Francouzské copánky jsou už nějakou dobu opravdu ve velkém stylu. Francouzský cop je krásný typ copu, který děláme už věky! Může se to zdát komplikované, ale ve skutečnosti je to opravdu snadné. Musíte to rozebrat, naučit se a procvičit si pár kroků.

Jakmile zvládnete klasický francouzský cop, můžete se naučit jeho různé varianty, jako jsou holandské copánky, cornrows a vodopádový cop a mnoho dalších. Neomezujte se pouze na tyto! Užijte si tyto zábavné účesy z francouzských copů!

Jak udělat francouzský cop

Jak udělat francouzský copInstagram @braids.by.del

Naučte se, jak udělat francouzský cop, takže v případě, že potřebujete snadno vytvořitelný styl, máte ho na mysli. Rozdělte vlasy podle počtu požadovaných copů. U pletených copánků stačí dvě sekce. Shromážděte tři malé části z jedné strany, každou přidržte a prokládejte jednu po druhé. Pro uhlazenější efekt co nejvíce utáhněte copánky. Chcete -li dosáhnout roztomilé povrchové úpravy, která trvá jeden den, nastříkejte celý lak na vlasy.

Podříznutý francouzský cop

Podříznutý francouzský copInstagram @ikerpeloss

Toto je podřezání francouzského copu pro malé děti se silnou osobností. Je snadné znovu vytvořit styl, když máte nahoře úhledné, kratší strany a delší prameny. Stylový a silný dojem, který poskytuje, je poutavý. Nenechte si ujít tento účes, jakmile se rozhodnete zkrátit.

Zapletejte si vlasy vazbou

Zapletejte si vlasy vazbouInstagram @everylittlestrand

Upletete si vlasy spletením, které dodá stylu plnost a délku. Cornrows jsou skvělou volbou, protože vytvářejí podrobnější a ostřejší výsledek. Okraje vytvářejí sladký, jemný dotek, aby působily velmi dívčí.

Mohawk francouzský cop

Mohawk francouzský copInstagram @lettileipuri

Noste tento mohawk francouzský cop a dodejte lidem závist. Funguje dobře na kudrnaté vlasy, protože díky jeho struktuře vypadá updo mnohem lépe. Přidejte elegantní doplňky nebo malé květiny pro ženštější styl.

Koruna francouzského copu

Francouzská copová korunaInstagram @sydneyannlopezhair

Tato francouzská koruna copu vám umožní cítit se jako královský. Díky své měkkosti působí velmi žensky a elegantně. Pod updo jsou volné prameny, které dávají zpět účinek. Pokud se chystáte udělat další míli, možná budete chtít namalovat zámky stříbrným blond odstínem.

Updo francouzský účes

Updo francouzský účesInstagram @anastasiia.terebova

Zde je updo francouzský účes, který doplní váš fantazijní styl! Vydává romantickou atmosféru, která na rovných blonďatých zámcích působí lichotivě. Pokud máte zaoblené třásně, určitě dodá vašemu povrchu mladistvý nádech. Pro snadný a měkčí okraj má vliv trocha textury.

Vodopád francouzského copu

Vodopád francouzského copuInstagram @curledbysierra

Roztočte tento vodopád ve francouzském copu a buďte tak nádherní jako vždy! Tento druh stylu odpovídá měkkým, objemným kadeřím s bohatým hnědým odstínem tak dobře, že jej můžete nosit na formálních událostech. Chcete -li maximalizovat texturu svých kadeří, použijte sprej s mořskou solí.

Fishtail z francouzského copu

Fishtail z francouzského copuInstagram @beautybylassana

Máte rádi rybí chvost ve francouzském copu? Jeho jednoduchost vám umožní ho nosit kdykoli během dne. Vypadá elegantně na jasných, zlatých blond kadeřích, protože lépe zvýrazňuje barvu.

Francouzský rybí cop

Francouzský rybí copInstagram @luiscarlos.artistry

Zdravé dlouhé prameny si zaslouží být předváděny tím neobyčejnějším způsobem – tyto definované kousky vetkané do této dokonalosti ve stylu francouzského copu si vás určitě všimnou všude, kam jdete!

