Erkekler için seçilmiş bu iyi saç kesimi seçimi, bazı klasikleri, trendleri ve ikisinin kombinasyonlarını içerir..

Her tür saç ve yüz şekline uygun yan saç modelleri, taraklar, sivri uçlar ve kısa kesimler var. Seçtiğiniz bir solma ekleyin veya bir konik sallayın.

Tüm bu stiller harika görünüyor ve yerinde. Bu 25 sıcak görünüme göz atın.

1. Geri Süpürme + Yüksek Solma

Erkekler İçin İyi Saç Kesimleri

örgü berberler

Popüler erkek saç modelinin bu versiyonu daha resmi bir şekilde kesilmiş ve şekillendirilmiştir. Solma cilt yerine kısalıyor, üst kısım bir dalga ipucu ile mat bir tutuşa sahip ancak ne kaygan ne de dağınık.

2. Yan Kısım Saç Modeli + Doku + Düşük Solma

Sam Kampanyası

İşte bu yıl bazı güncellemeler içeren klasik yan kısım saç modeli. Üstteki saç, bol miktarda hacim ve biraz parçalı ayrılma özelliğine sahipken, düşük solma, saç çizgisindeki cildi ortaya çıkarır.

3. Dokulu Sivri Uçlar + Soluk

Tom Baxter Saç

Doku, bu yılın en iyi saç trendlerinden biri. Herhangi bir erkek saç stiline eklenebilir, ancak özellikle klasik sivri uçlarla iyi çalışır.

4. Pomp Solması + Yan Kısım

erkekler için yan kısım saç modeli

Woodies Berber Dükkanı

Pompadour ve yan kısım, sürekli olarak yeniden keşfedilen iki klasik erkek saç modelidir. Burada, zamansız bir çekiciliğe sahip modern bir görünüm için güçleri solma ile birleştiriyorlar.

5. Dokulu Quiff

Küçük Jay

Alnı boyunca hacimli erkek saçı hemen hemen herkesin üzerinde gurur duyuyor ve aynı zamanda şekillendirmesi de kolay. Bu sürüm ayrıca yüksek solma ve dokuya sahiptir..

6. Kısa Bukleler + Tapınak Solması

Vaughn

En son doku trendi kıvırcık saçlar için de geçerli. Doğal dokuyu vurgulayan daha uzun stiller görüyoruz. Bir çizgi yukarı ve şakak solması kenarları düzgün tutar.

7. Buzz Soldurma + Sıraya Girme

Pat Regan

Bu, erkekler için en popüler çok kısa saç modellerinden biridir. Sıralama ve solma, aksi takdirde sıradan bir vızıltı kesimine stil ve temiz kesim bitişi ekler.

8. Yüksek ve Sıkı + Yüksek Solmaz + Saç Tasarımı

Tarık Nevar

Yukarıdaki kesimden sonra yüksek ve sıkı siyah saçlar için en iyi kısa saç modellerinden biridir. Kenarları yüksek bir solma ile kapatırken, bir miktar doku için üstte yeterli uzunluk bırakır. Boyundaki basit bir saç tasarımı, bu kesimi diğerlerinden ayırır..

9. Kıvırcık Saç + Orta Kel Solma

raggo berberlik

Üstte biraz uzun olan solma, kıvırcık saçlı erkekler için en iyi saç kesimlerinden biridir. Biraz kıvırcık dokuya sahip olmak için az bakım gerektiren bir yöntemdir ve bukleleri tanımlamak ve kabarmayla savaşmak için saça bir bukle kremi uygulayarak şekillendirmek birkaç dakikanızı alır..

10. Yan Kısım + Dalgalı Saç + Düşük Solma

Matt J.

Kesilmiş, solmuş ve saç dokusunu karıştırıp eşleştirerek kendi benzersiz saç stilinizi yaratın. Klasik bir yan parçanın bu modern yorumu, üstte düşük solma ve beklenmedik dalgalar içeriyor.

11. Hareketli ve Akışlı Yan Saç Modeli

Matt J.

