Mám dvě tetování: 1, jméno přítelkyně a 2, náboženský kříž. Už není mojí přítelkyní a já už nejsem věřící.

Níže uvedený seznam kladů a záporů (pozitivních i negativních) vám pomůže rozhodnout, zda ano'stojí za čas, bolest a peníze, aby se vám něco trvale vrylo pod kůži. Plus pět dočasných a bezbolestných nápadů na tetování, nejlepší tipy a zajímavá fakta o tetování (body art).

skutečná-pro-a-proti-tetování na obličej a tělo

Módy a trendy netrvají navždy

Kolikrát změníme názor, vkus a názory? Jak často jsme měnili design naší peřiny, povlaků na polštáře nebo barvy našich domovních stěn? Nebo se nudíte s naším spořičem obrazovky pro stolní/mobilní zařízení?

To je ono'je to podobné, jako když se rozhodnete mít umělecká díla trvale vyleptaná na kůži. Lidský druh je náchylný změnit své myšlení – změnit věci, které se nám již nelíbí nebo nás již nereprezentují, protože se všichni vyvíjíme, měníme a rosteme, mladí dospělí i starší lidé.

skutečná pro a proti tetování na obličej a tělo

Výhody tetování

Pro krásu a styl

 • Stejně jako účesy a styly oblečení, správné tetování na správných místech ne'Jen vypadají skvěle, mohou ukázat vaši osobnost a individualitu – a vyjádřit, co se vám líbí, ale pomocí slov a obrázků.
 • Tetování je skvělý způsob, jak prolomit ledy a začít konverzaci s cizími lidmi (pro a proti!).
 • Tetování je ideální pro skrytí zjevných známek jizev (stop) uživatelů drog z jejich častého používání injekčních drog.
 • Ti, kteří mají jizvy po řezání zápěstí (záměrný akt sebepoškozování), mohou tetování použít k jejich zamaskování.
 • Proměňte strie, vrásky a mateřská znaménka na umělecká díla pomocí chytře umístěného designu tetování. (jak je znázorněno na obrázku níže)

reflektory

reflektory

Pokračování: Pro krásu a styl.

 • Tetování rtů (červenání rtů/kosmetické tetování) zahrnuje tetování rtů za účelem přetvoření nebo změny barvy a obvykle vydrží přibližně dva až tři roky.
 • Tetované obočí je semi -permanentní kosmetické ošetření a vydrží přibližně 12 – 36 měsíců, než začne blednout. Microblading je další možností.
 • Tetování může nahradit nutnost aplikace oční linky. To je velmi populární mezi muži (chlap-liner), stejně jako ženy. Tetování oční linky vydrží 12 až 18 měsíců.
 • Post-mastektomická bradavka a areola tetování je další způsob, jak lze tetování použít ke zvýšení vaší krásy nebo napravení jakýchkoli zdravotních problémů, které máte.
 • jestli ty'vždy jsme chtěli na tváři nebo těle kosmetické místo (krtek), tetování je jednou z možností.

Pro identifikaci

 • Pokud jste byli zabiti nebo zavražděni a vaše tělo bylo rozřezáno a vyhozeno, tetování je ideálním způsobem, jak identifikovat části těla, pokud a kdy to vyvstane.
 • Skvělá výmluva (z mých pozorování), abyste se odhalili, zvlášť když máte tetování na soukromých místech! Příklad; Ahoj! Chcete vidět moje opičí tetování na hrudi? Sute! Co kdybych vám ukázal jeho ocas!

Pro zdraví

 • Průzkum vysokoškoláků zjistil, že tetování zvyšuje jejich sebevědomí a sebevědomí.
 • Tetování s vašimi osobními údaji umístěnými na správném místě na vašem těle "mohl" ukázat jako šikovný. A pokud ano'nejsou přehlušeny desítkami dalších tetování. Protože tetování umístěné na správném místě s informacemi o vaší krevní skupině a případných alergiích, které může lékař vidět v případě lékařské pohotovosti, by mohlo zachránit život! Poznámka: Není 100% spolehlivý nebo mrtvý certifikát, aby byl užitečný!

Úžasné nápady na tetování – nejlepší tetování na světě

Nikdy se nenechte tetovat pod vlivem alkoholu, drog, odvahy, sázky nebo pod vlivem lásky, protože stejně jako alkohol a drogy může být i vaše láska k někomu dočasně vysoká!

