sarışın melek mor şampuanının evde rutinini sürdürerek 10-12 hafta içinde bir rötuş yapılmasını önerir..