Boční francouzský cop

Boční francouzský copInstagram @myhairstyle_xo

Zábavný, rozkošný způsob skládání – uprostřed přidejte další detaily, abyste získali jedinečný vzhled francouzského copu.

Francouzský cop z koruny

Francouzský cop z korunyInstagram @lauraslookbook

Zdá se to těžké, ale tohle je docela snadné! Udělejte si normální vlasy z francouzského copu, ale popadejte je za vlasy kolem hlavy a vytvořte tuto korunu krásy.

Dlouhý 4 cop Twist francouzský cop

Účes s dlouhým 4 copánky ve francouzském copuInstagram @alannamariehair

Vytvořte boho chic vzhled ze základního francouzského copu s těmito čtyřmi pletenými copánky stočenými do jednoho. Tato skvělá akce je ideální pro každý letní den, kdy chcete na své kůži cítit chladný vánek.

Zářivý duhový francouzský cop

Živý duhový styl francouzského copuInstagram @uggoff

Pokud máte takto velkolepou barevnou hru, pak ji rozhodně musíte předvést tím, že ji budete nosit v lichotivém účesu s francouzským copem, jako je tento.

Mini francouzský cop

mini účes ve francouzském copuInstagram @ray.voltage

Toto romantické updo začíná tenkým copem, který rozděluje vlasy, a končí smyčkovým nízkým drdolem. Tento mini francouzský cop funguje dobře na vlasech s melíry, které dodávají celému stylu rozměr a hloubku.

Francouzský cop updo pro formální událost

Francouzský cop updo pro formální událostInstagram @mrs.q.makeuphairnails

Tohoto oslnivého francouzského copu docílíte, když si svůj cop stočíte do nízkého chignonu a ozdobíte ho pěknými květinami.

Trendy mořská panna francouzské pletené updo

Trendy mořská panna francouzské pletené updoInstagram @hairbykristenball

Vyrazte si zaplavat s tímto super roztomilým francouzským copánkovým účesem z červené mořské panny.

Edgy Viking francouzské copánky na večírek

Edgy Viking francouzské copánky na večírekInstagram @hairsalon_houseofmann

Vydejte se na starou školu s využitím techniky vikingského francouzského opletení pro vaši příští párty.

Zábavný rybí chvost francouzský cop

Zábavný rybí chvost francouzský copInstagram @jecin_svet_pletenica

Fishtail francouzský cop, který je skvělý pro účesy zpět do školy.

Jednoduchý francouzský cop s květinovými špendlíky

Jednoduchý francouzský cop s květinovými špendlíkyInstagram @kaycdoeshair

Tento ležérní účes ve francouzském copu určitě zvládne každý. Jednoduše vytvořte kolem hlavy volný cop, který bude klesat na jednu stranu, a doplňte roztomilými špendlíky.

Poloviční francouzský cop

Instagram @adri.slezak

Otázka&Autorka stylu, Adrianna Slezak

Hair Stylist @ Hair od Adrianny v Kalifornii, USA

Jak bys to popsal?

Tento francouzský korunní cop vypadá elegantně, ale není nad to! Je to super snadný cop, který zvládnete za 5 minut.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Dobré bobby piny! Ne všechny bobby piny jsou vytvořeny stejné. Vyzkoušejte špendlíky Premium MetaGrip Bob z kosmetických potřeb Sally. Tyto bobby piny vám nesklouznou, jak den pokračuje.

Roztomilý francouzský cop na krátké vlasy

Roztomilý francouzský cop na krátké vlasyInstagram @calliechristiansen

Otázka&Stylová tvůrkyně Callie Proffitt Christiansen

Hairstylist @ Tantrum Hair Salon v Mesa, AZ

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je nejlepší způsob, jak předstírat holandský cop, pokud nemůžete udělat francouzský cop. Zvláště pro jemné vlasy. Je to také skvělý styl, když se probudíte pozdě a nemáte čas si umýt vlasy. Nejlepší na tomto vzhledu je, že čím jsou vaše vlasy špinavější, tím snadněji je rozčesáváte!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Nepřemýšlejte o tom a nepřepracujte to. Myslím tím, že to nepřemýšlím, bez ohledu na to, jaký je váš styl, tento vzhled s tím funguje. Profesionální den v kanceláři nebo zábavná noc s těmito přáteli, to funguje. Tím, že to nepřepracuji, nebojujte, co vaše vlasy chtějí v tomto stylu dělat. Chaotický, hladký, velký, ať si udělá své. Každopádně to vypadá dobře.

