Jason Goodrow, jinak také známý jako "Goodboy," je licencovaný tetovací umělec, který ve svých článcích sdílí své znalosti se světem.

Jeden z mnoha tetovacích strojů, které používám.

Jeden z mnoha tetovacích strojů, které používám.

Nechat's Začínáme!

S touto konkrétní lekcí tetování budu diskutovat o důležitosti znalosti vašeho tetovacího stroje a jeho mechaniky, abyste mohli lépe porozumět jeho provozu.

Údržba a opravit jsou dva hlavní body této lekce tetování. Naučit se rozebrat a znovu složit svůj tetovací stroj jsou klíčové součásti toho, jak bude váš tetovací stroj fungovat. Ne všechny tetovací stroje jsou stejné, takže zvládnutí základů sníží pravděpodobnost paniky, pokud váš tetovací stroj přestane fungovat uprostřed projektu.

Než skutečně rozeberete svůj tetovací stroj, budete ho chtít prozkoumat a v případě potřeby si udělat poznámky, abyste měli při zahájení demontáže uspořádány všechny správné kousky.

Podívejte se na tetovací stroj, který jsem zobrazil na fotografii výše. Jedná se o plně funkční tetovací stroj; pokud potřebujete popadnout svůj tetovací stroj, abyste zjistili, zda najdete okamžité rozdíly mezi mým a tím, který používáte, to je to, co byste měli udělat.

Kromě toho, že nevidíme kondenzátor, je to skvělý diagram.

Kromě toho, že nevidíme kondenzátor, je to skvělý diagram.

Schéma tetovacího stroje

Výše jsem poskytl boční pohled na tetovací stroj s technickými termíny pro každou součást. Tetovací stroj na tomto obrázku se mírně liší od toho, který používám. Hlavní rozdíl je v tom, že na tomto stroji je jho, které zvedá cívky do příslušné výšky. Také bych označil jho jako podložku; to není považováno za odborný termín, ale pochopíte, proč se používá.

Poté, co jste si prohlédli svůj tetovací stroj a udělali si potřebné poznámky nebo značky (hlavně pružiny), jste připraveni začít. V závislosti na tom, kde jste si zakoupili tetovací stroj, určí, jaký typ nástrojů použijete k rozebrání a opětovné montáži tetovacího stroje. Imbusové šrouby použité na mém tetovacím strojku jsou metrické, ale také jsem použil stroje, které používaly standardní měření; budete muset zjistit, jaký typ šroubu byl použit k sestavení vašeho tetovacího stroje.

Jakmile zjistíte, jaký typ šroubu máte, vyberte správné nástroje potřebné k rozebrání tetovacího stroje. Poté rozložte několik papírových ručníků, abyste na ně mohli při rozebírání pokládat části tetovacího stroje; to vám pomůže udržet části organizované a jejich opětovné sestavení je hračka.

Poznámka: Ujistěte se, že pracujete na čistém povrchu, takže pokud část upustíte, snadno ji najdete.

Na tomto obrázku je můj palec, do kterého se šroubuje váš kontaktní sloupek.

Na tomto obrázku je můj palec, do kterého se šroubuje váš kontaktní sloupek.

Odstraňte O-kroužek.

Odstraňte O-kroužek.

Krok 1. Odeberte kontaktní příspěvek

Poté, co jste rozložili papírové ručníky, pokračujte a uvolněte kontaktní kolík a stavěcí šroub a vyjměte je. Většinu stavěcích šroubů lze utáhnout nebo povolit ručně nebo plochým šroubovákem. Poté, co tyto části odstraníte, je odložte na stranu.

Protože kontaktní sloupek nepřekáží, je načase odstranit malý černý O-kroužek, který klouže pod přední pružinu a obaluje hlavu šroubu, která drží na místě tyč kotvy a přední a zadní pružinu dohromady. Něco dobrého, na co si dát pozor, jsou praskliny nebo zaschnutí O-kroužku; to sníží sílu vašeho jarního úderu, takže pokud to uvidíte, udělejte si čas a vyměňte jej za nový.

Zde byl odstraněn přední vázací sloupek, podívejte se na podložky a jak jsou v pořádku. Podívejte se na svůj tetovací stroj nebo schéma, které jsem poskytl výše.

Zde byl odstraněn přední vázací sloupek, podívejte se na podložky a jak jsou v pořádku. Podívejte se na svůj tetovací stroj nebo schéma, které jsem poskytl výše.

