Já'Jsem aktivní v tetovací komunitě téměř 20 let. Eddie mě učí nové věci o umění pokaždé, když s ním mluvím.

Sailor Eddie se svou motorkou před svým obchodem, Bonnie & amp; Clydeův tetovací salon.

Námořník Eddie se svou motorkou před svým obchodem, Bonnie & Clyde's Tattoo Salon.

Bonnie & amp; Clyde's je tradiční obchod s tetováním: pohodlný, čistý a příjemný.

Bonnie & Clyde's je tradiční obchod s tetováním: pohodlný, čistý a příjemný.

Sailor Eddie a Bonnie & Clyde's tetování

Se Sailor Eddiem jsem se poprvé setkal na Výroční úmluvě o tetování v Severní Karolíně, která se konala v Greensboro, Severní Karolína. Eddie byl jedním z nejvzdálenějších tetovacích umělců, kteří se zúčastnili sjezdu. Měli jsme štěstí, že jsme ho měli, a doufám, že se vrátí na budoucí akce.

Při prvním setkání si o Sailor Eddie můžete myslet, že je drsný nebo dokonce namyšlený. Mluví pravdu a mluví svůj názor. Po pravdě řečeno, Ed je velkorysý, přátelský a zábavný člověk. Ve věku 50 let už má o svém umění nashromážděno více znalostí a historie, než se někteří umělci tetování naučili za celý svůj život. Pokud to přiměje Eddieho k názoru, pak na to má právo. Tam nejsou't mnoho pracujících tatérů, kteří mají své letité zkušenosti.

Nedávno jsem cestoval do Philadelphie, abych udělal nějakou práci s videem, a když jsem byl ve městě, zavolal jsem Sailora Eda, abych zjistil, jestli bych mohl dostat pár minut jeho času a podívat se do jeho obchodu. Během naší krátké návštěvy se podělil o řadu historických fotografií a příběhů o svém vývoji v tetovacím průmyslu.

Námořník Eddie'Příběhy, znalosti, historie a umělecká díla mohou naplnit sérii videí a článků. Můj rozvrh umožňoval jen krátkou návštěvu jeho obchodu. Tam'Neřekl jsem, co jiného bychom se mohli naučit od Sailora Eddieho, abychom měli více času se dívat a poslouchat.

Sailor Eddie mluví o minulosti, současnosti a budoucnosti svého umění

Vlastní tetování, které nechal udělat Sailor Ed na své učni, Suzie.

Vlastní tetování, které nechal udělat Sailor Ed na své učni, Suzie.

Tradiční tetování Isn't "Jednoduchý"

Sailor Eddie vysvětlil, že podstata klasického tetování závisí na třech věcech. Mělo by být barevné s výraznými čarami, mělo by být vidět z celé místnosti a mělo by trvat věčně. Mnoho umělců tetování se snaží zachytit to, co si myslí, že je "klasický" styl tetování umlčením jejich návrhů nebo zjednodušením kresby. Zjednodušení kresby a doufání, že to vypadá "tradiční" ve skutečnosti bolí tradiční styl tetování, protože dává lidem falešnou představu o tom, jak by umění mělo vypadat.

Sailor Eddie a jeho učeň Suzie vyšli ven, aby si užili slunečného počasí.

Sailor Eddie a jeho učeň Suzie vyšli ven, aby si užili slunečného počasí.

Dcera Suzie tráví čas v obchodě s ní a Eddiem. Podporují její umělecké aktivity.

Suzie'Dcera tráví čas v obchodě s ní a Eddiem. Podporují její umělecké aktivity.

Tetování je rodinný podnik

Sailor Eddie začal pracovat u svých prarodičů' obchod s tetováním, když mu bylo pět let. Obchod s tetováním považuje za skvělé místo, kde může dítě vyrůst.

Já'Byl jsem v mnoha obchodech, kde nejsou děti't povoleno, i když je jejich rodič platícím zákazníkem. Našel jsem Sailora Eda'názor dětí na obchod osvěžující a poučný. Pro Eddieho bylo tetování vždy rodinný podnik a on'nechává to tak.

sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo Jeden z podpisových kousků Sailor Eddieho. Tento design zad je k dispozici jako závěsný potisk.

Jeden ze Sailora Eddieho's podpisové kousky. Tento design zad je k dispozici jako závěsný potisk.

Nedávný zadní kus načrtl Sailor Eddie. Brzy jej rozešle jako dárek příteli z branže.

Nedávný zadní kus načrtl Sailor Eddie. On'Brzy jej pošlu jako dárek příteli v oboru.

Barevné tužky přes barvu

Když není'Při tetování Sailor Eddie zaměstnává ruce i mysl navrhováním velkých zadních dílů v tradičním stylu. Kreslí je spíše barevnou tužkou než barvou. Podle jeho názoru barevné tužky "čtěte pravdivěji" na to, jak tetování skutečně vypadá v kůži.

