Cynthia je zahradnická nadšenkyně. Má zelený palec a během zahradnické sezóny vždy vysazuje různé předměty pro sklizeň.

Zakrytí tetování make -upem

Krycí tetování nemusí být vůbec drahé ani pracné. Je možné snadno pokrýt tetování za krátkou dobu a bez velkého úsilí. Mám několik viditelných tetování, a přestože to vůbec není urážlivé, v minulosti mě to stálo propagaci. Ti z nás, kteří mají tetování, by měli pochopit, že i to nejsladší tetování nám může překážet v kariéře. Může existovat mnoho dalších důvodů, proč byste si museli tetování zakrývat. Ať už jsou důvody jakékoli, ukážu vám, jak je snadno zakrýt. Úspěšné zakrytí tetování zabere jen asi 5 minut. Používání nízkorozpočtové kosmetiky bude stát zhruba 15,00 USD nebo méně, než práci odvedete.

I když jsou dnes tetování mnohem méně tabuizovaná než před 20 nebo 30 lety, mnozí je stále mohou odsuzovat. Pokud jste uchazeč o zaměstnání, pravděpodobně přesně víte, o čem mluvím. Pro ty, kteří možná zůstali ve stejné pozici po dlouhou dobu, i přes zářící hodnocení by vaše viditelné tetování mohlo omezovat vaši šanci na povýšení. Takže zvažování zakrytí jakýchkoli viditelných tetování, když jste na pracovišti, může zaměstnavateli pomoci, aby vás bral vážně jako 'profesionální' kandidát na povýšení.

Rychlé pokyny

 1. Tetování omyjte a nechte úplně zaschnout. Než začnete, můžete se také rozhodnout použít pleťovou vodu.
 2. Na tetování, které chcete zakrýt, naneste primer. Ujistěte se, že jste trochu překročili obrys svého tetování.
 3. Naneste základ na tetování a také mimo obrysovou oblast tetování.
 4. Nechte podklad zaschnout a poté naneste korektor. Ujistěte se, že jste tetování rovnoměrně zakryli, a vyjděte mimo obrysovou oblast tetování, abyste se ujistili, že je zcela zakryté.

Potřebné zásoby

 • Základní nátěr
 • Nadace
 • Korektor

primer, podklad a korektor

primer, podklad a korektor

Krok 2

Než přejdete k dalšímu kroku, umyjte si tetování a nechte jej zcela uschnout.

květinové tetování na něčí ruce

květinové tetování na někoho's rukou

Krok č. 3

Jakmile je tetování suché, naneste na tetování a oblast kolem něj také primer na obličej.

naneste na tetování primer na obličej

naneste na tetování primer na obličej

Krok č. 4

Jakmile nanesete základní nátěr, můžete přejít k nadaci. Naneste základ na tetování a také kolem něj. Tím zajistíte, že budete pokrývat celé tetování, a když skončíte, žádné se nebude zobrazovat kolem okraje.

Na tetování naneste základ.

Na tetování naneste základ.

Krok č. 5

Po nanesení nadace byste měli vidět, že vaše tetování je na pohled mnohem světlejší. Nyní začnete přes oblast nanášet korektor, který zcela zakryje vaše tetování.

Po nanesení podkladové báze by mělo být vaše tetování mnohem světlejší.

Vaše tetování by mělo být po nanesení podkladové báze mnohem světlejší.

Krok č. 6

Jakmile dokončíte aplikaci korektoru, vaše tetování by mělo být zcela zakryto.

Zakryl jsem tetování základním nátěrem, základem a korektorem.

Zakryl jsem tetování základním nátěrem, základem a korektorem.

Výběr kosmetiky pro zakrytí tetování

Pokud zjistíte, že je potřeba zakrýt viditelné tetování, není třeba kupovat drahou kosmetiku. Mnoho produktů zaměřených na zakrytí tetování se pohybuje kolem 35 USD za jeden produkt. Celá moje rutina ani nestála blízko této částky. Použila jsem produkty e.l.f, jedná se o cenově dostupnou a profesionální kosmetiku.

