Největší věc o rovné vlasy je fakt, že jej můžete zkrátit, jak chcete, a přitom vypadat fantasticky. Vzhledem k tomu, že máte všechny tyto možnosti, pokud se rozhodnete, že se chcete rozhodnout pro krátké vlasy, můžete tak učinit bez obav. Ve skutečnosti si můžete vybrat cokoli krátký sestřih které považujete za vhodné pro vaše rovné vlasy. Jediná věc, kterou musíte mít na paměti, je skutečnost, že budete chtít mít hlasitost. Je to proto, že bez objemu nebudou vlasy vypadat tak dobře a budou vypadat trochu unaveně. Pokud chcete mít skákací účes, pak musíte zvolit správný účes, bez ohledu na to, jak jsou vaše vlasy rovné. Nyní, když přijde na správnou volbu, nezapomeňte, že jediný člověk, který by měl milovat váš vzhled, jste vy. Neposlouchejte jiné názory a prostě si vyberte střih které máš nejraději!

Velmi krátké vlasy

Zajímavostí tohoto účesu je skutečnost, že je extrémně jednoduchý a přesto poměrně účinný. Když se podíváte na ženu na obrázku, vidíte mladého a krásného člověka, který je tak trochu rebel!

Krátké vlasy pro rovné vlasy

Zdroj

Krátký Pixie

Pokud se chcete lišit od všech ostatních, pak je na čase rozhodnout se pro typ účesu, který příliš často nevidíte. Například tato kratší verze pixie účesu určitě udělá trik, který chcete!

Krátké vlasy pro rovné vlasy

Zdroj

Přímo Pixie

Toto je delší verze pixie účesu, kterou obvykle vidíte u žen, které nechtějí mít příliš krátké vlasy. Pokud chcete, aby to mohlo být stylizováno tak, abyste každý den vypadali krásně, pak si vyberte tohoto pixie.

Krátké vlasy pro rovné vlasy

Zdroj

Jednoduché Pixie

Nejdůležitější věcí, kterou musíte o účesu pixie pochopit, je skutečnost, že ukazuje lidem dítě ve vás. Díky tomu však budete vypadat krásně a sexy. Je to nebezpečná a skvělá kombinace!

Trendy krátké rovné účesy

Zdroj

Špičatý Pixie

I když se může zdát těžké upravovat si vlasy tímto způsobem, je to všechno o účesu, který jste si vybrali. Poté je trik zvolit správný stylingový produkt. Přesto se jedná o sestřih, díky kterému vypadáte jako rebel.

Krátké blonďaté rovné účesy

Zdroj

Velmi krátký Pixie

Pokud si vaše vlasy hodně prošly a chcete je nechat silné a zdravé, pak by váš další krok měl být opravdu krátký sestřih jako tento krásný pixie. Stále budete vypadat roztomile a vaše vlasy budou zdravější.

Krátký rovný střih Pixie

Zdroj

Dvoubarevný pixie

Pokud chcete mít jiný vzhled, pak se můžete rozhodnout pro kombinaci různých prvků, jako je nový účes, způsob, jakým si upravujete vlasy a barvy, které použijete. Měď a černá jsou skvělé dohromady!

Krátké rovné hnědé účesy

Zdroj

Klasický Bob

Jedná se o extrémně dobře vypadající účes, který by si všechny ženy s rovnými vlasy měly vyzkoušet alespoň jednou za život. Je sexy a krásná a opravdu snadno se upravuje. Také vaše vlasy budou vypadat delší, než ve skutečnosti jsou!

Krátké rovné bobové účesy

Zdroj

Plněné Pixie

Vzhledem k tomu, že má ofinu mnohem delší než ostatní vlasy, vypadá jinak a úžasně zároveň. Dobrou zprávou je, že můžete vypadat stejně, když si jako další střih vyberete tohoto naplněného pixie!

Roztomilé krátké rovné účesy

Zdroj

Špičatý Bob

Toto je typ účesu, který si vyberete, pokud chcete, aby lidé viděli trochu vaší drsné osobnosti. Je to kombinace krátkých rovných vlasů, asymetrického stylu a opravdu světlé barvy!

Krátké účesy pro rovné blond vlasy

Zdroj

Prostý Bob

Nyní je to určitě typ účesu, pro který se můžete rozhodnout, když se chcete ujistit, že budete každý den vypadat roztomile a nebudete trávit příliš mnoho času jeho úpravou každé ráno. Podívej se!

Trendy krátký rovný účes

Zdroj

Krátký hnědý pixie

Fantastickou věcí na tomto účesu je skutečnost, že budete mít vždy velký objem bez ohledu na styl, který si vyberete. To je způsobeno tím, jak vám byly ostříhány vlasy, a tím, že ofina zakrývá čelo.

Skvělé účesy pro krátké rovné vlasy

Zdroj

Chaotický Pixie

Toto je typ účesu, pro který se rozhodnete, když jste nemocní a unavení pravidelnými účesy, které obvykle vidíte na ulici. Místo toho byste se mohli rozhodnout pro platinovou barvu a opravdu krátký a chaotický střih pixie.

Rozcuchaný krátký rovný účes

Zdroj

Extrémně krátký Bob

Když chcete mít krátké vlasy s výhodami dlouhých vlasů, pak správná věc je rozhodnout se pro krátký bob, který si můžete upravit, jak chcete. Pokud chcete, můžete jej stočit, protože má správnou délku.

Roztomilé účesy pro krátké rovné vlasy

Zdroj

Dark Messy Cut

Toto je a pixie účes pro které se rozhodnete, když chcete mít více možností ohledně úpravy vlasů. Můžete jej udržovat čistý a elegantní, nebo se můžete rozhodnout pro chaotický styl, jako je ten, který můžete vidět na obrázku.

Krátký hnědý rovný účes

Zdroj