Francouzské copánky

Francouzské copánkyInstagram @everylittlestrand

Otázka&Autorka stylu, Natalie S.

Hairstylist @ Every Little Strand v Los Angeles, CA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento cop se nazývá holandský, odlišný od francouzského, protože jsou copánky viditelnější. Tento účes bych popsala jako boho styl. Copánky jsou volné, což dává pocit bez námahy. Také jsem přidal vlasové šperky na copánky, což je podle mého názoru moje oblíbená věc na stylu. Díky tomu styl opravdu vynikne.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento účes by byl ideální na procházky a zábavu. Pokud jste dívka, která ráda fotí, určitě bych tento účes měla na focení. Coachella se také blíží a tento vzhled by byl pro festival ideální. Tento typ akce opravdu zdůrazňuje styl boho a hipster. Ale nakonec tento účes dotváří opravdu roztomilý módní vzhled pro pouhé vycházení. To je krása tohoto vzhledu, který mění hru. Můžete mít normální oblečení, ale když upravíte tento vzhled vlasů, přidáte svému vzhledu koření.

Cop z francouzského copu

Cop z francouzského copuInstagram @hairbykatelynn

Otázka&Autorem stylu je Katelynn Koenig

Hairstylist @ Savvy Hair Loft v Point Pleasant, New Jersey

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je dokonalým francouzským copem! Nejroztomilejší na tom je, že jej můžete obléknout na svatbu nebo speciální událost nebo dokonce na příležitostnou noc!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Abych co nejlépe dosáhl tohoto vzhledu, použil bych suchý šampon, lak na vlasy a lesk. Pokud jde o styling, nejprve bych vám vlasy natočil a poté přidal volný francouzský cop, takže vynechal přední části a získal měkčí vzhled.!

Rozcuchaný účes ve francouzském copu

Rozcuchaný účes ve francouzském copuInstagram @hairbyleahnoel

Otázka&Stylová tvůrkyně, Leah Kooistra

Hairstylist @ Hair od Leah Noel v Lyndenu, WA

Jak byste popsal tento vzhled?

Popsal bych tento vzhled jako rozcuchané francouzské copánky, což je skvělý styl pro slunečný den. Miluji, že je tak snadné toho dosáhnout, ale stále to vypadá složitě.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento styl by fungoval s jakýmkoli typem vlasů, které jsou dlouhé po ramena nebo delší. Pokud jsou vaše vlasy velmi hedvábné, zkuste si vlasy před splétáním nastříkat lakem na vlasy nebo texturovým sprejem. Vytáhněte pár kousků kolem obličeje pro jemnější vzhled. Když dělám spletený styl, vždy stáhnu copánky od sebe, aby styl vypadal plnější.

Tento styl dokonale přechází z letních šatů do něčeho sportovního, jako je oblečení do tělocvičny!

Twisted French Braid Updo

Twisted French Braid UpdoInstagram @jhair_stylist

Otázka&Autor se stylem, James Earnshaw

Tajemný ředitel & Session Manager @ Bad Apple Hair v Birminghamu ve Velké Británii

Jak byste popsal tento vzhled?

Jedná se o zkroucený nízký uzel s francouzskými pletenými detaily. Líbí se mi, že zepředu vypadá opravdu jednoduše a jemně a ze zadu má spoustu detailů a textur. Díky elastickému materiálu je velmi bezpečný, takže vydrží celou noc.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento vzhled funguje pro každého, kdo má středně dlouhé vlasy. Klíčovými produkty byla pěna (nejprve sušená) pro držení a poté suchý šampon pro dosažení textury.

