Myslíš na roztomilý a stylové pixie účesy pro jakýkoli temperament, příležitost a image? Pixie účesy vždy vypadají, že jsou ve velkém stylu, a existuje mnoho roztomilých pixie stylů, které je třeba prozkoumat. Pokud jste opotřebované na dlouhých pramenech a chcete si vlasy ostříhat na divoký nový účes, pixie je skvělou alternativou, protože je jak upscale, tak přizpůsobivé.

1. Roztomilý krátký střih Pixie

Probouzející se krátké pixie účesy lze snadno objevit a znovu vytvořit. Chcete -li a krátký sestřih vyniknout, malá asymetrie vždy dělá rozdíl. Nerovnoměrné rány dodávají stylům zajímavost i zábavný rámeček.

Roztomilé krátké účesy Pixie

2. Pixie účes

Báječný příklad toho, jak krátce můžete s a pixie střih a stále zůstat mladistvý a dámský. Bez viny, (ne však mužský s využitím jakýchkoli prostředků); velmi krátká texturovaná záda a úhledné boky ustupují ozdobě zkroucených blonďatých zámků nahoře.

Pixie účesy

3. Roztomilý Pixie styl

Tento střih mluví k tomu nejlepšímu ze dvou vesmírů: je dlouhý vpředu a nahoře, je krátký a naskládaný vzadu. Ten druhý vytváří opravdu nezbytný objem v zádech, zatímco předchozí rámuje obličej a má oči.

Roztomilé styly Pixie

Také jsme pokryli některé podmanivé a zábavné účesy pro středoškoláka, které jsou krátké a odvážné. Pokud hledáte pro svého dospívajícího něco z výše uvedeného, ​​čtěte dále a podívejte se na část našich stylových doporučení, která vaší dívce z mládí dají šanci zatřepat krátkým účesem.

4. Roztomilý Red Pixie účes

Hledáte krátké účesy pro ženy? Skvělé, protože máme obrovské množství fotogalerií s krátkými účesy, které díky své atraktivitě a všestrannosti nikdy neztratí slávu..

Roztomilé Pixie účesy

5. Brown Pixie Cut

Bez ohledu na to, zda jste krátké vlasy, nebo jste se sotva unavili nošením dlouhého pláště, podívejte se na tento šikmý článek.

Roztomilé Pixie řeže

6. Jemné blond vlasy

Pixie účesy-6

7. Tmavě červená

Pixie účesy-7

8. Layere Cut

Pixie účesy-8

9. Bílá barva

Pixie účesy-9

10. Pixie oříznuta

Pixie účesy-10

11.

Pixie účesy-11

12.

Pixie účesy-12

13.

Pixie účesy-13

14.

Pixie účesy-14

15.

Pixie účesy-15

16.

Pixie účesy-16

17.

Pixie účesy-17

18.

Pixie účesy-18

19.

Pixie účesy-19

20.

Pixie účesy-20