Kendi burun halkalarımı yapmayı seviyorum; tüm süreç, bir kez asıldığında oldukça basittir!

Burun halkası nasıl yapılır~ adım adım öğretici

Burun halkası nasıl yapılır~ adım adım öğretici

Karen Creftor

burnumu deldirmeyi seviyorum ama'burun mücevherlerimi sonsuza kadar kaybediyorum veya bozuyorum. Burun halkalarını en iyi buluyorum, ama ukala olduğum için, bir parça tel için her biri 2 pound biraz fazla buluyorum. Bu yüzden bu öğreticiyi sizin için yaptım!

Kendi burun halkalarınızı yapmak ucuz, hızlı ve aynı teknik takı yapımında kullanılan temel küpeleri veya atlama halkalarını yapmak için kullanılabilir. ben dünyayım'en kötü kuyumcu, o yüzden inan bana, eğer ben bunları yapabiliyorsam, sen de yapabilirsin..

Malzemeler ve Araçlar

Tel dışında, bu eğitim için sadece birkaç ev eşyasına ihtiyacınız var. Tepkime riskini ve bakır veya kaplamalı telden kaynaklanan korkunç yeşil işaretleri en aza indirmek için som gümüş tel kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim..

İhtiyacın olacak:

  • gümüş tel
  • Tığ veya kalem gibi 8 mm çapında silindirik bir nesne
  • Küçük makas
  • Temiz/yeni bir zımpara tahtası (isteğe bağlı)

Kendi burun halkanızı yapmak için neye ihtiyacınız var?

Kendi burun halkanızı yapmak için neye ihtiyacınız var?

Karen Creftor

Aşama 1

Gümüş teli kroşe kancanızın etrafına olabildiğince sıkı sararak ve uçların mümkün olduğunca azını dışarıda bırakarak başlayın. Kancada herhangi bir çarpma olmadığından emin olun yoksa kazandınız'onu çıkarmak mümkün değil!

Burun halkası yapmak

Burun halkası yapmak

Karen Creftor

Adım 2

Makasınızı kullanarak tel bobinini kancadan çıkarın, bobinden aşağı doğru düz bir çizgi çizerek küçük tel halkaları oluşturun.

Aynı anda birkaç burun halkası yapın

Aynı anda birkaç burun halkası yapın

Karen Creftor

Aşama 3

Yüzüğü takmayı ve çıkarmayı daha rahat hale getirmek için, uçları bir zımpara tahtası ile hafifçe yumuşatın ve'yeniden bitti! Herhangi bir vücut takısında olduğu gibi, kullanmadan önce sterilize ettiğinizden emin olun.'çok dikkatli ol.

El yapımı burun halkaları

El yapımı burun halkaları

Karen Creftor

Burun Halka Ölçüleri

Telin etrafına sardığınız şeyin boyutunu zevkinize göre değiştirerek yüzüğün boyutunu değiştirebilirsiniz..

Bunda 'Nasıl,' 25cm/10 kullandım" gümüş telden yapılmış ve 8 yeni burun halkası yapılmıştır. Kabloyu eBay’den 2.40 Sterlin’e (nakliye dahil) satın aldım ve böylece bir yüzük için 2 sterlin ödemek yerine, kendi yüzüğümü yapmak bana sadece 30 sterline mal oldu! Geri kalanını küçük bir hap kutusunda tutuyorum, elimde olanı kaybettiğimde veya ona zarar verdiğimde hazır.'giyiyorum.

Çoğu burun halkasının ucunda, düşmelerini önlemek için bir top bulunur. Şahsen ben'bunu gerekli bulmadım ve ben'düz kasnak takarken hiç sorun yaşamadım.

Bu öğreticiyi beğendiyseniz, lütfen aşağıya yorum yapın ve tanıdığınız diğer kişilerle paylaşın, böylece onlar da biraz para kazanabilirler.!

Bu içerik doğru ve yazarın bilgisi dahilinde doğrudur ve kalifiye bir profesyonelin resmi ve kişiselleştirilmiş tavsiyesinin yerini alması amaçlanmamıştır..

© 2013 Karen Creftor

Yorumlar

ashley 04 Mart 2020’de:

dat telini nereden aldın

Angela 07 Aralık 2018’de:

teli nerden alabilirim

Audrey Irie 08 Temmuz 2017’de:

Biraz süslemek istersen, ortasına başka bir parça gümüş veya altın tel sarardım. Ya da belki birkaç boncuk.

ben'kendim için kendim yapıyorum ve müzik festivallerinde satıyorum…

kumsal 09 Nisan 2017’de:

TEŞEKKÜRLER! Boncuklu burun halkaları istiyorum ve baktıktan sonra' çevrimiçiBunu kendim yapabilmem gerektiğini düşündüm!

Kitzia Bustamante 26 Mart 2017’de:

ben'yapacağım ama sonra'deliği kendim yapacağım.

Denise Stewart 03 Nisan 2016’da:

Bu öğreticiyi seviyorum çünkü burun takılarına tonlarca para harcıyorum ve şimdi kendim yapabilirim, bu gerçekten bana çok teşekkür ederim.

Karen Creftor (yazar) 31 Ekim 2013’te Kent, İngiltere’den:

Başka bir İngiliz görmek harika 😀 I'aslen Londralıyım ve şimdi Kent’te.

iltifatlar için teşekkürler ben'faydalı bulmanıza sevindim!

~Kaz x

lynsey hart 30 Ekim 2013’te Lanarkshire’dan:

Harika Eğitim!!! Çok kullanışlı! Yine de £ işaretini kullandığınıza dikkat edin- nerelisin? Ben Glasgow, İskoçya’danım! 😛 Burada çoğumuz İngiliz değiliz lol x