Funguje to také skvěle na blondýnku, ale pokud pracujete na tmavších vlasech, použijte vícebarevnou gumu, abyste více ukázali detaily luku.

Myslím, že tento vzhled by mohl fungovat pro každého, kdo nosí luxusní, ale uvolněnou atmosféru.

Nádherný francouzský cop pro dlouhé vlasy

Nádherný francouzský cop pro dlouhé vlasyInstagram @gothg1rl37

Otázka&Autor stylu, May Wuerdy

Hairstylist @ Great Clips v Cincinnati, OH

Jak byste popsal tento vzhled?

Udělal jsem volný francouzský cop vpravo od jejího chrámu až těsně za ucho a pak jsem jej spletl až dolů do tří pramenů. Druhou polovinu jsem nechal volně, protože ji snadno bolí hlava.

Znovu jsme udělali standardní francouzský cop, ale když jsme se dostali přes korunu, zařadil jsem tři prameny na pravé straně do copu a pokračoval jsem dolů.

Vytvoření tohoto roztomilého malého stylu bez kartáčování zabere jen 6 minut.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Předtím se ujistěte, že jsou vlasy dobře vykartáčované, a poté během účesu kartáčujte prameny, abyste zajistili hladký cop.

Pokud si nejste jisti, že to děláte, požádejte o pomoc, aby pletenka neskončila mimo střed.

Bavte se! Dělejte to, co cítíte přirozeně a co plyne, když pletete.

Půl na půl napůl dolů francouzský cop

Půl na půl napůl dolů francouzský copInstagram @natashashairbeauty

Otázka&Autorka stylu, Natasha Mehmood

Vlasy & Vizážistka @ Natasha’s Hair & Krása ve Swansea ve Velké Británii

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento poloviční francouzský cop je úhledný a jednoduchý. Moje oblíbená část tohoto účesu je zkadeření konečků, aby se dosáhlo úžasného zakončení, a spojení obou copů dohromady, aby se upravila střední část vlasů.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Moje rada by byla, abyste vždy předem použili sérum proti krepatění, aby bylo jednodušší zacházet s vlasy a vlasy by zapadly na místo, jak se vám líbí. Před natočením konečků vlasů byste také měli použít prostředek na ochranu vlasů, aby nedošlo k poškození vlasů. Já sama používám sérum na vlasy 7 v 1 proti krepatění od Johna Friedy, které hodně pomáhá a můžete snadno vidět, jak pomáhá.

Doporučuji také tento účes udělat na delších vlasech než na krátkých, protože to nebude vypadat moc efektivně.

Chunky francouzský cop se živými duhovými barvami

Chunky francouzský cop se živými duhovými barvamiInstagram @erin.mane.maven, @danalynnhair & @liz.colors

Otázka&A se stylovými tvůrci

Erin Hriczak – barva & Vivid Specialist @Lighten Up Salon and Spa v Budd Lake, New Jersey

Dana Dautel – hlavní kolorista & Stylista @Salon Room v Marltonu, New Jersey

Liz Cordis – Hair Artist @ Lemon and Lilac Studio v Sacramentu, Kalifornie

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento francouzský styl pletení je bezstarostný nebo snadný. Jedna z mých oblíbených věcí na tom je, že je to vzhled, který vypadá lépe, čím více se v něm žije.

Vzhledem k povaze těchto módních barev, které mizí od jednoho šamponu k druhému, je tento vzhled ideální pro někoho, kdo má rád všestrannost. Pokud jste ochotni experimentovat se stylem, můžete počet praní omezit. Jeden den dolů, druhý den spletené do copů a pak možná navázané drdolem nebo elegantním poníkem.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Jít na to! Je to styl nenáročné na údržbu, který je nádherný pro tolik různých příležitostí.

Vždycky chci začít s nějakým texturním sprejem, který vlasům trochu přilne a usnadní pletení. Přidání volných plážových vln vždy také přidá něco k tomuto vzhledu. A podle příležitosti. pletené vypadá, že to může být oblečený nebo oblečený s některými doplňky. Vždy přidávám nějaký druh příslušenství podle toho, jaký vzhled hledáme.

