Tyto účesy mohou být roztomilé, ale ženy, které budou tyto účesy nosit, jsou roztomilejší než tyto účesy. Krátké účesy jsou v trendu, ale některé jsou funky, některé slušné a některé roztomilé. Záleží na vás, jak tyto účesy nosíte a jak na vás vypadají. Zde je několik krátkých a roztomilých účesů, které můžete vyzkoušet v roce 2013:

Dívky mohou vyzkoušet bob účes vypadat roztomile. Účes Bob vždy vypadá roztomile, takže si to můžete snadno vyzkoušet, aniž byste vzali napětí, že nebudete vypadat roztomile.

Roztomilé účesy pro dívky s krátkými vlasy

V roce 2013 si můžete tento střih vyzkoušet. Určitě budete vypadat roztomile, jak můžete vidět na tomto obrázku.

Roztomilé krátké blonďaté účesy 2013

Pixie účes je v trendu. Pokud tedy chcete módní vzhled, můžete se rozhodnout pro tento účes.

Roztomilé módní krátké účesy žen

Andrey Tautou patří mezi nejroztomilejší celebrity ve městě. Nedávno se nechala ostříhat a vypadá docela roztomile a elegantně.

Roztomilý velmi krátký účes

asijský ženy mohou vyzkoušet krátké účesy spolu s některými updos. V tomto účesu budou vypadat roztomilé a trendy. A dodá atraktivní vzhled.

Roztomilé asijské krátké účesy pro dívky

Červená barva dává roztomilý vzhled. Můžete vyzkoušet krátký pixie účes s ofinou a červenou barvou. V tomto účesu budete určitě vypadat roztomile a trendy.

Roztomilé krátké červené účesy

Ofina je vždy v trendu. Můžete mít boční ofinu, abyste vypadali roztomile. Pokud chcete módní a roztomilý vzhled, můžete vyzkoušet boční rány a získat ocenění.

Krátké účesy po stranách zametly ofinu

Pixie účes je v trendu. Poskytnou vám funky vzhled. Pokud tedy chcete nejtrendovější střih v roce 2013, můžete zkusit pixie střih.

Roztomilé pixie střihy pro ženy

Violante Placido patří mezi celebrity, které zvolily krátký a roztomilý účes.

Roztomilý účes celebrity

Dlouhá ofina na vás také vypadá roztomile. Pokud chcete extra roztomilý vzhled, můžete vyzkoušet dlouhou ofinu s jakýmkoli krátkým účesem.