Jakou první věc uděláte, když chcete změnit vzhled, který lidi ohromí? Nejde příliš o představivost, ale o nalezení správného picutre s pouhým perfektní účes díky čemuž budete mít okamžitě pocit, že chcete zavolat svému stylistovi. Může být těžké najít takovou kolekci účesů, díky které budete chtít tuto změnu vzhledu získat co nejdříve, ale pokud víte, kam se podívat, budete moci najít prostě úžasné fotografie. Pokud tedy hledáte takovou sbírku, stačí se podívat na obrázky zde a zjistit, které z nich krátké rovné účesy Užij si to. Nezapomeňte vzít v úvahu tvar obličeje, barvu vlasů, funkce, na které se chcete zaměřit atd. Dalším krokem je podívat se na obrázky a vybrat si účes, který se vám nejvíce líbí!

Krátké blonďaté vlasy

Nyní je to typ účesu, díky kterému budete mít pocit, že jste určitě typ dívky, se kterou si nikdo neláme hlavu. Takže co budeš dělat? Pokud chcete získat vzhled, stačí vytočit číslo svého stylisty!

Krátké blonďaté vlasy

Krátký rovný Bob

Obvykle, když přemýšlíte o bobu, přemýšlíte o jeho delší verzi. Nicméně, pokud jde o krátké vlasy, výběr takového bobu, jako je ten na obrázku, vás určitě bude vypadat krásně.

Krátký rovný Bob

Krátké tmavé vlasy

Nejlepší část tohoto účesu je skutečnost, že získáte rovné a čisté střihy, stejně jako některé prameny různých délek. Je to dokonalá kombinace chaosu a pořádku a budete vypadat naprosto fantasticky!

Krátké tmavé vlasy

Krátký střih Pixie

No, když na to přijde pixie škrty, obvykle si představíte jeho opravdu krátkou verzi. Pokud však vlasy trochu rozroste, určitě budete vypadat ještě více žensky a jednoduše úžasně. Podívej se!

Krátký střih Pixie

Krátký rovný střih

Toto je typ účesu, který vám umožní vypadat báječně a zároveň přiměje každou osobu, která se na vás podívá, soustředit se na vaše krásné rysy. Co tady vidíš? Gorgeovy oči, nádherný úsměv a nádherné vlasy!

Krátký rovný střih

Dark Zajímavý Bob

Zajímavostí tohoto účesu je skutečnost, že vás rámuje tváří a vypadáte tajemně a sexy. Pokud je to to, co chcete, pak bude určitě snadné se vypořádat se zakřivenými třesky a úžasným bobem.

Dark Zajímavý Bob

Klasický rovný střih

Krásná část tohoto účesu je, jak elegantně to vypadá. Díky zrzavým vlasům a nádhernému vzhledu krátkého stylu se budete chtít podívat co nejdříve. Tak na co čekáš?

Klasický rovný střih

Rovné nádherné vlasy

Tento druh účesu vám jistě pomůže odhalit krásu vašich očí stejně jako u modelky na obrázku. Dlouhá ofina určitě dělá trik, protože mluvíme o rovných vlasech.

Rovné nádherné vlasy

Přímo Dark Bob

Díky tomuto druhu bobu budete vypadat jako žena, která ví, co chce, a žena, která to dostane. Čistý střih a nádherný způsob, jakým vlasy rámují tvář modelky na obrázku, je prostě fantastický.

Přímo Dark Bob

Krátký vrstvený střih

Díky různým vrstvám účesu to vypadá, že to nejen rámuje tvář modelky na obrázku, ale také jí to nabízí tolik objemu, kolik potřebuje, aby její vlasy vypadaly skvěle.

Krátký vrstvený střih

Rovný blonďatý Bob

Když prostě nechcete mít vlasy příliš krátké a budete si je moci trochu upravit, pak se stačí rozhodnout pro bobt, který má čistý rovný střih a který můžete vystavovat každý den..

Rovný blonďatý Bob

Krátký blond střih

Toto je účes, kvůli kterému chcete hned zavolat svému stylistovi. Všichni víme, že Christina Applegate je nádherná, ale její účes je součástí dohody. Získejte krátký rovný účes co nejdříve!

Krátký blond střih

Vrstvené blond vlasy

Když nechcete, aby vaše vlasy byly jednoduché, ale spíše všude kolem, aniž by vypadaly rozcuchané, pak musíte získat vrstvený střih. Pokud jste blondýnka, pak může být účinek viděn jako zjevnější.

Vrstvené blond vlasy

Rovný asymetrický řez

Je to všechno o asymetrický prameny vlasů, díky nimž je tento účes originální a nádherný. Abyste vypadaly nádherně, nemusíte se rozhodovat pro delší vlasy. S tímto účesem budete!

Rovný asymetrický řez

Rovný špičatý řez

Když máte rovné vlasy, existuje několik stylů, ze kterých si můžete vybrat, a hroty jsou určitě jedním z nich. Takže místo toho, abyste si nechali vlasy jen jedním způsobem, můžete se rozhodnout pro hroty a změnit svůj vzhled!

Rovný špičatý řez