Krok 2. Odstraňte přední vázací sloupky

Další věc, kterou chceme udělat, je popadnout vaši sadu imbusových klíčů nebo kleště podle toho, co si vyberete, a mít na paměti, že nechceme poškodit tetovací stroj ani žádnou jeho pracovní část. Vyberte správnou velikost imbusového klíče a uvolněte přední vázací sloupek.

Když se na to chystáte, chci, abyste se podívali na to, jak jsou umístěny kovové podložky a jak nejsou umístěny přímo ve spojení s rámem tetovacího stroje. Pokud se kovové podložky dostanou do kontaktu s rámem tetovacího stroje, dojde k jeho uzemnění, takže tetovací stroj bude k ničemu, dokud nebude tento problém odstraněn.

Téměř každý tetovací stroj má gumové podložky, které sedí proti rámu, což výrazně snižuje pravděpodobnost problémů s uzemněním, které byste mohli mít při práci. Pokračujte a odstraňte přední vázací sloupek, abyste neměli problémy se ztrátou šroubů, znovu zašroubujte šroub gumovými a kovovými podložkami zpět na vázací sloupek, který jste právě odstranili z tetovacího rámu.

Demontujte celou sestavu pružiny odstraněním zadního šroubu.

Demontujte celou sestavu pružiny odstraněním zadního šroubu.

Krok 3. Demontujte sestavu pružiny

S odstraněným předním vázacím sloupkem nyní přejdeme k odstranění pružinové sestavy stroje. Pružiny tetovacího stroje diktují několik provozních faktorů; pružiny se dodávají v různých tloušťkách a pružiny tetovacího stroje mohou být řezány určitými způsoby, které generují jiný úder nebo pohon jehly. V ideálním případě jsou pružiny, které jsou připevněny k vašemu tetovacímu stroji, v připraveném provozním stavu a vše, co musíte udělat, je vyladit je a jste připraveni tetovat, ale častěji než obvykle budete muset provést úpravy samotných pružin (pokud možné) nebo je vyměňte.

Řezání nové pružiny může být pro začátečníka skličující, protože potřebujete pružinu replikovat a k výrobě účinné pružiny jsou potřeba určité nástroje. Ujistěte se, že jste odstranili zadní šroub pružinové sestavy, abyste si zatím nemuseli dělat starosti s opětovným připojením tyče kotvy a přední pružiny. To provedete POUZE v případě, že potřebujete vyměnit pružinu.

Možná budete muset něco držet na vázacím sloupku, dokud se šroub neuvolní.

Možná budete muset něco držet na vázacím sloupku, dokud se šroub neuvolní.

Krok 4. Odstraňte zadní vazný sloupek

Nyní odstraníme zadní vázací sloupek, je to jednoduchý proces, ale znovu se podívejte na to, jak je zadní vázací sloupek sestaven. Měli byste mít gumové podložky, které jsou v přímém kontaktu se strojem's rámem, potom kovovými podložkami na obou stranách gumových podložek a nakonec konektorem z měděného nebo kovového drátu, který je pevně držen na místě šroubem, který prochází rámem a nakonec se navlékne na samotný vázací sloupek. Zadní vázací sloupek je jedním z hlavních míst, kde tetovací stroj získává svoji sílu.

Odstraňte šrouby z cívek.

Odstraňte šrouby z cívek.

Kondenzátor a cívky.

Kondenzátor a cívky.

Krok 5. Odstraňte cívky

Přední i zadní vázací sloupky byly nyní odstraněny, čímž se uvolnily oba dráty, které pocházejí z cívek tetovacího stroje. To znamená, že je čas odstranit samotné cívky. Nyní, pokud nejste obeznámeni s tím, jak cívka vypadá uvnitř, představte si, že vezmete tenký měděný drát a omotáte jej kolem malého ocelového válce pomocí 200 stop každé z této mědi. Nemysleli byste si, že je možné na tak malý válec vměstnat tolik drátu, ale je to velmi možné a také tím vzniká magnetická energie, která nakonec pohání tetovací strojek.

Nyní je odstranění cívek jednoduchým procesem. Existují dva šrouby, které drží cívky na svém místě, každý jeden šroub. Pokračujte a odstraňte tyto šrouby, mějte na paměti, že po odstranění konečného šroubu nespadne rám ani cívky stroje.

Položte rám tetovacího stroje dolů a podívejte se na nyní odstraněné cívky. Měli byste si všimnout vodiče pro každou z cívek, které jsou připojeny k malému kondenzátoru, kondenzátor reguluje výkon, takže každá ze dvou cívek má energetický výkon ekvivalentní a pokud váš PS protéká náhlý nárůst elektřiny, kondenzátor se vyhodí nebo praskne jako pojistka, což způsobí, že váš tetovací stroj ztratí výkon, ve kterém pak budete muset vyměnit buď kondenzátor, nebo samotné cívky.