Zde jsou produkty, které jsem použil, a jejich cena:

 • e.l.f Mineral Infused Face Primer: 6,00 $
 • e.l.f Nadace Flawless Finish v porcelánu: 6,00 $
 • e.l.f Maximální krycí korektor: 3,00 $

Za více než polovinu nákladů na špičkovou kosmetiku se mi podařilo stejně snadno zakrýt tetování. Když jsem objednal tyto položky, objednal jsem si také další a použil jsem kód kupónu, který jsem našel. Takže moje celkové náklady na kosmetiku v hodnotě 80,00 $, kterou jsem si koupil, skončily celkem 15,00 $ s dopravou zdarma. I když se potřebuji znovu zásobit a nemám kód kupónu, stále mohu zakoupit e.lf. produkty, aniž bych hodně utratil z mého rozpočtu.

Pleťový primer také přichází v několika odstínech; Mám jasný druh. V závislosti na barvách tetování, které chcete zakrýt, vám může pomoci zakrýt tetování levandulový nebo zelený primer. Korektor e.l.f zabalí velký pás za cenu 3,00 USD. Trochu jde dlouhá cesta a je to nádoba větší velikosti než spousta jiných korektorů, které dnes na trhu najdete. Nejlepší cena za korektor je bohužel na webu e.l.f. Jiná online tržiště právě teď prodávají korektor za obrovské přirážky. Zatímco jiné produkty jsou prostřednictvím online prodejců mnohem levnější než na e.l.f's oficiální webové stránky. Být důvtipným nakupujícím je tedy dobrý nápad při nákupu kosmetiky.

Může existovat mnoho důvodů, které způsobí, že budete chtít zakrýt tetování. To, proč se rozhodneme pro tetování, ovlivňuje tolik věcí. I když mohu přiznat, že jsem nikdy neuvažoval o jejich pokrytí, když jsem se poprvé rozhodl pro své. Několik důvodů k zakrytí tetování může zahrnovat:

 • Účast na svatbě
 • K výkonu zaměstnání nebo povýšení
 • Rodinné portréty
 • Aby se vaše babička neurazila
 • Propagovat se jako profesionálnější jedinec

Poté, co jsem strávil velkou část svého života v obchodním managementu vyšší úrovně, vím z první ruky, že tetování neznamená, že je někdo neprofesionální. Ačkoli společnost bohužel ne vždy na pracovišti přijímá tetování jako v pořádku. Naše rodiny ne vždy přijímají tetování. Pokud nechcete, aby vaše babička viděla vaše tetování, pak jeho zakrytí může zabránit tomu, aby se konverzace z večeře proměnila v noční můru.

Tento obsah je přesný a pravdivý podle nejlepšího vědomí autora a není určen jako náhrada formálních a individuálních rad kvalifikovaného odborníka.

Otázky & Odpovědi

Otázka: Máte návrhy na vodotěsné pokrytí tetování?

Odpovědět: Pokud potřebujete plavání nepromokavé, pak je na trhu několik produktů, které můžete zvážit:

• Double Wear Waterproof Extreme Wear Concealer Estée Lauder

• Kat Von D. Lock-It Foundation

• Smashbox Studio Skin Full Coverage 24 Hour Foundation

• Mac Pro Longer Waterproof Foundation

• Cezanne Waterproof Liquid Foundation

To vše je dobrým výchozím bodem pro zjištění, co by vyhovovalo vašim konkrétním potřebám. Některé jsou o něco dražší než jiné.

© 2016 Cynthia Hoover

Komentáře

Cynthia Hoover (autor) z Newtonu v Západní Virginii 11. listopadu 2016:

Díky Jodah! To'je smutné, že i o sebemenší tetování lze přijít o pracovní příležitosti! Mám 5 tetování, ale 3 jsou viditelná a vyžadují čas od času překrytí (i když nejsou nijak urážlivé).

John Hansen ze země Gondwana 11. listopadu 2016:

toto bylo velmi užitečné centrum, Cynthie. Aktuálně mám jen jedno tetování a je na rameni, takže je v případě potřeby snadné většinu času zakrýt. Dva z mých synů však přišli o práci kvůli tetování, které nemohli't kryt. Vaše rada by jim v budoucnu pomohla.