Někteří z Sailora Eda'Návrhy výtvarných umění jsou k dispozici jako výtisky, které lze zakoupit v jeho obchodě. Většinu zadních zakázek, které vytváří, rozesílá jako dárky přátelům a kolegům z tetovacího průmyslu.

Cítím velké štěstí, že jsem se spřátelil se Sailor Eddie. Já'Jsem aktivní v tetovací komunitě téměř 20 let a Eddie mě učí nové věci o umění a jeho historii téměř pokaždé, když s ním mluvím. Kromě bohatství znalostí, které sdílí, mám otisky některých z Eddieho's flash art a také některé z jeho originálních děl.

Tradiční zadní kus

Zadní díl Sailor Eddieho namaloval Dave Gibson v obchodě Billa Loika v Deep River, Connecticut, v 80. letech minulého století. Po téměř 30 letech je tetování stále dobře viditelné na dálku.

Námořník Eddie'jeho zadní díl namaloval Dave Gibson v Bill Loika's obchodem v Deep River, Connecticut, v 80. letech minulého století. Po téměř 30 letech je tetování stále dobře viditelné na dálku.

Umění hrudníku námořníka Eddieho namaloval tetovací umělec Mike Wilson při návštěvě Edova obchodu. Sailor Ed při stejné návštěvě vytetoval Wilsonovu hruď.

Námořník Eddie'Umění na hrudi namaloval tetovací umělec Mike Wilson během návštěvy Eda's obchod. Sailor Ed vytetoval Wilsona'hrudník na stejné návštěvě.

sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo

Námořník Eddie's Pet Project

Kromě své záliby v kreslení uměleckých děl má Eddie vášeň pro propagaci adopcí a záchranných prací pro psy. Sailor Ed'Pes, Bonnie, byl záchrana. Na rohu ulice viděl nějaké chuligány, jak se ji snaží přinutit k psímu souboji. Ed vzal Bonnie domů a to v něm vyvolalo vášeň pro záchranné práce pro psy.

Charitativní organizace "Pinupy pro Pitbulls" začalo ve Philadelphii. Všiml jsem si, že mnoho tetovacích umělců podporuje záchranu a adopci psů, zejména u diskriminovaných plemen. Pinups for Pitbulls využívá prodeje časopisů a kalendářů k financování různých projektů, které pomáhají zvířatům, která potřebují záchranu, a bojují proti specifické legislativě plemene, která nespravedlivě cílí na býky a jiné psy.

Zeptal jsem se Eda na jeho myšlenky na to, proč to vypadalo, že se tetovací komunita zvlášť zajímá o záchranu psů. Znám mnoho tatérů a obchodů v mém domovském státě, které podporují charitativní organizace pro zvířata. Říká, že Pinups for Pitbulls vybudoval spojení mezi sexy dívkami, tetováním, rockabillyskou hudbou a kulturou a záchranou psů.

Pro něj je jeho pes Bonnie důvodem, proč Ed podporuje a propaguje záchranu psů. Bonnie má vlastní samostatnou místnost v zadní části Eddieho's obchod. Den tráví dobře živená, dobře se o ni stará a setkává se se spoustou lidí. Ed nabízí slevy zákazníkům, kteří do jeho obchodu přinesou osmilibrový pytel psího jídla nebo jiného potřebného zboží. Na Štědrý den a další sezónní svátky přináší Sailor Ed všechny shromážděné dary jídla, hraček a deky do místních útulků a pomáhá organizacím pro psy.

sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo sailor-eddie-of-philadelphia-bonnie-clydes-tattoo

Přátelství, loajalita, respekt

I když nemám'Neznám dlouho Sailora Eddieho a většina mých interakcí s ním probíhá přes Facebook'je to dobrý člověk, od kterého se dá něco naučit. Nejen o tetovacím průmyslu, ale o životě a lidech. Na Facebooku je Ed drsný, přemýšlivý, panovačný a někdy dokonce konfrontační. Don'Nedovolte, aby vám to dalo špatnou představu o tom muži. Od Sailora Eddieho se můžete hodně naučit o respektu. Dát to a dostat to.

Na internetu, zejména na Facebooku, je spousta vtipů a memů o tetování a potetovaných lidech. Po chvíli na to všechno začnete být znecitlivění. Jednou jsem znovu zveřejnil vtip o tetování a označil v něm některé své tetovací přátele. Eddiemu trvalo, než mě upozornil, že je pro tetovaného člověka docela hrubé a urážlivé dělat si legraci z jiného člověka's tetování. Je to kontraproduktivní pro celou naši kulturu.

Jako všichni skutečně skvělí muži a ženy i já'Sailor Eddie se setkal v tetovacím průmyslu a věří, že ti, kteří pracují v tetování, se musí chovat vždy profesionálně a že jako tetovaní lidé musíme být přátelští a respektovat naši kulturu.