Rám.

Rám.

Krok 6. Demontujte sestavu svěráku trubice

Nyní jsme připraveni odstranit trubkový svěrák tetovacího stroje. Na tomto konkrétním tetovacím stroji, který používám, má jednoduchý motýlí šroub se samostatným trubkovým svěrákem, který při utahování motýlího šroubu vyvíjí na trubku tlak. To by mělo trvat jen několik sekund, a jakmile budete hotovi, udělejte si čas a uspořádejte svůj rozebraný tetovací stroj tak, aby jeho opětovné sestavení bylo snazší.

Nyní, když je váš tetovací stroj úplně rozebrán, je na čase vše kriticky a zblízka prozkoumat. Je také čas důkladně vyčistit váš stroj a vyměnit všechny díly, které to potřebují. Kdykoli musím rozbít svůj tetovací stroj, je pravidlem provést důkladné čištění a dávám si dobrý pozor, abych byl důkladný, myslím, že byste měli také.

Poznámka: Jakmile máte stroj vyladěný a běží přesně podle vašich představ, nerozbíjejte jej; VLOŽTE to a použijte svůj báječně vyladěný tetovací stroj.

Stroj je nyní uspořádán v sadách, jak bych jej znovu sestavil.

Stroj je nyní uspořádán v sadách, jak bych jej znovu sestavil.

Balení

V případě, že má někdo otázky, chci přidat několik věcí. Pružiny jsou nejtěžší částí tetovacího stroje, kterému většina lidí rozumí. Pokud tedy má někdo dotaz ohledně úpravy hloubky jehly nebo prodloužení zdvihu strojů, zanechte komentář, udělám vše pro to, abych to vysvětlil a poskytl několik fotografií, jak ohýbat a stříhat vlastní pružiny. Mnoho informací jsem vynechal, ale typ informací bude konkrétnější a vaše otázky také. Těším se na další lekci a budu mluvit o jednání s obtížnými klienty.

Děkuji za přečtení!

Stejný typ tetovacího stroje výše jako rozebraný.

Stejný typ tetovacího stroje výše jako rozebraný.

Zajímá vás tetování? Začněte zde!

  • Začínáme s tetováním: Co potřebujete k tomu, abyste se stali tetovacím umělcem?

Otázky & Odpovědi

Otázka: Jaké velikosti a rozchodové pružiny se používají pro barevný pěch, shader a liner?

Odpovědět: Pokročilá otázka, protože všechny tři jsou různé techniky a obvykle vyžadují různá nastavení stroje a dokonce i různé přední a zadní pružiny.

Otázka: Mohu připojit skutečnou tetovací pistoli ke zdi běžnou zástrčkou??

Odpovědět: Ne, potřebujete elektrickou regulaci, jinak stroj vybuchne a možná vás zasáhne elektrickým proudem.

© 2012 Jason Goodrow

Komentáře

Riche2guns 18. července 2017:

Jsem ohromen, kolik jste toho vložili. Děkuji vám za váš čas a ohleduplnost k médiu tetování. Přál bych si, abych mohl mít takové štěstí, že jsi měl před lety obvod. Začal jsem šťouchat do parku ve čtrnácti letech. Netušil jsem, proč mě umění pohltilo. Na svůj věk jsem byl pokročilý v umění a byl jsem vysmátý a vyhozen z obchodů. Mladým … Klobouk dolů před vámi, pane, že jste to vrátil a možná někomu měníte život…

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 5. listopadu 2015:

Branden, díky za přečtení, těšíš se na dobrou jízdu, takže se můžeš hodně učit, ale na konci cesty to stojí za to.

branden 5. listopadu 2015:

právě jsem začal tetovat'Nechoďte ani dost daleko, abych to řekl, ale tyto články mi poskytly více informací a technik než nepřetržité procházení webu po dobu několika týdnů, takže vám chci poděkovat a pokračovat v tom, co děláte, jakoukoli osobní radu, můžete mě kontaktovat na sauceescobar1017 @gmail.com

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrálie 4. října 2014:

Hej, Jasone iv, pokusil se tě vyhledat pod tvým jménem a státem, a to's coming up nebyly nalezeny žádné výsledky, můžete mi listovat prostřednictvím žádosti o přátelství Allana Nohra díky 🙂

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 1. října 2014:

Longview Wa, zúží to úplně dolů

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrálie 1. října 2014:

Čau Jasone,

Tam'je několik pod tímto jménem, ​​který je váš. Co's ur dp

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 28. září 2014:

Pokud máte facebook … tak mě spřátelete … rád bych se podíval na některé vaše práce … Jason goodrow je ten, koho v případě zájmu hledáte.

