Gri bir ombre saç, saçın genellikle köklerde daha koyu olduğu ve uçlara doğru indikçe griye dönüştüğü iki tonlu bir saç rengidir..

Instagram ve Pinterest’te her yerde göze çarpan gri ombre herkesin kalbini fethediyor çünkü birincisi – kelimenin tam anlamıyla her ten rengine uyuyor ve ikincisi – ne tür ve saç yapısına sahip olursanız olun, gri ombre her zaman birinci sınıf ve seksi görünüyor.

Ellie Goulding, Lady Gaga, Pink ve Kylie Jenner’da görüldüğü gibi, gri ombre saçlar pek çok heyecan verici şekilde giyilebilir ve şekillendirilebilir! Balayage ombre, ters ombre, gri artı pastel ombre ve çok daha fazlası – sosyal medyanızda GrannyHair hashtag’ini kullanarak kesinlikle eğleneceksiniz.

Bununla birlikte, griye gitmenin büyük bir taahhüt olduğunu aklınızda bulundurmanız gerekir. Mükemmel gri tonunu elde etmek için buklelerinizin ağartılması gerektiği anlamına gelir ve açılmış saçlar bol miktarda nem ve evde uygun bakım gerektirir..

Kulağa çok fazla iş gibi geliyor ama saç tellerinin bilerek grileşmesine izin vermek, yapacağın en eğlenceli ve harika şey olabilir. Sizin için topladığım bu popüler gri ombre saç fotoğraflarından biriyle gri saç hareketine katılın! onları şimdi gör!

Mavi ve Gri Ombre Saç Rengi

Mavi gri ombre saç rengiInstagram @sammiiwang

Bu gri ve mavi karışımı sihirli bir şekilde deniz salyangozu eterik bir gölge üretir. Işıltılı bir renk, bunun sizi parlatacağı garanti. Mavi tonların karışımı gri ombre saçların mistik görünmesini sağlar.

Koyudan Açık Griye Ombre

Koyudan açık griye ombreInstagram @hairdesignbyjessicalynn

Stilist Jessica bir ombre etrafında yolunu biliyor! Bu siyahtan griye ombre saç rengi kombinasyonu sadece ilahi!

Siyahtan Griye

Siyahtan griye ombreInstagram @efektxhair

Bırakın bu kurabiyeler ve krema hiç bu kadar düzgün bir şekilde aksın. Bundan daha şık olamazsın!

Işığı Karanlığa Ters Çevir

gri ters ombreInstagram @hairstyle.lisa

Bu açık ila koyu gri ombre rengiyle yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki, birlikte oynayabileceğiniz tonlar ve gölgeler karşısında şaşıracaksınız..

Gri ve Kırmızı Ombre

gri ve kırmızı ombreInstagram @hairbyduhsavannah

Tek renkli saçlarınıza Sienna’dan bir yudum verin. Pastel rengi kesinlikle harika bir şekilde vurgular.

Koyudan Kül Grisi Ombre’ye

Koyu kül grisi ombreInstagram @bri_claire_hair

Boğucu ve gerçeküstü, gri, o kadar gürültülü olmayan ama kesinlikle birkaç baş dönmesi kazandıracak olan renktir..

Kahverengi ila Gri Ombre

Kahverengiden griye ombreInstagram @spa_policano

Künt balayage eşittir ombre! Güzelliğiniz, alışılmışın dışında bir dumanlı özellik ile zenginleştirildi. Gri ombre saç, renge dumanlı dokunuşla gerçekten daha güzel hale geliyor.

Griden Sarıya Ombre

gri sarışın ombreInstagram @j_ellena.m

İhtiyacımız olduğunu asla bilmediğimiz bir platin bomba! Katmanlar ve bukleler bu yeni buzlu görünümde anlaşmayı mühürler.

Griden Pembe Ombre’ye

gri pembe ombreInstagram @annabiancahair

Gri tonlu pembe bir şeker ipi mi? Evet! Bu olası gri ombre saç çifti, saçınızı iki kat daha fazla sallamak için o kadar uzun süre uzatmanızı sağlayacaktır..

Kömürden Kül Sarışın Ombre’ye

kömür grisi kül sarışın@stephstyles21

Ooooh, bu gri ombre tonu bazı fikirler edinmenizi sağlıyor. Sadece bazı öldürücü ağartma seanslarına hazır olun ve bu yanan saç rengini elde edebilirsiniz..

Mor ve Gri Ombre

Mor gri ombreInstagram @xcellent_kevin

Dumanlı gri bir ombre stili ancak için için yanan bir güzellik tarafından çekilebilir! Ombre tarzında buharlı renklerin doğru karışımı.

Siyahtan Gümüşe Ombre

Siyahtan gümüşi griye ombreInstagram @dianaduran1515

Renk tayfının en koyudan en açıkına kadar bir boyama işi oldukça stresli olabilir. İyi bir şey balayages, o kömürü inci gibi ombre yaratma eğilimidir..

Dumanlı Gri Ombre Saçlara Koyu Kökler

Dumanlı Gri Ombre saçlara Koyu KöklerInstagram @carli.saç

Q&Bir stil yaratıcısı olan Carli Ebbert

Kuaför / Renk Uzmanı @ Juju Kuaför Salonu, Vancouver, BC

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız??

Saç kesimi uzun katmanlar ve yumuşak doku ile uzun.

Renk eriyen yumuşak dalgaları gerçekten seviyorum çünkü sadece kesimin dokusunu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda rengin boyutunu da ortaya çıkarıyor..

Düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Böyle bir gri ombre saç rengini düşünmeden önce, sağlıklı bir tuvale sahip olmak çok önemlidir. Saç rengi ne kadar koyu olursa, platin gümüşü veya kömürü sarıya çevirmenin o kadar zor olacağını unutmayın. Bu rengi elde etme süreci oldukça yıpratıcıdır ve saçın bütünlüğünü korumak için birden fazla seans alabilir. Saçınız şu anda aşırı işlem görmüş veya hasar görmüşse, önceden saçı iyileştirmek için Olaplex veya diğer bağ oluşturucular gibi ürünleri beklemenizi ve kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim..

Dikkate alınması gereken başka bir şey de kül, gümüş ve kömür renklerinin muhafaza edilmesinin çok zor olmasıdır – Kevin Murphy ve R gibi lüks markaların kullanılmasını tavsiye ederim.&Co ısıdan ve klordan uzak tutun ve her gün yıkamaktan kaçının. Gümüş, gri ve kömürün mavi, menekşe ve kırmızıya çok benzeyen moda renkleri olduğunu hatırlamak önemlidir. Saçınızda kalıcı bir yaşam sürmeleri amaçlanmamıştır..

Tonlama şampuanları kullanmak ve 6 haftalık tonlama seansları için salonunuzu kullanmak, renginizin taze kalmasına yardımcı olacak ve renk solduğunda geri gelebilecek istenmeyen sıcaklığı en aza indirecektir. Bu renk, saçlarını her gün yıkayan veya şekillendirmek için her gün sıcak aletler kullanan müşteriler için ideal değildir. İlgili bakım miktarı saçınız veya cüzdanınız için strese değmez.

Bu hizmet için stilistinize en yüksek doları ödemeye hazır olun. Bu renklendirme hizmetlerinin tamamlanması üç saatten fazla sürebilir ve saç üzerinde birden fazla işlem gerektirebilir. Tavsiye edilen bakım sonrası bakımı da satın almak her zaman önemlidir, böylece stilistinizin sıkı çalışması boşa gitmez!

Gri Gümüş Ombre Saç

Gri GümüşInstagram @brandirosehair

Q&Stil yaratıcısı olan Brandi Rose

Stilist / Sarışın Uzmanı @ Winnipeg, MB’de Saç Hazırlığı

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız??

Bu saç modeli dumanlı gümüş grisi bir ombre! Bana rahatlatıcı bir yağmur fırtınasını veya gümüş tilkiyi hatırlattığı için gri veya gümüş saç rengi trendini her zaman sevmişimdir. Doğanın renklerinden çok ilham alıyorum!

Bu renkle ilgili en sevdiğim şey, hala çok yumuşak görünmesi ve saç kesimiyle birlikte akması, onu daha “yaşanmış” ama yine de modaya uygun ve günlük sarışın veya esmerinizden farklı kılıyor.!

Düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Verebileceğim en büyük tavsiye, bunun daha fazla bakım gerektiren bir renk olacağını anlamaktır.!

Müşterilerime her zaman birkaç şeyi açıklamaya çalışırım:

1. Başlangıç ​​tuvalinize bağlı olarak, bunun gibi bir rengin tamamlanması birkaç saat sürebilir veya bazı durumlarda daha önce boyanmış saçlarla çalışırken birkaç seans sürebilir. Birinin saçını açarken bir numaralı önceliğim, saçlarının bütünlüğünü mümkün olan en iyi şekilde korumaktır ve bazı durumlarda, biraz uzunluk kesmeden böyle bir renk elde edemeyebilirler. Yine, bunların hepsi saç geçmişine bağlı.!

2. Sadece bu rengi elde etmek için değil, onu korumak için de para harcamaya hazır olun..

Tipik olarak yaşadığım yerde böyle bir hizmet, saç uzunluğuna ve yoğunluğuna bağlı olarak 250-400 dolar arasında değişir..

Sizi buraya getirmek için sadece parayı harcamaya istekli olmak zorunda değilsiniz, aynı zamanda herhangi bir sarışın rengine ulaştıktan sonra (bu, 8-10 seviyesinde gümüş veya gri içerir), ürünlere para harcamaya istekli olmanız gerekir. bakım için.

Müşterilerime her zaman profesyonel bir şampuan/saç kremi ve ısı koruyucunun olmazsa olmaz ürünler olduğunu açıklarım. Bu sadece renginizin biraz daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda saçınızın sağlığına da yardımcı olacaktır..

Bunun da ötesinde, gümüş/gri veya herhangi bir tür küllü saç rengi doğal olarak saçtan sıcak tonlardan daha hızlı solar, bu nedenle rengin taze ve yeni görünmesini sağlamak için her 6-8 haftada bir salonda bir toner olmayı bekleyin! Tonerler, bulunduğunuz yere bağlı olarak 80-150 $ arasında değişebilir.

Gümüşler, salonda icra etmeyi sevdiğim ve halen devam eden bir trend, ancak müşterilerin bunun hemen olmayabileceğini akıllarında tutmaları gerekiyor. Bakım için para harcamak istemiyorlarsa, onlar için olmayabilir.

Bunun dışında, bence bu, genç, yaşlı, solgun, ten rengi, erkek veya kadın fark etmeksizin hemen herkesin çekebileceği bir trend. Eğlenceli ve sinirli ya da modern ve sofistike bir şey olabilir ve kesinlikle insanların başlarını döndürmelerini sağlayacaktır.!