Nevýhody tetování

Bolest

 • Pokud ne'Nemáš rád injekce, vyhrál jsi'nemám rád tetování. A dokonce ani ty ne'Pokud jde o injekce, tetování na určitých částech těla může být extrémně bolestivé. Tetovací stroje, také známé jako "zbraně" může mít jedinou jehlu a až 30+ jehel. Čím více jehel je použito, tím rychleji může být tetování napuštěno a tím méně nepříjemný pocit. Sečteno a podtrženo, každý cítí bolest jinak v různých částech svého těla. Dobré zprávy? Tetovači nyní mají speciální krémy, které otupují oblast, ale kvůli různým lidem's prahy bolesti, oni'nemusí být efektivní pro každého, proto o tom diskutujte se svým tetováním během konzultace.
 • Nejlepší tipy pro zpevnění citlivé pokožky v rámci přípravy na tetování je udělat to, co bojoví umělci dělají pro zpevnění a kondici svých kostí. Ale místo toho, abyste opakovaně mlátili pěstmi, předloktími a holeními kousky dřeva nebo bouchali do cementu nebo kamení, použijte 'kartáč na nehty' nebo 'kartáč' každý den několik týdnů před barvením jemně vydrhněte oblasti určené k tetování (opatrně).
 • Já'Měl jsem svůj spravedlivý podíl na nezkušených sestrách, které nebyly schopné správně napíchnout jehlu do mé paže pro podávání tekutin nebo extrakci krve. Kromě bolesti bych nikdy neviděl černo-modrou modřinu na paži, kdyby byla tato oblast pokryta tetováním.

Nejhorší tetování, kterým nebudete věřit

Zločinné / lékařské komplikace

 • Ovlivňuje přístroj MRI tetování?? Fyzik Moriel N. Aiver, řekl, "Pokud je máte a potřebujete vyšetření magnetickou rezonancí, sdělte to svému lékaři a technologům magnetické rezonance, aby mohli vyhodnotit riziko versus přínos. Pokud máte tetování's inkoust neobsahuje žádné železo, pak by měl být docela bezpečný."
 • Kdokoli pokrytý tetováním, který je podezřelý z řízení, když překročí limit, nemůže nikdy použít "Já ne't jako jehly" omluvu, aby se policie vyhnula odběru vzorku krve na kontrolu, zda jste překročili limit.
 • jestli ty'byl napaden, manipulován rukou nebo se vás někdo pokusil uškrtit, jak by policie nebo lékaři měli vidět stopy a modřiny na vašem těle, pokud'je pokryt tetováním!?
 • jestli ty'jste byli při nehodě nebo jste byli napadeni a pokrytí pohmožděninami, oděrkami, škrábanci nebo škrábanci,'Lékařům bude trvat mnohem déle, než uvidí, kde jste'Zranil jsem se, zvláště s tělem plným různě barevných tetování.
 • jestli ty'Pokud došlo k nehodě a trpí vážnými zraněními, bude nevyhnutelně trvat mnohem déle, než zjistíte změnu barvy kůže a vyhodnotíte všechna svá zranění. A čím více tetování někdo má, tím to bude časově náročnější.
 • jestli ty'Pokud se chystáte na plastickou nebo kosmetickou chirurgii, váš chirurg nebude příliš potěšen, když bude muset nakreslit potetované zakryté tělo a označit oblast, kterou má operovat. Doktor Sobel, řekl kosmetický chirurg, "Označení mých pacientů umožňuje vizuálně vysvětlit jejich postup a zajistit skvělý výsledek". (jak je znázorněno na obrázku níže)

skutečná pro a proti tetování na obličej a tělo

Sociální důvody

 • Před lety by vám nikdy nedovolili vstoupit do policejního sboru nebo přijmout jiné typy zaměstnání s tetováním na rukou, obličeji a krku, ale časy se změnily. Poměrně často se hledají silně potetovaní herci pro filmová a hudební videa, ale kdo ví, jak na to 'popularita' tetování se v budoucnu opět změní!
 • Cestování do některých zemí zahrnuje Německo, Francii & Slovensko, Japonsko, Severní Korea a Vietnam a předvádění určitých tematických tetování ve špatné zemi vás mohl dostat do vězení, deportovat nebo uložit pokutu.
 • Lidé jsou více nakloněni distancovat se od lidí, kteří mají tetování na rukou, krku a zejména na obličeji. U některých lidí to'Nejde o umístění tetování, ale spíše o předmět, který by určoval, jak by se báli. Není to ideální, pokud vy'je sociálně odcházející osoba, která se ráda mísí s davem.
 • Mnoho návrhů tetování je založeno na obrázcích a symbolech, které mají pro každou osobu osobní význam. Mohou také sdělovat extrémistické politické, náboženské, sociální a morálně zavrženíhodné myšlenky. Pokud tedy plánujete navrhnout nebo si vybrat své tetování, musíte svůj design, symboly a tvary vybírat velmi pečlivě.

skutečná pro a proti tetování na obličej a tělo

Trvalost

 • Tetování, stejně jako osobní vkus, časem vybledne, takže nejhorší na zaplacení tetování, které se vám už nelíbí nebo které nechcete, je znovu zaplatit za proceduru odstranění tetování laserem. Nebo je možnost zaplatit za další tetování, které zakryje původní tetování.
 • V zahraničí buďte opatrní s jazykovými bariérami při žádosti o tetování se jménem, ​​slovy nebo čínským symbolem, protože ne'nechci nic urážlivého nebo špatně napsaného nebo navrženého.