Jasone

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrálie 28. září 2014:

Díky hromady. Ano, bez obav, jak je zveřejním?

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 27. září 2014:

Tmavé až světlé, pokud jde o stínování …. opláchněte vodou mezi … don't nechte uschnout na špičce tuby … pokud používáte seskupení magnum shader, pak budete chtít použít stínování vpřed … přemýšlejte o tom jako o tahu štětcem … hodně štěstí a pošlete prosím některé z vašich potetovaných vepřových kůží by je chtěly vidět.

Jasone

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrálie 26. září 2014:

Dobře, díky, Jasone I.'Podívám se na ty stroje a také si zahraji s mými. Jo to's tím, co jsem myslel praxí, jak jen to jde, je moje mraznička plná prasečích kůží iv vytetovaná a jen chci, aby moje stínovací technika atd. byla co nejlepší. A naučte se tolik různých technik, kolik dokážu, protože jsem o tolik četl. Iv zatím pracoval jen s šedou a černou barvou. Ale chci začít s barevnými kousky, když dostanu slušnou sadu barev. Já'bylo mi řečeno, začít od nejtmavší po nejsvětlejší a prostě spustit jehlou hodenou vodu na čištění mezi barvami, je to správné, nebo?

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 26. září 2014:

Eikon je skvělý napájecí zdroj … můj návrh samozřejmě proto, že se stále učíte, je pořídit si ho s digitálním displejem, abyste při běhu tetovacích strojů viděli, s jakým napětím pracujete … vážně to osobně cítím Paco Rollins tetovací stroje jsou docela fér … jsou to vaše standardní tetovací strojky bez jha … ne příliš těžké ani příliš lehké, všechny vaše úpravy se jednoduše provádějí pomocí vašich pružin … 10 ovíjecích cívek používám velmi silné tlačit těžké skupiny jehel … ale opět můžete upravit napětí pružiny, aby změkčilo úder … pokud vám podle toho, co bych mohl přečíst, řeknu, jestli je tetovací stroj dobrý … jsem stará škola a samouk, takže to, co bych řekl, je, než si to koupíte … zjistěte, jaké stroje máte, tím, že je rozeberete, dáte zpět dohromady … také, abyste nerozbili své koule, ale nejprve trefili prasečí kůži … alespoň 80 hodin … dříve lidská tkáň …. důslednost a budování dobrých návyků jako první, zbytek prostě bude zapadnout na místo … stínování je určitě něco, s čím se potýkal každý tatér, a to proto, že musíte mít dobré tetovací návyky a dobrou etiku. Dobře, doufám, že to pomohlo!

Pokud potřebujete více informací nebo máte další otázky, kontaktujte mě

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrálie 26. září 2014:

Děkuji za odpověď Jasone.

Stroje iv mě stály 200 $ za oba, ale byly z druhé ruky, nastavili jsem je díky vašim tutoriálům a fungují dobře, ale rád bych dostal vlastní zbrusu novou sadu a naučil se, jak trochu lépe stínovat a na co použít jehly jaký pohled. Díval jsem se na stroj na něm'Říká se mu AL13 GALAXIE 11, mohli byste mi říct, jestli ano'je k ničemu. Já ne'Nechci utrácet peníze navíc, protože mým dlouhodobým cílem je otevřít si jednou vlastní obchod, abych mohl také utratit peníze za slušné vybavení, které'bude trvat spíše než podvody, které vám poskytnou špatnou kvalitu a zlomí se. Také nějaké návrhy na slušný napájecí zdroj, díval jsem se na jeden od eikonu, ale znovu jsem si nebyl jistý, protože ne'moc nevím. Pracoval jsem v obchodě dva dny, abych se učil, ale udělal jsem pár drobných a on řekl, že ne'Nechci učedníka Později jsem zjistil, že to bylo proto, že se bál, aby z něj nesundal své klienty. Což je velmi nepříjemné, protože učňovské školy se nedají snadno sehnat. Mým plánem je prostě cvičit co nejvíce, abych mohl v obchodě předvést slušnou práci, a že mám slušné vybavení a držím palce, abych získal výuční list. Moje kamarádka má živnostenský list, takže ji mohu objednat vyhodit od amerických dodavatelů. Děkuji moc za všechny vaše rady a pomozte jim'je těžké se v tomto odvětví sehnat

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 22. září 2014:

Ahoj! Eternal jsou jednou z několika značek, které používám, nikdy jsem nepoužil jejich šedé praní, jen jsem během tetování míchal své. Stroje jsou zajímavý předmět, o kterém je třeba mluvit, a také je důležité, abyste jim porozuměli co nejdříve. Používám tetovací stroje Paco Rollin již několik let a některé z nich jsou starší než deset let a fungují skvěle! Nekupujte žádné stroje, které stojí 50 dolarů … většinu času levné't pracovat bez větších oprav na nich. Já ne'nevím, jaké jsou zákony v Austrálii, ale ke koupi od amerických distributorů potřebujete většinou obchodní licenci. Spravedlivá cena v tetovacích strojích se pohybuje kolem 150,00 až 200,00 amerických dolarů …. ty obvykle vyrábějí i ostatní tetovači. Inkousty pro práci s … Starbrite, Eternal a Waverly pro vaši černou podšívku, stínování a kmenovou výplň. Snad to pomůže!

Jasone

Allana Nohra z Melbourne, Victoria, Austrálie 21. září 2014:

Ahoj jak se máš já'Jsem nováček ve světě tetování a cvičím na nějaké prasečí kůži. Dostával jsem své zásoby tetování od společnosti protat, takže mám klid, že mají slušnou kvalitu. Iv si zatím koupil šedý prací inkoust a chtěl bych si koupit barevný balíček. Je věčný inkoust dobrá značka k použití, nebo existuje jiný, na který bych měl hledat. Také dva stroje, které mám, jsem koupil od svého přítele, který je tetovač, ale nejsou špičkové kvality a jsou dost staré. Díval jsem se na nákup nové vložky a shaderu, protože nevím nic o strojích, mohl byste mi ukázat správným směrem, co'je dobrý stroj na nákup? A odkud? Díky předem

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 18. července 2013:

Zjevné rozdíly v řádcích uvidíte pomocí standardních kol oproti těsnějším seskupeným jehlaem.

Užší seskupení = jemnější linie

Hodně štěstí!

Krit 18. července 2013:

Určitě budu mít na paměti všechno. Můžete mi prosím sdělit další faktory, které způsobují problém, kterému jsem čelil? jedním faktorem byl způsob pájení jehly a jakékoli další faktory, které vás napadly, způsobovaly nerovnoměrné linie…

a ještě jedna otázka, já'm aktuálně používající 7rl, bude přechod na 7rlt nějaký rozdíl? což je lepší pro jemné linky?

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 23. května 2013:

Žádný problém, pokud jde o mě'Dotkl jsem se, že všechny otázky mají nějakou vhodnost, pokud jsou zaměřené na předmět, nikoli rozptýleny nahodile. Viděl jsem spoustu podivných sraček, které se staly tetovacím zařízením, částečně z toho, že byly levné, ale také z náhodných sraček, které se děly, pamatuji si, že jsem vytetoval velký kus na klienta a byli jsme zasaženi přepětím, úplně jsem smažil moje napájení a vyhodil kondenzátor na tetovacím stroji, kterým jsem v té době lemoval. Mějte na paměti, že vždy používám přepěťovou ochranu, takže množství elektřiny, které stále cestovalo dostatečně daleko, aby vyhodilo můj stroj, bylo šílené. Naštěstí pro mě jsem vášnivý skaut a mám na všechno rezervy. Nechal jsem si vytetovat baterii, kterou jsem ve skutečnosti tetoval. Ale to je lekce později k diskusi. Nebudeš dlouho nováčkem, zkus se posrat na lidi, kterým ne'nevím, měj to v rodině a u přátel. Později chlap Hodně štěstí!

krk 21. května 2013:

Opravdu vám musím poděkovat, protože jsem tuto otázku položil spoustě lidí … ale téměř každý mě napadl za to, že jsem nováček, děkuji za radu, která mi opravdu hodně pomohla.

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 21. května 2013:

Ano, ty romy čas od času najdete, koupil jsem krabice, kde byli všichni takoví. Vždy je lepší zkontrolovat i maličkosti. Dobrý postřeh!

krk 21. května 2013:

Zkontroloval jsem to a myslím, že jsem konečně dostal problém … Myslím, že jehla má problémy s pájením, myslím tím, když vložím jehlu se smyčkou na levé straně …. jehla je nahoře, zatímco lišta je dole … myslím, že lišta by měla být nahoře a jehla připájena ke dnu…

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 11. května 2013:

