Nenáviděl jsem obě svá tetování na pažích. Před laserem jsem vyzkoušel několik domácích řešení, jak je odstranit. Já'sdílím své zkušenosti a své výsledky.

Zde je pohled na proces před a po.

Tady'Podívejte se na proces před a po.

Proč jsem se pokusil odstranit své vlastní tetování

Říkej mi blázen, ale já'Když budu, udělám téměř cokoli'jsem dost zoufalý. Nedávno jsem si nechal udělat nové tetování, které ne'nedopadlo to úplně podle očekávání. Chtěl jsem pěkný, plynulý, ženský, lehký strom na pravé horní paži. Většinou proto, že tam byly jizvy, na které jsem se NECHCE déle dívat! Dlouhé, bílé, vystouplé jizvy, které jsem'měl jsem od doby, kdy jsem byl teenager, ale to'Je to úplně jiný příběh, do kterého se nechci pouštět!

Miluji stromy a říkal jsem si, že dát tam pěkný strom, abych zakryl/zakryl jizvy, by byl skvělý nápad. Ale nakonec jsem skončil s mohutným, temným, ohrožujícím stromem, který byl 10krát větší, než jsem chtěl. To ne'nemám tvar nebo se na to nepodívám, jak jsem chtěl; bylo to mnohem odvážnější, než jsem chtěl, a dobře, prostě jsem nebyl's tím spokojený. Tetovač ví, jak dělat úžasné stromy, a odvedl fantastickou práci, jen to tak nebylo't co jsem chtěl.

Jak jsem řekl, bylo to mnohem větší, než jsem chtěl, a narazili jsme na problém: Nechal jsem si staré tetování z ostnatého drátu obejít celou paži a přímo uprostřed stromu, který dělal. Rozhodl se zakrýt část. V tu chvíli jsem začala panikařit. Věděl jsem to jistě'Budu nešťastný, protože strom bude nový, svěží a jiskřivý. Ale pod ním a uprostřed by bylo vybledlé, ošklivé, staré tetování z ostnatého drátu, které by také vyšlo z obou stran stromu a všude kolem zbytku mé paže.

Šel jsem domů, podíval se na svou paži a od té doby jsem byl v šoku. Moje paže vypadá, jako by explodovala. Děje se toho příliš mnoho. Ano, zakryl jizvy, což já'm za co jsem vděčný. Chtěl jsem ale svůj jednoduchý, plynulý, ženský strom, a ne'ani se tomu nepřiblížit. Pak máme ošklivý vybledlý ostnatý drát vycházející z každé strany stromu. Nemluvě o tmavších oblastech uprostřed stromu, protože musel zakrýt ostnatý drát. Ta oblast vypadá jako nepořádek. Ale strom je pěkný všude jinde. Opět však ne pro mě.

Co teď mám dělat??

Takže mám na ruce tento opravdu skvělý strom, který byl proveden opravdu dobře, s pěkným stínováním, ale nic takového, jak jsem chtěl, aby strom vypadal. Tam'na můj vkus se toho děje příliš mnoho, a tam'stále se objevují staré jizvy. Chtěl jsem něco jednoduchého, protože jsem věděl, že se to stane, pokud bude tetování příliš odvážné nebo příliš "hodně." Já'ztratit to! A asi ano.

Musel jsem pokrýt všechny své možnosti a být svobodnou matkou dvou dětí doma bez práce to nedělá'Usnadnění laserové operace. Navíc já'd riskovat možnost více jizev laserem. Já ne'nemáš v úmyslu strom hned odstranit, ale jen ho vyblednout. Nejvíce jsem chtěl odstranit ostnatý drát. Usoudil jsem, že kdyby to bylo pryč, paže by ne'nevypadej tak "zaneprázdněný." Mám v plánu znovu vidět svého tetování a zjistit, jestli je něco, co může udělat, ale až poté, co budou provedeny mé malé experimenty. Když ho teď uvidím, tak on'prostě jsem zakryl celý zbytek paže něčím, čím bych zakryl ostnatý drát, a já prostě ne'to nechci.

Vím jen to, že cokoli bylo provedeno u lékaře'Kancelář bude WAY dražší než to, co si mohu dovolit, a možná budu moci doma najít své vlastní metody – za mnohem levnější. Vyzkouším mnoho domácích prostředků nalezených na internetu, aby vybledly nebo úplně odstranily můj ostnatý drát.

The Tree the Day I Got It Done

Vidíte, jak musel uprostřed místa, kde byl ostnatý drát, ztmavnout. Chtěl jsem, aby celý strom byl lehký a vzdušný. Můžete také vidět ostnatý drát, který ničí vzhled nového stromu tat. Stále se také objevují nějaké jizvy.

Vidíte, jak musel uprostřed místa, kde byl ostnatý drát, ztmavnout. Chtěl jsem, aby celý strom byl lehký a vzdušný. Můžete také vidět ostnatý drát, který ničí vzhled nového stromu. Stále se také objevují nějaké jizvy.

Dostal jsem Tad Obsessed

Nemohl jsem'nepřestávej se dívat do zrcadla. Posedl jsem touto paží každou sekundu dne. Já ne'nechci nikomu ukázat nový tat. Chtěl jsem úplně skrýt ruku. To není't moje první tetování, to'je můj, umm, možná 15.. Takže tetování pro mě není nic nového.

Vím jen, že kdybych'Jsem s tím spokojený, nedojde k žádné posedlosti, neustálému pohledu do zrcadla, neustálým myšlenkám na: "PRO BOHA!! JAK TO ŘEŠÍM!" Pokud mi tetování vyhovuje, tak ano's hladkou plavbou a já'Sotva na to budu myslet. Ale v tomto případě ano'vše, na co myslím. A moje celé myšlenkové vzorce za týden byly: "Musím to opravit a já'Udělám pro to všechno."

Ten strom se mi musí líbit. A jsem si téměř jistý, že se mi to může líbit, pokud mohu provést změny. Potřebuji uklidit zbytek paže a zmizet ze stromu, jak jen to půjde'není tak odvážný. Přemýšlím o přidání barvy, abych ji možná zesvětlil nebo jí dodal větší ženskost. Ale můj hlavní problém je tvar stromu. A já'Nejsem si jistý, co s tím můj taták bude schopen udělat, pokud to opravdu moc nezmizí.

Fading je tedy mým hlavním cílem u obou tetování.

Co jsem se rozhodl udělat?

V části 2 najdete mé domácí opravné prostředky k pokusu o odstranění mého ostnatého drátu a vyblednutí stromu. Snesu bolest, ale v malých dávkách. Navíc jsem to poprvé'Už jsem se někdy pokusil vyblednout/odstranit jedno z mých vlastních tetování a nechci se zranit do té míry, že potřebuji spěchat na pohotovost!

Jizvy jsou také velkým problémem. Celý tento proces začal, protože jsem chtěl zakrýt staré jizvy. Nechci si dělat nové, dobře viditelné jizvy.

Může to být zdlouhavý proces, ve kterém možná ani nebudu pokračovat. Můžu jen spěchat zpět ke svému tetovači, aby si nechal vymyslet něco jiného. Chtěl bych ale vyzkoušet většinu svých možností, než utratím mnohem více peněz za více tetovacích maskování, kterých bych mohl také litovat. Budete muset sledovat mé články a každých několik týdnů se vracet, abyste viděli pokrok.

Další informace o tomto postupu naleznete v mém článku Moje zkušenost s osvětlením a odstraněním tetování doma.

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

Komentáře

Jasone 6. července 2015:

Vy'blázen