Potřebujete odvahu jít zkrátka, ale jak uvidíte z tohoto FOTOGALERIE, výsledky mohou být velmi, velmi cool a krásné. Ať už hledáte sexy, funky nebo sladký střih, existuje mnoho, mnoho roztomilé střihy máte k dispozici. V této galerii můžete najít nápad, který krátký účes bude vám nejlépe odpovídat.

Jessica Alba ví, který účes jí sedí nejlépe, a odvážně ho používá. V krátkém účesu vypadá opravdu roztomile.

Tohle je roztomilý krátký střih se skvělými červenými detaily. Vypadat roztomile a asertivně nebylo nikdy tak snadné.

Roztomilé krátké trhané brunetové účesy

Pixies v mytologii jsou známí tím, že jsou roztomilé, a to je to, co tento roztomilý krátký pixie střih dělá pro ženu.

Blondýnky mohou tento chundelatý krátký sestřih použít k tomu, aby byly roztomilejší než kdy dříve. Delší přední strany přináší nový nádech móda krátkých vlasů.

Roztomilé krátké střapaté účesy 2012

Pokud hledáte roztomilý krátký sestřih pro použití v létě, měli byste tento model zvážit. Pozor na detail náušnice v modelu.

Roztomilé letní účesy 2012 krátké vlasy

Japonské ženy mají výhodu v používání krátkých účesů a to je dobrý příklad pro roztomilé krátké účesy pro japonské ženy.

Roztomilé krátké japonské účesy pro dívky

Pokud hledáte super roztomilý krátký účes pro použití v roce 2013, zkuste to. Nebudeš litovat.

Super roztomilé krátké účesy 2013

Barvení může proměnit ležérní sestřih na roztomilý super krátký sestřih. Detailní barvy jako v tomto modelu budou trendy i letos.

Jedná se o krásný a snadno ovladatelný model. Pokud se chcete dostat ven brzy a netrávit ráno svým účesem mnoho času, tento styl pro vás sedí.

Snadné roztomilé účesy pro dívky s krátkými vlasy

Další jednoduchý a snadno ovladatelný model pro blond ženy, které mají rovné a zdravé vlasy. Detaily na přední straně dodávají kráse.

Roztomilé jednoduché účesy pro krátké rovné vlasy

Emma Watson je definicí pixie v 21. století a své krátké vlasy rozhodně skvěle používá. Nikdy nebudete vypadat nemoderně, pokud ji budete následovat.

Roztomilý pixie ostříhaný účes 2013

Tohle je roztomilý, břitva krátký sestřih, u kterého očekáváme, že bude trendovější v roce 2013. Má svůj vlastní rebelský styl.

Roztomilé krátké žiletkové účesy pro ženy.

Tento roztomilý krátký sestřih s ofinou se může opravdu hodit asijským ženám jako na tomto obrázku.

Roztomilý krátký sestřih s ofinou 2013

Promiň, Tome, ale Katie Holmes je jednou z nejroztomilejších žen v Hollywoodu a ona tuto roztomilost zvyšuje svým skvělým krátkým sestřihem.

Roztomilé Krátké Účesy Obrázky Katie Holmes

Můžete buď použít velmi krátké strany ve svém krátkém účesu, nebo použít tento ostříhaný roztomilý účes. Volba je na vás, přemýšlejte moudře.

Roztomilé krátké účesy pro ženy

Tenhle rozhodně bude jednou z oblíbených žen, které se chtějí stát roztomilými a zůstat roztomilé. Pokusit se.

Roztomilé krátké účesy pro ženy 2013

Jedná se o model, který obsahuje snadné detaily chlupů a je to opravdu roztomilý a krásný model, který lze použít v roce 2013.

Roztomilé a snadné pletené účesy pro krátké vlasy.

Na této stránce neexistují žádné lži. Díky tomuto modelu budete vypadat opravdu nádherně. Nenechte si ujít tento roztomilý krátký sestřih.

Opravdu roztomilé krátké účesy pro ženy 2012

Krátké účesy Bob se snadno používají a vypadají opravdu roztomilé a asertivní, zejména u těchto vrstev.

Roztomilý krátký bob s vrstvami účesů

Vypadat hezky v tomto druhu účesu je snadné. Jedná se o jeden z nejhezčích modelů s krátkým účesem, který lze použít v roce 2013.

Roztomilé hezké účesy pro krátké vlasy.

Pokud jste stále nenašli žádnou představu o tom, jaký účes použít, použijte tento vrstvený roztomilý krátký účes, který bude trendy do roku 2013.

Super roztomilé nápady pro krátké účesy

Tento roztomilý bob krátký sestřih je trendy po celý rok 2012 a zůstane stejný i do roku 2013. Ještě stále není pozdě!

Roztomilé krátké bobové účesy pro ženy 2012

S takto zrzavými vlasy byste měla být dostatečně povzbuzena, abyste vyzkoušeli i velmi krátký sestřih. Všímejte si každého tím, že budete vypadat takto.

Barvení vlasů na bílou není jednoduchá práce. Pokud jste to dokázali, určitě byste měli dosáhnout toho, abyste měli tento krátký účes pro bílou.

Roztomilé krátké účesy pro ženy s bílými vlasy

Krátké účesy (bob, ostříhané, vrstvené) zůstávají nejsnadnějším způsobem, jak být asertivní i roztomilé, takže neváhejte vyzkoušet jeden z těchto krásné krátké účesy v roce 2013.