Dobře, takže další věc, na kterou myslím, je zkontrolovat, jak vkládáte jehlu do tuby, smyčka jehly by měla být na levé straně, podívejte se na obrázky, které mám k nastavení vašeho vybavení. Vsadím se, že peníze jsou pravděpodobně problém. Pokud je vaše jehla správně vložena, zkontrolujte pájku na jehle, pokud pájka prochází zadní část vaší trubice, způsobí to také problémy s podšívkou. Podívejte se také na to, jednoduchá chyba, ale taková, která může způsobit frustraci všech typů. Hodně štěstí!

krk 11. května 2013:

děkuji za návrh, určitě bych se vám pokusil dát vědět, ale zapomněl jsem zmínit jednu věc, v současné době používám 7rl ,, a linesi do don'nevypadají jako oni'provedeno pomocí 7rl … vypadají jako oni'znovu provedeno pomocí 3rl nebo 5rl …. takže mě to opravdu rozčiluje, víš … zeptal jsem se hodně zkušeného umělce … někteří říkají, že jsem měl mělký, ale to'není tomu tak … čáry jsou tučné, pak se ztenčují a někdy, jak jsem řekl, jen pokrevní příbuznost…

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 9. května 2013:

Zdá se mi, že je možné, že se vaše inkoustová kazeta trochu ucpe a průtokový inkoust brání správnému toku … musíte otřít špičku tuby, abyste pomohli vytáhnout přetížený inkoust, který je ve studni … to může problém hned vyléčit. Dej mi vědět!!!

krk 8. května 2013:

Ahoj, to bylo opravdu užitečné, ale já'Mám problém, který ani můj mentor není schopen vyřešit …. i'tetuji už 2 roky a mám pevnou ruku … ale recenlty i'mám problém … když dělám podšívku … nejprve jsou moje podšívky jemné a odvážné … ale pak se to pokazí … ne kvůli mé ruce, ale … čáry jsou někdy světlé nebo někdy jen pokrevní linie … nomatter, jak hluboko jdu, … můžeš mi pomoci. je to kvůli pružinám???

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 25. února 2013:

Dobrá dohoda, průběžně mě informujte, a pokud můžete také zveřejňovat obrázky … toto bude skvělý způsob, jak vyřešit jakékoli podobné problémy jako vy.

Les 25. února 2013:

Vy'jsi úžasný člověk! Dík! Dnes jsem dostal svou soupravu a strávil hodiny laděním. Těším se na pokračování mé praxe. 🙂

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 25. února 2013:

Ano, pozor, některé inkousty jsou pouze pro osnovu, ale poslouchejte, a to vám ušetří čas a frustraci. JEDEN černý inkoust je jediný černý inkoust, který použijete na podšívku, černou výplň a šedé praní. Pokud používáte inkoust Starbright, nebudete muset nic ředit. Pokud jde o šedé praní, můžete to rozbít pomocí černého inkoustu a vody. Obvykle to rozděluji jako takové.

3 díly černého inkoustu / zbytek inkoustu naplňte vodou (toto je váš světlý odstín)

5 dílů vody / zbytek inkoustu naplňte vodou (toto je váš střední odstín)

celé černé pro vaše nejtmavší stínování.

Doufám, že to pomohlo a děkuji za přečtení!

Les 24. února 2013:

Já'Strávil jsem posledních několik hodin čtením a sledováním dalších tutoriálů a měl jsem další otázku týkající se stínování, doufal jsem, že byste na ni mohli odpovědět. Vidím černý obrysový inkoust. Dočetl jsem se, že tento inkoust nepoužíváte pro stínování. Můžu jen najít "šedivák" inkoust. Co je greywash? je, že standardní černý stínovací inkoust, který používáte pro stínování?

Potřebujete zalít barevný inkoust, aby byl použitelný pro stínování?

Já'omlouvám se za otázky, jste první umělec, na kterého jsem narazil, ochotný podělit se o své znalosti. Je to velmi oceňováno. Vážně se dostávám do toho a dělám to správně.

Les 24. února 2013:

Děkuji za informaci. Právě jsem si objednal sadu inkoustu Starbrit, zdá se, že tomu lidé dávají přednost. Máte nějaké odkazy na některé doporučené stroje, o kterých si myslíte, že jsou dobrou hodnotou, aniž by byly super drahé? Jaké jsou dobré tipy, na které si dát pozor při hledání nové zbraně? Děkuji za rychlou odpověď. Poslední věc, kterou jsem chtěl udělat, bylo nechat se odradit. Koupil jsem si hodně falešné kůže na cvičení, takže'Snažím se udělat vše pro to, abych se připravil na úspěch.

