Stříhání vlasů na krátko je vždy velký tah, bez ohledu na to, zda jste je měli opravdu dlouhé nebo jen tak dlouhé, že byste nemohli říci, že jsou krátké. Přesto mít krátké vlasy je něco, co lze považovat za projev sebevědomí, něco, co nemá každý. Můžete však posunout své limity a ujistit se, že si pomocí správného účesu zvýšíte sebevědomí. Naštěstí existuje mnoho možností horkých účesů, díky nimž budete vypadat a cítit se úžasně. Pokud jste na tento druh změny připraveni, musíte si vybrat jednu z nich nejnovější rovné krátké účesy protože to zajistí, že budete informováni o nejnovějších věcech v této oblasti. Když jste připraveni nechat stylistovi proříznout vlasy, pamatujte, že jste si vybrali ideální účes a že brzy budete moci všechny hypnotizovat svým novým a pohádkovým vzhledem!

Krátké nadýchané vlasy

Pokud opravdu milujete velký objem, pak je tento druh účesu pro vás skvělý. Jediné, co musíte udělat, je zajistit si vlasy fénováním a výsledek bude stejný jako u toho, který vidíte na obrázku.

Krátké nadýchané vlasy

Krátký rovný Bob

Když máte rovné vlasy, s délkou vlasů můžete jít tak krátce, jak chcete. Můžete si dokonce užít krátký bob, který ani nemusíte tolik upravovat, aby vypadal fantasticky.

Krátký rovný Bob

Krátký roztomilý vzhled

Tento účes je ideální pro ženy, které se chtějí cítit vždy elegantně. Naštěstí je to možné, pokud si vyberete účes, který je delší vzadu a kratší vpředu, s krásnou ofinou.

Krátký roztomilý vzhled

Krátký rozcuchaný účes

Tento účes je rozhodně ten, který byste mohli stáhnout, pokud jste rebelský druh. Pokud ne, budete se cítit trochu naštvaní tím, že ne všechny vaše prameny vlasů zůstávají na jednom místě. Jděte na chaotický vzhled pro mladší pocit!

Krátký rozcuchaný účes

Krátký rozkošný pixie

Pokud máte rovné vlasy, můžete si určitě stáhnout opravdu krátký střih pixie stejně jako ten na obrázku. Nejlepší na tom je skutečnost, že to ani nemusíte vůbec stylizovat, protože to bude vypadat takto, když se každé ráno probudíte.

Krátký rozkošný pixie

Krátký blonďatý Bob

Tento druh bobu je ideální pro ženy, které mají blond vlasy a chtějí, aby se lidé soustředili na výraz a krásné rysy jejich tváří. Pokud zvolíte tento sestřih, budete moci s úsměvem setřít lidi z nohou!

Krátký blonďatý Bob

Krátký asymetrický Bob

Krátký a úhledný vzhled na jedné straně a delší a chaotický vzhled na straně druhé činí tento účes originální a velmi dobře vypadající. S tímto střihem budete určitě vypadat zajímavě a opravdu krásně zároveň.

Krátký asymetrický Bob

Krátký elegantní vzhled

Opravdu krátké vlasy na jedné straně a dlouhé a pěkně upravené vlasy na straně druhé činí tento účes velmi elegantním a vzácným. Model na obrázku vypadá úžasně a vy také, pokud zvolíte tento styl.

Krátký elegantní vzhled

Krátký platinový bob

To je rozhodně opravdu zajímavý pohled. Extrémně krátký bob a platinová barva jejích vlasů jí umožňuje vybrat si jakýkoli druh líčení, které chce, a vy také. S tímto účesem můžete vytáhnout všechny druhy stylů.

Krátký platinový bob

Jednostranný Bob

Toto je typ vzhledu, který vám poskytne dramatický vzhled. Pravdou je, že to příliš mnoho lidí nemůže vytáhnout, protože pokrývá polovinu tváře. Pokud si ji však vyberete, budete vypadat fantasticky!

Jednostranný Bob

Krátký roztomilý účes pro silné vlasy

Když chcete jen vypadat roztomile, aniž by se vám zdálo, že se příliš snažíte, pak si můžete vybrat účes, jako je ten na obrázku, a nechat vlasy vypadat skvěle, aniž byste je museli příliš upravovat.

Krátký roztomilý účes pro silné vlasy

Zkratka rebelů

To je účes, který si ‚zlé dívky‘ zamilují. Vzhledem k tomu, že budeš mít vždy jedno oko zakryté svými fantastickými vlasy, přiměješ každého, aby tě označil za tajemného a zajímavého člověka.

Zkratka rebelů

Extrémně krátký vzhled

Mít rovné vlasy je určitě nejlepší výhodou, pokud jste se chtěli rozhodnout pro tento zajímavý střih. Díky rovné a úhledné ofině a mírně delším bokům budete vypadat fantasticky a atraktivně.

Extrémně krátký vzhled

Elegantní Bob účes

Ano, toto je účes, který by si měly vybrat krásné ženy se silnými a nádhernými rysy. Pokud se chcete podívat na to nejlepší, přestože jste si nestihly upravit vlasy, pak je to vzhled pro vás!

Elegantní Bob účes