Velké francouzské copánky

Účes s velkým francouzským copemInstagram @prive_danielle

Otázka&Autorka stylu, Danielle Segura

Profesionální kadeřník & Makeup Artist @ Hair Phases Salon v Rancho Cucamonga, Kalifornie

Jak byste popsal tento vzhled?

Moje oblíbená věc na těchto velkých francouzských copáncích je jeho univerzálnost. Můžete jej nosit s updo, nebo jako družičku na svatbě, nebo prostě jen tak ven do města.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento typ copu se nejlépe hodí pro klienty, kteří mají těžkou hlavu vlasů, takže na to myslete při zvažování tohoto vzhledu. Pro splnění tohoto copu lze přidat prodloužení pro plnost vlasů. Tento boční cop je báječný pro ty, kteří si přesto chtějí dát vlasy dolů, ale nemusí si dělat starosti s vlasy v obličeji.

Dvojitý francouzský cop Updo

Dvojitý francouzský cop UpdoInstagram @themintdoor

Otázka&Stylová tvůrkyně, Rosalie Arave

Hairstylist @ The Mint Door Salon v Ogden, UT

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento pěkně růžový dvojitý francouzský cop patří k mým oblíbeným. Miluji růžový pop a iluzi tloušťky z copánků!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Každý, kdo zvažuje tuto barvu, musí vědět, že vyžaduje hodně péče, peněz a údržby. Zářivé a pastelové barvy rychle vyblednou a ledová blondýnka obvykle přijde s nějakým poškozením, pokud proces neprobíhá pomalu. Klienti s tmavými vlasy (a dokonce i někteří se světlými vlasy) budou vyžadovat sezení, aby dosáhli tohoto vzhledu.

Opravné opravy této barvy trvají přibližně 4–6 týdnů a mezi tím vyžadují velkou pozornost doma.

K mytí používejte šampon a kondicionér chránící barvu, studenou vodu, myjte pouze 1-3krát týdně, přípravek na tepelnou ochranu a šampon proti mosazi, aby byla blond ledová.

Klient na tomto obrázku pracuje jako zdravotní sestra pro společnost, která nepovoluje jasné barvy po celých vlasech. Proto jsme se rozhodli pro popovou barvu v kořeni, aby mohla být stále profesionální, ale zároveň se bavit o vlasech!

Tyto copánky jsou zábavným a snadným stylem pro téměř jakoukoli délku, která je delší než délka brady (tento klient má vlasy se střední délkou krku), a se správnými produkty vydrží celý den. Použil jsem stylingový krém soft hold a lak na vlasy medium hold.

Je to skvělý styl pro každého, kdo má práci, která vyžaduje, aby byly vlasy stažené dozadu, nebo jen pro zábavný styl, aby vám vlasy nespadly do obličeje.

Tři francouzské copánky Updo

Tři francouzské copánky UpdoInstagram @hairbyteetee904

Otázka&Autor se stylem, Teetee

Licencovaný vlasový designér @ Hair By Teetee v Lone Tree, CO

Jak byste popsal tento vzhled?

Toto jsou tři jednoduché francouzské prýmky a líbí se mi křivé rozchody.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Je to snadný ochranný styl, jak se udržet, stačí ho zabalit na noc. Je to také dobré pro někoho, kdo pracuje hodně jako klient na obrázku a ještě to nezapotil. Nemusíte s tím mnoho dělat. To nejvíc, co budete potřebovat, je vždy občas držet malý sprej na létání a možná trochu lesku ve spreji.

Jednoduchý univerzální francouzský oplet

Jednoduchý univerzální francouzský opletInstagram @theupdogirl

Otázka&Autorka stylu Ellie Ferrari

Svatba & Příležitostný vlasový specialista @ Updo Girl v Exeteru, Devon

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento styl bych popsal jako jednoduché univerzální updo s francouzskými copánky. Vypadá to složitěji, než to je! Je to perfektní denní až noční účes, protože jej můžete nosit do práce s několika roztomilými sponkami nebo šátkem, nebo jej můžete volněji nosit s uvolněnými kadeřemi a orámovat tak tvář na večer..