Identifikace

 • Tetování není dobré, pokud vy'jsi zločinec, který byl identifikován podle tvého tetování.
 • Rehabilitovaní vězni, kteří považovali za skvělé mít doma vyrobená vězeňská tetování, je nyní litují. Většinou se je snažte pokrýt. Jiní je nechali zakrýt moderním a tradičním tetováním.

Stárnutí

 • Jak stárneme, naše kůže je tenčí, měkčí a méně elastická, takže pro většinu lidí starších 50 let může být tetování o něco náročnější a je pravděpodobnější, že se nové tetování zhojí déle a bude také náchylnější k modřiny.
 • Tetování na obličej (portrét) skončí stárnutím spolu s vámi, jak stárnete. Jak se vaše tělo začne prohýbat a mačkat/vrásčit, bude se tetovat! Takže přemýšlejte o tom, kam umístíte svá tetování!

Čistota

 • Tetování ztěžuje všimnutí si nahromadění špíny, šmouh nebo náhodného zabarvení, proto při čištění potetovaných oblastí buďte mimořádně opatrní.

skutečná-pro-a-proti-tetování na obličej a tělo

Zdraví

 • Jako u každého chirurgického zákroku existuje vždy riziko, že se necháte tetovat. Míra rizika závisí na velikosti tetované oblasti, tatéra'úroveň zkušeností a použitý inkoust.
 • Mít tetování před kulturistikou udělá dvě věci, vaše menší tetování bude větší a zkreslí ta, která již máte, zvláště pokud se jedná o tváře blízkých!
 • Pokud máte, dejte si pozor na tetování'mít těžkou nadváhu nebo podváhu (zejména v masitých oblastech), protože existuje možnost, že se vaše tetování zkreslí, pokud získáte nebo zhubnete, což nebude vypadat dobře, pokud si necháte někoho tetovat'tvář!
 • Bezpečnost inkoustu: některé inkousty obsahují pigmenty používané v tiskárnách a autolacích. FDA neschválil některé pigmenty pro injekci do kůže pro kosmetické účely. FDA upozornil spotřebitele, tetovače a maloobchodníky na potenciální nebezpečí.
 • Studie zjistila, že 0,6-7% dospělých, kteří měli tetování, zažilo infekční komplikace. Nejčastějším problémem je alergická reakce na tetovací pigmenty (odlišný kovový prvek'používá se v barvách inkoustu). Stejně jako špatné reakce, které se mohou stát bezprostředně po tetování nebo o mnoho let později.
 • Tetování obličejů a jiných vzorů bude zkresleno vážným úbytkem hmotnosti nebo přírůstkem hmotnosti, který se může stát každému v životě kvůli konzumaci jídla (obezita), komplikacím s užíváním léků nebo jiným zdravotním problémům.
 • Tetování může způsobit infekce a další komplikace včetně alergických reakcí. K tomu může dojít roky po tetování. Další související zdravotní rizika zveřejnila FDA.
 • Melanomová a nemelanomová rakovina kůže je jednou z nejčastějších rakovin na světě. Tyto typy rakoviny se vyvinou v horních vrstvách kůže. Není snadné zjistit, kdy je vaše tělo pokryto tetováním. Pokud jsou detekovány a léčeny, mohou být vyléčitelné brzy. Ale ne, pokud rakovina náhodou roste/vypadá pod tetováním, které možná máte, neodhaleno! Takže i jedno tetování na špatném místě by mohlo být potenciálně smrtelné! Dr. Robert Shmerling, fakultní redaktor na Harvard Health Publications, říká "tetovací inkousty také ztěžují vyhodnocení a sledování krtků". (video níže)

Známky rakoviny kůže

Smíšený

 • Každý, kdo má tetování a jiné fyzické změny 'umět' darovat své tělo lékařské vědě.
 • V závislosti na tom, kde žijete, možná budete muset několik měsíců počkat, než budete po tetování darovat krev.
 • Jakmile jste tetováni, nemůžete po dobu nejméně 5 týdnů po tetování plavat, namočit ji, potit se, použít saunu nebo silový trénink (protáhnout svaly a kůži). A musí se vyhýbat přímému slunečnímu světlu a nosit přiléhavé oblečení, aby umožnil proces hojení.

Proč nezkusit a 'Dočasné bezbolestné' Tetování!