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 23. února 2013:

Bohužel kvalita tam nebude. Říkal jsem jinému tady na rozbočovačích, že ty stroje bývají levné, a to jen pro začátečníky. Nedoporučoval bych tetování na těchto strojích, pokud nepoužíváte Starbright Ink nebo Eternal. Nižší značka inkoustů se nelepí a většina začátečníků to neví a bojuje a poctivě končí s přestáváním. Abychom odpověděli na vaši otázku, pravděpodobně obdržíte 3 vložky a 3 shadery a inkoust není dobrá značka. Ale se 6 stroji budete mít spoustu náhradních dílů, pokud se něco pokazí, LOL, což doufám, že ne, a získáte skvělé stroje za sakra dobrou nabídku. Doufám, že to odpovědělo na vaši otázku, a pokud potřebujete více informací, dejte mi vědět … můžeme zde zveřejnit příspěvek, který si přečte každý.

Ještě jednou děkuji za přečtení a oceňuji skvělý komentář.

ripskya 15. února 2013:

Děkuji, vážím si příspěvku. Pracoval jsem na zadním díle pomocí 12mag, což mělo problém dostat růžovou barvu bez přepracování kůže. Budu dále pracovat na ladění/úpravě stroje. Pokud dokážu zjistit, jak přiložit fotografie, udělám to hned, jak to bude možné! dík!

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 14. února 2013:

Absolutně ano, hodně závisí na preferencích a znám lidi, kteří si staví vlastní jehly, což jim umožňuje přizpůsobit jehlu svému specifickému stylu stínování. Zde je obecným pravidlem, i když jsem se takto dozvěděl, že 7 magnum je přibližně tak malé, jak chcete (můžete použít zakřivené magy, pokud chcete, ale cítím, že pokud se pokoušíte zabalit pevné vyplnit.) 9 magnumů je skvělých pro středně velké kousky a stále se ocitnete pomocí 7 mag, abyste se dostali do těsných těžko přístupných míst tetování. Pokud děláte pevný kus, který má velké prostory plné výplně, použijte 15 magnum. Pokud zjistíte, že taháte mahcine a 15 magnum nebalí inkoust, bude pravděpodobně nutné upgradovat váš stroj. Existuje spousta triků a vaše otázka byla široká, takže doufám, že to pomůže.

Děkuji za přečtení a průběžně mě informujte … pokud máte fotky své práce a máte otázky, jsem si jist, že vám mohu pomoci.

ripskya 13. února 2013:

Ahoj, požádali jste o nějaké žádosti … tak tady je: máte nějaká obecná doporučení (kromě toho, že mi to jen řeknete)'s osobní preference) na typy shaderů, mags atd. k použití v různých situacích?

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 30. ledna 2013:

Podívejme se, co zde můžeme dělat … čtenáři, které to zajímá, doufám, že si přečteme, jak z toho bude dobrá věc. Přijetí žádosti o přátelství [ted

Craig B. 30. ledna 2013:

Ano, bratře. Já'Určitě udělám nějaký průzkum na kůži. Můj přítel vás požádal na Facebooku a já'Hned přidám nějaké fotky. Díky.

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 29. ledna 2013:

Ano, pravidlo o hustotě niklu se nevztahuje pouze na hloubku kontaktního bodu, jehly visící tak daleko, že když je pružina v plném stlačení, je bezpečné pracovat s trubkou (pokud je to pro vás pohodlné) Dávám přednost jehle zavěsit o kousek dál mám úplnou kontrolu nad hloubkou jehly a šedým promýváním tímto způsobem, aniž bych musel používat různé promývačky. Udělejte si také nějaké domácí úkoly, kolik vrstev má dermis? Jaké vrstvy lze bezpečně tetovat? Co je stafylokoková infekce? (související s tetováním). Teze jsou dobré otázky, jak mechanicky obrátit svou mysl. Don'nevím, jestli to pomůže

Craig B. 28. ledna 2013:

Já'Budu dál pracovat a zkoušet nové věci. Každý tedy říká, že shader jehly by měly mít na konci tuby šířku niklu. Je to to, co doporučujete? Pokud mám tolik jehly zavěšenou, přiložím si hadičku k pokožce a zasunu jehlu tak hluboko, nebo více zapracuji na špičkách, jako je podšívka? Myslím, že se ptám, když říkáte, že možná nejdu dostatečně hluboko, jak hluboko mám jít? Já'Také získám pár fotek, na které se můžete podívat na Facebooku. Ještě jednou díky.

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 27. ledna 2013:

jo, magie jsou způsob … mohl by to být úsek … také při tetování se můžete podvědomě nedostat dostatečně hluboko do kůže, udělal jsem to, poučil jsem se ze svých chyb, také když používáte mags, smete stroj od sebe kartáčovacím pohybem.