Moje oblíbená věc na vzhledu je textura, kterou copánky vytvářejí, a jak to vypadá tak pěkně ze všech úhlů.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento vzhled je skvělý pro ty z vás s hustými vlasy, protože copánky to udrží opravdu v bezpečí. To by však fungovalo pro všechny typy vlasů, stačí se ujistit, že natáhnete copánky, abyste v případě potřeby vytvořili větší plnost.

Rozhodně doporučuji použít texturizační prášek, jako je Sexy Hair Powder Play Lite, aby vám vlasy lépe držely. To je zásadní pro ty z vás, kteří mají hedvábné zámky. Můj nejlepší tip pro tento styl je sekce cik-cak. To pomáhá dosáhnout uvolněnějšího a nedokonalejšího vzhledu, který od tohoto stylu požadujeme.

Francouzský pletený topknot

Francouzský pletený topknotInstagram @stephenalansalon

Otázka&Autor se stylem, Hadley Kruse

Kadeřník @ Stephen Alan Salon v Yorkville, IL

Jak byste popsal tento vzhled?

Nejlepší věc na tomto francouzském pleteném topknotu je jeho univerzálnost! Styl lze nosit ke každému typu vlasů a můžete jej snadno obléknout pomocí malých špendlíků, jak je znázorněno zde. Je to super rychlý styl, který dokáže obléknout jakýkoli vzhled, ať už na čerstvě umyté vlasy nebo vlasy druhého dne.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento styl je pro jakýkoli věk nebo životní styl a pro tento vzhled lze použít holandský nebo francouzský cop. Přidání malého škádlení do ohonu před zabalením do drdolu je skvělý způsob, jak získat určitý objem a texturu.

Rád používám texturní sprej Paul Mitchell Sugar Tease, abych trochu přilnul k drdolu a vlnám, aby vypadal jako kus. Rovněž vrstvím Paul Mitchell Sugar Dry Conditioner, abych vlnám dodal lesk a hebkost! \. Celkově je tento univerzální vzhled skvělý pro všechny věkové kategorie!

Boční francouzský cop s hollywoodskými vlnami

Boční francouzský cop s hollywoodskými vlnamiInstagram @liezelstyles

Otázka&Autor se stylem, Liezel Asi

Owner / Hair Designer / Braider @ Liezel Styles in Bay Area, CA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled má boční francouzský cop s hollywoodskými vlnami. Moje oblíbená věc na tomto vzhledu je kombinace francouzského copu s copem místo použití vlasového doplňku.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

To je velmi ostrý pohled. Tento vzhled je skvělý, pokud máte velmi odchozí osobnost nebo uvažujete o vedlejším nebo celkovém účesu, který je volný a není tak napjatý a kudrnatý.

Celkově by to byl úžasný vzhled pro nevěstu, družičku nebo pokud chcete vyniknout při jakékoli zvláštní události.

Half-Up francouzský cop

Half-Up francouzský copInstagram @hairby_jillrenate

Otázka&Autorkou stylu je Jill Renate Liland

Kadeřník v norském Tromsu

Jak byste popsal tento vzhled?

Vzhled bych popsal jako nový moderní drdol. Poskytuje vám tvůrčí svobodu moderního polovičního francouzského copu.

Miluji způsob, jakým můžete udělat poloviční updo tohoto skvělého vzhledu v pátek večer. Je to elegantní alternativa k typickému vzhledu plesů/družiček pro aktualizace. A nejlepší na tom je, že je to snadné! Nechte svou mysl být kreativní.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Důležitou věcí pro tento vzhled je příprava. Pokud jsou vlasy příliš měkké a lesklé, může být opravdu těžké je zaplést. Plážový sprej je perfektní! Vytvořte copánky a poté drážděte vlasy ve vysokém ohonu pro masivní objem. Čím větší, tím lepší. Pak získáte stylovou texturu pro vzhled drdolu.