 1. Nakreslete nebo namalujte si vlastní design pomocí fixu nebo laku na tělo, ale ujistěte se, že ano'netoxický, aby se zabránilo alergickým reakcím na citlivou pokožku.
 2. Henna barviva jsou skvělý způsob, jak zjistit, jak to vypadá s tetováním. Henna tetování vydrží několik dní až několik týdnů.
 3. Samolepky na tetování lze také použít na 'vyzkoušet vody' než se rozhodnete pro trvalé tetování.
 4. Tetování na rukávu jsou sbírkou menších tetování, která pokrývají část nebo celou osobu's paží. Můžete si koupit buď rukávový přenos, nebo nylonovou elastickou punčochu.
 5. Přenosy tetování je další možnost (jak je znázorněno na obrázku níže).

A & apos; Sleeve Tattoo & apos; převod, podle vzoru Youtubera, Opilé družičky

A 'Tetování na rukávu' převod, podle vzoru Youtubera, Opilé družičky

Pokud se rozhodnete pro, převažují nevýhody

Jaký design chcete? Kde to chceš Jak velký nebo malý? Jaké to budou barvy Ovlivní jeho pozice na vašem těle v budoucnu vaše vyhlídky na zaměstnání? Dokáže je pokrývka oděvu zakrýt, pokud a kdy to bude nutné? Protože přestože jsou tetování stále populárnější a přijatelnější, vždy se najde část společnosti, která nebude souhlasit a bude je považovat za zcela nepřijatelná.

Najděte si dobrého tatéra. Stojí za to investovat další peníze pro profesionálního a zkušeného tetování. Ty ne'nechci skončit s infekcí nebo HIV nebo tetováním na paži, které čte, "Bez výčitek".

skutečná pro a proti tetování na obličej a tělo

Zajímavá fakta o tetování

 • Nejstarší objev potetovaného člověka pochází z let 3370 a 3100 př. N. L., Který byl na přirozené mumii muže, kterého pojmenovali, 'Ledník Otzi'. Byl objeven pod ledovcovými Alpami na hranici mezi Rakouskem a Itálií.
 • Vaše kůže je tetovacím strojkem propíchnuta až 3000krát za minutu a první tetovací strojek byl inspirován elektrickým perem Thomase Edisona.
 • Černá je nejsnadněji odstranitelná během laserového zákroku při odstraňování tetování, na rozdíl od světlejších barev, jako je zelená a žlutá.
 • Nejoblíbenějšími tetovacími vzory jsou hvězdy, draci, srdce, hvězdy, lebky, květiny a kmenové vzory.
 • Glow-in-the-dark tetování jsou tetování, která lze vidět pod ultrafialovým světlem!
 • Studie odhalila, že lidé s tetováním jsou o něco více sexuálně aktivní a dobrodružnější.
 • Tisíce lidí na celém světě se nechali inspirovat tetováním včely a získat finanční prostředky pro oběti bombových útoků v Manchester Areně během koncertu Ariany Grande. Včelí tetování je symbolem loajality, moudrosti, síly a pracovitosti.
 • Gregory Paul McLaren, alias Lucky Diamond Rich, je v Guinnessově knize rekordů za to, že je nejvíce tetovaným člověkem v historii. (video níže)

Nejtetovanější muž! Lucky Diamond Rich

Závěrečná myšlenka (citát) amerického zpěváka a skladatele country hudby Earl Dibbles Jr.; "Někdy jsou ti nejmilejší lidé, které potkáš, zahaleni do tetování a jindy ti nejkritičtější lidé, které vidíš, jdou v neděli do kostela".

Komentáře

Chuck Nugent z Tucsonu v Arizoně 29. června 2020:

Skvělý rozbočovač, nad kterým je hodně co přemýšlet, pokud jde o tetování. Osobně ne'nestarám se o ně a nikdy bych je nedostal. Vzpomínám si, že jsem četl před několika lety, takže podnikání s odstraňováním tetování začalo soupeřit se samotným obchodem s tetováním, takže ti, kteří zvažují tetování, by měli zvážit náklady na tetování a budoucí náklady na jeho odstranění..

Paní Roussouová 25. června 2020:

Ano!!!! Líbí se mi, že jsi vypadal jako „oxytocin“

Tony Sky (autor) z Londýna UK 24. června 2020:

OMG, přesně to bych chtěl, nějaký vzorec, ale nejlépe nalíčený a originální!

Níže uvedené informace jsou s laskavým svolením WWW.

Oxytocin je hormon vylučovaný zadním lalokem hypofýzy, strukturou velikosti hrášku na bázi mozku. To'je někdy známý jako "mazlivý hormon" nebo "hormon lásky," protože se uvolňuje, když se lidé přitulí nebo se společensky svazují.

Paní Roussouová 22. června 2020:

Pokud bych se někdy nechal tetovat, byl by to molekulární vzorec oxytocinu. Že's čím'je na mé zdi.