Dokuya ek olarak, hareket ve akışa sahip bir stile sahip erkek saç modelleri yılın en popüler trendlerinden biri. Bu görünümler hala ürün kullanıyor ancak mat kaplamalı ve esnek tutuşlu olanlar.

12. Hi-Top + Bukleler + Düşük Kel Solma

Matt J.

Yüksek solma, sapıkça bukleleri olan erkekler için en havalı kesimlerden biridir. Düz üst kısım kadar geometrik veya kesin değil, ancak bol miktarda yükseklik ve doku ile benzer bir etkiye sahiptir..

13. Kalın Sivri + Yüksek Solma

Berber Javi

Dikenli stiller de doku trendinden etkileniyor. Bu yeni görünüm, hem yukarı hem de ileriye dönük normal sivri uçlardan daha büyük özelliklere sahiptir..

14. Kavisli Sivri Uçlar

Dang Saç Keser

Klasik düz sivri uçlar yerine, bu sürüm farklı bir şey için bir eğri ipucu içeriyor.

15. Tarak + Kısa + Yüksek Solma

Erick

Bu gurur verici ve giymesi kolay stil, iş için yeterince temiz ve hayatınızın geri kalanı için yeterince havalı. Saçın üst kısmı daha uzundur ve alnında bir miktar hacim olacak şekilde bir tarafa doğru işlenmiştir..

16. Tarak Üzerinde Soldurma + Doku

Diana dökün

Taraklı stiller, harika görünmeleri ve kolay giyilmeleri nedeniyle popülerdir. Bu, biraz doku eklemek için parmaklarla tasarlandı.

17. Dalgalı Geri Süpürme + Yüksek Kel Solma

Criztofferson

Eski favorilerin birçok yeni versiyonunu görüyoruz. İşte geri süpürmeye benzersiz bir bakış, çok sayıda dalga ve yüksek solma ile kaygan sırtın daha gevşek bir versiyonu.

18. İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

Whitney VerMeer

Bu uzun üstte, kısa kenarlarda ve arkada saç modeli, ince saçlı erkekler için harika bir seçenek. Geri süpürme, saçın daha dolgun görünmesini sağlayan hacim ve doku ekler.

19. Kalın Mahsul + Yan Saçak

Conor Taaffe

Dokulu mahsul, birçok farklı şekilde giyilebilen büyük bir erkek trendidir. Bu sürümün üstünde çok fazla ağırlık var ve bir tarafta püsküllü özellikler var.

20. Dağınık Sivri Uçlar

örgü berberler

Klasik çivilerin bir başka harika varyasyonu olan bu dağınık stiller, çivileri her yöne çeker.

21. Dokulu Quiff + Yüksek Solma

 Ivan Rodriguez Hernandez

Bu kısa saç kesimi, üstte katmanlama ve ultra kısa kenarlar sayesinde tüm yüz şekilleri için gurur verici ve stil vermesi kolaydır..

22. Erkekler İçin Yeni Saç Modelleri

örgü berberler

Bu yeni görünüm, klasik erkek saç kesimini yeni bir şekilde şekillendiriyor. Yüksek hacimli ve dokulu bir görünüm için saç bölümleri merkeze doğru yay şeklinde işlenir.

23. Dalgalı Saç + Orta Solma

Dekan Marshall Örgü

Bu, dalgalı veya kıvırcık saçlı erkekler için en iyi saç kesimlerinden biridir. Sadece saça bir kıvırma kremi uygulayın ve dağınık halde sürün.

24. Konik Solmaya Saç Kesimi

Alan Gagası

Saç çizgisinden tene kadar tüyleri tıraş eden konik saç modelleri giderek daha popüler hale geliyor. Modern bir son dokunuşa sahip klasik bir tarz.

25. Erkekler İçin Kısa Saç Kesimleri

Andrew Saç Yapar

İşte yukarıdaki gibi kolayca dağınık veya gerektiğinde daha temiz kesimli erkekler için sağlam bir kısa saç modeli.

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Daha fazla bilgi için lütfen açıklamamızı okuyun.