Když vytvoříte tento vzhled, lak na vlasy je váš nejlepší přítel. Použijte lak na vlasy, který není příliš tvrdý. Chcete držet, ale ne příliš tuhost.

Tento vzhled je vynikající na rovných, kudrnatých nebo vlnitých vlasech, ale moje oblíbené jsou vlny, jaké vidíte zde. Můžete to udělat rock s dlouhými nebo krátkými vlasy. Jen buďte kreativní!

Mladistvý francouzský cop

Mladistvý francouzský copInstagram @lucygluna1

Otázka&Stylová tvůrkyně Lucy Espinoza

Hair Designer @ The Salon v Los Alamitos, CA

Jak byste popsal tento vzhled?

Popsal jsem tedy tento vzhled jako trendy a mladistvý francouzský cop.

Moje nejoblíbenější věc na tom je, že jsem se tuto techniku ​​naučil, když mi bylo 12 let a stále miluji francouzský cop!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Každý, kdo má krátké nebo středně dlouhé vlasy, by mohl nosit tento vzhled. V závislosti na příležitosti může být drdol nahoře více či méně špinavý a můžete přidat nějaké plážové vlny.

Nezapomeňte do copánků přidat lak Unite Texturing Hairspray a R+Co Glossing Wax.

Městské copánky

Městské copánkyInstagram @beautybyy_mel

Otázka&Autorka stylu, Melissa Labios

Hairstylist / Student @ Paul Mitchell School in Tampa, FL

Jak byste popsal tento vzhled?

Popsal bych tento vzhled nejen jako francouzský cop, ale spíše jako holandské copánky s více odhaleným copem.

Moje oblíbená věc na tomto vzhledu není jen cop, ale také modrá barva, kterou už měla. Barva zvýrazňuje cop podrobněji. Tento cop je v podstatě cornrow.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Jedná se o velmi těsný cop, který vyžaduje hodně napětí. Mnoho dívek, které dávají přednost tomuto upnutému copu, ho chce mít velmi těsné na temeni.

Doporučuji použít nějaký typ gelu při pletení, aby se zachovaly průlety a klidné krepatění. Gel mohl být použit na každou sekci při pletení a také těsně před začátkem pletení. Díky tomu bude cop podrobnější.

Tento vzhled se hodí pro hrubé nebo kudrnaté vlasy a je ideální pro každou dívku, která miluje městský cop.

Francouzský cop Mohawk

Francouzský cop MohawkInstagram @rudeb123

Otázka&Stylová tvůrkyně, Ashley Murphy

Hairstylist @ Phenix Salon Suites v Lakewood, Kalifornie

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento francouzský cop Mohawk jsem popsal jako „Avatar Feline Meets Bride-to-Be“. Je to tak odvážné, ale elegantní, dobrodružné, ale přesto jemné.

Líbí se mi skutečnost, že jsme začlenili tři různé typy copánků, abychom vytvořili jedno úžasné umělecké dílo.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Můj návrh každému, kdo chce mít tento vzhled, je VLASTNÍ TO. Trvalo to jen několik minut a je to skvělý a snadný způsob, jak vyniknout na cestách.

Dvojitý francouzský cop

Dvojité vlasy s francouzským copemInstagram @hairstylist.holly_herrington

Jste připraveni skákat a blouznit po celý den? Okořeňte ty fialové vlasy tímto skvělým dvojitým účesem z francouzského copu, který zajistí vaše kadeře na místě, zatímco budete tančit a zpívat své srdce!

Francouzský cop naruby

Instagram @good.hair.vibes

Otázka&Autorka stylu, Veida Veintimilla

Hair Stylist @ QALI Hair Extension Studio & Salon v čínské čtvrti ve Vancouveru, BC

Jak bys to popsal?

Tento francouzský cop naruby je jedinou velkou kukuřicí. Je to velmi jednoduchý, snadný cop.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Tento francouzský cop je vhodný pro všechny typy vlasů a životní styl, jen se ujistěte, že jsou vaše vlasy dostatečně dlouhé.