Dej mi vědět, člověče

Craig B. 27. ledna 2013:

Moje linka je dobrá. Na podšívku používám liner a na stínování shader. Ony'v žádném případě to nejsou špičkové stroje, ale oni'v pořádku. Já'měl jsem malý úspěch pomocí magnumů. Já'Zkoušel jsem bug pin, zakřivený, 7s, 9s a can'Zdá se, že je to nedonutilo pracovat. Já'Měl jsem větší úspěch s byty, ale ani ty nebyly skvělé. Když já'tetuji sám Vždy se snažím pořádně protáhnout, ale možná já'dostatečně se neroztahuji ?! Nastavím to na Facebooku a pošlu vám pár fotek. Díky Jasone, opravdu si vážím tvého času!

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 25. ledna 2013:

Takže … jak funguje vaše linka? Jaký typ inkoustu používáte? Používáte liner k linkování a používáte shader pro stínování? Také jaký typ shaderu používáte (7 magnum, 9 magnum, 15 magnum) nebo používáte kulatý shader pro stínování. Také když tetujete sami, je mnohem obtížnější získat 3bodový úsek, který je nutný pro správné zabalení inkoustu, podšívku nebo stínování. Požádejte o přátelství na FB a pošlete mi pár fotek svého vybavení a inkoustu a tetování, které jste právě udělali … to mi může pomoci, abych vám pomohl. Facebook.com/gmantattoo

Craig B. 25. ledna 2013:

Čau Jasone. Já'Je pro mě těžké dostat dobrou plnou černou barvu do kůže. Já'Zkoušel jsem různá napětí pružin, jak jste navrhovali, různá napětí a různé rychlosti. Já'Zajímalo by mě, jestli z vaší zkušenosti, vy'narazil jsem na nějaké tipy nebo věci, které bych mohl zkusit získat tak hladkou černou. Můžu to tam dostat, ale ono'je skvrnitý, jak se hojí, a já ho opravdu musím zapracovat, takže se nakonec skartuji. Cokoli vás napadne, může pomoci mně'jsem docela frustrovaný. Ještě jednou děkuji.

Craig B. 19. ledna 2013:

Díky moc Jasone.

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 18. ledna 2013:

Zadní zavěšení je obtížné vysvětlit a pokud jde o vylomení stroje, který ukazuje stupně a výšky, není to nic, co bych mohl udělat, ale tady je moje speel. Čím menší je rozteč, na které vaše zadní pružina sedí na měkčím úderu, … to je jedna z věcí, které odlišují shadery a vložky … další věc je, že napětí v zadní pružině pomáhá ovládat zdvih vašeho stroje . Věc, kterou musíte udělat, je získat cín o průměru 18 a vyrobit pár pružin. Potřebujete sadu cínových nůžek přímého střihu, upřednostňovanou dvojicí kleští a jemným pilníkem na uhlazení řezů. Už máte šablonu, pružinu na vašem stroji … tak prostě spojte jednu, vystřihněte, nasaďte a uvidíte, jak to funguje … Pokud jde o černé stínování, vždy jsem se učil trochu zrychlit váš odstín pro šedé praní, ale při balení černé je váš přístup stejný jako práce s barvami.

Dejte mi vědět a hodně štěstí díky za přečtení dobré otázky, které by měl každý věnovat pozornost.

Craig B. 17. ledna 2013:

Mám pár věcí. Za prvé, máte nějaké tipy na zjištění dobrého napětí zadní pružiny. V tom, co já'Čtu to, zdá se to při chodu stroje docela důležité, přesto je málo informací o tom, jak zjistit, zda máte správné napětí. Za druhé, při balení plné černé mám stroj spouštět měkký jako shader nebo tvrdší, spíše jako pro balení barvy? Díky brácho.

Jason Goodrow (autor) ze státu Washington 17. ledna 2013:

Budu, ale jak to teď život má, byl jsem opravdu zaneprázdněn, ale mnoho věcí mě napadlo, o co se podělit, takže pokud máte něco konkrétního, co byste chtěli řešit, pak se zeptejte, udělám, co mohu, abych poskytl nějaké odpovědi na vy. Děkujeme za přečtení a nezapomeňte v případě potřeby odkázat na lekce bacxk.

Ještě jednou děkuji,

Jasone

Craig B. 17. ledna 2013:

Čau Jasone. Jmenuji se Craig. Právě se učím tetovat a narazil jsem na tvoje lekce. Chtěl jsem jen poděkovat, že jste si našli čas na sdílení vašich odborných znalostí. Budete i nadále zveřejňovat lekce nebo jiné články o tetování? Ještě jednou děkuji.